Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Buyuk bir nefis mücadelesinin sonunda kazanan tubaaaaaa:)
hemen kantinden uzaklasmam lazım, bugun squat yapmayı planlıyorum, baslayayım artık.. Bide ip atlayayyım

ben de ip atlamayı düşünüyordum ama varis yapıyormuş diye vazgeçtim canım :KK31:

Bir kaç ay önce takımın kaçamak cezalarında ip atlama vardı o zaman ip almıştım boşta durmasın diye ip atlamayı düşünüyordum. Azıcık atlasak bir şey olmaz ama sanırım değil mi :KK34:

bilmiyorum ama mutlaka sütyen tak atlarken cünkü göğüsleri sarkıtıyor aksi halde canım :KK34:

şuana kadarki menüm:

sabah 08.10
10 fındık
3 minik beypazarı kurusu

ara 10.00
yarım kase sulu köfte (yemekte patates yoktu. sadece köfte ve soğan)

ara 11.00
1 küçük portakal

öğle 13.00
1 tabak sulu köfte yemeği
1 kase yoğurtlu soğuk çorba (içinde bulgur ve nohut vardı)
yarım dilim çavdar ekmeği

sanırım öğlen çok oldu kızlar. sulu köftede de bulgur var. çok şiş hissediyorum :KK50:

sanırım ben bu diyet işini bu şekilde beceremiyorum kızlar. dukana geri mi dönsem ne yapsam ben. bir de sulu köfteyi dolu bi tabak yedim. önceden olsa o kadar yemezdim belki ama diyet psikolojisiyle çok yedim sanırım. şuanda da şiştim :KK5:

bilmiyorum ama mutlaka sütyen tak atlarken cünkü göğüsleri sarkıtıyor aksi halde canım :KK34:
O konuda sıkıntı olacağını sanmıyorum canım. Zaten göğüslerim çok küçük varlığını bile hissetmediğim oluyor :KK52:
şuana kadarki menüm:

sabah 08.10
10 fındık
3 minik beypazarı kurusu

ara 10.00

ara 11.00
1 küçük portakal

öğle 13.00
1 tabak sulu köfte yemeği
1 kase yoğurtlu soğuk çorba (içinde bulgur ve nohut vardı)
yarım dilim çavdar ekmeği

sanırım öğlen çok oldu kızlar. sulu köftede de bulgur var. çok şiş hissediyorum :KK50:
Sanki kahvaltı olmamış canım. :26: Öğle yemeğindeki çorbanın içindeki bulgur ve nohuttan dolayı şiş hissediyorsundur. Bulgur da nohut da şişlik yapıyor.

Ya kızlar benim hatırladıgım o ip atlayınca damarları catlayan arkadas, kilosu yuksekken oyle atladıgı için oldugunu soylemişyi, bence benim kilom uygun yaa ne diyorsunuuzz

Ya kızlar benim hatırladıgım o ip atlayınca damarları catlayan arkadas, kilosu yuksekken oyle atladıgı için oldugunu soylemişyi, bence benim kilom uygun yaa ne diyorsunuuzz

Abartmadan yaparsan bir sıkıntı olmaz bence canım bazı yazılarda da ip atlamanın varis oluşmaması için faydalı olduğu yazıyor. :KK31:

peki kaptancim.

benim bir sorum vardi kaptancim
kacamak yapilan yiycekleri yazilmamasi ve eger kacamak yapildiysa ne tür kacamak diye yazilmasi, yagli-sekerli, yagli-tuz yiyecek gibi. böyle yapilmasi mümkün mü?
Nur' cum haklısın aslında kaçamağın ismi yazılınca insanın canı çekebilir ama öbür türlüde daha sakıncalı bence. Tam anlayamayabiliriz nasıl bir kaçamak yaptığını. Benim naçizane fikrim kaçamağın her türlüsünün açık açık yazılması. Konuyu herkes gözden geçirir ve fikrini söylerse çoğunluğun istediği şekilde yapabiliriz. Hepinizden öneri bekliyorum arkadaşlar.

Günaydın desem öğle oldu.:KK1: Hayırlı günler 13. Takım :KK34: Geçenlerde uğramıştım hatırlayanlar vardır belki. :KK34:
Sonunda sınavlar ve iş vs kısacası yoğun dönemi atlattım, eve de döndüm. Arkadaş evinde misafirken yemek konusunda çok seçici olamıyor insan. Henüz tartılmadım, evdeki tartını pili bitmişti. Kısacası takıma dönmek istiyorum. :KK16:
Hoşgeldin Ayşenur' cum biliyorsun ki listeye girebilmek için eğer kilo aldıysan aldığın kilonun tamamını hatta fazlasını vermen gerekiyor. Bugünden itibaren menü yazmaya ve mesaj saymaya başlarsan eğer en uygun zamanda listeye girebilirsin.

Günaydın kızlaaar

Çok güzel canım devamını getirebilmen harika olmuş. Ben de böyle ilerliyordum ama koptu bir yerde.. Maşallah ben de umarım senin gibi devam ederim..

Bebeğim senin de diyet menülerin baya değişmiş. Birinin menüsünde patates kızartması görsen haşlardın resmen.

Senin öğlen menünün benzerini yiyeceğim ben de şimdi hihi. Afiyet olsun

Teşekkür ederim canım, çok haklısın. Şu diyete hemen uyum sağlamam lazım. Annem de köyde.. Az sonra gidip alışveriş yapıcam, yarın harika bir şekilde diyet yapıcam

Süper olur kaptancım, o ayrı takım nasıl oluyor?

Canım valla kendimi örseleye örseleye bu hallere geldim işte.. Ama kilo paylaşmayacağım bir süre beni motive etmiyor bu.. Bugün diyete hazırlanma günüm, yarın süper bir şekilde diyet yapacağım..
Listeyi Buse açıklamış canım. Takımda asıl listede olmayanların yazıldığı takım içi bir liste. Ama bunun için cumaları kilo bildirimi yapman lazım.

Kızlar bugun yemekhanede yiyemiyorum, kartımda para kalmamış, doldurma makinasıda bozuk.. Bende kantinde yiyeyim dedim, hep köfte nugget kızartma fln.. Ay cok zor tuttum kendimi almamak için ama, corba aldım bende, içiyorum şimdi
Köfte ızgara değil miydi? Yiyebilirdin porsiyon şeklinde. Ama tebrik ediyorum kaçamaksız halletmişsin öğle yemeğini.

sanırım ben bu diyet işini bu şekilde beceremiyorum kızlar. dukana geri mi dönsem ne yapsam ben. bir de sulu köfteyi dolu bi tabak yedim. önceden olsa o kadar yemezdim belki ama diyet psikolojisiyle çok yedim sanırım. şuanda da şiştim :KK5:
Buse Ayça Kaya' nın listesi senin için uygun. Onu sana göre düzeltebiliriz. Ne dersin. Listen olmuş olur ve kurallarına uyarsın. Dukana dönme tekrardan. Kilon az. Başka listeyle de rahatlıkla verebilirsin. :KK34:

ıyı gunler kızlar umarım hatırlamışsınızdır benı ben ayşenur..
yaa ben cıktım kılo aldım gerı gelmeyı cook ıstıyorum cok ozledım burayı bıliyorum gelemem aranıza ama bı sansım daha yok mu??
bır daha kılo vermek ıstıyorum sızlerle :KK17::KK17:

canım benım nabız ölcer saatım var ama sızın ıcın onerım su sekılde de sayabılırsınız

işaret ve orta parmağınızın
ucunu kullanarak, bilek kemiği ile bileğin baş parmak hizasındaki kiriş arasındaki alanı bulun. Parmaklarınızı doğru yerleştirdiğinizde atardamarın atışını hissedeceksiniz.
Kan damarına, kan akışını engelleyecek kadar çok baskı yapmamaya dikkat edin.
10 saniye nabız atışını sayın ve sonra dakikadaki nabız atışını bulmak için 6`yla çarpın.
ben hissedemiyorum atışları:KK43:
arkadaslar sadece ben adlı albumume ıkı guncel resmımı koydum.merak eden arkadaslarıma duyrulur:KK34:
hemen bakacağım.
günaydın kızlar yumurta filan yiyorum bu sabah ve gülmekten yarılıyorum babama küçük kutu süt aldım pınarın 1 yaş devam sütünü almış şekerli resmen ay hala çocuk görüyor bu adam beni :KK52:
ayyy sorma.babam aradığında yürüyüşte oluyorum bazen.yürüyüşteyim deyince kızıyor banaa:KK9:zayıfmışım ben hasta olacakmışım.düşün yani 1.58 boyum.64 kilyum:KK1:hala beni zayıf görüyor:)
:KK52: ama sen kaç yaşında olursan ol onların çocuğusun ve çocuklar büyüdükçe anne babanın şefkati merhameti dahada artıyor..:KK16::KK54:biliyoruzki kuzucuklar büyüyor ve yuvadan zamanı gelince gidecekler..:KK14::KK43:
ayyyyy kıyamam.
kızlar ben resmen menü yapmayı bilmiyorum. daha önce kendim hiç liste yapmadım. dukan yaptım onun öncesinde de diyetisyenle vermiştim 10 kg kadar bi dönem. ama bu işi kendim beceremiyorum. kaçamak yapıyorum sürekli kendimi diyette gibi hissedemiyorum cünkü katı kurallar yok ve listem de yok. bu yüzden şuana kadarki menümü yazıyorum. bana bir yol gösterin :KK5:

şuana kadarki menüm:

sabah 08.10
10 fındık
3 minik beypazarı kurusu

ara 10.00

şimdilik bu kadar :26:

:KK49:yoğurt veya salatadan biri olmalı öğle akşam yemeğinde.
ne yemeği yaprsan yap sınırlı 4 5 kaşık falan yiyeceksin.corba varsa ekmek hiç olmamalı.benim aklıma bunlar geldi canım.ayrıntısını bilmiyorum.

Merhaba kızlar:KK3:
Uzun zaman sonra kimler var acaba diye bakayım dedim.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii birde ne göreyim busecim almış kiloları geri gelmiş:)))))))))))))))))))))

dunku menum:
sabah:
köz. patlıcanlı sote
7-8 zeytın
peynır, domates,taze sogan
sekersız cay
2 dılım ekmek :KK9:

aksam:
maklube yapmıstım ama pırıncten yemedım ettende
salata ve yogurt
lımonata 1,5 bardak

kızlar oglen yemegını yıyemedım cunku gec uyandım :26:
suyuda az içtım 1,5 lt falandı galıba
afiyet olsun canım ama su coook az.bir de spor yazmamışsın.yok mu?
Kızlar bugun yemekhanede yiyemiyorum, kartımda para kalmamış, doldurma makinasıda bozuk.. Bende kantinde yiyeyim dedim, hep köfte nugget kızartma fln.. Ay cok zor tuttum kendimi almamak için ama, corba aldım bende, içiyorum şimdi

bravooo
en güzelini yapmışsın canım:KK9::KK9::KK9:

afiyet olsun canım ama su coook az.bir de spor yazmamışsın.yok mu?

bravooo
en güzelini yapmışsın canım:KK9::KK9::KK9:

evet cnm spor yok ama dun oradan oraya kosturdum ter attım spor gıbı geldı :KK9: suya gelınce içemıyorum cnm yaa zorlayınca daha kotu oluyor ama bugun 3 lt ıcmeye calısacagım :KK34:

Günayıdnnnnn..:KK16:
sabah sabah spor yapılmış maşallah:nazar:
regl olduğuna niye ağlıyorsun sıkıntılımı geçiyor ?

Günaydınnnnnn..:KK16:
:KK52: ama sen kaç yaşında olursan ol onların çocuğusun ve çocuklar büyüdükçe anne babanın şefkati merhameti dahada artıyor..:KK16::KK54:biliyoruzki kuzucuklar büyüyor ve yuvadan zamanı gelince gidecekler..:KK14::KK43:

bundan sonra sabah sporu yapmaya karar verdim akşamlarıda vakit buldukça jillian yapmaya çalışıcam ama bugün reglimin ilk günü olduğu için yapamayabilirim jillian :KK50:

hemde ne sıkıntı sabah ağlıcaktım nerdeyse hala ağrıyor karnım ve benim regl boyunca göbeğim hep şiş gören 3-4 aylık hamile olduğumu sanar :KK14: otobüste hamileyim diye yer bile verirler o derece :KK14:

bundan sonra sabah sporu yapmaya karar verdim akşamlarıda vakit buldukça jillian yapmaya çalışıcam ama bugün reglimin ilk günü olduğu için yapamayabilirim jillian :KK50:

hemde ne sıkıntı sabah ağlıcaktım nerdeyse hala ağrıyor karnım ve benim regl boyunca göbeğim hep şiş gören 3-4 aylık hamile olduğumu sanar :KK14: otobüste hamileyim diye yer bile verirler o derece :KK14:

gecmıs olsun cnm :KK16: cok kotu bı agrı ya oo ama benımde reglım duzensızlestı yaa :KK14:

kızlar selam ancak teşrif edebildim ben bugün
okul pazar derken bu saat oldu
bebiş uyudu azıcık size takılayım kafamı dağıtayım
kızlar bana 24 saat yetmiyor
bir çare bulmam lazım
az uyuyayım diyorum bu seferde başım ağrıyor,
uyuyunca da işleri yetiştiremiyorum offfffffffffffofffffffffffffffffffff

$374445_504145316330327_28872788_n.jpg
Selam kızlaarrrrrr

işe gitmedim Doktora gittim bugun ilaçlarımı içince bişey kalmayacak inşallah.Ay ne güzelmiş evde olmak yaa güzelce kahvaltımı yaptım sağı solu toparladım kahvemi yaptım ve sizlerle buluştum.İnsan evdeyken diyete daha mı iyi motive oluyo ne izole oluosun dış hayattan akşam spor yapacamda şimdi de tutamıom kendimi azcık koşu bandında takılsam mı?bi günde iki kez çokmu olur acep?Dün kahvaltı yapmadım die gece boyu isyaaaan ettim nie şişkoyum nie böyleyim die hep arandım yicek bişe de Allahtan bulaşmadım bişeye.Kesinlikle kahvaltı yapınnnnnnnn

X