Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım benm hedefim haftaya 63.00 olmak.yani
1kilo 200 gr vermek

ebrucum benim hedefim 87.5
gitmesi gereken 1.2 kg var
hadi inşallah veririm
ebru birde ben bugün televizyonda bir şey duydum
ben emziriyorum ya biliyorsun
bir tane doktor 8-9 inciri 3 bardak suda 8-9 dakika kaynat
günde 2-3 seferde iç çok süt yapıyor dedi
bunu uygulasam ara öğün olarak bu yaptığım içeceğimi içsem
diyeti katletmiş olurmuyum

merhabaaa ebruya sormuşsun ama bende beişiyler yazmak istedim.
8-9 incir çok fazla bu kilo verimini engeller ayrıca süt yapmaıs için 2 incir ve süt içersen brilikte süt artar.
birde dereotu acaip süt yapıyor tavsiye ederim. yıka sabah öglen akşam ye hem çok süt yapıyor hemde
iştah keisp zayıfflatıyorrr cnm. ben ikizleri 2.5 yaşına kadar emziridm ve diyette yaptım bu sürede
tabiki ekmegini çorbanı salatanı ye ama tatlıdan skaın derim nacizane fikrim , birde nane ve maydanoz yeme cnm sütü keisyor bunlar
ha birde bol kuru sogan yiyebilrsinnn :KK34::KK34: yeşilde olur tabi tabiki

başka rezene çayı içerbilirisn,dut kurusunu süt ile birlikte ara ögünde tüketirisn
aklım agelirse yine yazarım cnm

ebrucum takıma bişiyler katabildimse ne mutlu bana
burada olmak beni hırslandırıyor umarım bu haftam daha iyi geçerrr..

menümü yazayım
kahvaltı
2 yumurta
peynri zeytin
2 dlm salam

öglen
6-7 ymk makarna
salata
aayran

ara
3tane üzümlü sultabni
3 tane zeytinli büskivi
kahve

akşam
ızgara tavuk
ayran

o ara olmaıd biliyorum ama tartılıp kilo veridimgi görünce kendimi ödüllndirmek istedim azcık
hafat içi 0 kıaçamakla kapattım bu haftada öle olucak
bugünde arkadaşımla dışarda buluşucam belki kh lı bişiyler yerim diye sabah 2 yumurta yeidm kahvaltıda.:KK34::KK34::KK34::KK34:

günaydın dın dını dındındınnnnn..:KK9::KK16::KK16:
Tebrikler 2. olmuşuz...:nazar::KK9:
dün fazla uğrayamadım..çok yorgundum akşamda çoooook erken yattım..:KK1:

***13. TAKIM 337. ETAP ***

akassha ( 76///% ) Bildirim yapmadı
burcugncy (59.9/60.2/-0.3/%-0.50)
fndkkrdu (55.7/56.7/-1/%-1.80)
kar_beyazi (77/75/2/%2.60)
ssercecik (69.2/69/0.2/%0.29)
yaseminnn1987 (80///%)
Bildirim yapmadı Paylaşım yetersizliği nedeniyle diskalifiye

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.10

ismimi göremeidm ama:26::26::26:

günaydın kızlar dershaneye gitcem kahvaltı yapıyorum sonrasında gencayla birlikte olcam haberiniz olsunnnn :KK52:

günaydın burcucum
iyi gezmeler sana sevdiceğinle

8-9 incir çok fazla bu kilo verimini engeller ayrıca süt yapmaıs için 2 incir ve süt içersen brilikte süt artar.
birde dereotu acaip süt yapıyor tavsiye ederim. yıka sabah öglen akşam ye hem çok süt yapıyor hemde
iştah keisp zayıfflatıyorrr cnm. ben ikizleri 2.5 yaşına kadar emziridm ve diyette yaptım bu sürede
tabiki ekmegini çorbanı salatanı ye ama tatlıdan skaın derim nacizane fikrim , birde nane ve maydanoz yeme cnm sütü keisyor bunlar

başka rezene çayı içerbilirisn,dut kurusunu süt ile birlikte ara ögünde tüketirisn

canım fikrin için çok saol
her birini deniycam
maydanozu bilmiyordum hatta çok fazla maydanoz tüketirim
dereotunu deniycam süt içiyorum gün içinde
incirle sütü birlikte mi içicam

menümü yazayım
kahvaltı
2 yumurta
peynri zeytin
2 dlm salam

öglen
6-7 ymk makarna
salata
aayran

ara
3tane üzümlü sultabni
3 tane zeytinli büskivi
kahve

akşam
ızgara tavuk
ayran

o ara olmaıd biliyorum ama tartılıp kilo veridimgi görünce kendimi ödüllndirmek istedim azcık
bugünde arkadaşımla dışarda buluşucam belki kh lı bişiyler yerim diye sabah 2 yumurta yeidm kahvaltıda.:KK34::KK34::KK34::KK34:
bende cuma günü daha rahat yemek yerim
tartıdan sonra ödül günüm olur benim de cuma

hadi inşallah veririm
Tatlım Banu' da çok açıklama yapmış bu konuda. Bana sadece incirin sayısı çok geldi. Onun haricinde gayet mantıklı bir durum çünkü herkes söylüyor incirin sütü artırdığını. Bence bebeğinin anne sütü olması senin kilo vermenden daha önemli. Sütü artırmak için bence elinden geleni yap. Humana denedin mi hiç? Ben çok emzirememiş bir anne olarak söylüyorum bunları. Bu arada sütü arttırmanın en önemli yolu sık sık emzirmek. Umarım biran önce çoğalır sütün.

herkese günaydın!!!

27/11/2013
Buseb =18
Serrecik= 5
gulmscs=5
canan =2
cerenberen=8
yasfmir=7
kar_beyazı=10

28/11/2013
Buseb =72 mi!!!bir yanlışlık olmasın???
Serrecik= 0
gulmscs=7
canan =5
cerenberen=4
yasfmir=6
kar_beyazı=5
Günaydın Canım ellerine sağlık. :KK16:

günaydın kızlar dershaneye gitcem kahvaltı yapıyorum sonrasında gencayla birlikte olcam haberiniz olsunnnn :KK52:
Günaydın Burcu' cum iyi eğlenceler :KK16:

Günaydın Derya' cım :KK16:

günaydın herkeseeeeeeeeeeee
ben ev halkına kahvaltı hazırlıyayım gelicam yine
Günaydın Zeynep' cim :KK16:

ismimi göremeidm ama:26::26::26:
Banu' cum bu mesajınla artık iyice kanaat getirdim ki geçmişi tam anlamıyla okumuyorsun. Dünkü bütün mesajlara bakarsan eğer kendi adını diğer listede göreceksin. İki haftadır hem takım listesi hazırlıyorum hem de motivasyon olsun diye takımda olup da listede olmayanlara takım içi listesi hazırlıyorum. Bu listede benim adım da yok diğer bir çok üyenin de. Sanırım hiç dikkatini çekmedi. Ayrıca geçmişi daha dikkatli oku lütfen. Seninle ilgili mesajlarımda var.

menümü yazayım
kahvaltı
2 yumurta
peynri zeytin
2 dlm salam

öglen
6-7 ymk makarna
salata
aayran

ara
3tane üzümlü sultabni
3 tane zeytinli büskivi
kahve

akşam
ızgara tavuk
ayran

Tebrikler canım bireyselde derecen var..:nazar::KK9::KK9:
menün güzel makarnada yağlı salçalı değildiyse öğle menünde olduğu için çok etkilemeyecektir..

ikizler ve 2.5 yaşa kadar emzirme tebrikler canım maşallah..:nazar::emir_bebek:
dereotu çok süt yapıyor gerçekten birde rezene çayı ..
1kilo 200 gr vermek
:nazar::KK9::KK55:
günaydın iyi gezmeler..
herkese günaydın!!!

27/11/2013
Buseb =18
Serrecik= 5
gulmscs=5
canan =2
cerenberen=8
yasfmir=7
kar_beyazı=10

28/11/2013
Buseb =72 mi!!!bir yanlışlık olmasın???
Serrecik= 0
gulmscs=7
canan =5
cerenberen=4
yasfmir=6
kar_beyazı=5
günaydın..yasfmir değil ysfmir canımcım..:KK9:
hadi inşallah veririm
8-9 çok olur :KK50:
Kızlar geçmişteki mesajların hepsine tek tek cevap yazamadım. Ama bu hafta takım beni çok şaşırttı. Herkesin listesi o kadar kötüydü ki çok korkmuştum kötü bir ortalamamız olacak diye. Allaha şükür çok iyi bir sonuç aldık ve bu haftanın ikincisi olduk. Ayrıca Banu iki haftadır ilk üçe girerek başarımıza başarı ekledi. Bu vesileyle herkesi tekrar tebrik ediyorum faka bu hafta hiç kimsenin menüsünde kaçamak görmek istemiyorum.

Banu' cum mesaj sayma konusunda bir insiyatif istemişsin ama biliyorsun ki takımın en önemli kuralı bu. Çok uzun sürmüyor bence çünkü bende burdan başka bir sürü topiğe yazıyorum. Daha iki hafta öncesine kadar bende mesajlarımı sayıyordum ama malum hem kaptanlık yapıp hem de mesaj saymak çok yorucu olmaya başladı ve zaten yeterince paylaşım yapıp emek harcadığımı düşünerekten mesaj saymaktan vazgeçtim. Ama şimdi takımdaki herkes mesaj sayarken senin saymaman bence olmaz. Mesela Tuba sürekli cepten giriyor mesaj saymak onun için çok zor ama o bile sayıyor. Zaten çok bir kuralımız yok. Eminim biraz gayret edersen çok zamanınıda alacağını sanmıyorum.

Ayrıca bu hafta herkesten bireysel bir hedef bekliyorum. Nur haricinde kimse yazmamış. Sanki bir kişi daha yazmıştı ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Herkes hedef belirtirse çok sevineceğim. Çünkü hedefine ulaşamayan ceza alacak. Böylelikle hepimiz bu hafta kilo vermek için uğraşacağız. Bireysel rakip belirlemek istiyorum ama bazen rakiplerden birisi gelmiyor. Ya da başka bir sorun oluyor bildirim yapmıyor paylaşım yapmıyor o zaman iş karışıyor. Bu hafta sadece hedef belirleyelim. Hoşumuza giderse haftaya yineleriz. Yoksa yeni çözüm yolları ararız.

Bununla birlikte az da olsa herkesten bir spor programı bekliyorum. 5 dk bile olsa günlük herkes spor programı yapacak ve ben takip edeceğim. Kim sporunu yaptı kim yapmadı diye.

Ayrıca artık menülerinizi de kaydedeceğim. Hafta bitiminde kim neler yapmış ortaya serilecek. Ona göre herkes menülerini yaparken dikkat etsin. Cezalar yolda ona göre :KK52:

Farklı düşünceleri ve istekleri olanlar yazarsa eğer hepsini değerlendirebiliriz.
hoş geldin ebru işte bu...:13: bu hafta misafirin varmış mesajını görmedim dedim bu kadar kaçamağa ses etmedi:26: şok olmuştum..:KK53::KK52:ve gerçekten kaçamkla 2. olduk haftaya daha dikkatli olmalıyız..
benim hedef 1 kilo ebru bu hafta hep spor yaptım ama sonuç istediğim gibi olmadı ..:KK14: o yüzden hedefim 1 kilo yaşıma görede ideali bu olsa gerek..
***13. TAKIM 337. ETAP ***

akassha ( 76///% ) Bildirim yapmadı
burcugncy (59.9/60.2/-0.3/%-0.50)
fndkkrdu (55.7/56.7/-1/%-1.80)
kar_beyazi (77/75/2/%2.60)
ssercecik (69.2/69/0.2/%0.29)
yaseminnn1987 (80///%)
Bildirim yapmadı Paylaşım yetersizliği nedeniyle diskalifiye

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.10

bu ne olaki anlayamdım ..:44:
yaa ebrucum ben o mesaji gordum aslinda ama anlamadim tam olarak mesaji listeye girecegim sandim ama telden girdigim icin cevap yazmayi unuttum inanki listeye girmeyi coook istiyordumm :KK6:
bu hafta çok başarıylıydın listede olsan kesin birinciydik ama olsun artık haftaya..
Funda' cım bence çok yanlış bu şekilde kilo verimi. O arkadaşın bu hafta 4. birinciliği. Hepsinde de ortalaması aşağı yukarı bu şekilde. Son dört haftaya bakarsan eğer görürsün. Bence sizin kilolarınızda haftada en fazla 1,5 - 2 kilo normal. Ama 70 in altında bir kişi içinde haftalık 1 kilo aylık 4 kilo olması gereken. Ne kadar çok ve çabuk kilo verirsen eminim ki yakın zamanda verdiklerini tekrar alacaktır. Yada bu şekilde giderse vücudu alarm verip hastalanacaktır. Bence bir tuhaflık var bu durumda. Ama anlayamadım.

Tatlım ben üyelerimin kilosunu haftalık olarak alıyorum. Yani bölmeme gerek kalmıyor. Bu hafta listeye yeni giren arkadaşların ilk kiloları geçen haftanın kilosu. O nedenle bölünmüyor. :KK34:
ya orada bir sorun var yada çok yanlış besleniyor bu şekil kilo vermek sağlığa zararlı sana tamamiyle katılıyorum..ilginç benimde 2 haftadır dikkatimi çekiyor..benim hedef haftada 1 kilo :KK34:
Menü
sabah
1 haşlanmış yumurta
çok az peynir
1 bardak sıcak süt

öğle
Haşlanmış brokoli atıştırdım

akşam
17:30

brokoli çorbası
ızgara alabalık
haşlanmış brokoli ve brüksel lahanası
ooo çok güzel bir menü..
Bende :) ama ayda 4 kilo bence süper 6 ay sonra 24 kilo vermiş olcaz. Eğer çok kilo veriym diye aşırı çaba harcarsam fazlasıyla alıyorum. Ben sağlam ve yavaş adımlarla istikrarlı bir şekilde ilerleyeceğim:KK66:
yavaş ama istikararlı kilo vermek en güzeli acelemiz yok sağlımız önemli zayıf ama sağlıksız değil ideal kilo ve sağlıklı :KK12::KK34:
kizlar menümü yazmadan önce
bugün yine bir toplanti vardi tümgün süren.
bize özel yemek hazirlanmisti 2 cesit, ikisinden birini sececektik.
baskanin kendisi herkese tek tek sordu. ben aslinda yanima kendi yemegimi getirmistim (tam bugday ekmegi ve beyaz peynir)
fakat ayip olacagi icin vede dünde toplantida yemedigim ve dikkat cektigi onlara ayip oldugu icin bugün yiyeyim dedim.
balik veya makarna dediler. balik dedim.
fakat gelince gördümki bu öyle bir balik yemegiydiki coook yagliydi cünkü kremaliydi.
mecburen yedim bu yüzden beni bugünlük affedin, inanin öyle istemeyerek yedimki kilo alacagim diye anlatamam :KK50:

bugün menüm

8:30
1 kase nesfit + süt
5 tane leblebi

11:30
5 tane leblebi

13:00
bahsettigim balik yemegi kremali ve sebzeli karissk biseydi,
sossuz alma sansim yoktu cünkü zaten hepsi bir olarak pisirilmisti.

18:30
1 tabak patatezsiz sulu köfte yemegi
yarim kase yogurt

2 bardak nane cayi
1 bardak limonlu yesil cay
4 bardak siyah cay
1lt su

toplanti uzun sürdü ve habire cay ictik.

eve gelirken yagmur yagmasina ragmen balik yemeginden dolayi erken indim metrodan ve 20dk kadar yürüyüs yaptim.
insallah faydasi olur :KK5:
canım mecbur kalmışsın öğle yediğin için üstünede azda olsa yürüyüş yapmış olman çokta etkilemeyecektir..
kizlar cok kisa geldim hemen cikacagim davetliyiz.
bisey yemicem orda söz veriyorum.
evden cikana kadar millet yetistirebilirsem gecmisede bakicam

yememişsisindir umarım..:KK9:

bu haftalık hedef kilom 1 kilo
spor hergün tempolu yürüyüş..
dün spor yapamadım bir gün önce çok abartmışım:KK37: akşam 20:30 da yataktaydım..:KK60:

dünkü menü
sabah 08:00
sirkeli su

kahvaltı 08:30
1 yumurta
3 zeytin..
1 dilim ekmek
2 parmak peynir..
1 bardak süt..

ara..11:30
11 badem
1 bardak yeşil çay..

öğle 13:00
5 kaşık az yağlı makarna mecbur yedim ..:KK43:
üzerine 1 domates yarım kuru soğan
yarım kırmıız biberle salata yapıp limonla ekleyip yedim.

ara 15:30
3 zeytin

akşam 18:30
4 kaşık karnıbahar yemeği
3 köfte
4 kaşık yoğurt..

su 2.5 litre
spor yok..

günaydın burcucum
iyi gezmeler sana sevdiceğinle

canım fikrin için çok saol
her birini deniycam
maydanozu bilmiyordum hatta çok fazla maydanoz tüketirim
dereotunu deniycam süt içiyorum gün içinde
incirle sütü birlikte mi içicam

bende cuma günü daha rahat yemek yerim
tartıdan sonra ödül günüm olur benim de cuma

2-3 tane inciri sütün içne at biraz yumuşasın ara ögün olarak çok güzel bir besin
hemd esüt artıyor içine yılaf ezmeside ekleyebilirsin..
çok oldu ikizler 6 yaşında unutmuşum bak:26::26::26:

Tatlım Banu' da çok açıklama yapmış bu konuda. Bana sadece incirin sayısı çok geldi. Onun haricinde gayet mantıklı bir durum çünkü herkes söylüyor incirin sütü artırdığını. Bence bebeğinin anne sütü olması senin kilo vermenden daha önemli. Sütü artırmak için bence elinden geleni yap. Humana denedin mi hiç? Ben çok emzirememiş bir anne olarak söylüyorum bunları. Bu arada sütü arttırmanın en önemli yolu sık sık emzirmek. Umarım biran önce çoğalır sütün.

Günaydın Canım ellerine sağlık. :KK16:

Günaydın Burcu' cum iyi eğlenceler :KK16:

Günaydın Derya' cım :KK16:

Günaydın Zeynep' cim :KK16:

Banu' cum bu mesajınla artık iyice kanaat getirdim ki geçmişi tam anlamıyla okumuyorsun. Dünkü bütün mesajlara bakarsan eğer kendi adını diğer listede göreceksin. İki haftadır hem takım listesi hazırlıyorum hem de motivasyon olsun diye takımda olup da listede olmayanlara takım içi listesi hazırlıyorum. Bu listede benim adım da yok diğer bir çok üyenin de. Sanırım hiç dikkatini çekmedi. Ayrıca geçmişi daha dikkatli oku lütfen. Seninle ilgili mesajlarımda var.

sen neden hidssetin bilmiyorum ama geçmişi okuyorum iki liste yaptıgını naısl kaçırdım anlamadım
benimle ilgili mesj yamzışsın bende sana cvp yazdım alıntı yapmadım.
ama okuyum cvp verdim. geneld eokurum geçmişi çünkü geçmiş okumayınca konuya vakıf olunmuyor...
ama naısl kaçırıdm ben bu liste olayı hala anlayamadım:26::26:

makarna salçalı degildi ben kepekli makarnayı haşlayıp diger salatanın içine katıyorum
en azından 1 günümü kurtarıyor.. :KK8:

şimdi çamaşır asacağım sonra spor yapacaım..geçmiişn kalanına gelince bakarım hepinizi öpüyorum..işte olanlara kolay gelsin evde olanlara bol dinlenmeli bir gün ve gezenlerede iyi eğleceler..hepimizede kaçamaksız bir gün geçirmeyi diliyorum..:KK16:

günaydın kızlaar :KK3:

dün pek iyi bir gün değildi evden çıktık akşam üstü ve kaçamak oldu o yüzden menümü yazmıycam. bugün tekrar güzelce diyetime başladım kaçamaksız şekilde. cumaya iyi bir sonuç alcam En Büyük KK

geçmişe bakıp geliyorum... :KK55:

Tatlım ben üyelerimin kilosunu haftalık olarak alıyorum. Yani bölmeme gerek kalmıyor. Bu hafta listeye yeni giren arkadaşların ilk kiloları geçen haftanın kilosu. O nedenle bölünmüyor. :KK34:

anladım canım açıklama yaptıgın için teşekkürler:KK16:

Kızlar geçmişteki mesajların hepsine tek tek cevap yazamadım. Ama bu hafta takım beni çok şaşırttı. Herkesin listesi o kadar kötüydü ki çok korkmuştum kötü bir ortalamamız olacak diye. Allaha şükür çok iyi bir sonuç aldık ve bu haftanın ikincisi olduk. Ayrıca Banu iki haftadır ilk üçe girerek başarımıza başarı ekledi. Bu vesileyle herkesi tekrar tebrik ediyorum faka bu hafta hiç kimsenin menüsünde kaçamak görmek istemiyorum.

Banu' cum mesaj sayma konusunda bir insiyatif istemişsin ama biliyorsun ki takımın en önemli kuralı bu. Çok uzun sürmüyor bence çünkü bende burdan başka bir sürü topiğe yazıyorum. Daha iki hafta öncesine kadar bende mesajlarımı sayıyordum ama malum hem kaptanlık yapıp hem de mesaj saymak çok yorucu olmaya başladı ve zaten yeterince paylaşım yapıp emek harcadığımı düşünerekten mesaj saymaktan vazgeçtim. Ama şimdi takımdaki herkes mesaj sayarken senin saymaman bence olmaz. Mesela Tuba sürekli cepten giriyor mesaj saymak onun için çok zor ama o bile sayıyor. Zaten çok bir kuralımız yok. Eminim biraz gayret edersen çok zamanınıda alacağını sanmıyorum.

Ayrıca bu hafta herkesten bireysel bir hedef bekliyorum. Nur haricinde kimse yazmamış. Sanki bir kişi daha yazmıştı ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Herkes hedef belirtirse çok sevineceğim. Çünkü hedefine ulaşamayan ceza alacak. Böylelikle hepimiz bu hafta kilo vermek için uğraşacağız. Bireysel rakip belirlemek istiyorum ama bazen rakiplerden birisi gelmiyor. Ya da başka bir sorun oluyor bildirim yapmıyor paylaşım yapmıyor o zaman iş karışıyor. Bu hafta sadece hedef belirleyelim. Hoşumuza giderse haftaya yineleriz. Yoksa yeni çözüm yolları ararız.

Bununla birlikte az da olsa herkesten bir spor programı bekliyorum. 5 dk bile olsa günlük herkes spor programı yapacak ve ben takip edeceğim. Kim sporunu yaptı kim yapmadı diye.

Ayrıca artık menülerinizi de kaydedeceğim. Hafta bitiminde kim neler yapmış ortaya serilecek. Ona göre herkes menülerini yaparken dikkat etsin. Cezalar yolda ona göre :KK52:

Farklı düşünceleri ve istekleri olanlar yazarsa eğer hepsini değerlendirebiliriz.

Ebrucum hedefi olanlardan biri benim :) 2 kilo vercem bu hafta senin için :) Listeye girmemi kutlamak için. Ayrıca günde 20 dk yürüyüşe başladım 2 gündür. Daha sonra kademeli olarak artırcam. Bu arada aylık foto da ekleyeceğim. Değişimimi hem ruhsal hem fiziksel olarak izlemek istiyorum :KK1:

kendime simdi calisma programi ve spor programi yapicam ders saatimle cakismasin ikisini bi arada yapmak zotlr olucak ama baska carem yok mecbur spor yapmaliyim :) 2-3 hafta icinde duz 55 olmam lazim :KK43:

inşallah canım ya :KK31:

evet canim ben ck faudasini gordum aslinda yine yapmaya baslicaktim ama yapamadim iste vaktim yok :)
Simdi kendime uygun diyet felan bakicam kili vermem gereeeeek :)

ben de başlıycam bugün yapmaya En Büyük KK evet bzim kilomuz az olduğu için sporsuz kilo verilmiyor bunu anladım iyice :KK14:

yok canım merak etme şuan bi ders yoğunluğum yok ocak başına kadar da olmaz o nedenle rahatım ve 40 dk daha canımı çıkardı jillian :KK9:

tamam jilliancı :KK9: ben dün yapamadım jillian falan. evden çıktık akşam üstü hesapta yokken, çok geç geldik uyudum ben de :KK50:

ne güzel okuyorsun burcucum.:nazar:

:KK49:kızlar şu an kaynanama gidiyorum.yoldayız.
diyet diyet her yerde diyet
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

helaal En Büyük KK

Kızlar misafirlikteyim. Takım içi listeyi eve erken gidersem yaparım. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. Sadece Canan'ı kınıyorum. Buse' cim düzeltme için teşekkür ederim. Şimdi kaçıyorum herkesi öpüyorum byeee

rica ederim kaptanım :KK54:

Cok saskinim haftada 4 kilo nasil verilebilir ayda 16 kilo şok şok şok.gamzeerdi nickli arkadasimiz gecen haftanin da birincisiymis.biri bunun mantikli aciklamasini yapabilir mi.nerde yanlis yapiom ben yaaaa:KK43:kiloma gore 1 kg az haftada

inan bu konuyu haftalardır düşünüyorum ben de. hatta bi bit yeniği var gibi bile hissediyorum ama kimsenin günahını alamayız. bana mantıklı gelmiyor. o şekilde ben verseydim 20 kilomu her yerim sarkmıştı. buna eminim. demek herkesin metabolizması farklı. o kişi hızlı veriyor ve zor kilo alıyormuş. bu da işin ayrı bir boyutu :KK9: bizim metabolizmalarda iş yok diyesim geliyor valla :KK53: olsun az olsun öz olsun napalım :KK31:

sabah(09:30)
1 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
domates
salatalık
şekersiz çay
1 tam bugday roll ekmek

öğle(14:30)
5 yk bamya
salata

akşam(17:45)
5 yk nohut
3 yk bulgur pilavı
çok az ekmek yarımdan az
(cevizli ekmeğin tadına baktım)

2.5 litre su
40 jillian teyze level 1-3.gün

afiyet olsun burcum ama akşam bence çok olmuş :KK31: sporun enfestooooo :KK16:

iyiakşamlar kızlar

menüm

sabah 10.30
1 yumurta haşlama

ara 11.30
3 kaşık patatesli yumurta

öğle 14.45
3 kaşık etli karnabahar yemeği

ara 16.30

3 tane kuru incir

akşam 18.30
1/2 kase tarhana çorbası
3 kaşık et kavurma
3 salatalık,1 biber turşusu
1 kaşık pilav

50 dk tempolu yürüyüş
2 litre su
birazdan yeşilçay içeceğim.

afiyet olsun güzel menü :KK16:

kizlar menümü yazmadan önce
bugün yine bir toplanti vardi tümgün süren.
bize özel yemek hazirlanmisti 2 cesit, ikisinden birini sececektik.
baskanin kendisi herkese tek tek sordu. ben aslinda yanima kendi yemegimi getirmistim (tam bugday ekmegi ve beyaz peynir)
fakat ayip olacagi icin vede dünde toplantida yemedigim ve dikkat cektigi onlara ayip oldugu icin bugün yiyeyim dedim.
balik veya makarna dediler. balik dedim.
fakat gelince gördümki bu öyle bir balik yemegiydiki coook yagliydi cünkü kremaliydi.
mecburen yedim bu yüzden beni bugünlük affedin, inanin öyle istemeyerek yedimki kilo alacagim diye anlatamam :KK50:

bugün menüm

8:30
1 kase nesfit + süt
5 tane leblebi

11:30
5 tane leblebi

13:00
bahsettigim balik yemegi kremali ve sebzeli karissk biseydi,
sossuz alma sansim yoktu cünkü zaten hepsi bir olarak pisirilmisti.

18:30
1 tabak patatezsiz sulu köfte yemegi
yarim kase yogurt

2 bardak nane cayi
1 bardak limonlu yesil cay
4 bardak siyah cay
1lt su

toplanti uzun sürdü ve habire cay ictik.

eve gelirken yagmur yagmasina ragmen balik yemeginden dolayi erken indim metrodan ve 20dk kadar yürüyüs yaptim.
insallah faydasi olur :KK5:

canım üzülme yapcak bir şey yok. balık haricinde güzel menü. umarım balığı da yakmışsındır yürüyüşünle ve sonrasında dikkat ettiklerinle :KK19:

Menü
sabah
1 haşlanmış yumurta
çok az peynir
1 bardak sıcak süt

öğle
Haşlanmış brokoli atıştırdım

akşam
17:30

brokoli çorbası
ızgara alabalık
haşlanmış brokoli ve brüksel lahanası

çok güzel menü. suyunu yazmamışsın ama canım. su yorum yapmamız için çok önemli :KK34:

kaptancim ben 68.5 yani 500gr vermek isterim en az ama regli halen bekliyorum 26.11.13den beri, ondan haftaya ne olur bilmiyorum
ceza almaktanda korkuyorum :KK30:

kiz okadar kacamak yaptin bu jullianin 200gr olsa, demekki kacamak yapmasan neler olacak :KK52:

sende kacamak yapiyordun hatirladigim kadariyla, jullian buse ve sana iyi gelmis, kacamaktan uzak dursaniz ne kadar vereceksiniz :KK52:

evet jillian çok etkili bence dee katılıyorum sanaa :KK52:

Funda' cım bence çok yanlış bu şekilde kilo verimi. O arkadaşın bu hafta 4. birinciliği. Hepsinde de ortalaması aşağı yukarı bu şekilde. Son dört haftaya bakarsan eğer görürsün. Bence sizin kilolarınızda haftada en fazla 1,5 - 2 kilo normal. Ama 70 in altında bir kişi içinde haftalık 1 kilo aylık 4 kilo olması gereken. Ne kadar çok ve çabuk kilo verirsen eminim ki yakın zamanda verdiklerini tekrar alacaktır. Yada bu şekilde giderse vücudu alarm verip hastalanacaktır. Bence bir tuhaflık var bu durumda. Ama anlayamadım.

evet kaptan düşüncelerine katılıyorum :44:

süpersin kaptan yaaa :KK42:

hadi inşallah veririm

hedefin çok iyi canım inş verirsin :KK16: bekar olduğum için konuya vakıf olamadım ama banu ve ebru gerekenleri söylemişler. inş bol bol sütün olur bebişin emer :KK16:

tamaaam :KK52:

1kilo 200 gr vermek

vay canına hedefleriniz ne güzel yaa :KK16:

menümü yazayım
kahvaltı
2 yumurta
peynri zeytin
2 dlm salam

öglen
6-7 ymk makarna
salata
aayran

ara
3tane üzümlü sultabni
3 tane zeytinli büskivi
kahve

akşam
ızgara tavuk
ayran

arayı açıklamışsın onun dışında güzel menü canım. afiyetler olsun. bireysel başarından dolayı da tebrik ederim seni. harikasın takımımızın gurur kaynağı oluyorsun böyle :KK16:

evveeet hepimize tebrikkk :KK9: canan hariç :KK33:

günaydın herkeseeeeeeeeeeee
ben ev halkına kahvaltı hazırlıyayım gelicam yine

günaydıın :KK16:

bu haftalık hedef kilom 1 kilo
spor hergün tempolu yürüyüş..
dün spor yapamadım bir gün önce çok abartmışım:KK37: akşam 20:30 da yataktaydım..:KK60:

vay hedeflere bakın süper yaa :KK52:

dünkü menü
sabah 08:00
sirkeli su

kahvaltı 08:30
1 yumurta
3 zeytin..
1 dilim ekmek
2 parmak peynir..
1 bardak süt..

ara..11:30
11 badem
1 bardak yeşil çay..

öğle 13:00
5 kaşık az yağlı makarna mecbur yedim ..:KK43:
üzerine 1 domates yarım kuru soğan
yarım kırmıız biberle salata yapıp limonla ekleyip yedim.

ara 15:30
3 zeytin

akşam 18:30
4 kaşık karnıbahar yemeği
3 köfte
4 kaşık yoğurt..

su 2.5 litre
spor yok..

öğlen dışında güzel menü bence canım. afiyet olsun :KK16:

şimdi çamaşır asacağım sonra spor yapacaım..geçmiişn kalanına gelince bakarım hepinizi öpüyorum..işte olanlara kolay gelsin evde olanlara bol dinlenmeli bir gün ve gezenlerede iyi eğleceler..hepimizede kaçamaksız bir gün geçirmeyi diliyorum..:KK16:

tamam amin canım yaa :KK16: ama evde dinlenmiyorum stresten ölcem 2 hafta sonra sınavlar var, her yerimi sivilce bastı kendimi hiç böyle görmemiştim :18:

Ebrucum hedefi olanlardan biri benim :) 2 kilo vercem bu hafta senin için :) Listeye girmemi kutlamak için. Ayrıca günde 20 dk yürüyüşe başladım 2 gündür. Daha sonra kademeli olarak artırcam. Bu arada aylık foto da ekleyeceğim. Değişimimi hem ruhsal hem fiziksel olarak izlemek istiyorum :KK1:

vay canınaaa süpersin canım yaaa :KK52: inşallah başarırsın :KK16:

kızlar sabah tartıldım 54.2 olmuşum nasıl olabiliyor 1 günde böyle bir şey yaa :KK5: nası bi iğrenç bünyem var benim. dün akşam yaptığım kaçamaktan olsa gerek. saat de akşam 10 du. hakettim ben bunu ama çok acıkmıştım dışarda önüme gelince dayanamadım yedim etli dolmaları :18:

o yüzden benim hedefim bu hafta düz 53 olmak :KK14: bugünden itibaren kaçamaksız bir şekilde başladım ve haftayı böyle kapatıcam. kapatmazsam bana ceza verin En Büyük KK

X