Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sorma Funda' cım hep aklımdasınız ama düşünsenize ufaklık yeni uyudu. Hemen bir fincan kahve yaptım kendimi buraya attım. Çok yoruluyorum bu aralar. Birde yine çok yemeye başladım. Her akşam tamam yarın toparlayacağım diyorum. Sabah ve öğle iyi gidiyor. Akşam kendimi kıtlıktan çıkmış gibi hissediyorum. Çıldırmış gibiyim :KK53: Dur demem lazım kendime:KK20: Ayrıca cumadan beri tartılmadım hiç. :KK52:

Hoş geldin canım. Umarım biran önce kurtulursun fazlalıklarından. :KK16:

Bebişim hasta biraz canım. Dün ateşi 40 ı gördü. Hemen ılık duş aldırdım düştü allaha şükür. Üç gündür grip. Sürekli burnu akıyor ve geniz akıntısından dolayı öksürüğü oluyor. :KK14:

Özlem' cim benim bütün takılarım yaa gümüş yaaa altın. Gümüşlerin hiç birisini takamıyorum. Altın olandan da tek taşın önüne alyansımı takıyorum. Alyansı sonradan aldım. O nedenle o bol gelmiyor. Yoksa tek taşı da küçülttürmem gerekecekti. Bir arada gümüşleri küçülttüreceğim artık başka yolu kalmadı. :KK50: Ama zayıflık her şeye bedel. :KK34:

Hadi bakalım canım. İnşallah biran önce düzeni tutturursun. :KK16:

Tatlım bebeğin 6 aylıkmış. Emmiyor mu? Eğer emiyorsa diyet için çok erken. Bence önce bebeğini yeteri kadar emzirmelisin. Diyeti sonraya bırak derim. :KK34:

Pilavın pirinç ise olmamış ama onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Ama meyveyi akşama bırakma. Mutlaka gün içinde ye ve öğünlerine karıştırma.

Patates ve zeytinyağlı sarma (pirinçlidir muhakkak) olmamış. Onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Klinik demişsin. Ne iş yapıyorsun canım? Birde seninle tanışamadık. İsmin nedir? Ben Ebru bu arada :KK16:

Özlem herkes menünü beğenmiş ama menün olmamış. Öğleyi atlamışsın. Kraker diyette olsa olmamış. Diyet ürünlerden mümkün olduğunca uzak duruyoruz. Sütlaçta olmamış. :KK50:

Ara ara bana da öyle oluyor. Tamamen psikolojik. Bu olayı aşmanın bir yolunu bulmamız lazım. Bana eskiden olmazdı. Neden böyle oluyor anlamıyorum :KK52:

Funda Funda Fundaaaaaaa sağlıksız bir menüüüüüüüüüüüüüüü. Menülerini beğenmiyorum. Daha doyurucu daha sağlıklı beslenmen lazım. Sana diyetisyenin bana verdiği diyet listesini yazmamı ister misin? O zamanlar 85 kiloydum. Eminim sende de çok işe yarar. Ben bu listeyle ayda 4 kilo vermiştim.

Pirinçti canım ama az yedim ve sonrasında hep hareketliydim ama tabi haklısın pilavdan uzak durmaya çalışıcam.. Meyve konusunda da haklısın dikkat edicem

iyi akşamlar kızlar. daha yeni girdim eve. dışarda yemek yemedim, ben yemeyince arkadaşlar da yemedi, kahve içtik. evet pek hoş bir menü yazamayacağım bugün size. sonuçta öğün atladım; ama hamburger ve patates kızartması yemekten iyidir. :KK52:

bu arada arkadaşım "kilo mu verdin sen?" dedi. "evet belli oluyor mu?" dedim. "tabii ki oluyor." dedi. :KK24::KK52:

bir de koton da bir gömlek beğendim onun küçük bedenini almayı düşünüyorum. o kadar beğendim ki sanki onu alırsam içine girebilmek için daha çok azim edermişim gibi hissediyorum. :KK53: sizce alsam mı küçük bedenini? :26:

Menümü paylaşıyorum kızlar
Sabah 7:30
1 dilim tam buğday ek az krem peynir salça ve 3 çeri domates 1 kupa tarçınlı limonlu yeşil çay
Öğlen 12:30
1 kase yoğurtlu ıspanak 1 dilim ekmek
Ara 16:30
1 muz
Akşam 18:30
1 su bardağı haşlanmış kepeli makarna 2 kaşık yoğurt ve 2 kaşık tavuklu yemekten
Ara
1 kupa yeşil çay

Slm kızlar simdi geldik daha.2'den beri yuruyoruz.birtek yemek yerken oturduk.:KK52:
Görümcemdeyiz tiramisu yapmıs.herkes lapur lupur yiyor..:KK52:

iyi akşamlar kızlar. daha yeni girdim eve. dışarda yemek yemedim, ben yemeyince arkadaşlar da yemedi, kahve içtik. evet pek hoş bir menü yazamayacağım bugün size. sonuçta öğün atladım; ama hamburger ve patates kızartması yemekten iyidir. :KK52:

bu arada arkadaşım "kilo mu verdin sen?" dedi. "evet belli oluyor mu?" dedim. "tabii ki oluyor." dedi. :KK24::KK52:

bir de koton da bir gömlek beğendim onun küçük bedenini almayı düşünüyorum. o kadar beğendim ki sanki onu alırsam içine girebilmek için daha çok azim edermişim gibi hissediyorum. :KK53: sizce alsam mı küçük bedenini? :26:

İyi yapmışsın bence canım birinin zayıfladığını döylemesi de süper bi his😀 ben hiç küçük beden bişey almadım ama oyle yapanları duymuştum sen bilirsin Özlemcim

Merhaba canım! Tanışmıyoruz sanırım, ben Ayşenur. izinden takıma dönüş yapmaya çalışıyorum şu sıralar. İyi eğlenceler. :KK16:
Dün annemler de pasta almışlar öyle baktım ben de :KK37: Ama önceki günlerde çok saçmalamıştım. Tartıya çıkmaya korkuyorum :KK25:

Merhaba ayşenur. bende özlem, memnun oldum. :KK19: inşallah eski kilona dönersin kısa zamanda. :KK42: pastaya iyi dayanmışsın valla tebrik ediyorum. çikolatalıysa dayanamayabilirdim ben. :KK52:

Bencede kucuk al cnm.,:KK66:

teşekkürler fikrini söylediğin için. :KK34:

İyi yapmışsın bence canım birinin zayıfladığını döylemesi de süper bi his😀 ben hiç küçük beden bişey almadım ama oyle yapanları duymuştum sen bilirsin Özlemcim

evet gerçekten hoş bir hismiş. demek ki boşa gitmiyor emekler. :KK1: çok beğendim o gömleği almazsam içimde kalabilir. şu andaki bedenimi alsam hiç hoş durmayacak üzerimde; çünkü o tarz gömlekleri denemişliğim var. şu kiloyla yakışmıyor hiç. en iyisi daha küçüğünü almak diye düşündüm. bakalım... :KK31:

kızlar benim mesajlarımı alıntılamışsınız ama bana hiç bildirim gelmemiş ve gelmiyor da. sorun bende mi; yoksa sizde de mi öyle? :44:

kızlar benivm mesajlarımı alıntılamışsınız ama bana hiç bildirim gelmemiş ve gelmiyor da. sorun bende mi; yoksa sizde de mi öyle? :44:
Cnm ben bildirimlere bakmıyorum.en son bıraktigım yerden tek tek gecmisi okuyorum.:KK66:)

dışarda yemek yemekten nefret ediyorum artık :KK43:( küçük kaçamaklar oluyor

sabah(10.00)

1 yumurta
biraz peynir
3 zeytin
1 tam buğday ekmeği
yeşil çay

öğle(14.00)

3 yk yulaf
biraz kuru elma
biraz kuru üzüm
yarım bardak süt

akşam(17.00)

sebzeli tavuk(porsiyon çok büyüktü yarısını yedim)
2 yemek kaşığı kadar pirinç pilavı vardı hepsini yedim :KK17:
1 tane elma dilim patates
1 sade türk kahvesi

su ne kadar içtim hiç hesaplayamadım 2 litre olmadı bence.yatana kadar bol bol içerim
bugün her yere yürüyerek gidip geldiğimiz için bol bol hareket ettim

Cnm ben bildirimlere bakmıyorum.en son bıraktigım yerden tek tek gecmisi okuyorum.:KK66:)

evet bende geçmişi bıraktığım yerden eksiksiz okuyorum ama bugün çıkarken tüm bildirimleri temizleyip çıkmıştım ve girince tek bir bildirim göremedim. senin bu cevabının bildirimi de gelmedi. sorun var sanırım sitede. :KK31:

Merhaba ayşenur. bende özlem, memnun oldum. :KK19: inşallah eski kilona dönersin kısa zamanda. :KK42: pastaya iyi dayanmışsın valla tebrik ediyorum. çikolatalıysa dayanamayabilirdim ben. :KK52:

teşekkürler fikrini söylediğin için. :KK34:

evet gerçekten hoş bir hismiş. demek ki boşa gitmiyor emekler. :KK1: çok beğendim o gömleği almazsam içimde kalabilir. şu andaki bedenimi alsam hiç hoş durmayacak üzerimde; çünkü o tarz gömlekleri denemişliğim var. şu kiloyla yakışmıyor hiç. en iyisi daha küçüğünü almak diye düşündüm. bakalım... :KK31:

aslında kendini motive etmek için alabilirsin güzel fikir

sabah uyanınca
b12 ve demir ilacımla suyumu içtim

kahvaltı
1 uno sandaviç ekmek
azcık peynir
1 çeri domates

ara
1 kuru kaysı
yarım ceviz
1 badem
3 tane beyaz leblebi
1 fındık
1 kupa yeşil çay

11de
light süt

öğlen
1 kase yayla çorba
2 tane dana rosto
yağsız tuzsuz salata
baklava vardı tadına baktım sadece:)))

ara
1 kuru kaysı
1 badem
yarımdan az ceviz
3 tane beyaz leblebi
1 fındık

16:30da
1 yerli muz

akşam 17:00
4yk susuz taze fasülye
1 yk pilav

ama şuan çok açım iki gündür bi tuhafım yorgunum ve açım doymuyorum resmen kendimi frenlemeye çalışıyorum ama sanırım gidip yatıcam :KK37::KK37::KK37::KK37:
2 litreye yakın su içtim yine klinikte bolca yürüdüm kendimi toparlayabilirsem yürüyüşe çıkıcam birazdan

Son düzenleme:
Kizlar iyi aksamlar menumu yazayim bugun cok doymus hissediyorum kendimi lavobaya cikmadim belki de ondandir.
Sabah
2 bardak su 1 tam ceviz
1 dilim ucgen peynir
Yarim tam bugday ekmegi
1 kupa beyaz cay
Ogle
Tavuk tantuni icinde yag yok domatesli
Salata
1 beyaz cay
1 turk kahvesi
Ara
3 hac hurmasi
1 kupa alic cayi
Aksam
3 yumurtadan pivaz
Azcikda cekirdek yedim:KK43:
2 lt ictim daha da icerim yarina iyi sonuc aliriz insallah hepimiz ben heralde bugunki kilonun altina inmem.

X