Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Slm kızlar az önce geldim eve.kalabalıktan ve sıcaktan basım agirdi.:-/
Amaa kacamak yapmadım.biskvili pudingli pasta vardı cok severim ama tAdına bile bakmadım.sadece kızımın elinde kuru pasta pasta vardı bir lokmacık bana verdi.o kadar.
Böyle olunca insan cok mutlu oluyor.

sabah 07.00
1 tereyagli yumurta
1 dikim kizarmis tam bugday
4 zeytin
Yarimm kk peynir

Ogle 12.00
1 kase sehriye corba
1 tane izmir kofte 1 dilim patates yemegin suyunu filannyemedim bu kadar yedim
1 ayran
1 dilim kepek ekmek

16.00
Kavrulmamis yemis ve kuru meyve 10 gr filan

Aksam 17.15
6 yk yogurtlu ispanak
Aci biber

3 litre su
Leslie 4 mil fast yapicam​

selam kızlarrrrrrrrrrrr ben geldim kaçırdığım önemli şeyler var mı sizi çok özledimm buradan uzaklaşınca kilo vermenin ne kadar zor olduğunu anladım

ehehe dokunamdan durabilirsen ne mutlu sana :)))

Kizlar dünden bu güne eksiye düamedim üzülsüm biraz ama dün kuru fasulye yedim ondandir belkide

kuru fasülye pişerken içine kimyon atınca gaz yapmıyormuş dene istersen bi canım bi dahakine

Kizlar slm dersten ciktim eve gidiyorum kacamak yapmadim simdiye kadar yoldayim biraz midem kazinir gibi oldu kurumeyve kavrulmamiz findik ceviz badem olan karisimdan aldim 1 avuc yedim ama dolu dolu degil 10 gr ancadir.

kaç gündür benimde canım çekiyor ceviz fındık alamadım bir türlü sabah kahvaltısına yazıyor genelde diyetisyenler

afiyet olsun canım:)) jilian var oda çook iyi dene bi

uyanınca
0.5 litreye yakın su içtim rüyamda bile su gördüm:))

kahvaltı 9:00
ubo premium çok tahıllı sandaviç ekmeği
ince bir dilim peynir

11:00da
3 tane form sunta

öğlen 12:30da
1 kase yalancı tarhana çorbası
yarım porsiyon adana ama köfte gibiydi
2 kaşık bulgur pilavı
yoğurt

1 kupa yeşil çay

16:45de
3 tane mavi yeşil mısır patlağı
1 fincan ikisi bir arada

akşam 18:00
tavuk şiş
salata
ayran

2 kupa karatayın metabolizma çayından içtim 2 litreye yakın su içtim bol miktarda yürüdüm jilian yapcam kalkabilirsem birazdan 1 yeşil çay daha içerim

Son düzenleme:

canım jillian daha önce yaptım ama 3. levellerine dayanamadığım için hiç tamamlayamadım şimdi biraz leslie ile devam ediyim sonra jillian killer bun a dönücem evet canım karatayda sabahları ekmek yerine 1 çay bardağı kavrulmamış fındık ceviz badem öneriyor ama ben sabah hep unutuyrum çünkü yemişlere biraz atıştırmalık niyetiyle bakıyorum

canım menü senin için iyi ama form yiyeceklerini çıkarırsan daha iyi olur

Once masallah diyeyim tartida mucizeler oluyor kizlarrrr bu beyaz cayla alic yapragi odemimi atiyor galiba:) 1 aydir veremedigim kiloyu bir haftada verirsem ne gulerim ama:) menumu yazayim
Sabah
Ilik su 1 bardak ve ceviz
1 light ucgen peynir yarim cavdar ekmegi
1.5 kupa beyaz cay
Ogle
1 haslanmis yumurta(et yada tavuk yemem lazimdi ama dun kotu oldugumdan hazirlayamadim)
3 hac hurmasi
1 kupa alic yapragi
Aksam
Firinda dana et 150 gr arpacik soganli yagsiz
Salata(yemiyebilirim migdem hala kotu)
Birazdan 1 kupa beyaz cay ve 8 tane yaban mersini yicem son ara olarak
Su 1.5 ictim 1 litre daha icerim
Spora gucum yok cidden ama zorlicam kendimi

jilian çok fena ya kalkabilirsme birazdan yapıcam

ara öğün olarak yiyorum yani başka bişey bulamıyorum ara öğün tüm gün okuldayım o yüzden öyle benim eski diyetisyenim suntayı yiyebilirsin demişti senin bi önerin varmı??

ay hadi inşallah canım verirsin inşallah
alıç yaprağı ne ki?

afiyet olsun cnm

canım jillian senin kilon için fazla agır gelir kasların yag döner güzel olmaz senn kilon için en iyisi yürüyüş tarzı şeyler. bide şu karatay çayının tarifini yazar mısın

canım jillian senin kilon için fazla agır gelir kasların yag döner güzel olmaz senn kilon için en iyisi yürüyüş tarzı şeyler. bide şu karatay çayının tarifini yazar mısın

düzenli yapamıyorum zaten hafta 2 en fazla
3 litre su
1 yeşil ekşi elma
1 limon
1 kabuk tarçın
3 5 tane karanfil
3 5 tane (tane karabiber)
elma ve limonu 4 e bölüp çekirdeklerini çıkarıp hepsini kaynatıyorsun su 1.5 litre kalana kadar 2 gün boyunca içiyorsun sonra tekrar yapıyorsun

Afiyet olsun cnm.)boyle az yiyince doyuyormusun? Ben karnimda sislik hissediyorum,doydugumu anlıyorum.ama sanki bogazımda aclık hissi devam ediyor.niye boyle oluyor:-/
Tebrikler cnmm.beyaz cayi ilk defa burada duydum.diyetisyenmi onerdi beyaz cayla alic yapragini?
Birde kahvaltı haricinde menunde ekmek yok.bunudami diyetisyen yazdı.

Bugünkü menüm

07:00
1 kase nesfit+süt

09:00
3 siyah zeytin

11:30
1 kase nesfit+süt

14:30
4 yk patatesli köfte
3 yk salata
2 yk soganlı kıyma

19:30
1 yk patatesli kofte
1 yk soganlı kıyma
1 dilim peynir+5 zeytin
Kücük 1 dilim cavdar ekmegi

Aralarda 1 nescafe ve çay
2 L su

Spor
08:00 35dk jillian 6 week 6 pack programı
17:00 30dk yürüyüş

Ozlemcim hepsini diyetisyen yazdi 1 haftalik protein diyetiymis cok odemin var dedi alic yapragi idrara cikariyor beyaz cay da antioksidanmis yesil caydan daha iyi yani muhtemelen odem icin yazdi bunlari bende ilk kez diyetisyenden duydum adlarini ama beyaz cay baya populer olmaya basladi.eger iyi bi sonuc alirssam ozellikle regl doneminde 1 hafta bu diyeti yapmayi dusunuyorum

Sabah 9.30
Kıymalı börek ( küçük ve ince )
1 bardak taze sıkılmış portakal suyu

öğle 13.00
yarım kase yoğurt çorbası
İçinde tavuk olan sulu bir yemek
yoğurt
birkaç lokma ekmek

akşam 18.15
Yarım kase tavuk suyu çorbası
1 kaşık ıspanaklı yoğurt
1 kabak mücver
1 mercimek köftesi
1 kaşık yoğurtlu makarna

ara ara beyaz leblebi yedimm minik bir süt içtimm bugün spor yapamıcam migrenim tuttuu
su içmeye devamm

ama babam gelmedi geleydi yürüyüş yapcaktık

Bizde bi ara bisiklet sürüyordul habakar bozunca kalmisti öyle :)

Deneyeyim bakayim tsk ederum bilgi icin

Bugün menüm

10
1kase nesfit ve süt

15:30
1tabak lahana yemegi

18
1tabak lahana yemegi

2,8lt su (0,5l daha icicem)

Leslie ile 4fast miles (cezam)
45dk filab sürüyor

Bendrdr ole oluo cnm kahve yesilcay filan iciyorum ole olunca

Ozlemcim patatesler fazla mi olmus sporda bi 70 leri gorseydin canim jillian icin

Canim.bugun menun fazla olmis sanki

Bugün menüm

10
1kase nesfit ve süt

15:30
1tabak lahana yemegi

18
1tabak lahana yemegi

2,8lt su (0,5l daha icicem)

Leslie ile 4fast miles (cezam)
45dk filab sürüyor

Afiyet lsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…