Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar öncelijle bu sacma menüm icin özür diliyorum. Bütün gün cok yogundum yiyenedum aksamda davet olunca fena seyler yedim. Müsait bir an bulunca hemen ceza sporuma basladim 20.dakikada netim bitti yarim kaldi. Wlanda cekmuodu orada. Eve ancak geldim cok yorgunum.

Bugün menün

10:00
1 kase nesfit ve süt

14:00
7 tane findik

19:30
Mantarli Et sote
Cacik
Salata
2 ince dilim yunan böregi
Ve soook baklava 2dilim :$
Birde 4-5 kurabiye.

Güya yemek yerken oilav almadim sonra iyice acikinca tatli ve kurabiyeye saldirdim resmen.

Ardindan 20dk spor

Sorma Funda' cım hep aklımdasınız ama düşünsenize ufaklık yeni uyudu. Hemen bir fincan kahve yaptım kendimi buraya attım. Çok yoruluyorum bu aralar. Birde yine çok yemeye başladım. Her akşam tamam yarın toparlayacağım diyorum. Sabah ve öğle iyi gidiyor. Akşam kendimi kıtlıktan çıkmış gibi hissediyorum. Çıldırmış gibiyim :KK53: Dur demem lazım kendime:KK20: Ayrıca cumadan beri tartılmadım hiç. :KK52:

Hoş geldin canım. Umarım biran önce kurtulursun fazlalıklarından. :KK16:

Bebişim hasta biraz canım. Dün ateşi 40 ı gördü. Hemen ılık duş aldırdım düştü allaha şükür. Üç gündür grip. Sürekli burnu akıyor ve geniz akıntısından dolayı öksürüğü oluyor. :KK14:

Özlem' cim benim bütün takılarım yaa gümüş yaaa altın. Gümüşlerin hiç birisini takamıyorum. Altın olandan da tek taşın önüne alyansımı takıyorum. Alyansı sonradan aldım. O nedenle o bol gelmiyor. Yoksa tek taşı da küçülttürmem gerekecekti. Bir arada gümüşleri küçülttüreceğim artık başka yolu kalmadı. :KK50: Ama zayıflık her şeye bedel. :KK34:

Hadi bakalım canım. İnşallah biran önce düzeni tutturursun. :KK16:

Tatlım bebeğin 6 aylıkmış. Emmiyor mu? Eğer emiyorsa diyet için çok erken. Bence önce bebeğini yeteri kadar emzirmelisin. Diyeti sonraya bırak derim. :KK34:

Pilavın pirinç ise olmamış ama onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Ama meyveyi akşama bırakma. Mutlaka gün içinde ye ve öğünlerine karıştırma.

Patates ve zeytinyağlı sarma (pirinçlidir muhakkak) olmamış. Onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Klinik demişsin. Ne iş yapıyorsun canım? Birde seninle tanışamadık. İsmin nedir? Ben Ebru bu arada :KK16:

Özlem herkes menünü beğenmiş ama menün olmamış. Öğleyi atlamışsın. Kraker diyette olsa olmamış. Diyet ürünlerden mümkün olduğunca uzak duruyoruz. Sütlaçta olmamış. :KK50:

Ara ara bana da öyle oluyor. Tamamen psikolojik. Bu olayı aşmanın bir yolunu bulmamız lazım. Bana eskiden olmazdı. Neden böyle oluyor anlamıyorum :KK52:

Funda Funda Fundaaaaaaa sağlıksız bir menüüüüüüüüüüüüüüü. Menülerini beğenmiyorum. Daha doyurucu daha sağlıklı beslenmen lazım. Sana diyetisyenin bana verdiği diyet listesini yazmamı ister misin? O zamanlar 85 kiloydum. Eminim sende de çok işe yarar. Ben bu listeyle ayda 4 kilo vermiştim.

Ebrucum hoşgeldin sonunda geldin :)) yorumlarını özlemişim arada senden azar işitmeyince ipin ucu kaçıyor :)).bugünkü menümden bende pek memnun değilim bugün acayip yemek yiyesim vardı.buna rağmen bu kadarla günü kapatabildiğime seviniyorum.yarın hemen toparlanıcam

Son düzenleme:
Canim üzülme altin yüzükte günüs yüzükte kücülttürebiliyorsun kuyumcuda formuda bozulmuyor :KK66:
Tabi eger bakir veya baska netallerdebse yapacak bisey yok daha güzellerini alirsin hen fit bir bayana habgi yüzügp taksa yakisir öbemli olan yüzük dgl kilo vermemiz :KK70:

evet haklısın. yüzüğe bayılırım. hedefime ulaşınca kendime bir sürü bir sürü yüzük alıcam. :21:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar..:KK66:)
Yarını sabırsızlıkla bekliyorum..
insallah herkes icin güzel olur..:KK16:

Sorma Funda' cım hep aklımdasınız ama düşünsenize ufaklık yeni uyudu. Hemen bir fincan kahve yaptım kendimi buraya attım. Çok yoruluyorum bu aralar. Birde yine çok yemeye başladım. Her akşam tamam yarın toparlayacağım diyorum. Sabah ve öğle iyi gidiyor. Akşam kendimi kıtlıktan çıkmış gibi hissediyorum. Çıldırmış gibiyim :KK53: Dur demem lazım kendime:KK20: Ayrıca cumadan beri tartılmadım hiç. :KK52:

Hoş geldin canım. Umarım biran önce kurtulursun fazlalıklarından. :KK16:

Bebişim hasta biraz canım. Dün ateşi 40 ı gördü. Hemen ılık duş aldırdım düştü allaha şükür. Üç gündür grip. Sürekli burnu akıyor ve geniz akıntısından dolayı öksürüğü oluyor. :KK14:

Özlem' cim benim bütün takılarım yaa gümüş yaaa altın. Gümüşlerin hiç birisini takamıyorum. Altın olandan da tek taşın önüne alyansımı takıyorum. Alyansı sonradan aldım. O nedenle o bol gelmiyor. Yoksa tek taşı da küçülttürmem gerekecekti. Bir arada gümüşleri küçülttüreceğim artık başka yolu kalmadı. :KK50: Ama zayıflık her şeye bedel. :KK34:

Hadi bakalım canım. İnşallah biran önce düzeni tutturursun. :KK16:

Tatlım bebeğin 6 aylıkmış. Emmiyor mu? Eğer emiyorsa diyet için çok erken. Bence önce bebeğini yeteri kadar emzirmelisin. Diyeti sonraya bırak derim. :KK34:

Pilavın pirinç ise olmamış ama onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Ama meyveyi akşama bırakma. Mutlaka gün içinde ye ve öğünlerine karıştırma.

Patates ve zeytinyağlı sarma (pirinçlidir muhakkak) olmamış. Onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Klinik demişsin. Ne iş yapıyorsun canım? Birde seninle tanışamadık. İsmin nedir? Ben Ebru bu arada :KK16:

Özlem herkes menünü beğenmiş ama menün olmamış. Öğleyi atlamışsın. Kraker diyette olsa olmamış. Diyet ürünlerden mümkün olduğunca uzak duruyoruz. Sütlaçta olmamış. :KK50:

Ara ara bana da öyle oluyor. Tamamen psikolojik. Bu olayı aşmanın bir yolunu bulmamız lazım. Bana eskiden olmazdı. Neden böyle oluyor anlamıyorum :KK52:

Funda Funda Fundaaaaaaa sağlıksız bir menüüüüüüüüüüüüüüü. Menülerini beğenmiyorum. Daha doyurucu daha sağlıklı beslenmen lazım. Sana diyetisyenin bana verdiği diyet listesini yazmamı ister misin? O zamanlar 85 kiloydum. Eminim sende de çok işe yarar. Ben bu listeyle ayda 4 kilo vermiştim.
Ebrucum sen toparlarsın ya otokontrolün çok iyi:):nazar:Ya hep bana kızıyosun yaaaaaaa :KK14:sen dedin diye diyetisyene gittim kadın yazdı bunu bana 1 haftalık zaten 10 kilo ödemim varmış ona göre yazdı muhtemlen.haftaya pazartesi dolu dolu menü olacak bence.

Günaydin kizlaaar ben geldim cok isim var bugüüün. Neyseki erken kalkmak zorunda dgldim :) kalkayim simdi hapimi iceyim sonrada jahvslti yapayim :)

Slm kızlar esim evde bugün.tutturmus kahvaltıda simit yiyelim diye.neyse ikna ettim yarın sabah yeriz cnm yumurta cekiyor bugün dedim.yumurtayla icinde az

sucuk vardı yırttım. dun aksam gec saattede dürüm kebap,döner diyodu.zorla yedirecek adam.:KK1:
yarında bildirim var sismemem lazım.:KK52:
Ilerleyen saatlerde dısarı cıkarız.bakim o
zaman ne diyecek.:KK52:

Son düzenleme:
Slm kızlar esim evde bugün.tutturmus kahvaltıda simit yiyelim diye.neyse ikna ettim yarın sabah yeriz cnm yumurta cekiyor bugün dedim.yumurtayla icinde az

sucuk vardı yırttım. dun aksam gec saattede dürüm kebap,döner diyodu.zorla yedirecek adam.:KK1:

maşallah bozulmasın bu durum kendine hakim olabilmen çok güzel:nazar:

günaydın kızlar :KK3:

az önce arkadaşım aradı buluşuyormuşuz bugün. bugün perşembe! :KK53: dikkat etmem lazım. :KK31:

işte bombam geliyorrrrrrrrrrrrrr sonunda ya sonunda gördüm 89.8 çok mutluyumm şükürler olsunnnn:KK52::KK52::KK52::KK52:

tebrik ederim fundaaa :KK1: birkaç gündür herkes eksilerde olduğunu yazıyor, birinci miyiz yoksa yarıııınnn! :KK52:

evdekiler insanın işini zorlaştırıyor ya. zayıflama sürem boyunca tek başıma ev tutup dışarıyla irtibatımı kesesim var. :KK52: geçen kardeşim kucağıma çikolata atıp "al sana çikolata aldım." dedi. annem dün sütlaç yaptı. (yemedim.) babam tulumba tatlısı almış gelmiş geçenlerde. yani çok zor işimiz. :KK53:

Kizlar bugün yeni bisey denedim kahvaltida. Döcülmüs yulaf ve icinde süt tozu gibi bisey var üzerine kaybar su döküxorsun cocuk manasi kivamina gelio :KK70: icine meyve dograyio yiyosun. Yaptim ama 1kaseyi bitirenedim zadina alisk dglim. Sanirim nesfite dvm edicem :KK70:

X