Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Canım kusura bakma yeni gördüm amin darısı bize:)
25 - 26 Kasım 2013 mavera87

27- 28 Kasım 2013 canan456

29 - 30 Kasım 2013 masumm

2 - 3 Aralık 2013 ysfmir

teşekür ederim canım

Hem en geç uyuyan hem de en erken uyanan benim olmazki ama yaaa:KK43:Günaydın herkese:KK37:

günaydın sana da canım

kızlar günaydın sabah tartıldım ve 60.7 geldim inanamadım ben 62 filan çıkarım diyodum ama şaşırdım bi kaç kez daha tartıldım ama harika tabiki salmıam başlıyorum diyete ve spora bugün ama şimdi önce kaynanama kahvaltıya gitcem oradan okula gitcem akşama gelicem ve zilli jillian yapcam buseeeeeee yorumlarını bekliyorum akşama :KK52:

burcucum aman haaaa
alma sakın bence sen gel aramıza yine
58 e kadar in sonra daha rahat edersin en azından 2 kilo payın olmuş olur

günaydın kızlar :KK16: nasılsınız geçmişe bakıp geliyorumm :KK34:

günaydın arkadaşlar..:KK16:

günaydın herkese

Kızlar çok kötüyüm çok. Sanırım nazar değiyor bana. Kendimi zor tutuyorum. Tam dört gündür ne yediğimin ne yaptığımın farkında değilim. Resmen krize giriyorum. Biran önce toparlanmam lazım. Ben hiç böyle birisi değildim. Beni tanıyan iyi bilir ama insanlar sen ne güzel zayıfladın diye diye nazar ediyorlar. :KK14:

Canım dikkat et kendine bir kaç gündür benim şişliklerim inmeye başladı. Kendimi hafif hissediyorum. Soranlara hastayım ya ondan verdim biraz diyorum :KK34:

Bu millete diyet yapıyorum dikkat eidyorum desen ne çenelerinden kurtulabilirsin ne kilo verme lafından ben şimdilik çaktırmıyorum :KK52:

Secil8588 canım arkadaş olarak eklemek istemişsin ama kusura bakma kabul edemiyorum. Resimleri merak ettin büyük ihtimal. Buraya bir kaçını ekleyeyim. Ama diğerlerinde yüzüm açık olduğu için kabul edemedim arkadaşlığını.

Eki Görüntüle 874409 Eki Görüntüle 874419 Eki Görüntüle 874420 Eki Görüntüle 874421 Eki Görüntüle 874422 Eki Görüntüle 874410 Eki Görüntüle 874411 Eki Görüntüle 874412 Eki Görüntüle 874413 Eki Görüntüle 874414 Eki Görüntüle 874415 Eki Görüntüle 874416 Eki Görüntüle 874417 Eki Görüntüle 874418

Maşalllahhhh.
Allahımmm aynı benim göbek :KK70: hatta bendeki mide daha fazla :26:

BEnde incelecekmiyim böyleeeeeeeeeeeeeee :KK52:

herkese günaydın kızlarrr
yıkılmadım ayaktayım.
tatlı krizlerim de son buldu.
dün adetimin ilk günüydü ,olmamalıydım ama oldu
biz önümüze bakalım
madem hala buradayız
vira bismillah diyorum.
önce başardım. 57 ye kadar düştüm hem de yürüyüş bile yapmaya vaktim yoktu.salatanın önemini de o zamanlar biliyordum.haftada 1 2 belki yiyordum.resmen aç kalarak verdim12 kilomu.
ama şimdi imkanlarım müsait,vaktim var.tam kilo verme zamanı.
Allahım sen bize irade ver

günaydın:)
topiğin en çalışkanı senin galiba aradaşım:)

di mi.....:KK37:

:KK9::KK9::KK9:harikasın!!!!
kaynanayla aramız iyi bakıyorum:nazar::nazar::nazar:

günaydın!!!:KK16:

kaynanam iyidirrr kızzzzz :KK9:

teşekür ederim canım

günaydın sana da canım

burcucum aman haaaa
alma sakın bence sen gel aramıza yine
58 e kadar in sonra daha rahat edersin en azından 2 kilo payın olmuş olur

günaydın herkese

yok canım başlarsam 53 ü görmeden bırakmaya niyetim yok En Büyük KK

takımımın güzel hatunları günaydın
dün ebrunun fotolarını görünce bir daha kaçamak yapmamaya karar vermiş biri olarak kararlıyım bu gün

Canım sen benden daha zayıfsın ne güzel şu andaki ilk çabam 80 li kilolara inmek kademe kademe 70 e varcam :) Burda hep birlikteyiz kaçamak mutlaka yapacaksın... Ben kendimi inanılmaz iradeli bilirdim bir yerde pili kopuyo insanın önemli olan kaçamağı bile dürüstçe paylaşmak :KK9: İnşallah hepimiz bu yaza incecik oluruz :KK9:

takımımın güzel hatunları günaydın
dün ebrunun fotolarını görünce bir daha kaçamak yapmamaya karar vermiş biri olarak kararlıyım bu gün
:KK9::KK9:
günaydın:)
yürüyüşe gidiyorum :KK76:
herkese kaçamaksız günller!!!!!
günaydın :KK8::KK55: sana iyi yürüyüşler canım..
günaydın kızlar :KK16: nasılsınız geçmişe bakıp geliyorumm :KK34:
günaydın:KK16:
herkese günaydın kızlarrr
yıkılmadım ayaktayım.
tatlı krizlerim de son buldu.
dün adetimin ilk günüydü ,olmamalıydım ama oldu
biz önümüze bakalım
madem hala buradayız
vira bismillah diyorum.
önce başardım. 57 ye kadar düştüm hem de yürüyüş bile yapmaya vaktim yoktu.salatanın önemini de o zamanlar biliyordum.haftada 1 2 belki yiyordum.resmen aç kalarak verdim12 kilomu.
ama şimdi imkanlarım müsait,vaktim var.tam kilo verme zamanı.
Allahım sen bize irade ver

:
günaydın ..amin amin..irade için ya murid ve açlık krizi için ya samed zikri öneririm..
günaydınnnn kızlar

kızlar topikte herşey iyi hoşta mesaj sayma işi çok yoruyor beni yaaa:KK43:
bunun başka çözümü yokmu:KK43:
günaydın..mesaj sayma işi herkes yazdığı her mesajın başına numara koyarsa kolay olacaktır..

Gunaydın hanımlar, dun hiç gelemedim internetim bitmişti, simdi hemen gecmişe bakayım
günaydın..:KK16:
kızlar günaydın sabah tartıldım ve 60.7 geldim inanamadım ben 62 filan çıkarım diyodum ama şaşırdım bi kaç kez daha tartıldım ama harika tabiki salmıam başlıyorum diyete ve spora bugün ama şimdi önce kaynanama kahvaltıya gitcem oradan okula gitcem akşama gelicem ve zilli jillian yapcam buseeeeeee yorumlarını bekliyorum akşama :KK52:
günaydın..:KK16: bu zilli iyi terletiyor ..kolay gelsin size..:KK52:
Hem en geç uyuyan hem de en erken uyanan benim olmazki ama yaaa:KK43:Günaydın herkese:KK37:
az uyku kilo yapar ..uyuman gereken saate mecburi bir işin yoksa erken yatmaya çalış derim..:KK34::KK54:
Ayyyy inanamiyorum kaptannnnnn inanilmaz bi degisim ya iste bu ya cok tebrik ederim:) sisko fotolarinibi de zayif halini gorunce insanlarin bana nasil baktiklarini cok iyi idrak ettim.gercekten yazik bu bedenlere ya ne hale sokmusuz kendimizi nereye kadar arkadas ye ye! Hala listede dwgilim ama muthis hirslandim ya cok iyi oldu bu fotolar cok sagol ebru.:nazar:
kilo çok kötü gerçekten her türlü zarar...
menüm:
sabah 1 baklava

öğle:3 tane kuru pasta

akşam:1/2 dolma,bol salata

ve 1/2 pors . tarhana çorbası

artık saçmaladım iyice.
Allah ım bana irade ver.

1.5 saat yürüyüş.
su cok az sayamadım.
cok aptal hissediyorum:KK43:(((((((((((
:KK53::KK52: bu menüyü paylaştığın için tebrik ederim..:KK37: baklava pasta ..aminnnn bol su iç insan susayınca acıktım zannedermiş açlık hissetiğinde önce su iç açlık hissini kesecektir..
Secil8588 canım arkadaş olarak eklemek istemişsin ama kusura bakma kabul edemiyorum. Resimleri merak ettin büyük ihtimal. Buraya bir kaçını ekleyeyim. Ama diğerlerinde yüzüm açık olduğu için kabul edemedim arkadaşlığını.

Eki Görüntüle 874409 Eki Görüntüle 874419 Eki Görüntüle 874420 Eki Görüntüle 874421 Eki Görüntüle 874422 Eki Görüntüle 874410 Eki Görüntüle 874411 Eki Görüntüle 874412 Eki Görüntüle 874413 Eki Görüntüle 874414 Eki Görüntüle 874415 Eki Görüntüle 874416 Eki Görüntüle 874417 Eki Görüntüle 874418

Evet canım şipşişko fotoğraflarımı da ekledim. Çok kötü bir durumdaymışım yaaaaa bir kez daha gördüm ve tövbe ettim yine kaçamak yapmaya :KK52:
:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9: harikasın bunu ikik kere başardığını da söylemeliyim..kilo veremiyoruma oldukça net yanıt bu resimler..:nazar::nazar::nazar::nazar::KK16:
sagol canim

Tamam kaptancim 3-4 gundur duzensiz beslendim ama can sagligi olsun suan umrumda degil o 3-4 gunde sagliksiz beslenisim . Ama yarin itibariyle eski ben geri gelicek insallah kendimi bi ruhen toplim sonra diyetime donucem.

Herkes yalvardi bana kizim yemek ye yuzun cokmus zayifliktan daha kilo verme cok zayifsin felan dediler . Halamda arada anneme herkesin ortasinda beni gostererek bu kiz cok zayif yemek uedirin bak cok kotu felan dedi bende ben kiloluyum dedim halam felan herkes yooook kiziiim cok zayifsin bak et yok kalmamis hicbiyerinde dedi ama vazgicem fazlaliklarimi vericem !

Ay kizlar neyse cikiuorum acaip deecede uykum var 3 gecedir uyumuyorum. İyi geceler

kilo sağlıklı olmak için verilmeli zayıf olmak sağlıklı olmak değil..görüntün canlı ve iyi olmalı soluk halsiz ve hastalıklı bir görüntü iyi olmayacaktır..ve başka insanlar bizim aynamızdır..aynanın karşısında kendini objektif bir biçimde incele bakalım spora mı ihtiyacın var diyet yapmayamı..:KK34::KK9::KK12:

inanılmazzz:KK9:
cok tebrik ederim ebru.
Teşekkürler canım :KK16:

Ayyyy inanamiyorum kaptannnnnn inanilmaz bi degisim ya iste bu ya cok tebrik ederim:) sisko fotolarinibi de zayif halini gorunce insanlarin bana nasil baktiklarini cok iyi idrak ettim.gercekten yazik bu bedenlere ya ne hale sokmusuz kendimizi nereye kadar arkadas ye ye! Hala listede dwgilim ama muthis hirslandim ya cok iyi oldu bu fotolar cok sagol ebru.:nazar:
Ne demek canım. Bende motive oldum resimleri tekrar görünce. Resmen acıdım kendime. Ama allaha şükür ben başardım eminim sizlerde başaracaksınız. :KK16:

o zaman sen tez zamanda toparlan yoksa bu kaçamak olayı tüm takımı sarııcak
benimde şimdi acayip bir şeyler yemek istedim ama yemedim
çay yaptım kendime onu içiyorum

naptın kuzum
yarın telafi dersin artık

ayyy ebrucum müthiş değişmişsin gece gece gaza getirdin beni
aöa gerçekten bu halinle çok hoş olmuşsun
darısın bizim başımıza

iyi geceler canım
Amin canım inşallah. En kısa zamanda sizlerde başarırsınız. :KK16:

günaydınnnn kızlar
ebrucum öncelikle sana maşalahhd emek istiyorum süperisn kot eteklli halin en son halin sanırım
bayıldım vallahiiiii bende kot etek giymek istiyorummmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:
allahtan önümüz kış , diyete daha rahat adepte olabilir insan...

başarı hikayemi okumuşsun teşekür ederim cnm
bende snein sayend ebir kez daha okudum vee daha bi aizmlednidm bi kez oldu
nedne bri daha olmasın dedim foto eklemeye çalışırım cnmmm
face kullanıyorsan oradanda ekleyebilriisn beni

kızlar topikte herşey iyi hoşta mesaj sayma işi çok yoruyor beni yaaa:KK43:
bunun başka çözümü yokmu:KK43:
Çok teşekkürler Banu' cum. :KK16:Kot etekli halim hamile kalmadan önceki halim. Bu arada etek 38 beden. Şimdide giyiyorum. Hatta hemen albüme yeni bir fotoğraf daha ekleyeyim aynı kot etekle. Yeni halim asıl albümde var. Arkadaşım olmayanlar göremiyor. Eklerseniz görebilirsiniz. Hikayen gerçekten tam bir başarı hikayesi. Çok duygulandım okurken. Neden yeniden başaramayacaksın ki. Derya söylemiş zaten bu benim ikinci kez başarışım. Sende yapabilirsin. Mesaj saymak için profiline giriyorsun. Orda adın yazan yere tıkladığında sadece senin yazdığın mesajlar çıkıyor. Birazdan resmini de eklerim. En kolay sayma şekli o. Eğer mesaj saymazsak günlerce uğramayan insanlar oluyor. Takip edilemiyor. O nedenle maalesef saymak zorundayız. Face kullanıyorum. Özelden yazalım birbirimize :KK34:

Ben arkadaşın olmadığım için göremedim ama eminim çok güzeldir :)
Ekledim canım. Ordaki fotoğraflar daha iyi. Son hallerimde var.

Kızlar arkadaşım olmayanlar eklesin albümde son halimin fotoğrafları var.

merhabalar ben geldim..:KK43:
canım sıkkın :KK43: sırtımdaki yağ bezesi iltihap olmuş..ceviz kadar büyük kırmızı bir şişlik ..doktor hem iğne hem hap verdi amaaaaaaaaa..benim penisilin alerjim var bunu hem doktora hemde eczaneye ısrarla söylememe rağmen ve yok penisinle alaksı yok diye verdikleri iğnede hapta penisilin alerjisi olanlar kullanmamalı diyor..of ağrım sızım bir yana tedavide saçmalık extra canımı sıktı.Ankara'daki eczacımızı ve aile hekimizi arayıp onlara danışıp gidip ona göre ilacımı yazdıracağım..gözdede öyle yaptım şükür sorun yok..Ebru iğne ampisid diye bir iğne sabah akşam 8 adet vurulacaktım..içini okumasam vay halime.:KK50:.tek artım yürüyerek gidip geldim..:KK8:

çok geçmiş olsun canım yaa :KK50:

kızlar bu hafta benden menü beklemeyin olur mu pek giremem ama cuma bildirim yaparım kaptancıım kusura bakma lütfen olur mu cenaze haftası gelen giden benimde moral 0 zaten kusura bakma :KK31:

tamam canım :KK31: başın sağ olsun tekrar :KK43:

kizlar gecmise baktim cvp yazdim tam paylasiyordum net gitti nasil sinir oldum anlatamam.

kisaca aklimda kalanlari yaziyorum.

busecim menülerin hergün üst üste kacamak oldugu icin cok kötü gercekten dikkat etmelisin, zaten verecek fazla kilon yok, ver rahatla :KK19:

ysfmr tekrar gecmis olsun canim. mümkünse hemen baska doktora git ilerlemeden Allah korusun. doktorun bir bildigi vamrmi bilmiyorum sana israrla penicillin alma konusunda. fakat penicillinler cesit cesit oldugu icin belki senin alerji oldugun o degildir. fakat sanirim bu ilaci alman gerek diyen doktor ve eczaci seni daha önceden tanimiyor, dogal olarak tam olarak alerjinide bilemezler:KK53:

kücük beden aliyorum bende giysileri diyen vardi ismini unuttum k.bakmayin. :KK30: kücük beden cok begendigin seyler varsa mutlaka al nasil olsa zayiflayacaksin parana yazik olmayacak veee onu giydigin ve üzerine cok gzl oldugu andaki mutluluk anlatilmaz

ah nur ahh dur diyemiyorum boğazıma resmen battıkça batıyorum :18:

Bende kpss ye hazırlanıyorum ama sadece sözde :KK53:

çalış canım çalış :KK14:

kızlar selam alıntı yaptım ama bilgisayarım kapandı hepsi gitti okuldan geldim direk halamlara yemeğe gittik bugün yediklerimi yazıcam şimdi

buseee bende kendime dur diyemiyorum baya kaçamak yapıyorum o nedenle herkese söledim 1.5 ay diyetteyim bana bulaşmayın dedim ardı arkası kesilmiyo kaçamakların ama tk iyi yanı şu eskisi gibi değilim mesela sınırsız kurabiye yerdim şimdi birden fazla yemiyorum yarın kesin spora başlıyorum jillian eve gelişime bağlı ama başlıcam

berbat haldeyim valla burcu :18: dışarı cıkcam birazdan. akşam gelince de jillian yapcam En Büyük KK

sabah(06:00)
1 kase special k

10:00
1 mandalina

öğle(12:30)
biraz kısır
1 avuç içi poğaça
1 avuç içi mantar kurabiye
ayran

16:00
2 parça çekme helva

akşam(18:30)
2 parça alabalık
salata
kara lahana yemeği
1 dilim ekmek

19:30
biraz cips

2.5 litre su
su ana kadar 16387 adım

cidden fena yemişsin burcu :18:

Kızlar çok kötüyüm çok. Sanırım nazar değiyor bana. Kendimi zor tutuyorum. Tam dört gündür ne yediğimin ne yaptığımın farkında değilim. Resmen krize giriyorum. Biran önce toparlanmam lazım. Ben hiç böyle birisi değildim. Beni tanıyan iyi bilir ama insanlar sen ne güzel zayıfladın diye diye nazar ediyorlar. :KK14:

kaptan takım felaket halde. hepimiz kaçamak yapıyoruz ne oldu bize yaa :KK43: nazar olduk bence biz. bu hafta sonuncu olmazsak iyidir :KK50:

Birazdan resimlerimi ayarlayayım da albüme ekleyeyim. Belki motive oluruz. :26:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...basari-oykusu-28-kilo-verdi.html#post20032209

Banu' cum öyle güzel öyle içten anlatmışsın ki bir solukta okudum başarı hikayeni. Kocaman tebrik ediyorum seni. Kızlar yukardaki link Banu' nun başarı hikayesi. Okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca Banu' cum en kısa zamanda fotoğraf istiyorum senden. Topiktekiler silinmiş galiba görünmüyor.

hemen bakıcam şimdi kaptan. banu nun hikayesini de okuycam :)

tam bende ayni seyi yazmaya girdim :KK30:
bugün resmen gözüm döndü. burada tekrar net gidip 2.kez forumdan düsükten sonra artik bütün gün icimde o biriken tatli krizimin önünü alamadim. cok fena seyler yedim. pismanmiyim, söyle pismanim takimdaki herkesten özür diliyorum ama kesinlikle elimde gercekten olmayan bir kacamakti. sanirim reglim yakin olmasiyla alakali bir durum yoksa ben irademe sahip olabiliyorum.
bugün bu kacamak oldu fakat kendime yarin hemen ceki düzen verecegim insallah. sanirim sekerden bukadar uzak durmanin acisi cikti :KK14:
herneyse. yarin yeni bir gün ve yeni bir kilo verme potansiyeli tasiyan bir gün. yarin hersey daha gzl olacak insallah.

valla nazar olduk diyorum susuyorum yani :KK50:

sagol canim

Tamam kaptancim 3-4 gundur duzensiz beslendim ama can sagligi olsun suan umrumda degil o 3-4 gunde sagliksiz beslenisim . Ama yarin itibariyle eski ben geri gelicek insallah kendimi bi ruhen toplim sonra diyetime donucem.

Herkes yalvardi bana kizim yemek ye yuzun cokmus zayifliktan daha kilo verme cok zayifsin felan dediler . Halamda arada anneme herkesin ortasinda beni gostererek bu kiz cok zayif yemek uedirin bak cok kotu felan dedi bende ben kiloluyum dedim halam felan herkes yooook kiziiim cok zayifsin bak et yok kalmamis hicbiyerinde dedi ama vazgicem fazlaliklarimi vericem !

Ay kizlar neyse cikiuorum acaip deecede uykum var 3 gecedir uyumuyorum. İyi geceler

boyun kaçtı canım senin yaa ? boyun uzunsa dogru diyor olabilirler. ben 1.58 im bana bile diyorlar aklımı çelicekler nerdeyse yaa :KK1:

slm kızlar dün lahana diyetine başladım :) bi arkadaş benden önce başladı ve 3 kilo verdi ki bu cumartesi başlamıştı :KK52: sizlerden deneyen var mı?

bilmiyorum onu hiç. merak ettim şimdi ben de. acil kilo vermeliyim 2 gün içindeee :KK52:

Kızlar öncesi sonrası bir sürü fotoğraf ekledim. Bakın bakalım önceden nasılmışım şimdi nasıl olmuş :KK9:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Sitenin saatinde sorun var. Büyük ihtimal yarın bu yazılan mesajların bir çoğu silinmiş olabilir. Çünkü bu sorun yaşandığında ertesi gün mesajlarımızı bulamıyoruz :KK52: İnşallah silinmez. Öpüyorum hepinizi, iyi geceler tatlı rüyalar :KK16:

bakıyorum hemennn
:KK3::KK16:

menüm:
sabah 1 baklava

öğle:3 tane kuru pasta

akşam:1/2 dolma,bol salata

ve 1/2 pors . tarhana çorbası

artık saçmaladım iyice.
Allah ım bana irade ver.

1.5 saat yürüyüş.
su cok az sayamadım.
cok aptal hissediyorum:KK43:(((((((((((

cozutmuşsun canan resmen :KK52:

akşam ben de zilli yi yapcam. belki birlikte başlarız yapmayaaa :KK52:

Canım dikkat et kendine bir kaç gündür benim şişliklerim inmeye başladı. Kendimi hafif hissediyorum. Soranlara hastayım ya ondan verdim biraz diyorum :KK34:

Bu millete diyet yapıyorum dikkat eidyorum desen ne çenelerinden kurtulabilirsin ne kilo verme lafından ben şimdilik çaktırmıyorum :KK52:

bence de en güzel diyette olduğunu saklamak :KK23:

kaynanam iyidirrr kızzzzz :KK9:

yok canım başlarsam 53 ü görmeden bırakmaya niyetim yok En Büyük KK

vay vay vaaay 53 diyor burcuuuuuuuu :KK52: keşke mezun olmasaymışsın canım ya çok erken mezun olmuşsun :KK50:

ben dışarı çıkıyorum kızlar hazırlanıp. dünkü menümü de yazmıycam. kısaca ne yemedimki diyebilirim. sabah çikolatayla başladım öğlen biskremle devam ettim. bu yüzden de normal yemek yemedim. akşam yemeğimde yağsız makarnayla yoğurttu. yağsız yaptırdım. o bile berbat bi seçimdi bence. resmen duramıyorum. akşam spora başlıycam gelince. bakalım artık cuma ya sonucum ne olcak bilmiyorum :KK43: yarın da bütün gün haşlanmış yumurta yiycem sadece. sabah 2 öğle 2 akşam 2. böyle bi protein günü deniycem. :26:

Selam kızlar, kahvaltıya davetliydim yeni geldim, ufff biraz kacırdım kahvaltıda yaa, bugun herhalde daha bişe yiyemem

Selam kızlar, kahvaltıya davetliydim yeni geldim, ufff biraz kacırdım kahvaltıda yaa, bugun herhalde daha bişe yiyemem

of ne oluyor bıze yaa herkes kacamak yapıyor :KK30: ama ben bugunden sonra kacamk yapmıycam dun aksam bıraz yaptım gofret yedım cookkk pişmanımmm of offf :KK17: ne var sankı yıyecek kendıme cok kızıyorum :KK47: artık ekmegıde kesıyorum sabah kahvaltısı harıc yemıycemm :KK14:

Maşalllahhhh.
Allahımmm aynı benim göbek :KK70: hatta bendeki mide daha fazla :26:

BEnde incelecekmiyim böyleeeeeeeeeeeeeee :KK52:

canım azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz
hep beraber zayıflayacağız
herkes önce kısa hedefler belirlesin daha sonra uzun vadede hedefler belirlesin
bir ara yapıyorduk önümüzdeki hafta ne kadar kilo verebilirim diye yazıyoduk
onun bile motivasyonu artırdığını düşünüyorum

afiyet olsun canım
bizi de kuzenim davet ediyo her haftasonu ama ucu kaçacak diye korktuğum için gitmiyorum

Canım sen benden daha zayıfsın ne güzel şu andaki ilk çabam 80 li kilolara inmek kademe kademe 70 e varcam :) Burda hep birlikteyiz kaçamak mutlaka yapacaksın... Ben kendimi inanılmaz iradeli bilirdim bir yerde pili kopuyo insanın önemli olan kaçamağı bile dürüstçe paylaşmak :KK9: İnşallah hepimiz bu yaza incecik oluruz :KK9:
canım aynı kilolardayız biz
boyun kaç cm

kızlaaar istanbulda hava cook kotu yagmur yagıyor gokyuzu sapsarı ve gok gurluyoo :KK53::KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
X