Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın özlemcimm oo maşalah bu ne enerji😀 ben çoktan utandım 6 bucuktan beri ayaktayım çalışmanın en güzel yanı işte bu

Kizlar dünden bu güne eksiye düamedim üzülsüm biraz ama dün kuru fasulye yedim ondandir belkide

Günaydın kızlar.

Bugün yine dışarı çıkıcam. öğle yemeği kaçabilir yine. erkenden dönmeye çalışıcam ama bakalım...

95lik gibi fotograf görmedim :)) belli etmiyosun hiç

canım biraz kamuflede var elbiselerimi bol bol giyiyorum dar bişey giyince bukadar masum durmuyorum:)eskiden sporcuydum sıkı antrenmanlarım vardı ordan kalan bişey heralde etim sarkık değil çok .az buz da değil 92lik vücudumun 10 kilosu su 54 kilosu kasmış 11 kg protein 5 kg mineral varmış,yani yağsız susuz 70 kilo ideal aslında benim için ama muhtemelen kastan da gidecek

canım diyetine uyarsan kesin çok kolay kilo vericeksin inşallah fıstık gibi olucaksın yakın zamanda :))

Kizlar slm dersten ciktim eve gidiyorum kacamak yapmadim simdiye kadar yoldayim biraz midem kazinir gibi oldu kurumeyve kavrulmamiz findik ceviz badem olan karisimdan aldim 1 avuc yedim ama dolu dolu degil 10 gr ancadir.

Kizlar slm dersten ciktim eve gidiyorum kacamak yapmadim simdiye kadar yoldayim biraz midem kazinir gibi oldu kurumeyve kavrulmamiz findik ceviz badem olan karisimdan aldim 1 avuc yedim ama dolu dolu degil 10 gr ancadir.

Slm burcuu benimde aynı midem kazındı şimdi okuldan geldim 1 elma yedim hala kazınıyo o ayrı😀 birazdan süpürge yapıcam yaa😞

Slm burcuu benimde aynı midem kazındı şimdi okuldan geldim 1 elma yedim hala kazınıyo o ayrı😀 birazdan süpürge yapıcam yaa😞

canım elma bnide acıktırıyo daha doğrusu meyve bnde evi süpürcem bbmı bekliom bakalım yürüyüşe gitcek mi

Al bendende o kadar geciken regl başa belaa vallaa başıma ağrı girdi
Oldum ben ama huzura eremedim henüz
Süper yapmissin canim hArikasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…