Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar arkadaşım olmayan biri fotolara bakabilirmi görünüyormu die özeli işaretledim ama belli olmaz emin olmak istiyorum yüzüm ortada çünkü:KK1:

bakamaz canım merak etme :KK34:

Diyetisyenim bana 55 olup birakmami soyledi canim sagligim acisindan 55 iyiymis.
Benim daha cok sıkılasmaya ihtiyqcim var :)

Ama once 55 olmam gerek bu cenaze haftasi bana cok kilo aldirdi . Gece felan yendi yemek hep bide saat araligida coktu nerdeyse 12-14 saatte bi yemek yitoduk oda tabi kilo yapti bide saat farki cok olunca kurt gibi acikiyo insan.

Simdi gecen gun tartildim 57.5 olmusum bakalim yarin kac olucam dikkat ettim ama bu hafta is isten gecti pazartesi sıkı tutucam kendimi bu hafta aldim kilo evet ama buna uzulmuyorum kilodan daha muhim sıkıntılm vardi....Ama tabiki bu bi bahane olamaz.

1.59 canim boyum diyetisyenim bana 55 ol sinra saglikli beslen demisti 55 ideal senin icin demisti sagligim acisindan ben kendim koymustum 50 hedefi ama herkes cok solgunsun felan diyo spora agirlik ver sıkılas diyolar ?

54 felan oluyp boraksam mi ki ?

Spor hocamda sıkılasmaya bak bu saatten sonra diyo ama bilemedim ben ?

canım çok kilo almışsın üzüldüm valla senin için :KK50: bence de 54 ol bırak diyetisyenin bu şekilde belirtmişse. zaten spor yapar sıkılaşırsan 50-51 gibi görüneceksin :KK31:

bende jilliana baslamak istiyorummmm :KK70:
pazartesi baslicam ama hqngisine baslasam acaba 30 day sharedin ilk 2 levelini yapmistim 3.level ramazana denk gelmisti bitirrmemistim napsam acaba ?

ben ve burcu da aynen senin gibi ilk 2 level i yaptık ama kolumuz kas oldu ikimizinde pişmanız gitmiyor kaslar. inceleceğimize koldan kalınlaştık :KK50:

şimdi killer burns diye başka bi program yapıyoruz jillian ın. basen ve bacak için bi program. bugün 2. günümüz bizim. bakalım sonuçlar nasıl olucak :KK31:

bende cografya çalıştım buse bugün 40 dk yaptım jillian ı bi terledim anlatamam :KK52:

bende tam olarak bi sarkma değil canım etim gevşek benim ben leslie yaparak verdim biliosun o nedenle sıkılaşmadı vücudum onu demek istedim yani benle aynı boyda ve kiloda olan insanlar 38 filan giyerken ben 40 giyiyorum ne kadar toplasada mesela dar yinede abes duruyo öyle işte jilliandan umut kesilmez felsefesi ile yaptım bugünde ama kaslarımı hissediyorum resmen yaparken :KK52:

canım sporla versen sarkma yaşamazsın etin sıkıysa

anladım burcucum ben de sarktım deyince üzülmüştüm valla :KK9:

nası yaptın 40 dk yaaaaaa :KK52: son 10 dk daki hareketler bir felaket. ben yapabilir miyimm bilmiyorum. takatim kalmadı dün valla ama denerim bugün :KK31:

Diyetisyenim bana 55 olup birakmami soyledi canim sagligim acisindan 55 iyiymis.
Benim daha cok sıkılasmaya ihtiyqcim var :)

Ama once 55 olmam gerek bu cenaze haftasi bana cok kilo aldirdi . Gece felan yendi yemek hep bide saat araligida coktu nerdeyse 12-14 saatte bi yemek yitoduk oda tabi kilo yapti bide saat farki cok olunca kurt gibi acikiyo insan.

Simdi gecen gun tartildim 57.5 olmusum bakalim yarin kac olucam dikkat ettim ama bu hafta is isten gecti pazartesi sıkı tutucam kendimi bu hafta aldim kilo evet ama buna uzulmuyorum kilodan daha muhim sıkıntılm vardi....Ama tabiki bu bi bahane olamaz.

1.59 canim boyum diyetisyenim bana 55 ol sinra saglikli beslen demisti 55 ideal senin icin demisti sagligim acisindan ben kendim koymustum 50 hedefi ama herkes cok solgunsun felan diyo spora agirlik ver sıkılas diyolar ?

54 felan oluyp boraksam mi ki ?

Spor hocamda sıkılasmaya bak bu saatten sonra diyo ama bilemedim ben ?
tamam 55 iyi 50 çok zayıf gerçekten..
Kızlar arkadaşım olmayan biri fotolara bakabilirmi görünüyormu die özeli işaretledim ama belli olmaz emin olmak istiyorum yüzüm ortada çünkü:KK1:
ayarlardan düzenledinse arkadaşın olmayan bakamaz..:KK34:
Teşekkür ederim en azından kendimi kandırmamışım göstermiyorum diyerek fikirleriniz önemli sağlama yapmış oldum :)BEn funda canım

70e inince sarkabilirim ama çok genleşmişim çünkü:)İnşallah tatlım iyi jillianlar sana o aşamaya gelemedim ben henüz.
sporla kilo verirsen sarkmazsın..mutlaka yürüyüş yapmaya çalış canım..şu an en ideal sporun bu çünkü..:KK9:
olabilir canım benm sarkık kilo verincede çok toparlanmadı jillian ile bunu yapmaya çalışıyorum ya bakalım başlıyım ben bi :KK52:
senin neren sarkık ki ?zilli toparlar seni :KK34:
kizlar nasilsiniz dun aksam internette bir sorun oldu bilgisayarda giremiyorum simdi telden yaziyorum tabi cok yavas oluyor havada dolayi heralde 3G cekmiyor :KK43: ben girmisken dunku menumu yaziyim:
kahvaltidan once yarim yesil elma
sabah:
iki dilim kepek ekmegiyle tost
yarim domates
4 zeytin
sekersiz cay

ara: kucuk bir muz

oglen: 1 hurma
1 kase kuru kayisi

aksam: (17:30)
sebze yemegi
2 dilim kepekli ekmek

yuruyus
karisik bir menu oldu :KK43:

erken yediğin için iyi bence su kaç lt ?

kızlar ben kaçtım iyi akşamalr
yarın heycanla bekliyorum tartılmayı
umarım beni mutlu eder tartı

kendinize iyi bakın iyi akşamalr

kızlar ben kaçtım iyi akşamalr
yarın heycanla bekliyorum tartılmayı
umarım beni mutlu eder tartı

kendinize iyi bakın iyi akşamalr

ben de bekliyorum heyecanla iyi bir sonuç çıkacak kendimi çok hafif hissediyorum bozmadım diyetimi. sırf onun için akraba ziyaretine de gitmedim orda bir şey yerim diye. :KK31:

iyi akşamlar canım, yarın bildirimde görüşürüz :KK16:

bakamaz canım merak etme :KK34:

canım çok kilo almışsın üzüldüm valla senin için :KK50: bence de 54 ol bırak diyetisyenin bu şekilde belirtmişse. zaten spor yapar sıkılaşırsan 50-51 gibi görüneceksin :KK31:

ben ve burcu da aynen senin gibi ilk 2 level i yaptık ama kolumuz kas oldu ikimizinde pişmanız gitmiyor kaslar. inceleceğimize koldan kalınlaştık :KK50:

şimdi killer burns diye başka bi program yapıyoruz jillian ın. basen ve bacak için bi program. bugün 2. günümüz bizim. bakalım sonuçlar nasıl olucak :KK31:

anladım burcucum ben de sarktım deyince üzülmüştüm valla :KK9:

nası yaptın 40 dk yaaaaaa :KK52: son 10 dk daki hareketler bir felaket. ben yapabilir miyimm bilmiyorum. takatim kalmadı dün valla ama denerim bugün :KK31:

yok tamamıyle gevşeklik canım benimkiler bi sıkılaşsam çok güzel olcak.. banada son 10 dk kolay geldi zaten hızdan dakikaların nası geçtiğini hiç anlamıyorum :KK9:

tamam 55 iyi 50 çok zayıf gerçekten..

ayarlardan düzenledinse arkadaşın olmayan bakamaz..:KK34:

sporla kilo verirsen sarkmazsın..mutlaka yürüyüş yapmaya çalış canım..şu an en ideal sporun bu çünkü..:KK9:

senin neren sarkık ki ?zilli toparlar seni :KK34:

erken yediğin için iyi bence su kaç lt ?

basenlerim gevşek canım kilo alınca hemen göbeğim çıkıyo almaya devam edersem basenlerim belirmeye başlıyo yani basenim var ama gevşek benmle aynı kiloda olan insan baseni değil

sabah(11:15)
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış ekmek
5 zeytin
1 kk peynir
domates
yeşillik
şekersiz çay

14:30
1 mandalina
1 avuç special k

öğle(15:00)
1 kase yoğurt

akşam(18:00)
yarım kase paça çorba
2 tane kadınbudu köfte(bulgurlu)
salata

3 litre su
40 dk jillian

yok tamamıyle gevşeklik canım benimkiler bi sıkılaşsam çok güzel olcak.. banada son 10 dk kolay geldi zaten hızdan dakikaların nası geçtiğini hiç anlamıyorum :KK9:

basenlerim gevşek canım kilo alınca hemen göbeğim çıkıyo almaya devam edersem basenlerim belirmeye başlıyo yani basenim var ama gevşek benmle aynı kiloda olan insan baseni değil

ay aynı benim vücudumu anlatmışsın burcuuu :KK52: ben de öyle önce göbek sonra basen ve basenlerim gevşek yaa :KK5: ama halledicez :KK47:

valla bakalım ben yapabilcem mi son 10 dk yı :KK9:

her şey üst üste geldi şuan açık öğretimi kafaya taktım nasıl geçicem diye. neyseki test ama daha hiç bakmadım yetişir mi bilmem yaa ooof :KK43:

sabah(11:15)
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış ekmek
5 zeytin
1 kk peynir
domates
yeşillik
şekersiz çay

14:30
1 mandalina
1 avuç special k

öğle(15:00)
1 kase yoğurt

akşam(18:00)
yarım kase paça çorba
2 tane kadınbudu köfte(bulgurlu)
salata

3 litre su
40 dk jillian

akşam biraz fazla gibi geldi burcu sanki çorba ve salata yeterliymiş bilemedim :26: spor ve su çok iyi :KK9:

Menu
sabah 07:10
Elma sirkeli su

kahvalti 08:00
1 haslanmis yumurta
2 zeytın
1 dilim kizarmis tam bugday ekmeği
1 bardak süt

ara 10:15
10 badem
1bardak yesil cay

Öğle 12:45
Haşlama tavuk göğsü
yesil salata
1 dilim tam bugday ekmeği
1 bardak ayran

akşam 17:00
Haslanmis tavuk göğsü
2 adet zeytin

ara 18:15
Yeşil çay
Su henüz 2 lt
spor 65 dk tempolu yürüyüş. .5.5 -6 arası hızda yürüdüm arada 7.5 koştum. Görüntü de baya inceldim baskül ne diyecek bakalım. .

ay aynı benim vücudumu anlatmışsın burcuuu :KK52: ben de öyle önce göbek sonra basen ve basenlerim gevşek yaa :KK5: ama halledicez :KK47:

valla bakalım ben yapabilcem mi son 10 dk yı :KK9:

her şey üst üste geldi şuan açık öğretimi kafaya taktım nasıl geçicem diye. neyseki test ama daha hiç bakmadım yetişir mi bilmem yaa ooof :KK43:

akşam biraz fazla gibi geldi burcu sanki çorba ve salata yeterliymiş bilemedim :26: spor ve su çok iyi :KK9:

ben doymadım buse akşam bilio musun :26:

menüm

sabah 09.30
1 haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
1 zeytin
2 çeri domates

ara 11.00
1 bardak ayran

öğle 13.00
4 yk ızgara kuş başı et
2 yk yoğurt

akşam 17.30
4 yk ızgara kuş başı et
2 yk yoğurt

bundan sonrasında çok acıkırsam 5 fındık yerim ya da 1 bardak ayran içerim

3,5 lt su
40 dk jillian yapcam

:KK42:

çikolataaaa :KK52: ara fazla olmuş sanki 2 değil de 1 meyve olsa daha iyiymiş. bir de patates yemeği nişastalı olduğu için olmamış canım :KK20:

takımca cuma günü sonucumuzu çok merak ediyorum gerçekten. bu menülerle sonuçlar ne olacak bilmem :26:
evet canım.bı de ben kacamak yapayım dedım.aylardır ot yıyorum:KK1:
patatesı kacamak olarak kabul edıp,cikolatamı ödül sayıyorum o gunlerın hatrına:KK1:

5 günde 5 kilo verdiğimi hayal ettim az önce. sanırım iyi değilim :KK53:
:KK1::KK1::KK1::KK1:

ozel olarak ısaretledıysen sadece arkadasların gorur canım merak etme:KK34:

Menu
sabah 07:10
Elma sirkeli su

kahvalti 08:00
1 haslanmis yumurta
2 zeytın
1 dilim kizarmis tam bugday ekmeği
1 bardak süt

ara 10:15
10 badem
1bardak yesil cay

Öğle 12:45
Haşlama tavuk göğsü
yesil salata
1 dilim tam bugday ekmeği
1 bardak ayran

akşam 17:00
Haslanmis tavuk göğsü
2 adet zeytin

ara 18:15
Yeşil çay
Su henüz 2 lt
spor 65 dk tempolu yürüyüş. .5.5 -6 arası hızda yürüdüm arada 7.5 koştum. Görüntü de baya inceldim baskül ne diyecek bakalım. .

güzel menü spor da çok güzel yarına iyi sonuçlar alıcaksın belliii :KK9:

ben doymadım buse akşam bilio musun :26:

doymazsın tabi burcuuu öğleni yememişsin resmen çok düzensiz olmuş akşam kurt gibi açsın tabi nasıl doyucaksın. böyle yapma :KK19:

yarın cuma ama ben kendımı zayılamıs hıssetmıyorum.ııkı gun once tartıda aynıydım sabahleyın.
bakalım yarın durum degısecekmı:KK31:

fundacım resımlerıne baktım kesınlıkle azmet zayıfla,yuzun gozun cok guzel.bu kılolara layık degılsın canım.
dıyete devam

evet canım.bı de ben kacamak yapayım dedım.aylardır ot yıyorum:KK1:
patatesı kacamak olarak kabul edıp,cikolatamı ödül sayıyorum o gunlerın hatrına:KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

ozel olarak ısaretledıysen sadece arkadasların gorur canım merak etme:KK34:

ama bu kaçamak ve ödüller son 2 gün kala olmamalı canım. böyle bir düşüncen varsa cuma tartı sonrası ideal bir gün bence :KK34:

umarım yarın ekside olursun. çünkü sarı kart almamız tam bir felaket olur. geçen hafta da seninle ben düzgün kilo veremedik zaten topu topu 300 gr verdik. vallahi üzülüyorum ya haftalarımız boşa gidiyor diyet süremiz işkencemiz uzuyor resmen :KK50:

2 gündür spora başladım ve kaçamak yapmıyorum. böyle de devam edicem bir an önce kurtulmak istiyorum kilolardan. hatta düşündüm madem kaçamaksız duramıyorum cuma ya da cumartesi 1 kaçamak hakkı tanıycam kendime sonraki günler hiç yapmıycam. en azından haftada 300 gr 100 gr dan fazla veririm böylece :KK14:

herkese merhabaaaaa
ben gecmısı okuyup geldımm

:KK3:

arkadaslar alıntı yapmıstım ama cıkmamıs.ogle ara menumde portakal ve elma yemıstım.fazla demıssınız de neyı fazla anlayamadım acıklar mısınız ?

yarın cuma ama ben kendımı zayılamıs hıssetmıyorum.ııkı gun once tartıda aynıydım sabahleyın.
bakalım yarın durum degısecekmı:KK31:

ben kendimden çok umutluyum çok hafifim ve bugün protein diyeti yaptım. spor yapcam yatmadan bir de. mis olcak miiss :KK16:

X