Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Evt cnm katılıyorum sana elimizden geldiğince dışarıda yemeyelim dietimiz boyunca... Sende hareket etmişsin ya yakmışsındır umarım akşamki fazlalıkları

Cok iyi canımcım tut kendini bazen öyle deli bir iştah geliyor bu bir kırılma noktası kendini tut ki zafer senin olsun😉

Menün güzel cnm

Sakın diyorum dün bende öyleydim ama geçti sende sabır et!!!

afiyet olsun canım sende benim gibi pilava yenik düşmüşsün bu gün

hoşbuldummm
ayyy hayranmmm bu yürüyüş aşkınaa:)))

o kilomu verdin sen cidden çok ama çook mutlu ediyor insanı
bence kesinlikle al ve onun içine girene kadar uğraş çok işe yarayan bi yöntem

kepekli makarna diğerine göre yenebilir sanırım yani yasaklı değilse bende ondan alayım artık:)))[/QU
Evt cnm deneyebilirsin

Evt dengesiz olmuş biraz ama sen yine iyi dayanmışsın tatlım

Cnm menün okdrda kötü dgl bence öğleni geçiştirmişsin... Ve umarım o sevinci hepimiz gün geçtikçe yaşarız😀

Cnm sen öğlen birşey yemedinmi

Yemedim canim. Sabahki yulaftan baya doydum tok haldeydim. Midemede cok iyi geldi cok hafifti bugün midem

Kizlar ve özellikle özlemcum spor cezami yaptim ve menüme ekliyorum 45dk civari leslie ile 4 fast mil yaptim ve hemen dusa giriyorum. Glrüsürz kizlar. Yarin hepimiz icin cok iyi olacak insallah

Burcucum ben simdi sacimi demlenmis ve süzülmüs lavanta ile duruladim. Ve su ile durulamadim, lavanta saclarimda yani halen öyle yaticam islak halde. Ben sey sorcam sana, bunun suyunun rengi baya koyu oldu böyle yesilimsi kahverengimsi seninki nasil oluyordu? Birde sen bunu bi sprey sisesine koyup arada sirada ssc diplerine spreyi slklyormusun? Haftada 2kez yaziyordu tarifte daha cok veya daha az yapsak nolur? Sen badil yapiyorsun cnm? Öyle canim slkklnki banyoda resmen neredeyse iki avuc sacim cikti aglayacaktim o derece moralimi bozuyor. Hele aynaya baktigimda alin bölgemden tepeme dogru seyrekligi ve basimin tenini görmem beni cok asiri üzüyor. Acaba kullandigim troid icin thyroxin ilacimi döküyor saclarimi :KK43:

Gunaydin hatunlar bundan guzel cumalarimiz olur insallah ilk bildirim benden gelsin
Gecen hafta~> 92.4
Bu hafta ~> 89.4
Farkkkkkkk~> 3000gr

:)

bildirimimi yapıp okula gidicem hemen geç kaldım 8:30da dersim var
inşallah herkes tartıda istediği rakamları görmüştür:)))

07.02.2014---> 111.0kg
14.02.2014---> 108.4kg
fark ---------> 2.6kg

Son düzenleme:
Kızlar günaydınnn öncelikle dün menümü yazamadım başıma çok kötü birşey geldi akşam eve doğru giderken gasp'a uğradımm hala şoktayımm şakınım ölmediğim için dua ediyorum:KK50: Allah düşmanımın başına bile vermesin.

Biraz moralim düzelsin bari kilo bildirimi yapayımm hedefime ulaşmışım öncelikle ,

07.02.2014______ 57.9
14.02.2014_______56.6
Fark ____1300 gr.

Kilo veren büütün arkadaşlarıda tebrik ederim şimdiden:KK9:

bildirimimi yapıp okula gidicem hemen geç kaldım 8:30da dersim var
inşallah herkes tartıda istediği rakamları görmüştür:)))

07.02.2014---> 111.0kg
14.02.2014---> 108.4kg
fark ---------> 2.6kg
tebrikler canım.:nazar:

Kızlar günaydınnn öncelikle dün menümü yazamadım başıma çok kötü birşey geldi akşam eve doğru giderken gasp'a uğradımm hala şoktayımm şakınım ölmediğim için dua ediyorum:KK50: Allah düşmanımın başına bile vermesin.
Çok geçmiş olsun Allah korumuş seni.
Gecen hafta: 80.300

Bu hafta:79.100

Fark:1.200
tebrikler özlem:):nazar:

Biraz moralim düzelsin bari kilo bildirimi yapayımm hedefime ulaşmışım öncelikle ,

07.02.2014______ 57.9
14.02.2014_______56.6
Fark ____1300 gr.

Kilo veren büütün arkadaşlarıda tebrik ederim şimdiden:KK9:

Tebriklerrrrrrr:nazar:

X