Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Suan jillian michaels'in 6 week 6 pack programina bakiyorum.aslinda hepsi vardi ama silinmisler.:-/
Gobisim basenlerle ayni oraya ozel bir calisma yapmam gerekecek.:KK8:

Günaydın bacılarrr azıcık boyun ağrısı azıcık miğde bulantısı azıcık hapşuruk yoluma devam ediyorum daha iyiyim:)Bugun diyetisyenin verdiği protein diyetine başladım bakalım dediği kadar verecekmiyim 3küsür kilo gidecekmiş dediğine göre.Beyaz çayımı demledim pöf sevmiom bu otları yaf kahve diyeti yokmudur ki onu süpper yaparım kanımca:)Şaka bi yana harfien uymaya çalışacam şu lisyete inşallah şu 90lara veda ederim.

Gecmis olsun canim. Kolay geksun canim olur canim mutlaka edersin 90lara sonra 80lere 70lere :)

Günaydin kizlar,

Hapimi ictim bekleme süreni doldurdum kahvaltimi yaptim bitaz dinlenwyim sonra leslieyle yürümek (cezam) istiyorum

merhaba kizlar okuldan yaziyorum size hepinize gunaydin kacamak yapmayin haaa ben yaptim siz yapmayin :KK52:

Bence cezan bittikten sonrada devam et cnm.
Hic spor yapmadanmi okadar kilo verdin.:/

Söyle cnm ben havalar güzelken kocaman bir alanda 5km yürüyordum slk slk. Hava kötüle olunca arada sirada leslieyle yürüdüm yada nadirde olsa müzik acip 1-2saat oynadim yada ebru salliyla plates yaptim. Cok fazla spor yapmadim tabi.

Burcu ne yedin bakim.:KK52:
Bizde birazdan yine yuruyuse cikacagiz kizlar.:KK8:

iyi gunler kızlar nasılsınız?
sonunda regl oldum süt hormonarım yukselıyormuş o yuzden 3 ay olmadım galıba, ilaç kullanıyorum inş kılo aldırmaz bana :26:
cok sukur kılo almadım aynıyım :KK9:

ebrucum aranıza yenıden donebılırım degıl mı? listeyı kotrol ettım ismimi goremedim yoksa dıskalıfıye mı oldum :18:

Son düzenleyen: Moderatör:
Burcu ne yedin bakim.:KK52:
Bizde birazdan yine yuruyuse cikacagiz kizlar.:KK8:

Borek yedim ozlem ya :26:

iyi gunler kızlar nasılsınız?
sonunda regl oldum süt hormonarım yukselıyormuş o yuzden 3 ay olmadım galıba, ilaç kullanıyorum inş kılo aldırmaz bana :26:
cok sukur kılo almadım aynıyım :KK9:

ebrucum aranıza yenıden donebılırım degıl mı? listeyı kotrol ettım ismimi goremedim yoksa dıskalıfıye mı oldum :18:

Canim sanirim ebru seni izne ayirdi yanlis hatirlamiyorsam

selam bayanlar...

malum okullar bugün başladı ve ben de görev yaptığım yere dönmenin telaşı içerisindeydim ve bu nedenle cuma gününden beri ne takıma uğrayabildim ne de menümü paylaşabildim, bu durumu anlayışla karşılamanızı umuyorum...çünkü bir düzenden diğerine geçmek ve yol gitmek kolay değil...neyse ki bugünden itibaren eski düzenime dönüyorum yavaştan...tatil güzel miydi evet ama bana yaramadı malesef evde oturunca sürekli yedim...şimdi ise kilolarımla yüzleşme vakti geldi...kumaş pantolonlar bluzlar vs yakışmayınca artık işi sıkı tutucam gibi geliyor...

bu arada Ebrucum ben mesaj sayımı da bildirememiştim şimdi saydım

5.02=4
6.02=2
7.02= 3

cok yetersiz farkındayım ama bu hafta böyle oldu :KK43:

X