Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

yine güzel bi menü yapmışsın

o konuda burdaki arkadaşların güzel tavsiyeleri vardı onları uygula istersen.

Sabah 9.30
Yarım poğaca
2 dilim domates
1kk peynir

Öğle 13.45
Kısmen 1 kepçe nohut yemeği
Cacık
1 dilim kepekli ekmek

Akşam 18.15
mercimek çorbası
1 kabak mücver
1 kaşık bamya
1 kaşık brokoli
1 kaşık yoğurtlu makarna

1 litre su içtim henüz yatana kadar devam
tabiki bugün sporumudaa yaptımm

Ozel e gitmek gerekiyor ya devlettedi diyrtisyenler herkese aynı fotokopiyi veriyor

Daha Cumartesi sabahı 57.5 çıkarken şuan nasıl oluyorda 59 çıkıyorum anlamadımm isyaaann edicem az kaldı regl dönemindeyim o da gelemedi gittii iyice stress iyice sıkıntı.

Ya tartilar var olcen de ne kadar saglikki bilmiyorum ben bu diyetisyendekinin fiyatina baktim 3800 euroydu
Kizlar normal ev tartisi gibi olanlar bir kisa belgeselde itlemistim dogru ölcmüyorlardi. O büyük dedigin daha digru ölcüyor sanirim bazi fitness centerlerdede var.
Baska türlü anlayamayacaguz yani para vermek istemiyorum diyetisyene ben ölctprmicem napalim :)

Daha Cumartesi sabahı 57.5 çıkarken şuan nasıl oluyorda 59 çıkıyorum anlamadımm isyaaann edicem az kaldı regl dönemindeyim o da gelemedi gittii iyice stress iyice sıkıntı.

Canim eget kacamagin olmadiysa regl siskinligidir kesinlikle. Regli olsan gecer. Benim biraz indi ama halen siskinlik var ve bugün kuru fasulye yedim yarin artida olabilirim ki olmam insallah :)

Kizlar ufak bit davetteydim cok seylet vardi masada bende dayananamadim 5tane kücük beyaz dut kurusu yedim

Gúnaydın kızlar..
Sanki agırlıklarla kol calısmısım gibi kollarım agırıyor.
Serce'cim öyle yazınca kötü seyler yedigini sandım.ama öyle degilmis.

Kızlar uyanın bakimm.. Cuma'ya az kaldı..
Jillin'la karın calıstım geldim.
Bugün görümceme gidecez.kalabalık misafir var.
Biraz patatesli köfte yanında soganlı kıyma ve salata yicem.diger ikramlara yani pastalara dokunmucam.

Günaydınnn ,Güne çok güzel başlamışşsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…