Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

:nazar::KK9: o hatun bana göre degil ben leslieyi daha cok seviyorum, fakat odamda yürüyecek cok yer yok ve yerler eski bina oldugu icin zagur zugur ediyor, acayip sesler cikiyor. herseye ragmen havada kötü oldugu icin leslieye geri dönmem gerek.
kural var zaten takimda spor zorunlulugu, eve gelirken yürüyüs yapamazsam evde yapcam artik :KK52:

bu yorum beni cok güldürdü :KK9::KK9::KK9:

leslie bende çok seviyorum ama beni sıkılaştırmadı kuzum hiç o yüzden leslie döndüm ben bakalım işe yarıcak mı :KK51:

leslie bende çok seviyorum ama beni sıkılaştırmadı kuzum hiç o yüzden leslie döndüm ben bakalım işe yarıcak mı :KK51:

hadi bakalim canim, sonra anlatirsin duruma göre ileride yapacagim program bu olur.
sence ben ne zaman sıkılastirici spora baslamam lazim. boyum 1.56, sanirim 82kg felandim, suan 69kiloyum.

Eneeeeemmmm 3.7 km 113 kalori 45 dk yuruyus 25 dk 5 tempoda 20 dk 6 iyi terledim ama Allahim sonunda basladim devami gelir insalllaaaaahhhh.2 kiloyu zorlicam bu hafta.

sabah(08:20)
2 dilim tam bugdaya peynirli tost
3 zeytin
domates

10:00
çeyrek poğaça
arkadaş kokmuştur diyip ısrar etti ağzıma tıktı dinletmedim

öğle(13:00)
haşlanmış yumurta
1 kk peynir
3 zeytin
domtes
biber
şekersiz çay

akşam(19:00)
fırında hamsi
(2 halka soğan 1 halka domates
10-12 tane hamsi)
salata

2.8 litre su
20 dk jillian level 1-4.gün

:KK9:

canim yazdiklarini menülerini gecmiste okudum tek tek alinti yapmak istemedim.
sürekli halen kacamak yapmaya dvm ediyorsun, artik ben saglikli beslenecegim ve su kiloya gelecegim de ve kacamaklari kes, yoksa bunun gördügün gibi sonu gelmiyor.
cok az kilon var verecek 5 kilo neki okadar verdigin kilolar yaninda. az sk disini hedefine okadar az kalmis :KK19:

bende 69lara tutunup kaldim 2 haftadir.
hatta aksamlari 70leri görüyorum basim dünüyor olamaz 70 görmek istemiyorum diye :KK50:
bu hafta 68leri sabitlesem aksamlari 69 olsa tamamen kurtulsam 70lerden ne gzl olacak :KK76::KK76:

canim 85 veya 70 senin üst bel ölcün, gercek gögüs ölcün degil aslinda. cünkü sirtin ne kadar yagli genis olursa o üst bel ölcün okadar yüksek oluyor. gögsünün büyüklügünü A - B - C - D'den ögrenebilirsin.

evet su cok önemli kac haftadir onu hedefliyorum ama hergün istedigim su miktarina ulasamiyorum. zayiflamanin anahtari su bana göre aslinda :KK50:

haklısın canım yaaa :KK50: düşününce 5 kilocuk ne ki :KK14:

sen 70 leri ben 54 ü bu hafta terkedicez inş En Büyük KK

varyaa bu göğüs ölçüsü olayını bikaç kez daha duydum ama aklımdan çıkmış. valla sütyen satanlar bile bilmiyor bunu coğu nur :KK9:

canım sana göre bana göresi yok. cidden su zayıflamanın temeli. susuz asla olmaz aslaaaa :KK52:

hadi bakalim canim, sonra anlatirsin duruma göre ileride yapacagim program bu olur.
sence ben ne zaman sıkılastirici spora baslamam lazim. boyum 1.56, sanirim 82kg felandim, suan 69kiloyum.

sanırım ben hedefime 8 kilo kala spora başlamıştım ciddi şekilde ama tamda hatırlamıyorum. yani bi 12 kg verip başlamıştım. bence istersen şimdi de başlayabilirsin ama bana kalırsa 65 ten sonra başla :) ebru daha doğru yorum yapıcaktır canm :)

Eneeeeemmmm 3.7 km 113 kalori 45 dk yuruyus 25 dk 5 tempoda 20 dk 6 iyi terledim ama Allahim sonunda basladim devami gelir insalllaaaaahhhh.2 kiloyu zorlicam bu hafta.

süpersin olleeeyyy :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:

güzel bi hedef :KK9:

liste güzel iyi sonuçlar alırsın inş :KK34:

valla senin işin zor :KK9:

inşallah canım bakalım sabah başlıcam hergünde 1 saat spor yazdım kendime bakalım cuma sonuç ne olucak :KK31:

Slm benim güzel takımımın güzel ve çıtır hatunları. Günaydın demek için çok geç kalmışım :KK60: Dün gece minik kuşum ateşlendi. Gerçi çok yüksek değildi ama yine de telaşlandım. Sabahı zar zor ettim. Sonra uyumuşum. Saçma sapan bir kahvaltı yaptım. Düzenim bozuldu iyice toparlanmam lazım biran önce. Sanırım benim ufaklık diş çıkartmaya başlayacak. Bu aralar zorlanacağız.

Derya' cım yeni ay duana bayıldım. Öyle bir gevşedim ki okurken. Bir yere kaydedip ara ara okumak istiyorum. Çok teşekkürler.

Gül' cüm dikkat et kendine geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Birde sana bir sorum olacak. Benim kızım bu yıl 2. sınıfa gidiyor. Onu özel okulların bursluluk sınavına sokmak istiyorum. Sanırım her okul ayrı ayrı yapıyor sınavını. Sınav bilgilerini nasıl öğrenebilirim yada bu konuda senin bir fikrin var mı şöyle yap daha iyi olur gibi :KK34:

Burcu' cum sana da geçmiş olsun. Dikkat et kendine. Bu haftanın listesini gördün mü?

Hanife' cim güzel bir liste belirlemişsin kendine. Listenin ilk hali senin kilona göre fazla. Bunu fark etmişsin zaten. Listeyi kendine uyarlar ve kaçamak yapmazsan eğer hedefine kısa sürede ulaşırsın.

öncelikle geçmiş olsun kaptancım :KK16:

evet kaptancım bana fazla geldi çıkarttım araları :KK31: bu hafta güzel sonuçlar alırım umarım :KK31:

nedenini bilmiyorum ama midem çok ağrıyor kızlar :KK43: ben yatıyorum şimdi... iyi geceler...

haklısın canım yaaa :KK50: düşününce 5 kilocuk ne ki :KK14:

sen 70 leri ben 54 ü bu hafta terkedicez inş En Büyük KK

varyaa bu göğüs ölçüsü olayını bikaç kez daha duydum ama aklımdan çıkmış. valla sütyen satanlar bile bilmiyor bunu coğu nur :KK9:

canım sana göre bana göresi yok. cidden su zayıflamanın temeli. susuz asla olmaz aslaaaa :KK52:

sanırım ben hedefime 8 kilo kala spora başlamıştım ciddi şekilde ama tamda hatırlamıyorum. yani bi 12 kg verip başlamıştım. bence istersen şimdi de başlayabilirsin ama bana kalırsa 65 ten sonra başla :) ebru daha doğru yorum yapıcaktır canm :)

süpersin olleeeyyy :KK52::KK52::KK52:

insallah canim :KK8::KK8:

peki canim bende biraz daah verip sonra baslamayi düsünüyordum.
kaptancimda spora cok yüklendigimde kas yapmayacak ama iyi gelecek olan yürüyüs diyordu.
ben yürüyüs yapmaya dvm edeyim bir süre daha.
sonra baslarim egzersizlere

bence hedefine ulaşmaya 3 4 kilo kala jillian benzeri bi spora başla canım leslieye şuan devam edebilirsin ama sıkılaşmak istiosan ki benm etim çok gevşek ben başlamadığıma pişmanım fitness blendır var mesela jillian gibi ama onun belli bi programı yok mesela 1 ay filan değil jillian gibi levelleide değil sıkılırım diosan değişik değişik oda olabilir ama hedefine yaklaşmadan başlama derim yağların toptan kasa dönüşmesin :21:

nedenini bilmiyorum ama midem çok ağrıyor kızlar :KK43: ben yatıyorum şimdi... iyi geceler...

geçmiş olsn canım bna kalırsa kızartmadandır şimdiye kadar az yağlıya alışıyo vücut daha sonra yağlı yiyince yalpalıo geçen bendede oldu :KK54:

bence hedefine ulaşmaya 3 4 kilo kala jillian benzeri bi spora başla canım leslieye şuan devam edebilirsin ama sıkılaşmak istiosan ki benm etim çok gevşek ben başlamadığıma pişmanım fitness blendır var mesela jillian gibi ama onun belli bi programı yok mesela 1 ay filan değil jillian gibi levelleide değil sıkılırım diosan değişik değişik oda olabilir ama hedefine yaklaşmadan başlama derim yağların toptan kasa dönüşmesin :21:

geçmiş olsn canım bna kalırsa kızartmadandır şimdiye kadar az yağlıya alışıyo vücut daha sonra yağlı yiyince yalpalıo geçen bendede oldu :KK54:

benimde etlerim cok gevsek canim. kilom bundan fazlaykende gevsekti, daha dogrusu ben hic kasli olmadim hep gevsektim.
3-4 kala cok gec olmaz mi canim ben simdilik hedefim 56, hatta lsitede 59kg

[h=1]Karatay Diyetinin Piramidi[/h]Karatay Diyetinin Piramidi Aşağıdaki Şekildir:Asla Yenilmeyecekler: İşlem görmüş gıdalar, meyve suları, şekerli içecekler mesela kola

946711_451855081574040_1136708262_n.jpg
Günde bir kez olabilir: Meyveler ya da bulgur pilavı
Günde iki kez olabilir: Balık etleri, kuzu etleri ve haşlanmış yumurta
Günde üç kez olabilir: Kavrulmamış Kuruyemiş badem. ceviz, yer fıstığı

Canınız ne kadar isterse: Sebzeler
Karnınız Doyuncaya kadar: Zeytin ve Peynir
Her gün düzenli olarak: 30 dakika yürüyüş, tereyağı ya da zeytinyağı

benimde etlerim cok gevsek canim. kilom bundan fazlaykende gevsekti, daha dogrusu ben hic kasli olmadim hep gevsektim.
3-4 kala cok gec olmaz mi canim ben simdilik hedefim 56, hatta lsitede 59kg

canım şimdide başlasan kas şişkinliğinden kilo veremedğini düşüneceksin yada yağların kasa dönüşecek filan bişiler olcak ama yinede kendin bilirsin 65 in altına düşünce başla istersen ama biraz hafiflerden

canım şimdide başlasan kas şişkinliğinden kilo veremedğini düşüneceksin yada yağların kasa dönüşecek filan bişiler olcak ama yinede kendin bilirsin 65 in altına düşünce başla istersen ama biraz hafiflerden

busede öyle söyledi.
tsk ederim canim :KK19:

kizlar ay büyürken uyuyamam filminin sansürlü haline baktim.:KK53:
ilk kez izledim bu filmi ve hakikaten sonuna kadar hadi güzel bir mesaj ve mantikli hayatla ilgili bir mesaj bir anlam gelsin diye bekledim.
film bitti ve ben harcadigim zamana üzülüyorum simdi.:KK50:
bukadar sacma bir filmi ikinci kez izliyorum, ilki recep ivedikti, ikinciside bu. :KK31:
yazik gercekten okadar para harcaniyor filmlere.:18:
o parayi sacmaliga yatiracaklarina sosyal projelere bagislasalar en azindan hayatlarinda faydali bisey yapmis olurlar.:KK47:
filmdeki tüm karakterler absürddü. tek 1 tane konuyu adam gibi isleseydiler iyidi ama senarist düsünce karmasasi yasamis, bir kac yemegi birbirine katip sumus gibi bozuk bir menü ortaya cikmis.:KK53:
buda diyetle ve konuyla ilgili baglantisi olsun hadi :KK9::KK9::KK9:

Yine alıntı yapmadım. Maşallahı var takımın. Sürekli online olmayınca yetişemiyorum artık. :nazar: Henüz menüleri not almaya başlayamadım. Masa üstü pc nin gelmesini bekliyorum. Netbookta zor oluyor. Anlayacağınız çok işim var çokkk :KK43:

Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkürler. Sanırım miniğim diş çıkartacak. Ateş 38 in üstüne çıkmadı allaha şükür ama acaip iştahsız. Bakalım önemli bişey yoktur inşallah.

Venüs' cüm hoş geldin canım. Üzüldüm kilo almana. Umarım biran önce eski düzenine dönersin. Bu arada takım içi ayrı bir liste yapıyorum her hafta. İstersen oraya katılabilirsin.

Nur' cum kızlar söylemiş zaten şu aralar kas yapacak egzersizlerden uzak dur canım. Henüz kilon ona göre fazla.

Şimdiye kadar hiç kimsenin kaçamağına bir şey demedim ( Son haftalardan bahsediyorum) Özellikle kimseye yorum yapmadım ama Buse sen gerçekten aşırı kaçamak yapmaya başladın. Hem takım için hem kendin için çok kötü olacak.

Bunlar aklımda kalanlar. Umarım atladığım bir şey yoktur.

[h=1]Karatay Diyetinin Piramidi[/h]Karatay Diyetinin Piramidi Aşağıdaki Şekildir:Asla Yenilmeyecekler: İşlem görmüş gıdalar, meyve suları, şekerli içecekler mesela kola

946711_451855081574040_1136708262_n.jpg
Günde bir kez olabilir: Meyveler ya da bulgur pilavı
Günde iki kez olabilir: Balık etleri, kuzu etleri ve haşlanmış yumurta
Günde üç kez olabilir: Kavrulmamış Kuruyemiş badem. ceviz, yer fıstığı

Canınız ne kadar isterse: Sebzeler
Karnınız Doyuncaya kadar: Zeytin ve Peynir
Her gün düzenli olarak: 30 dakika yürüyüş, tereyağı ya da zeytinyağı

aslınd güzel diyet ama şu hazır gıdaları hayatımızdan çıkarmak inanılmaz zor.ve de şekeri....
Diyetimin 28.gununde nihayet spora basliyorum yazdiklarinizi okudum kizlar simdi alinti yapamam yoksa vazgececem spordan:) 1saate yakin takilirim sonra dus sonra burdayim indallah.
Bana sans dileyin litfen bu bedeni kaldirmak okadar zorkiiii:) opuyorum hepinizi.
Bugun tarihe gecsin lutfen spor maceramin ilk gunu..........
:KK9:harika.devaml olur nşallah canım:)
MENÜM

sabah 09.00
7 fındık
1 kupa bardak süt

öğle 12.45
1,5 haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
7 patates kızarması (büyüklerinden)
1 kaşarlı susamlı poğaça
1 bardak ayran

akşam 18.30
1 kase yağsız tarhana çorbası (kendiminkini ayırdım, üzerine tereyağı döktürmedim)
4 yk susuz patlıcan yemeği
1 kase yağsız salata

3 lt su
50 squat
patates ızartması susamlı kaşarlı poğaça pek olmamış canım yaaa.ama kahvaltı ve akşam yemeği cok güzel:)

sabah(08:20)
2 dilim tam bugdaya peynirli tost
3 zeytin
domates

10:00
çeyrek poğaça
arkadaş kokmuştur diyip ısrar etti ağzıma tıktı dinletmedim

öğle(13:00)
haşlanmış yumurta
1 kk peynir
3 zeytin
domtes
biber
şekersiz çay

akşam(19:00)
fırında hamsi
(2 halka soğan 1 halka domates
10-12 tane hamsi)
salata

2.8 litre su
20 dk jillian level 1-4.gün

çok güzel menü...:nazar:

:nazar:kim tutar seni beeee
yürü be koçum:KK19:

Dayak yemis gibiyim heryerim dokuluyo:KK43:yarin ise gitmicem idrar yollarimi usutmusum spor disinda ne sacma gundu yazacak bise yokda yazayim yine de menumu
Sabah uyanmadim:)
Ogle
1 tabak yayla corbasi
1 elma
Aksam
1 tabak yayla
1 elma
2 ceviz
2 kayisi

Hic iyi degilmis kahvalti yapmamak ya acliktan geberiom:KK43:bi daha olmayacak!

Yine alıntı yapmadım. Maşallahı var takımın. Sürekli online olmayınca yetişemiyorum artık. :nazar: Henüz menüleri not almaya başlayamadım. Masa üstü pc nin gelmesini bekliyorum. Netbookta zor oluyor. Anlayacağınız çok işim var çokkk :KK43:

Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkürler. Sanırım miniğim diş çıkartacak. Ateş 38 in üstüne çıkmadı allaha şükür ama acaip iştahsız. Bakalım önemli bişey yoktur inşallah.

Venüs' cüm hoş geldin canım. Üzüldüm kilo almana. Umarım biran önce eski düzenine dönersin. Bu arada takım içi ayrı bir liste yapıyorum her hafta. İstersen oraya katılabilirsin.

Nur' cum kızlar söylemiş zaten şu aralar kas yapacak egzersizlerden uzak dur canım. Henüz kilon ona göre fazla.

Şimdiye kadar hiç kimsenin kaçamağına bir şey demedim ( Son haftalardan bahsediyorum) Özellikle kimseye yorum yapmadım ama Buse sen gerçekten aşırı kaçamak yapmaya başladın. Hem takım için hem kendin için çok kötü olacak.

Bunlar aklımda kalanlar. Umarım atladığım bir şey yoktur.

peki kaptancim.

benim bir sorum vardi kaptancim
kacamak yapilan yiycekleri yazilmamasi ve eger kacamak yapildiysa ne tür kacamak diye yazilmasi, yagli-sekerli, yagli-tuz yiyecek gibi. böyle yapilmasi mümkün mü?

cumartesi menüm

(yanlis hatirlamiyorsam)
11:00
1 kase nesfit + süt

15:00
1 kase patatezsiz sulu köfte
yarim d. tam bugday ekmegi

17:00
20 tane leblebi
2 tane findik

20:00 (davet)
izgara hamsi
1 adet tam bugday topuz ekmek
salata
hamsiyi sindirmek icin sart olan tahin helvasi 2 catal
(gecen sefer hamsi izgara yaptigimizda ekmek ve tahin helvasi yememistim ve midemin agrisindan uyuyamamistim kizlar bu yüzden bu sefer o yanlisi yapmadim)

baya cay ve su ama saymadim.
yarim saatten fazla yürüyüs hamsiden sonra :KK9:

bugün menüm

11:00
1 yumurta + 2-2 kk beyaz peynir tavada
yarim dilim tam b. ekmegi
yarim domates

16:00
10 tane leblebi
5 tane findik

17:30
1 tabak sulu köfte patatessiz
yarim d. tam b. ekmegi

baya siyah cay ama az su ne yazik ki
son yemekten önce 45dk yürüyüs
afiyet olsun canım.
Dayak yemis gibiyim heryerim dokuluyo:KK43:yarin ise gitmicem idrar yollarimi usutmusum spor disinda ne sacma gundu yazacak bise yokda yazayim yine de menumu
Sabah uyanmadim:)
Ogle
1 tabak yayla corbasi
1 elma
Aksam
1 tabak yayla
1 elma
2 ceviz
2 kayisi

Hic iyi degilmis kahvalti yapmamak ya acliktan geberiom:KK43:bi daha olmayacak!

ayy pek az gibi geldi bana.:44:
çok geçmiş olsun.dikkat et kendine:)

baya aktiftim bugün, keske dün sayilmasaydi bugün sayilsaydi :KK9:
ben cikiyorum artik.
herkese iyi aksamlar kizlar :KK54:

X