Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydın kızlar :KK3:

az önce arkadaşım aradı buluşuyormuşuz bugün. bugün perşembe! :KK53: dikkat etmem lazım. :KK31:
Amman haa canım emeklerimize yazık dikkat lütfen:)
tebrik ederim fundaaa :KK1: birkaç gündür herkes eksilerde olduğunu yazıyor, birinci miyiz yoksa yarıııınnn! :KK52:

evdekiler insanın işini zorlaştırıyor ya. zayıflama sürem boyunca tek başıma ev tutup dışarıyla irtibatımı kesesim var. :KK52: geçen kardeşim kucağıma çikolata atıp "al sana çikolata aldım." dedi. annem dün sütlaç yaptı. (yemedim.) babam tulumba tatlısı almış gelmiş geçenlerde. yani çok zor işimiz. :KK53:
İnşallahhh canım 1.oluruz geçen hafta baya kötüydük çünkü.
Kizlar bugün yeni bisey denedim kahvaltida. Döcülmüs yulaf ve icinde süt tozu gibi bisey var üzerine kaybar su döküxorsun cocuk manasi kivamina gelio :KK70: icine meyve dograyio yiyosun. Yaptim ama 1kaseyi bitirenedim zadina alisk dglim. Sanirim nesfite dvm edicem :KK70:
Canım süt tozu mu gibi mi?Süt tozu kilo yapıyor diye biliyorum.

Amman haa canım emeklerimize yazık dikkat lütfen:)

İnşallahhh canım 1.oluruz geçen hafta baya kötüydük çünkü.

Canım süt tozu mu gibi mi?Süt tozu kilo yapıyor diye biliyorum.
Görüntüsü öyle yani beyaz tou gibi ama icindeki gervekten süt tozumu bakmadim. Bur bakayim icindekilere :) zaten begebmedim oek ama sanirim iyi tok tutuyor ve midem cok hafif suan. 1saat so ra acikmam tabi insallah :KK70:

günaydın kızlar :KK3:

az önce arkadaşım aradı buluşuyormuşuz bugün. bugün perşembe! :KK53: dikkat etmem lazım. :KK31:

tebrik ederim fundaaa :KK1: birkaç gündür herkes eksilerde olduğunu yazıyor, birinci miyiz yoksa yarıııınnn! :KK52:

evdekiler insanın işini zorlaştırıyor ya. zayıflama sürem boyunca tek başıma ev tutup dışarıyla irtibatımı kesesim var. :KK52: geçen kardeşim kucağıma çikolata atıp "al sana çikolata aldım." dedi. annem dün sütlaç yaptı. (yemedim.) babam tulumba tatlısı almış gelmiş geçenlerde. yani çok zor işimiz. :KK53:

Merhaba canım! Tanışmıyoruz sanırım, ben Ayşenur. izinden takıma dönüş yapmaya çalışıyorum şu sıralar. İyi eğlenceler. :KK16:
Dün annemler de pasta almışlar öyle baktım ben de :KK37: Ama önceki günlerde çok saçmalamıştım. Tartıya çıkmaya korkuyorum :KK25:

Slm kızlar esim evde bugün.tutturmus kahvaltıda simit yiyelim diye.neyse ikna ettim yarın sabah yeriz cnm yumurta cekiyor bugün dedim.yumurtayla icinde az

sucuk vardı yırttım. dun aksam gec saattede dürüm kebap,döner diyodu.zorla yedirecek adam.:KK1:
yarında bildirim var sismemem lazım.:KK52:
Ilerleyen saatlerde dısarı cıkarız.bakim o
zaman ne diyecek.:KK52:

ahh bu erkeklerrr :)) Senn onaa uymaa canım:KK9::KK9: çok eğlendim okurken.

slm kızlar gelemedim kalktım kahvaltı yaptım temizlik yaptım duş aldım anca gelebildim :KK12:annemler kontrole gitti gelince çeyiz sandıgımı alıcazzz sanırım :KK16:

Kızlar Avm'deyiz.doner yendi. Bende kucuk parca ekmege sardırttım.yerkende çıkarttım ekmekleri.icini yedim. Bir kac lokma ekmek yedim.:KK66:)
Yerken pek hos bir goruntu olmadı.:KK52::KK1:

Son düzenleme:
selam kızlarr sınavıma 1 ay kaldı foruma bakamıyorum kusura bakmayın :KK43:

kilo bildirimimi yapıyım belki yarın yapamam 69.2 kiloyum 68 leri görmüştüm bu hafta ama dün regl oldum birden şiştim :KK43: sabah girebilirsem tekrar yapmaya çalışırım

Kızlar Avm'deyiz.doner yendi. Bende kucuk parca ekmege sardırttım.yerkende çıkarttım ekmekleri.icini yedim. Bir kac lokma ekmek yedim.:KK66:)

Afiyet olsun canım eşinle illa aynı şeyleri mi yemek zorundasınız ya huuu:)ızgara alsaydın sende olmuyor mu öyle:)bunla atlattığına da şükür.

Ebru'cum bebis icin gecmis olsun.:KK16:
Funda'yada bu menuyu diyetisyeb yazmis cnm.1 haftalik protein diyeti.:-/
Bende denemek istiyordum aslinda.:-/ begenmediysen denemeyim cnm.
Teşekkürler Özlem'cim :KK16: Ben az yediği için kızdım Funda'ya. Protein diyeti yapabilirsin ama yine kendini doyurman gerekir. Funda 90 lı kilolarda. Sence o menüyle doymuş olması mümkün mü?

Sabah 9.30
2 dilim kepekli ekmek
domates ,salatalık
1,5 kk peynir
yeşil çay

Öğle 13.30
1 dilim kepek ekmek
1 kepçe kadar nohut yemeği
Cacık

Akşam 18.00
4 kaşık makarna

saatt 20.30 gibi spora gittimmm 1 saat çalıştım suu içmeye devam :) ve sonunnda regl oldumm:KK52::KK52: inşallahh şişliğim gidicek
Menün çok güzel gitmiş ama akşama gelince bozmuşsun. Makarna yeme diyet boyunca. Şöyle düşün bunca zaman yedinde bir faydasını gördün mü? Sporun gayet güzel.

Ebrucum hosgeldin nasilsin? Bebisine gecmis olsun. Benim bu aksama kadar hersey süperdi, bu aksam bol yenekli bir davetteydim :KK43: ama cumaya gzl bir sonuc görücez insallah ben eksideyim ve hedefime dogru ilerliyorum :)

Canim üzülme altin yüzükte günüs yüzükte kücülttürebiliyorsun kuyumcuda formuda bozulmuyor :KK66:
Tabi eger bakir veya baska netallerdebse yapacak bisey yok daha güzellerini alirsin hen fit bir bayana habgi yüzügp taksa yakisir öbemli olan yüzük dgl kilo vermemiz :KK70:
Hoş buldum canım. Bebiş için teşekkürler. Dün gece yine ateşlendi. Saat 02:00 gibi ancak uyuyabildik. Sen bu hafta cezalısın zaten bir de üstüne kaçamak yapmışsın :KK47: :KK47: Ne konuşmuştuk. Kaçamak konusunda.

Kizlar öncelijle bu sacma menüm icin özür diliyorum. Bütün gün cok yogundum yiyenedum aksamda davet olunca fena seyler yedim. Müsait bir an bulunca hemen ceza sporuma basladim 20.dakikada netim bitti yarim kaldi. Wlanda cekmuodu orada. Eve ancak geldim cok yorgunum.

Bugün menün

10:00
1 kase nesfit ve süt

14:00
7 tane findik

19:30
Mantarli Et sote
Cacik
Salata
2 ince dilim yunan böregi
Ve soook baklava 2dilim :$
Birde 4-5 kurabiye.

Güya yemek yerken oilav almadim sonra iyice acikinca tatli ve kurabiyeye saldirdim resmen.

Ardindan 20dk spor
Menün felaket olmuş Nur. Çok kötü çok :KK47:

Ebrucum hoşgeldin sonunda geldin :)) yorumlarını özlemişim arada senden azar işitmeyince ipin ucu kaçıyor :)).bugünkü menümden bende pek memnun değilim bugün acayip yemek yiyesim vardı.buna rağmen bu kadarla günü kapatabildiğime seviniyorum.yarın hemen toparlanıcam
Hoşbulduk canım. İlgilenemiyorum sizinle üzülüyorum. Ama azıcıkta faydam oluyorsa ne mutlu bana :KK16:

evet onlar hiç olmadı biliyorum ama o patatesi nasıl yedim hala anlamış değilim bir baktım tabak boşalmış:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: onu yakmak için çıktım 1 saat yürüdüm şimdi diş hekimliği okuyorum memnun oldum ebru ismim havva 25 yaşındayım hasta bakarken heralde 1 orta boy pizza kadar kalori yakıyorumdur diye düşünüyorum:KK53::KK53::KK53::KK53:
Memnun oldum canım. Ne güzel Diş hekimi olacaksın. Güzel bir meslek.

Avm lere gidince illaki yemek zorunda kalıyor insan hiç sevmiyorum o yüzden
slm kızlar gelemedim kalktım kahvaltı yaptım temizlik yaptım duş aldım anca gelebildim :KK12:annemler kontrole gitti gelince çeyiz sandıgımı alıcazzz sanırım :KK16:
Hazırlıklar hızlansın wuhuu😍
selam kızlarr sınavıma 1 ay kaldı foruma bakamıyorum kusura bakmayın :KK43:

kilo bildirimimi yapıyım belki yarın yapamam 69.2 kiloyum 68 leri görmüştüm bu hafta ama dün regl oldum birden şiştim :KK43: sabah girebilirsem tekrar yapmaya çalışırım
Regl öncesi normaldir canım Allah kolay gelsin

Ebrucum sen toparlarsın ya otokontrolün çok iyi:):nazar:Ya hep bana kızıyosun yaaaaaaa :KK14:sen dedin diye diyetisyene gittim kadın yazdı bunu bana 1 haftalık zaten 10 kilo ödemim varmış ona göre yazdı muhtemlen.haftaya pazartesi dolu dolu menü olacak bence.
HIMM DİYETİSYENİN VERDİĞİNİ BİLMİYORDUM. AMA YİNEDE DÜNKÜ MENÜN KÖTÜYDÜ. DİYETİSYENE GİTMENE ÇOK SEVİNDİM :KK16:

işte bombam geliyorrrrrrrrrrrrrr sonunda ya sonunda gördüm 89.8 çok mutluyumm şükürler olsunnnn:KK52::KK52::KK52::KK52:
Çok güzel gitmiş maşallah sana :nazar:

Slm kızlar esim evde bugün.tutturmus kahvaltıda simit yiyelim diye.neyse ikna ettim yarın sabah yeriz cnm yumurta cekiyor bugün dedim.yumurtayla icinde az

sucuk vardı yırttım. dun aksam gec saattede dürüm kebap,döner diyodu.zorla yedirecek adam.:KK1:
yarında bildirim var sismemem lazım.:KK52:
Ilerleyen saatlerde dısarı cıkarız.bakim o
zaman ne diyecek.:KK52:
Tebrikler Özlem. Bu hafta inşallah güzel kilo verirsin. :KK16:

X