Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar simdi geldij eve.bugun aksam yemegi yiyemedim.:KK43:
Minnosumu uyuttuktan sonra biraz beyaz leblebi,fındik falan yerim.;-/

ohh ellerine sağlık canım :))

sende ki bu yürüyüş azmine hayranım :))

ahahahha bugün bende öyleydim yemek yemeyi özledim sanki mağradan çıkmış gibiyim

ayyy hakketten ne iğrenç bişey o öyleeee
Aynen cnm ya kıtlıktan cıkmış gibi oluyor bazen amam dikkat tutmalıyız kendimizi
Iyi aksamlar kizlar menumu yazayim sizmadan acayip uykum var netcem ben yaf yemegi yedikten sonra fena oluyorum
Sbah
1 bardak ilik su ve bir tam ceviz
4 yk yagsiz tuzsuz lor peyniri
Yarim tambugday ekmegi
1 bardak beyaz cay
Ogle
Firinda dana et 100 gr kadar cok tiksindim yerken
1 kupa alic cayi
1 turk kahvesi
Ara
3 hac hurmasi
1 kupa alic cayi
Aksam
2 haslama yumurtadan yesil sogan ve maydonoxlu pivaz
3 lt su ictim daha da icecek gibiyim yarim lt kadar hic takatim yok vallaha spor yapmaya acayip uykum var
Güzel menü cnm benimde cok uykum var bu gece yahuu
bugün ben kendimi zor tuttum her şeyi yiyesim vardı.akşam yarım kase sütlaçı yedimde zaten.ama bıraksalar bi kaç tane daha yerdim.kızlar neden böyle oluyor aslında acıkmıyorum ama canım bişeyler yemek istiyor:KK30:
Ah canım ah aynı şey bende de var duygusal açlık oluyor bu cnm zaten kilomuzda bu yüzden
ben bu gün çok kötü şeyler yedimm:KK17::KK17::18::18::18::18::18::KK17::KK17::26::26::26::KK4::KK4:
uyanınca
1 bardak ılık su içtim

kahvaltı 9:00
2 yk yağsız menemen
küçük bir parça beyaz peynir
3 tane siyah zeytin
1 çeri domates
1dilim tam buğday ekmeği
1 kupa beyaz çay

11:00da
light süt

öğlen 12:30da (pişmanımmm)
yarım kase ezogelin çorba
1 porsiyon tavuk
1 porsiyondan az beşamel soslu patates :KK43:(((

akşam 18:45
azcık yagsız kavurma ile salata (tonbalıklı yapacaktım kalmamış evde)
5 tane de küçük zeytin yağlı yaprak sarma
kefir

2 litre su içtim klinikte çoook yoruldum ağır spor yapmış gibiyim birazdan kalkıp beyaz çay içcem birde çıkıp yürüyüş yapcam beşamel soslunun acısını alcam
Ah o beşamel soslu o olmasa iyiymiş cnm
sabah(9.30)

tam buğday ekmeği
biraz peynir
5 zeytin
yeşil çay
yumurta

ara

yarım paket diyet kraker
2 yk yoğurt

öğle(15.30)

2 yk yulaf
1 bardak süt
biraz kuru elma

akşam(19.00)

5 yk zeytinyağlı kabak
2 yk yoğurt
yarım kase sütlaç:KK17:

2 litreden biraz az su içtim daha içicem
spor yok
neden olduğunu bilmiyorum ama bugün enerjim çekilmiş gibi sadece yatıp uyumak istedim bütün gün :KK43:(

Şu an bende onu istiyorum cnm çok yorgunum ve uykum var menün güzel kendini tutmuşsun sütlaçtan bişi olmaz en sağlıklı tarlılardan

Sabah (11:45)
3 siyah zeytin
Biraz çemen
4-5 lokma ekmek

12:30
5 küçük küp tavuk kavurma (babama yapmıştım attım ağzıma birazcık)

Öğle (15:30)
Haşlanmış tavuk göğsü
5 cherry domates

Akşam (20:00)
1 kase mercimek çorbası
Biraz yumurtalı ıspanak kavurma
1.5 dilim kadar ekmek
Azıcık daha çemen
1 bardak çay

2.5 litre su

Son düzenleme:
Bugünkü menüm
9:00
1 çay bardağı süt
4 yk yulaf ezmesi
3 ceviz
3 kücük kuru kayısı
3 siyah kuru üzüm
1 çay kaşıgı bal(kaşık dolu dolu degil)

12:00
Az zeytin yağında baharatlı 2 yumurta
Biraz peynir
1 dilim cavdar ekmegi ve çay

15:00
Sade türk kahvesi
K.k kadar elma

18:00
2 kucuk bardak cay

Eve yarım once geldik.bugun aksam yemegi yiyemedim.:KK43:
Birazdan biraz beyaz leblebi,fındık falan yerim.

400ml yesil cay
2,5 L su

:KK8:Spor:KK8:
09:30 jillian 6 week 6 pack programının karın hareketleri 15-20 dk sürmüstür.

15:30 1 saat 40 dakika sahilde yürüyüş
20:00 eve gelirken 20 dakika yürüyüş

Son düzenleme:
3 siyah zeytin
Biraz çemen
4-5 lokma ekmek

Haşlanmış tavuk göğsü
5 cherry domates

1 kase mercimek çorbası
1.5 dilim kadar ekmek
Azıcık daha çemen
1 bardak çay

2.5 litre su
Afiyet olsun ozlem'cim menun guzel gorunuyor.
Sporda olsa super olur.:KK42:

valla canım bizim kilo fazla ya en az haftada 1 vermemiz gerek.1,5 ay sonra takıldım biraz da benden kaynaklı spor hiç yapmıyorum nerdeyse.beyaz çay oranı azdır etki daha az olur belki o sallamada

canım zaten bende kahvaltı öğle yemeği mantıgı yok yıllardır gün içinde hiç ama hiç acıkmıyorum hatta yediğim zaman miğdem bulanıyor ama bu şekilde hep kilo alıyorum sağlıklı beslenmek adına zorluyorum kendimi şimdi.kaç kilosun şimdi boyun kaç özlem?bence menunu değiştir bi de şu karışım vardı ona da faydalı diyolar hızlandırıyormuş 1er çay kaşığı zencefil zerdeçal tarçın yoğurda karıştırıp yemeklerden önce yiyosun ben bi kaç kez denedim düzenli olmadı ama faydalı o da.

eeeeeebruuu terk eyledin bu diyarı ya bizde özlüyoruz seniii:KK43:
Sorma Funda' cım hep aklımdasınız ama düşünsenize ufaklık yeni uyudu. Hemen bir fincan kahve yaptım kendimi buraya attım. Çok yoruluyorum bu aralar. Birde yine çok yemeye başladım. Her akşam tamam yarın toparlayacağım diyorum. Sabah ve öğle iyi gidiyor. Akşam kendimi kıtlıktan çıkmış gibi hissediyorum. Çıldırmış gibiyim :KK53: Dur demem lazım kendime:KK20: Ayrıca cumadan beri tartılmadım hiç. :KK52:

Merhaba Herkese!! :KK16:

Ben daha tartılmadım canım ama eminim çok ciddi kilo aldığıma :26:

Kaptancığım biz de özledik. Takıma dönmeye çalışıyorum işte. Böyle olmuyor ayrı gayrı.:KK50: Bunun dışında iyiyim çok şükür. :KK16:
Hoş geldin canım. Umarım biran önce kurtulursun fazlalıklarından. :KK16:

Hosgeldin Ebru'cum.iyi diyelim iyi olalım.:KK52:
sen nasılsın? Bebis nasıl? :KK16:
spora basladın mı?:KK8:
Bebişim hasta biraz canım. Dün ateşi 40 ı gördü. Hemen ılık duş aldırdım düştü allaha şükür. Üç gündür grip. Sürekli burnu akıyor ve geniz akıntısından dolayı öksürüğü oluyor. :KK14:

yüzüklerim bol geliyor. taktığım zaman düzgünce duran yüzükler artık parmağımda dönüp avcumun içine doğru bakıyor. elbiselerimde olsa sevinirdim de yüzüklerim olunca konu üzüldüm. :KK52: ilerde daha çok kilo verdiğimde aynılarının küçüklerini alayım diyorum ama o kadar yüzüğün aynısını nerden bulucam. :KK50:
Özlem' cim benim bütün takılarım yaa gümüş yaaa altın. Gümüşlerin hiç birisini takamıyorum. Altın olandan da tek taşın önüne alyansımı takıyorum. Alyansı sonradan aldım. O nedenle o bol gelmiyor. Yoksa tek taşı da küçülttürmem gerekecekti. Bir arada gümüşleri küçülttüreceğim artık başka yolu kalmadı. :KK50: Ama zayıflık her şeye bedel. :KK34:

Sıkılmak cok kötü anlıyorum seni bizimde bgn toplantımız vardı okulda ıda cok sıkıcıydı

Tek sorun öğlen fazla kaçırdığın ekmek bence

Bizde seni özledik ebru benim açımdan ili gündür iyi gidiyor sonunda bir düzene girdim zaten kıyafetlerimi giydikçe aldığım kiloları gördükçe daha da hırs yapıp motive oluyorum
Hadi bakalım canım. İnşallah biran önce düzeni tutturursun. :KK16:

herkese merhaba.
öncelikle özür dilemek istiyorum, kurallara pek riayet edemiyorum ama inanın keyfi bir durum değil. sanırım diyet psikolojisine henüz giremedim. öncesinde de yazmıştım zaten, sabah diyorum oh ne güzel ne kadar iyi beslendin diye (kendi kendime) ama öğleden sonra işler değişiyor. benim en büyük sorunum abur cubur, tatlı isteğimi kesemiyorum. aslında diyetisyene gidip tahlilker yaptırmak istiyorum ama bebeğim 6 ayını tam doldursun öyle gideyim dedim. ay sonu spora başlamayı çok istiyorum ama sol baş parmağımda tırnak batmam var bu sıralar biraz arttı, eşimin işleri yüzünden dr gidemedim, işleri ay sonu hafifliyor nasipse, maalesef ay sonunu beklicem.
bu iş kesinlikle psikoloji de bitiyor, birşeylere başlamak için hazır olmak gerekiyor ama ben 2 çocukla sabahtan akşama evde bunalaraktan ve bu ufak tefek rahatsızlıklarıma kafayı takaraktan bir türlü adapte olamadım.
Tatlım bebeğin 6 aylıkmış. Emmiyor mu? Eğer emiyorsa diyet için çok erken. Bence önce bebeğini yeteri kadar emzirmelisin. Diyeti sonraya bırak derim. :KK34:

Bugünkü menüm
Sabah 7:00
1 dilim ekmek az krem peynir salça 1 kk beyaz peynir 2 çeri domates ve çubuk tarçınlı yeşil çay

Öğlen 12:30
Küçük yemek kabında tavuklu pilav
Ara 16:00
1 elma

Akşam 18:00
1 tabak tavuk yemeği ve 1 dilim ekmek

Birazdan 1 kupa yeşil çay ile 1 kivi yemeyi düşünüyorum
Pilavın pirinç ise olmamış ama onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Ama meyveyi akşama bırakma. Mutlaka gün içinde ye ve öğünlerine karıştırma.

ben bu gün çok kötü şeyler yedimm:KK17::KK17::18::18::18::18::18::KK17::KK17::26::26::26::KK4::KK4:
uyanınca
1 bardak ılık su içtim

kahvaltı 9:00
2 yk yağsız menemen
küçük bir parça beyaz peynir
3 tane siyah zeytin
1 çeri domates
1dilim tam buğday ekmeği
1 kupa beyaz çay

11:00da
light süt

öğlen 12:30da (pişmanımmm)
yarım kase ezogelin çorba
1 porsiyon tavuk
1 porsiyondan az beşamel soslu patates :KK43:(((

akşam 18:45
azcık yagsız kavurma ile salata (tonbalıklı yapacaktım kalmamış evde)
5 tane de küçük zeytin yağlı yaprak sarma
kefir

2 litre su içtim klinikte çoook yoruldum ağır spor yapmış gibiyim birazdan kalkıp beyaz çay içcem birde çıkıp yürüyüş yapcam beşamel soslunun acısını alcam
Patates ve zeytinyağlı sarma (pirinçlidir muhakkak) olmamış. Onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Klinik demişsin. Ne iş yapıyorsun canım? Birde seninle tanışamadık. İsmin nedir? Ben Ebru bu arada :KK16:

sabah(9.30)

tam buğday ekmeği
biraz peynir
5 zeytin
yeşil çay
yumurta

ara

yarım paket diyet kraker
2 yk yoğurt

öğle(15.30)

2 yk yulaf
1 bardak süt
biraz kuru elma

akşam(19.00)

5 yk zeytinyağlı kabak
2 yk yoğurt
yarım kase sütlaç:KK17:

2 litreden biraz az su içtim daha içicem
spor yok
neden olduğunu bilmiyorum ama bugün enerjim çekilmiş gibi sadece yatıp uyumak istedim bütün gün :KK43:(
Özlem herkes menünü beğenmiş ama menün olmamış. Öğleyi atlamışsın. Kraker diyette olsa olmamış. Diyet ürünlerden mümkün olduğunca uzak duruyoruz. Sütlaçta olmamış. :KK50:

bugün ben kendimi zor tuttum her şeyi yiyesim vardı.akşam yarım kase sütlaçı yedimde zaten.ama bıraksalar bi kaç tane daha yerdim.kızlar neden böyle oluyor aslında acıkmıyorum ama canım bişeyler yemek istiyor:KK30:
Ara ara bana da öyle oluyor. Tamamen psikolojik. Bu olayı aşmanın bir yolunu bulmamız lazım. Bana eskiden olmazdı. Neden böyle oluyor anlamıyorum :KK52:

Iyi aksamlar kizlar menumu yazayim sizmadan acayip uykum var netcem ben yaf yemegi yedikten sonra fena oluyorum
Sbah
1 bardak ilik su ve bir tam ceviz
4 yk yagsiz tuzsuz lor peyniri
Yarim tambugday ekmegi
1 bardak beyaz cay
Ogle
Firinda dana et 100 gr kadar cok tiksindim yerken
1 kupa alic cayi
1 turk kahvesi
Ara
3 hac hurmasi
1 kupa alic cayi
Aksam
2 haslama yumurtadan yesil sogan ve maydonoxlu pivaz
3 lt su ictim daha da icecek gibiyim yarim lt kadar hic takatim yok vallaha spor yapmaya acayip uykum var
Funda Funda Fundaaaaaaa sağlıksız bir menüüüüüüüüüüüüüüü. Menülerini beğenmiyorum. Daha doyurucu daha sağlıklı beslenmen lazım. Sana diyetisyenin bana verdiği diyet listesini yazmamı ister misin? O zamanlar 85 kiloydum. Eminim sende de çok işe yarar. Ben bu listeyle ayda 4 kilo vermiştim.

3 siyah zeytin
Biraz çemen
4-5 lokma ekmek

Haşlanmış tavuk göğsü
5 cherry domates

1 kase mercimek çorbası
1.5 dilim kadar ekmek
Azıcık daha çemen
1 bardak çay

2.5 litre su
Menün gayet güzel olmuş Özlem. Afiyet olsun.

Bugünkü menüm
9:00
1 çay bardağı süt
4 yk yulaf ezmesi
3 ceviz
3 kücük kuru kayısı
3 siyah kuru üzüm
1 çay kaşıgı bal(kaşık dolu dolu degil)

12:00
Az zeytin yağında baharatlı 2 yumurta
Biraz peynir
1 dilim cavdar ekmegi ve çay

15:00
Sade türk kahvesi
K.k kadar elma

18:00
2 kucuk bardak cay

Eve yarım once geldik.bugun aksam yemegi yiyemedim.:KK43:
Birazdan biraz beyaz leblebi,fındık falan yerim.

400ml yesil cay
2,5 L su

:KK8:Spor:KK8:
09:30 jillian 6 week 6 pack programının karın hareketleri 15-20 dk sürmüstür.

15:30 1 saat 40 dakika sahilde yürüyüş
20:00 eve gelirken 20 dakika yürüyüş
Özlem' cim sporun çok güzel ama bugün çok az yemişsin. Keşke akşam yiyebilseydin bir şeyler. Kaçamak yapmamak için biran önce uyu bence. :KK52:

3-5 ceviz yedim kızlar :KK56:
Saat geç olmuş Özlem keşke yemeseydin :KK50:

Patates ve zeytinyağlı sarma (pirinçlidir muhakkak) olmamış. Onun haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Klinik demişsin. Ne iş yapıyorsun canım? Birde seninle tanışamadık. İsmin nedir? Ben Ebru bu arada :KK16:
evet onlar hiç olmadı biliyorum ama o patatesi nasıl yedim hala anlamış değilim bir baktım tabak boşalmış:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: onu yakmak için çıktım 1 saat yürüdüm şimdi diş hekimliği okuyorum memnun oldum ebru ismim havva 25 yaşındayım hasta bakarken heralde 1 orta boy pizza kadar kalori yakıyorumdur diye düşünüyorum:KK53::KK53::KK53::KK53:

Ebru'cum bebis icin gecmis olsun.:KK16:
Funda'yada bu menuyu diyetisyeb yazmis cnm.1 haftalik protein diyeti.:-/
Bende denemek istiyordum aslinda.:-/ begenmediysen denemeyim cnm.

Özlem' cim benim bütün takılarım yaa gümüş yaaa altın. Gümüşlerin hiç birisini takamıyorum. Altın olandan da tek taşın önüne alyansımı takıyorum. Alyansı sonradan aldım. O nedenle o bol gelmiyor. Yoksa tek taşı da küçülttürmem gerekecekti. Bir arada gümüşleri küçülttüreceğim artık başka yolu kalmadı. :KK50: Ama zayıflık her şeye bedel. :KK34:

eminim bedeldir. bende yaşayacağım o duyguyu. :KK16: zaten bileklik, kolye, küpede falan sorun olmuyor. sorun yüzüklerde. :KK53:

evet onlar hiç olmadı biliyorum ama o patatesi nasıl yedim hala anlamış değilim bir baktım tabak boşalmış:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: onu yakmak için çıktım 1 saat yürüdüm şimdi diş hekimliği okuyorum memnun oldum ebru ismim havva 25 yaşındayım hasta bakarken heralde 1 orta boy pizza kadar kalori yakıyorumdur diye düşünüyorum:KK53::KK53::KK53::KK53:

yanında arkadaşın falan var mıydı? sana çaktırmadan yemiş olmasın. :KK53::KK52:

Özlem' cim sporun çok güzel ama bugün çok az yemişsin. Keşke akşam yiyebilseydin bir şeyler. Kaçamak yapmamak için biran önce uyu bence. :KK52:

malesef bugun boyle oldu.:KK43:
Eve gelirken esim bir cok alternatif sundu ama hepsini reddettim.:)
Biraz kuruyemis yedim sadece.
Baska bisey yemicem.;-)))

Sabah 9.30
2 dilim kepekli ekmek
domates ,salatalık
1,5 kk peynir
yeşil çay

Öğle 13.30
1 dilim kepek ekmek
1 kepçe kadar nohut yemeği
Cacık

Akşam 18.00
4 kaşık makarna

saatt 20.30 gibi spora gittimmm 1 saat çalıştım suu içmeye devam :) ve sonunnda regl oldumm:KK52::KK52: inşallahh şişliğim gidicek

Ebrucum hosgeldin nasilsin? Bebisine gecmis olsun. Benim bu aksama kadar hersey süperdi, bu aksam bol yenekli bir davetteydim :KK43: ama cumaya gzl bir sonuc görücez insallah ben eksideyim ve hedefime dogru ilerliyorum :)

eminim bedeldir. bende yaşayacağım o duyguyu. :KK16: zaten bileklik, kolye, küpede falan sorun olmuyor. sorun yüzüklerde. :KK53:

Canim üzülme altin yüzükte günüs yüzükte kücülttürebiliyorsun kuyumcuda formuda bozulmuyor :KK66:
Tabi eger bakir veya baska netallerdebse yapacak bisey yok daha güzellerini alirsin hen fit bir bayana habgi yüzügp taksa yakisir öbemli olan yüzük dgl kilo vermemiz :KK70:

X