Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bendrdr ole oluo cnm kahve yesilcay filan iciyorum ole olunca

Ozlemcim patatesler fazla mi olmus sporda bi 70 leri gorseydin canim jillian icin

Canim.bugun menun fazla olmis sanki

Afiyet lsun cnm

yaa banada öyle gibi geldi ama aslındaa 1 kaşık 1 kaşık olunca farkına varamadım çorbaları içmeseydim iyidi yarın telafi edeyim bari.

önce menümü yazayım sonra geçmişi okuyacağım

sabah(10.00)

2 yumurtayla omlet (çok az yağla)
biraz peynir
5 zeytin
yeşil çay
1 dilim tam buğday ekmeği

öğle(13.30)

5 yk ıspanak yemeği
2 yk yoğurt
2 tane etli pırasa dolması(çok küçüktüler)

ara(16.00)
1 sade türk kahvesi
küçük bir parça bitter çikolata(minicik)

akşam(19.00)

orta boy kaşarlı tost (dışardaydım )
çay
1 sade nescafe
1 sade türk kahvesi
bugün kahveleri çok abarttım

2 litre kadar su içtim sanırım
leslie 4 mil+60 mekik

Ozlemcim patatesler fazla mi olmus sporda bi 70 leri gorseydin canim jillian icin

Afiyet lsun cnm

Cnm belki isminden dolayı anlasılmamıstır patates köftesi.kısır gibi yapılıyor.bulgurun icine biraz haslanmıs patates konulup yogruluyor.ondan adı patatesli köfte.
Belki bilmeyen arkadaslar vardır.
Bu programda karın hareketleri var diye yapmak istedim cnm.gobisim basenlerle aynı,gögüslerimin önünede gecmisler.onlar icin ekstra bisey yapmak istedim.

Pırasa dolmasını ilk defa duydum. beyaz kîsmınımı dolduruyorsunuz.)
Ufak tefek seyler dısında guzel bence.yani aksam yarım ekmek tost yemediysen.

bu şekilde oluyor.biz çok yaparız güzel oluyor denemeni tavsiye ederim.öyle geleceğini bilmiyordum tost yarım ekmek geldi :))ama hepsini yiyemedim çok geldi çeyrek ekmekten biraz fazla yedim.

Afiyet lsun cnm
Tsk ederim cnm

çokk az yemişssin süper
Ayy öylemi dersin dün aksamdan bu aksama tartida gzl fark vardi. Gecen haftaki durumu bu hafta telafi etmeye calisiyorum

Kirk yil düsünsem aklima gelmezdi pirasadan dolma yapmak peki bu dis kabugu yirtilmadan nasil icini bosaltiyirsubuz cnm bir püf noktasi varmi. Pirasa yemegi yapariz biz pirincle ama bu daha zor bisey nisafurede verilecek türden :))

Kirk yil düsünsem aklima gelmezdi pirasadan dolma yapmak peki bu dis kabugu yirtilmadan nasil icini bosaltiyirsubuz cnm bir püf noktasi varmi. Pirasa yemegi yapariz biz pirincle ama bu daha zor bisey nisafurede verilecek türden :))

canım püf noktası vardır ama ben bilmiyorum :)) anannem yapar bunu ona sorup sizinlede paylaşırım tarifini.en çok pırasının bu halini seviyorum :)

turtle bu sence işe yarıyor mu? bunu önce de görmüştüm. yapmayı düşünüyorum. yeşil elmanın mevsimi mi? bulabilir miyim rahatlıkla? :26:

kızlar internette sorun vardı ancak paylaşabiliyorum menümü.

Kahvaltıdan 10 dk. önce
3 kuru kayısı
1 bardak ılık su
1 bardak normal su

Kahvaltı (11:00)
1 yk çemen
3 siyah zeytin
1 dilim kızarmış ekmek
1 yeşil biber

13:30
2 ceviz

17:45
5-6 yk. yoğurt

Akşam (20:00)
Yarım kaseden biraz fazla tel şehriye çorbası
Tavuk kavurma
Domates - Marul - Soğan
1 dilim civarı ekmek
1 bardak çay

Toplamda 2 litre kadar su.
Bayağı bir yürüdüm dışardayken.

kızlar bi de cocostar yedim.

Canim biliosun jillian kas yapmaya uonelik bi spor o yuzden dedim

Günaydın kızlaar :)
Dünkü menümü paylaşayım
Sabah 7:00
2 dilim ekmek üzerine krem peynir ve salça sürdüm biraz rahin pekmez ve çay
Öğle 12:30
Küçük bi saklama kabında pilav üzerine az tavuklu yemekten koymıştum
Ara 16:00
Bir elma
Akşam 18:00
Ispanak yanına 3 kaşık yoğurt ve 1 dilim ekmek
Ara
20:00
Bir kupa çubuk tarçın ilaveli limonlu yeşil çay bir mandalina

günaydın hanımlarrr bana bir şeyler oluyor 10 kilo ödemi 1 haftada atacam mı yoksa yaaa:)lavobaya çıkmadım dün ama sabah tartıldım dün sabaha göre 1 kilo fark varnormalmi ki ya bugun 3.gün 1 kilo gidiyo nerdeyse hergünİnşallah bu haftayı 5 günde 5 kiloyla tamamlarım ahahahha

günaydınnn ilk hafta benimde öyle olmuştu 5.7 vermiştim canım her tartıya çıkışımda şok yaşıyordum resmen ama ikinci hafta yarıya düştü verdiğim kilo

günaydınnn ilk hafta benimde öyle olmuştu 5.7 vermiştim canım her tartıya çıkışımda şok yaşıyordum resmen ama ikinci hafta yarıya düştü verdiğim kilo
canım yeni başlamadım ki diyete heralde şu otlar atıyor ödemi ya

Insallah fundacım..
Yesil gomlekli fotoda kac kilosun? Boyun kac?
Bendemi haftaya protein diyeti uygulasam acaba.

canım 1.73 boyum 80lerdeyim heralde orda tam net bilmiyorum ama en zayıf halim şu beyazlı olan 70küsürdüm orda valla protein dieti baya işe yarıyormuş başla bence de:)niye 1 haftalık verdi onu da anlamadım ama

Insallah fundacım..
Yesil gomlekli fotoda kac kilosun? Boyun kac?
Bendemi haftaya protein diyeti uygulasam acaba.
özellikle kilo vermen yavaşlayınca protein diyeti yaptırıyor diyetisyenler ben diyetisyene gierken 6. hafta gibiydi sanırım kilo vermem azalmıştı o zmn protein diyeti vermişti 2 haftalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…