Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Cnmm supersinn ya kosu bandinin markasi ne senin bide ewde kosarken sıkılmıonmu bn sıkılyom yaa :KK43:( 6.0 ve ustu hizda kosmaya calisym
bende çok sıkılıyorum ama yapmak zorundayım,havalar bi ısınsın kendimi atarım dışarıya dışar yürümekten hiç sıkılmıyorum.marka dulnop.
Hosbuldukk cok tesekkur edrm tanistgma memnun oldum bugn calistgm icin giremedm 24 saat usulu calisiom ben :)
Sabah
Kucuk dilim peynir
2dilim ekmek
3 4 zeytin
Domates salatalik
Oglen
portakal
Aksam
Izgara tavuk
Ayran
2.5 lt su :)
Spor yok ama calistgm yerde hic asansor kullanmadim ole iste kizlarrrr
Ben yarin diyetisyene gidicem kizlar
O yuzden yarin sil bastan yapmak istiom en dikkatli daha dikkatliii :KK66:)
aslında ilk günlerdeki gibi değilsin canım artık daha iyi gidiyorsun.diyetisyeni dene olmasa tekrar kendin menülerinle verirsin.
Burcu'cum geçmiş olsun ciddi bir sıkıntı yoktur inşallah..:KK16:

Aslında üşenmeyip düzenli spor yapsaydım hiç bu hale gelmezdiim sanırım.
Haklısın aslında 16 Ağustos 2013'te ayrıldığımda 67,5 kiloymuşum.6 ocak 2014'te tartıldığımda 81.100'ü gösteriyordu tartım.
O zamandan buyana 13.6 kilo almışım.geçen yıl mayısta takıma girdiğimde 75.2 kiloydum sanırım.Onun üzerine çıkmışım.:KK47:
Kızlar bu örnek olsun hepimize kendinizi bırakırsanız başladığınız kilonun kat kat üstüne bile çıkabilirsiniz.Bir çok örnekleride mevcut..:KK50:
bende senin gibi kendimi saldım.geçen yıl bu zaman seksenlerden kurtulmama az kalmışken kendimi saldım 93lere kadar çıktım.
Canlarım çok salakça bir şekilde görev yerimi degiştirdiler. Canım çok sıkkın yeni yerde internet yok . yazamazsam merak etmeyin akşama uğrarım mutlaka öpüldünüz kocaman :)
hayırlısı olsun canım.
Kızlar benim moraller alt üst kızkardeşim rahatsız canım çok sıkkın 15 gün içinde çok riskli bi ameliyat geçirecek Allah şifa verir inşallah çok üzülüyorum.Burdan da ayrı kaldım saldım iice kendimi sigarada içiyorum ymekde yiyorum:KK43:hiç bişeyi beceremiyorum ben ya salya sümüğüm kaç gündür:KK43:
ALLAH şifa versin.çok geçmiş olsun.

bu gün ne yiyeceğimi bilemedim evde pek bi şey kalmamış.
sabah ilk iş 2 bardak ılık su,2 kuru kaysı
kahvaltı:2 dilim kepek ekmek
lor peyniri,haşlanmış yumurta
çay
öğlen:2 orta boy haşlanmış patates
üzerine bol sarımsaklı yoğurt
ara:1 yeşil çay,
akşam:tekrar haşlanmış pataes(öğlenden daha azdı)
4 adet etsiz yaprak sarması
sarımsaklı yoğurt
su 2.5lt
spor yok.

kızlar size bir şey soruyum yardımcı olun.ben diyete başladığımdan beri her gün spor yapıyorum ama bazı yerler okuyorum ilk zamanlar spor yapmayın kasa dönüşür falan diye ara vereyim mi yoksa devam ediyimmi.

çay
sarımsaklı yoğurt
su 2.5lt
spor yok.

canım diyette kesinlikle patates tüketme hem kabız yapar hemde depo nişasta oldgu için yaga dönüşümü çok kolaydır. şeker deposudur yani gerisi güzel

kızlar size bir şey soruyum yardımcı olun.ben diyete başladığımdan beri her gün spor yapıyorum ama bazı yerler okuyorum ilk zamanlar spor yapmayın kasa dönüşür falan diye ara vereyim mi yoksa devam ediyimmi.

canım bu ne spor yaptıgına bağlı bunu yazarsan daha iyi olur menü sonuna bide saatkerini yazarsan yemeklerin. sordugun soruya gelince kas yapacak sporlar yaparsan kasa dönüşür senin için suan en uygun olan spor yürüyüş azar azar mekiktir. fazlasını yapma agırlıkla çalışma şeklinde eğer leslie sansone walk at home a bakarsan o senin için çok ideal mesela

sabah(11:15)
2 yumurta ile tereyağlı omlet
az peynir
6 zeytin
2 dilim kızarmıs ekmek
şekersiz çay

öğle(15:00)
1 kase yayla çorba
salata

akşam(18:15)
3 yk ıspanak
2 yk yoğurt
salata

2.5 litre su
1.5 saat ev temizliği

canım diyette kesinlikle patates tüketme hem kabız yapar hemde depo nişasta oldgu için yaga dönüşümü çok kolaydır. şeker deposudur yani gerisi güzel

canım bu ne spor yaptıgına bağlı bunu yazarsan daha iyi olur menü sonuna bide saatkerini yazarsan yemeklerin. sordugun soruya gelince kas yapacak sporlar yaparsan kasa dönüşür senin için suan en uygun olan spor yürüyüş azar azar mekiktir. fazlasını yapma agırlıkla çalışma şeklinde eğer leslie sansone walk at home a bakarsan o senin için çok ideal mesela

yok yaptığım tek spor koşu bandında tempolu yürümek.

az peynir
6 zeytin
2 dilim kızarmıs ekmek
şekersiz çay

1 kase yayla çorba
salata

3 yk ıspanak
2 yk yoğurt
salata

2.5 litre su
1.5 saat ev temizliği
Afiyet olsun cnm.nazarlik bir menu bence.:)
o zamn sıkıntı olmaz cnm mesela bn hıc kas yapmadım 76 kiloyla başlamıstım ve hergün yürüyüş yapıodum

Ben sporu cokmu abartiyorum sence?

kızlar bugünkü menümü yazayım
sabah 6:30
2 dilim ekmek
1 salatalık
1 domates
5 zeytin
1 kk peynir
ıhlamur

ara 11:00
şekersiz nescafe

öğle 13:00
1 tabak ıspanak yemeği
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

ara 16:00
şekersiz türk kahvesi

akşam 19:00
bol salata

ara 2o:30
1 elma

2,5 litre su ve 30 dk yürüyüş​

çay
sarımsaklı yoğurt
su 2.5lt
spor yok.

canım patates rejimde yenmemesi gerekenler arasında bunların içinde havuç ve mısır da var canım unutma

canım yürüyüş yaptığın sürece sıkıntı olmaz

az peynir
6 zeytin
2 dilim kızarmıs ekmek
şekersiz çay

1 kase yayla çorba
salata

3 yk ıspanak
2 yk yoğurt
salata

2.5 litre su
1.5 saat ev temizliği

afiyet olsun canım süper menü

yok yaptığım tek spor koşu bandında tempolu yürümek.

başta 6 yı geçme canım hızda

kızlar bugünkü menümü yazayım
sabah 6:30
2 dilim ekmek
1 salatalık
1 domates
5 zeytin
1 kk peynir
ıhlamur

ara 11:00
şekersiz nescafe

öğle 13:00
1 tabak ıspanak yemeği
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

ara 16:00
şekersiz türk kahvesi

akşam 19:00
bol salata

ara 2o:30
1 elma

2,5 litre su ve 30 dk yürüyüş​
Aksamki elma disinda fevkalede bi menu :KK9:

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Yapmam gerekenleri okudum ama burda yeni olduğum için bana yardımcı olup beni yönlendirirseniz çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Yapmam gerekenleri okudum ama burda yeni olduğum için bana yardımcı olup beni yönlendirirseniz çok sevinirim.

canım merhaba ben burcu kaptan yardımcısyım bu aralar takım biraz durgun canlandırmaya çalışıyoruz katkın olursa çok seviniriz. kendimi tanıyatım 22 yaşımdayım sözlüyüm 8 şubatta nişanım var inş. :KK16: hemşirelik son sınıf öğrencisiyim 2013 mart agustos arası 17 kilo vererek mezun oldum şimdi koruma aşamasındayım. bana ismini işini gücünü kilonu hedef kilonu ve boyunu yazarsan sevinirim aramıza hoşgeldin :KK16:

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

Kızlar yeni yerde internet varmış :) Yeni farkettim bu daha süper oldu ama inşallah en kısa zamanda eski yerime dönerim. Geçmişi okuyup geliyorum hemen :KK16:

X