Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

burcuuuuuu 20 dk yapabildim ben. yaparken kaslarım ağrıdı. normalde ağrımıyor ama yaparken zorlandı acıdı ben de kendimi zorlamadım. geçen seferde jillian a umursamadım yüklendim diye ayağımda iltihap olmuştu bırakmak zorunda kalmıştım. canımı pazarda bulmadım valla kendimi zorlamıycam bu kez :KK9:

1 haftaya 40 dk ya çıkarım nasıl olsa :KK76:

sorunun hangi bölge ise onu yap canım

benim üst vücut canım hangisi iyi geliyo acaba üst vücuda :KK31:

benim alt bölgem herkesin hoşuna gidiyo pantolonda vs hoş duruyo :KK31:

bakamaz canım merak etme :KK34:

canım çok kilo almışsın üzüldüm valla senin için :KK50: bence de 54 ol bırak diyetisyenin bu şekilde belirtmişse. zaten spor yapar sıkılaşırsan 50-51 gibi görüneceksin :KK31:

ben ve burcu da aynen senin gibi ilk 2 level i yaptık ama kolumuz kas oldu ikimizinde pişmanız gitmiyor kaslar. inceleceğimize koldan kalınlaştık :KK50:

şimdi killer burns diye başka bi program yapıyoruz jillian ın. basen ve bacak için bi program. bugün 2. günümüz bizim. bakalım sonuçlar nasıl olucak :KK31:

anladım burcucum ben de sarktım deyince üzülmüştüm valla :KK9:

nası yaptın 40 dk yaaaaaa :KK52: son 10 dk daki hareketler bir felaket. ben yapabilir miyimm bilmiyorum. takatim kalmadı dün valla ama denerim bugün :KK31:

evet canım aldım ama haftaya vermiş olurum aldığımı :KK31:

tamam 55 iyi 50 çok zayıf gerçekten..

ayarlardan düzenledinse arkadaşın olmayan bakamaz..:KK34:

sporla kilo verirsen sarkmazsın..mutlaka yürüyüş yapmaya çalış canım..şu an en ideal sporun bu çünkü..:KK9:

senin neren sarkık ki ?zilli toparlar seni :KK34:

erken yediğin için iyi bence su kaç lt ?

o zaman ben hedefimi 54 yapim cm olarakta pazartesi itibariyle 15 cm incelmeye yönelim:KK31:

o zaman ben hedefimi 54 yapim cm olarakta pazartesi itibariyle 15 cm incelmeye yönelim:KK31:

senin bol bol mekik hareketleri yapman gerek canım. karın bölgende sorun var senin sadece. diğer yerlerinde yok. karnı düzeltmenin eritmenin tek yolu da mekik malesef. başka yolu yok canım :KK50:

senin bol bol mekik hareketleri yapman gerek canım. karın bölgende sorun var senin sadece. diğer yerlerinde yok. karnı düzeltmenin eritmenin tek yolu da mekik malesef. başka yolu yok canım :KK50:

mekikle çoook uzun zaman yapmam gerekiyor ama canım :KK50:
jiliianın killer abs sine bakıyorum videosuna etkiliyse ona başlıyabilirim diye düşünüyorum :KK31:

mekikle çoook uzun zaman yapmam gerekiyor ama canım :KK50:
jiliianın killer abs sine bakıyorum videosuna etkiliyse ona başlıyabilirim diye düşünüyorum :KK31:

jillian 30 day shred yaptım 3. level ı bitiremedim. 20 günde acayip şekillendi vücudum. sadece dambellar kolumda kas yaptı. önerebilirim canım onu sana. ama çok zor bir program gerçekten canını çıkarıyor insanın :26:

jillian 30 day shred yaptım 3. level ı bitiremedim. 20 günde acayip şekillendi vücudum. sadece dambellar kolumda kas yaptı. önerebilirim canım onu sana. ama çok zor bir program gerçekten canını çıkarıyor insanın :26:

sharedi 3.levele geçip bırakmıştım bende canım 3.leveli 1 gün yapabilmiştim çok zorlamıştı şimdi pazartesi ona tekrar başlıcam o bitince ripped yapıcam

önce sharedi sonra rippedi yapanlar çok güzel olmuşlar bende öyle olmak istiyorum :KK52:

selam kızlar:KK3:
sabah 09.00
1 yumurta 1 domats 1 biberden yağsız menemen

ara 11.00
3 mandalina

öğle 13.00
tarhana ç.ve 1 dilim ekmek

ara 15.30
3 kurukayısı

akşam18.10
1 porsyn yahni
brokoli salatası

spor yok belki yani yapabilirsem leslie yapacağım.
su 2 litreye yakın
yeşilçay içeceğim

sharedi 3.levele geçip bırakmıştım bende canım 3.leveli 1 gün yapabilmiştim çok zorlamıştı şimdi pazartesi ona tekrar başlıcam o bitince ripped yapıcam

önce sharedi sonra rippedi yapanlar çok güzel olmuşlar bende öyle olmak istiyorum :KK52:

benim ayağım rahatsızlanmıştı 3. level ı hiç deneyemeden bırakmıştım o yüzden. doktor hatta ayakta yapılan tüm sporları yasaklamıştı. kendime çok yüklenmişim :KK9:

valla ben de jilian ı bırakmayı düşünüyorum şuan. ip atlamak ve squat yapmak daha mantıklı geliyor bana. buu hoplamalı zıplamalı hareketler hiç benlik değil ayağım kayıyor kendimi sakatlıycam sonunda valla :KK9:

selam kızlar:KK3:
sabah 09.00
1 yumurta 1 domats 1 biberden yağsız menemen

ara 11.00
3 mandalina

öğle 13.00
tarhana ç.ve 1 dilim ekmek

ara 15.30
3 kurukayısı

akşam18.10
1 porsyn yahni
brokoli salatası

spor yok belki yani yapabilirsem leslie yapacağım.
su 2 litreye yakın
yeşilçay içeceğim

canan uzun zamandır gördüğüm en güzel menün bu. afiyet olsun canım. yarına hepimiz kilo vermiş oluruz umarım. geçen hafta 100 gr verdin bu hafta daha fazla gitmiştir inşallah :KK31: valla haftalarımız boşa gidiyor ya bugün bunu iyice düşündüm. kaçamak yapacağıma bir an önce kiloyu verip sonra istediğimden yiyebilmek daha mantıklı geldi. hafta da 1 gün 1 öğün istediğimi yiycem ödül gibi. sonraki günler hiç kaçamak yapmıycam. iyi bi fikir gibi geliyor bana bu :KK31:

Kzılar yarın tartıda guzel sonuc alıcam insallah, cok hafif hissediyorum, ne demiştim geri sayım basladııııııı:))

Ayy geldim busecan yaa, hastayım bugun, eve geldiğim gibi uyumusum

geçmiş olsun canım neyin var :26:

iyi aksamlar kizlarr yine telden giriyorum hemmen gecmise bakip geliyorum (:-)

:KK3:

Kzılar yarın tartıda guzel sonuc alıcam insallah, cok hafif hissediyorum, ne demiştim geri sayım basladııııııı:))

ben de öyleeeeee :KK16: 2 gündür çok dikkat ettim sporumu da yapıyorum kuş gibiyim. iyi sonuç gelecek benden de. hem ne demişler pozitif düşün pozitif olsun :KK76:

Sabah 8:30
1 sade pogaca (kahvaltı saati bos gecmesin diye yolda aldım, evden yapamadan cıkmıstım)

oglen 12:45
1 kepce corba
1 servis kasıgı sehriye pilavı
1 parca et
1 kasık piyaz

Aksam 17:45
1 kase corba
1 tabak kıymalı karnıbahar
1 bardak ayran

Az önce de cocuklar tost.yedi bir iki ısırık aldım

Su 1,5 lt
spor, gunluk yuruyuslerim, tempolu..

Sabah 8:30
1 sade pogaca (kahvaltı saati bos gecmesin diye yolda aldım, evden yapamadan cıkmıstım)

oglen 12:45
1 kepce corba
1 servis kasıgı sehriye pilavı
1 parca et
1 kasık piyaz

Aksam 17:45
1 kase corba
1 tabak kıymalı karnıbahar
1 bardak ayran

Az önce de cocuklar tost.yedi bir iki ısırık aldım

Su 1,5 lt
spor, gunluk yuruyuslerim, tempolu..

tubaaaaaa :KK52: bu mu iyi dediğin menüüü :26: poğaça olmamış, şehriye pilavı da olmamış bence. ay bilmiyorum akşam birini seç bence ya çorba ya karnabahar. yanına da salata yağsız. sanki fazla mı olmuş ne?? bir de tost ısırdım diyorsun utanmadan cuma öncesi hem de akşam saati :KK20: tam sopalıksın tubaaaaa :KK47:

su az olmuş bir de yatana kadar 2 lt yap mutlaka onu :44:

burcuuuuuu 20 dk yapabildim ben. yaparken kaslarım ağrıdı. normalde ağrımıyor ama yaparken zorlandı acıdı ben de kendimi zorlamadım. geçen seferde jillian a umursamadım yüklendim diye ayağımda iltihap olmuştu bırakmak zorunda kalmıştım. canımı pazarda bulmadım valla kendimi zorlamıycam bu kez :KK9:

önemli olan başlamak canım :KK9:

Tatlım kesin kararlıyım 60 konusunda. Aslında boyuma göre ideal kilom 62-63 ama ben nedense takıldım 60 a. Spor için bir ay daha bekleyeceğim. Şuan evde kendi imkanlarımla arada bir yapmaya çalışıyorum ama bana hoca lazım. Mutlaka spor yaparken birilerine ihtiyacım var. Kendi başıma olmuyor. Bir ay sonra havuza gitmeyi düşünüyorum. Hatta çok iyi yüzemiyorum hem ders alacağım hem spor yapmış olacağım. Sonrasında da aerobik yapabilirim uygun bir spor salonu bulursam ama şuan ilk hedef 60 :KK34:
Yüzme iyidir. Hedefinde sen kafaya koydunsa tamam..:)
Kızlar yaaa dün akşam geldim evde misafir vardı ona rağmen tüm geçmişi okuyup bir güzel alıntılayıp cevap yazdım. PC dondu. Sinir oldum. Eşim götürdü bakalım tamir etmeye. Ama olan benim alıntılara oldu. :KK14:
Merak ettim seni şükür bir sıkıntı yok..

Hedef belirleme n iyi:)

Amman dikkat..
ben kendimden çok umutluyum çok hafifim ve bugün protein diyeti yaptım. spor yapcam yatmadan bir de. mis olcak miiss :KK16:
Oh miss mis ..
ama bu kaçamak ve ödüller son 2 gün kala olmamalı canım. böyle bir düşüncen varsa cuma tartı sonrası ideal bir gün bence :KK34:

umarım yarın ekside olursun. çünkü sarı kart almamız tam bir felaket olur. geçen hafta da seninle ben düzgün kilo veremedik zaten topu topu 300 gr verdik. vallahi üzülüyorum ya haftalarımız boşa gidiyor diyet süremiz işkencemiz uzuyor resmen :KK50:

2 gündür spora başladım ve kaçamak yapmıyorum. böyle de devam edicem bir an önce kurtulmak istiyorum kilolardan. hatta düşündüm madem kaçamaksız duramıyorum cuma ya da cumartesi 1 kaçamak hakkı tanıycam kendime sonraki günler hiç yapmıycam. en azından haftada 300 gr 100 gr dan fazla veririm böylece :KK14:

:KK3:
Takım da bu hafta cok kacamak yaptık :KK43:
yarın cuma ama ben kendımı zayılamıs hıssetmıyorum.ııkı gun once tartıda aynıydım sabahleyın.
bakalım yarın durum degısecekmı:KK31:
Salep icmeyeydin..:KK43:
güzel menü spor da çok güzel yarına iyi sonuçlar alıcaksın belliii :KK9:

doymazsın tabi burcuuu öğleni yememişsin resmen çok düzensiz olmuş akşam kurt gibi açsın tabi nasıl doyucaksın. böyle yapma :KK19:
İnşAllah canım :)
menüm

sabah 09.30
1 haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
1 zeytin
2 çeri domates

ara 11.00
1 bardak ayran

öğle 13.00
4 yk ızgara kuş başı et
2 yk yoğurt

akşam 17.30
4 yk ızgara kuş başı et
2 yk yoğurt

bundan sonrasında çok acıkırsam 5 fındık yerim ya da 1 bardak ayran içerim

3,5 lt su
40 dk jillian yapcam

:KK42:
Menü çok güzel. .Ayran iç bence..
sabah(11:15)
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış ekmek
5 zeytin
1 kk peynir
domates
yeşillik
şekersiz çay

14:30
1 mandalina
1 avuç special k

öğle(15:00)
1 kase yoğurt

akşam(18:00)
yarım kase paça çorba
2 tane kadınbudu köfte(bulgurlu)
salata

3 litre su
40 dk jillian
Güzel menü :)
yok tamamıyle gevşeklik canım benimkiler bi sıkılaşsam çok güzel olcak.. banada son 10 dk kolay geldi zaten hızdan dakikaların nası geçtiğini hiç anlamıyorum :KK9:

basenlerim gevşek canım kilo alınca hemen göbeğim çıkıyo almaya devam edersem basenlerim belirmeye başlıyo yani basenim var ama gevşek benmle aynı kiloda olan insan baseni değil
Sporla halledersin cepten girdiğim icin smile koyamiyorum.
ben de bekliyorum heyecanla iyi bir sonuç çıkacak kendimi çok hafif hissediyorum bozmadım diyetimi. sırf onun için akraba ziyaretine de gitmedim orda bir şey yerim diye. :KK31:

iyi akşamlar canım, yarın bildirimde görüşürüz :KK16:
Güzel bildirim alacagiz insAllah.
kızlar ben kaçtım iyi akşamalr
yarın heycanla bekliyorum tartılmayı
umarım beni mutlu eder tartı

kendinize iyi bakın iyi akşamalr

İyi Akşamlar insAllah canım.

kizlar net fena zar zor girdim.
yarin bildirim yapamazsam 69.4kg olarak not alirmisini beni kaptancim, bugün sabah tartidaki kilom oydu.
gecen hafta kilom 69.2kgdi
kesinlikle regl öncesi siskinlik oldugunu düsünüyorum yoksa kilo vermeMem imkansiz gibi bisey.

canan uzun zamandır gördüğüm en güzel menün bu. afiyet olsun canım. yarına hepimiz kilo vermiş oluruz umarım. geçen hafta 100 gr verdin bu hafta daha fazla gitmiştir inşallah :KK31: valla haftalarımız boşa gidiyor ya bugün bunu iyice düşündüm. kaçamak yapacağıma bir an önce kiloyu verip sonra istediğimden yiyebilmek daha mantıklı geldi. hafta da 1 gün 1 öğün istediğimi yiycem ödül gibi. sonraki günler hiç kaçamak yapmıycam. iyi bi fikir gibi geliyor bana bu :KK31:

ayyyinşallah busecim ama ben şu an adet dönemimdeyim.zaten 3 gün geç geldi.ben de kendimi hamile sandım yine:KK43::KK50:
dikkat edemedim.moralim de bozuktu aslında...:KK31:
artı çıkmaktan cok korkuyorum.:18:
haklısın aslında hiç bir yiyeceğin kaçtığı yok.bolluk içindeyiz.yiyip üzülüp vicdan azabı çekmektense,kilo verip azar azar yemek en güzzeli.inşallah o günler de gelecek.ümitliyim :KK31:

X