Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

anladım canım yufkasını yememen iyi olmuş

kızlar ben kaçıyorum yarında gelemem muhtemelen merak etmeyın dershane var gencayla işlerimiz var filan birazda moralman çöküğüm iyi gecelerrrr

Kizlaaar nasilsinoz gecmisi cok meral ediyorum. Cok davetli ve yogun bir gündü bugün menüm berbat davetlerden birazdan oaylasicam

Ohümmmm ohümmmm biri funda birinci mi oldu dedi?:) tesekkurler arkadaslar ve ozellikle ebru az daha birakiyordum takimi umutsuzluga dusup bir kez daha kiymetini anladim buranin.bir kez daha 1.olmustum ama sonra civittim insallah bu sefer oyle olmaz:) takim bu hafta felaket iyiydi ya masallah Allahim esirgesin insallah hep boyle devam ederiz.

Bugün menüm

Betbat kizlar biliyotum ama davetlerden kaybakli.

11
Yarim kase nesfit ve süt

14
Sigara blregunin yarisi giibi kiymali börek
5tane cigköfte yumurtaliymis
Marul
3 yk kisir
1avuc kuruyemis

18
3 yk patates salatasi
2 kücük dilim su böregi
1 dilim pasta

Suyum cok az. Hareket coook.

Kizlar davetlerdeki yiyecekleri ancak kücük oordiyon yapmaya calisarak atlattim ancak bu kadar oldu

sağol canımmm buldum ama indiremedim nasıl indircem ben bunu

Googlede youtube online video download yaz. Birine gir sonra youtubeda videobun linkini copy ve o sayfaya paste yap orada bereye basman gerektugu yazar inio o sekilde pcye cnm

kızlarr Leslie sansone 4fast mil yaptım şaftım kaydı ama mukemmel bişeymiş bu yaa her gün yapıcam kendimi rahatlamış hissediyorumm

Aynen süper bisey ben etkisini glrdüm baya

accayip hırs yaptım ben ya yiter ya yiter ayak serçe parmağımda bile yağ kalmıcak okadar hırslandımmmmm.

( iç sesimi sizinle paylaşmak istedim canlar )

Haha Allah iyiligini versin

Aminnnnnnnn insallah ozlemcim sagimi solumu kapatmadan rahatca alisveris yapmak istiyorum standart bir bedene sahip olup lcwdan alisveris yapmak zorunda kalmak istemiyorum.manyak dehset hirs yaptim yaza bomba girecem hatta hep beraber girelim:)

Girelim canim

Tesekkür ederim ebrucum nasiiiil sevindim anlatamam bu benim basladim baslayali ilk derecemmm özlemubde payi var. Cok gzl bir ceza verdin ve bende uydum cok tesekkür ederim özlemcim.

Bebisinun Allah sifasini versin acilen, benim yigende 1haftadur ayni durumda

kızlar birinci olmuşuzzzz funda bireyselde birinci nur bireyselde 3. olmuşşş tebrikler kızlar tebrikler 13. takımmmm seviyorum siziii

Tesekkürler burcucum süper bizim gurup

kızlar ben kaçıyorum yarında gelemem muhtemelen merak etmeyın dershane var gencayla işlerimiz var filan birazda moralman çöküğüm iyi gecelerrrr
Canim benum neden bizuk noralin anlatmak istermisin

Cook tebrik ederim canim süpersinnn

Uykum geldi artik yoruldum bugün cok. Bugün bulgur agirliklivyrdigin icib suan midem harbe gecti. Yarin grsz insallah kizlar hayirli geceler

deneme süresi ne kadar ki? yani ne zaman belli, olur merak ettim

canım genelde 3 hafta ama ebru ve ben takip edip her an alabilriiz

moralin niye bozuk ki nolduuu

aile mevzulrı canım ya sıkıntılı bi akşamdı aile dısındaki insanlardan kaynaklı

cıvıtmak yoookkkk

ohohohohohohohohooh nur nptın

canım gencayın kuzeni ve biz çatışma halindeyiz adam kıskançlıktan bizden önce düğün filan yapmaya kalktı tepki koydu nişana takıda geldi filan dünde onun nişanı vardı büyüklük bizde kaldı gittik görevimizi yapıyoruz ama işte anlayana adam yerine konmadık sinirimlerim bozuldu kayınbabama sitem ettim bira sanırım ortalık karışiacak

Günaydın kızlar kendimi cooook şiş hissediyorum..kendimi bir an once toparlamam lazim.keyfimde yok gibi.

Burcu'cum sinirlenmemek elde degil.ne kadar tuhah insanlar var..;(

Son düzenleme:

Canim dün 2 davetteydim az yemeye calistim ancak okadar oldu.

Hayirlisi canim önce yaparsa davetlilerle ilgili sorun oluyordu galiba. Birinizden biri mecbur gec olacak ama ilk tarihi belirleyen önemli, o sizseniz sorun yapma kendileri ayip eder

günaydın kızlar. grip oldum. :2: burnum, boğazım hiç iyi değil. :2:

Bu haftaki hedef kilom 72.5 yani 1.5 kg. Allah utandırmasın.

Ayrıca o bahsettiğim gömleğin 36 bedenini aldım. önü kapanıyor ama çok dar oluyor yine de. kolları acayip sıkıyor şu halimde. zaten baharlık, yazlık bir gömlek. o zamana kadar iyice zayıflayıp giyebilirim diye ümit ediyorum.

Kizlar bugün biraz gec kalktim gece gec yatmistim. Yani kahvaltimda gec oldu gzl baslamadim yani güne. Insallah devami gzl olur. Bu hafta leslieye dvm edicrm insallah coook faydasi oluyor

Bugünkü menüm

09:00
1 dilim ekmek
2 hamburger eti

15:00
1 dilim ev yapımı pasta:26:

16:30
1 tabak peynirli makarna

Aralarda 2 sade türk kahvesi

2L su

Spor
30 dk dısarıda yürüyüş

Herkesee merhaaabaaa :)) malum dün akşam yazamadım kötü olayın şokunu hala atlatabilmiş değilimmm

Dün sabah 11.30
1 dilim kepekli ekmek
1 dilim peynir

Öğlen 15.30
Soya soslu sebzeli tavuk
az salata

akşam pek yeemek yiyemedm öğlen geç yediğim iiçin sanırım ayrıca iştahımda pek yoktu biraz leblebi fındıkla geçiştirdimm ayrıca türk kahvesi içtim. 1.5 lt suyu zor içtim ama ..

Bugün
Sabah 12.00
3 dilim beyaz ekmek
1kk peynir
menemen 3 kaşık

Öğlen
sadece kahve içebildim geç kahvaltıdan ötürü yanında da ufak kurabiye

Akşam
1 küçük kase mercimek yemeği
3 sıkım çiğköfte

su içmeyee devamm .. Spor yok
Ayrıca buu haftaa ailemin yanına gideceğim antalayaya orda spor yapmam zor olacak gibiii ama yememe dikkat etmeye çalışacağımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…