Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Secil8588 canım arkadaş olarak eklemek istemişsin ama kusura bakma kabul edemiyorum. Resimleri merak ettin büyük ihtimal. Buraya bir kaçını ekleyeyim. Ama diğerlerinde yüzüm açık olduğu için kabul edemedim arkadaşlığını.

$page1.jpg $SL270133.JPG $Fotoğraf0178.jpg $Fotoğraf0177.jpg $Fotoğraf0179.jpg $page.jpg $cats.jpg $page.jpg $DSC_0004.jpg $DSC_0003.jpg $DSC_0002.jpg $SL270136.JPG $SL270135.JPG $SL270134.JPG

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Sitenin saatinde sorun var. Büyük ihtimal yarın bu yazılan mesajların bir çoğu silinmiş olabilir. Çünkü bu sorun yaşandığında ertesi gün mesajlarımızı bulamıyoruz :KK52: İnşallah silinmez. Öpüyorum hepinizi, iyi geceler tatlı rüyalar :KK16:

Eeeee boşuna kaptan olmamışım demek ki :KK60::KK60::KK60:

Teşekkürler canım. İnsan eğer isterse yapamayacağı hiç bir şey yok. Bu arada benim eşimde diyette :KK9:

:KK9::KK9::KK1:
Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Sitenin saatinde sorun var. Büyük ihtimal yarın bu yazılan mesajların bir çoğu silinmiş olabilir. Çünkü bu sorun yaşandığında ertesi gün mesajlarımızı bulamıyoruz :KK52: İnşallah silinmez. Öpüyorum hepinizi, iyi geceler tatlı rüyalar :KK16:

acaba forumdan düsüp netimin gitmesi bu yüzdenmiydi:26:
hemen sayayim mesajlarimida bosa gitmesin :KK52::KK52::KK9::KK9:
hayirli geceler kaptancim bende kacayim artik ufaktan ufaktan:KK9:

menüm:
sabah 1 baklava

öğle:3 tane kuru pasta

akşam:1/2 dolma,bol salata

ve 1/2 pors . tarhana çorbası

artık saçmaladım iyice.
Allah ım bana irade ver.

1.5 saat yürüyüş.
su cok az sayamadım.
cok aptal hissediyorum:KK43:(((((((((((

Secil8588 canım arkadaş olarak eklemek istemişsin ama kusura bakma kabul edemiyorum. Resimleri merak ettin büyük ihtimal. Buraya bir kaçını ekleyeyim. Ama diğerlerinde yüzüm açık olduğu için kabul edemedim arkadaşlığını.

Eki Görüntüle 874409 Eki Görüntüle 874419 Eki Görüntüle 874420 Eki Görüntüle 874421 Eki Görüntüle 874422 Eki Görüntüle 874410 Eki Görüntüle 874411 Eki Görüntüle 874412 Eki Görüntüle 874413 Eki Görüntüle 874414 Eki Görüntüle 874415 Eki Görüntüle 874416 Eki Görüntüle 874417 Eki Görüntüle 874418

inanılmazzz:KK9:
cok tebrik ederim ebru.

Ayyyy inanamiyorum kaptannnnnn inanilmaz bi degisim ya iste bu ya cok tebrik ederim:) sisko fotolarinibi de zayif halini gorunce insanlarin bana nasil baktiklarini cok iyi idrak ettim.gercekten yazik bu bedenlere ya ne hale sokmusuz kendimizi nereye kadar arkadas ye ye! Hala listede dwgilim ama muthis hirslandim ya cok iyi oldu bu fotolar cok sagol ebru.:nazar:

Yok bu öyle değil Zeynep ' cim ciddi ciddi elimde olmayan bir durum. Hayatımda ilk defa resmen tatlı krizine girdim. O rahatlamayı da biliyorum ama dediğim gibi bu başka bişey. Ama pes etmeyeceğim. Ne olursa olsun hedefe ulaşacağım. Son günlerde iyice dikkat çekmeye başladım. Bugün aynada bende daha iyi fark ettim kendimi 28 beden kotta çok ince görünüyorum. Hastanede tanıdığım tanımadığım herkes zayıfladığımın farkında. Hiç tanımadığım insanlar söylüyor sen ne güzel zayıfladın diye. :26:

o zaman sen tez zamanda toparlan yoksa bu kaçamak olayı tüm takımı sarııcak
benimde şimdi acayip bir şeyler yemek istedim ama yemedim
çay yaptım kendime onu içiyorum

tam bende ayni seyi yazmaya girdim :KK30:
bugün resmen gözüm döndü. burada tekrar net gidip 2.kez forumdan düsükten sonra artik bütün gün icimde o biriken tatli krizimin önünü alamadim. cok fena seyler yedim. pismanmiyim, söyle pismanim takimdaki herkesten özür diliyorum ama kesinlikle elimde gercekten olmayan bir kacamakti. sanirim reglim yakin olmasiyla alakali bir durum yoksa ben irademe sahip olabiliyorum.
bugün bu kacamak oldu fakat kendime yarin hemen ceki düzen verecegim insallah. sanirim sekerden bukadar uzak durmanin acisi cikti :KK14:
herneyse. yarin yeni bir gün ve yeni bir kilo verme potansiyeli tasiyan bir gün. yarin hersey daha gzl olacak insallah.

naptın kuzum
yarın telafi dersin artık

Kızlar öncesi sonrası bir sürü fotoğraf ekledim. Bakın bakalım önceden nasılmışım şimdi nasıl olmuş :KK9:

Eki Görüntüle 874409 Eki Görüntüle 874419 Eki Görüntüle 874420 Eki Görüntüle 874421 Eki Görüntüle 874422 Eki Görüntüle 874410 Eki Görüntüle 874411 Eki Görüntüle 874412 Eki Görüntüle 874413 Eki Görüntüle 874414 Eki Görüntüle 874415 Eki Görüntüle 874416 Eki Görüntüle 874417 Eki Görüntüle 874418

ayyy ebrucum müthiş değişmişsin gece gece gaza getirdin beni
aöa gerçekten bu halinle çok hoş olmuşsun
darısın bizim başımıza

iyi geceler canım

Ayyyy inanamiyorum kaptannnnnn inanilmaz bi degisim ya iste bu ya cok tebrik ederim:) sisko fotolarinibi de zayif halini gorunce insanlarin bana nasil baktiklarini cok iyi idrak ettim.gercekten yazik bu bedenlere ya ne hale sokmusuz kendimizi nereye kadar arkadas ye ye! Hala listede dwgilim ama muthis hirslandim ya cok iyi oldu bu fotolar cok sagol ebru.:nazar:

darısı bize canım
birde bu akşam mesajı kime atıcaz biliyomusun canım
ben listeyi bulamadım bilgisayarımda

slm kızlar dün lahana diyetine başladım :) bi arkadaş benden önce başladı ve 3 kilo verdi ki bu cumartesi başlamıştı :KK52: sizlerden deneyen var mı?

şerifecim merhaba biliosun ben şok diyetlere karşıyım ama yapan bi arkadaşım olmuştu oda 2 kilo vermişti ama onun kilosu 65 filandı yani yapan yapıo ama ben zararlı buluyorm

menüm:
sabah 1 baklava

artık saçmaladım iyice.
Allah ım bana irade ver.

1.5 saat yürüyüş.
su cok az sayamadım.

canım sabah ki baklava nedir yaaaaaaa :KK47:

kızlar günaydın sabah tartıldım ve 60.7 geldim inanamadım ben 62 filan çıkarım diyodum ama şaşırdım bi kaç kez daha tartıldım ama harika tabiki salmıam başlıyorum diyete ve spora bugün ama şimdi önce kaynanama kahvaltıya gitcem oradan okula gitcem akşama gelicem ve zilli jillian yapcam buseeeeeee yorumlarını bekliyorum akşama :KK52:

günaydınnnn kızlar
ebrucum öncelikle sana maşalahhd emek istiyorum süperisn kot eteklli halin en son halin sanırım
bayıldım vallahiiiii bende kot etek giymek istiyorummmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:
allahtan önümüz kış , diyete daha rahat adepte olabilir insan...

başarı hikayemi okumuşsun teşekür ederim cnm
bende snein sayend ebir kez daha okudum vee daha bi aizmlednidm bi kez oldu
nedne bri daha olmasın dedim foto eklemeye çalışırım cnmmm
face kullanıyorsan oradanda ekleyebilriisn beni

kızlar topikte herşey iyi hoşta mesaj sayma işi çok yoruyor beni yaaa:KK43:
bunun başka çözümü yokmu:KK43:

herkese günaydın kızlarrr
yıkılmadım ayaktayım.
tatlı krizlerim de son buldu.
dün adetimin ilk günüydü ,olmamalıydım ama oldu
biz önümüze bakalım
madem hala buradayız
vira bismillah diyorum.
önce başardım. 57 ye kadar düştüm hem de yürüyüş bile yapmaya vaktim yoktu.salatanın önemini de o zamanlar biliyordum.haftada 1 2 belki yiyordum.resmen aç kalarak verdim12 kilomu.
ama şimdi imkanlarım müsait,vaktim var.tam kilo verme zamanı.
Allahım sen bize irade ver
Hem en geç uyuyan hem de en erken uyanan benim olmazki ama yaaa:KK43:Günaydın herkese:KK37:
günaydın:)
topiğin en çalışkanı senin galiba aradaşım:)
şerifecim merhaba biliosun ben şok diyetlere karşıyım ama yapan bi arkadaşım olmuştu oda 2 kilo vermişti ama onun kilosu 65 filandı yani yapan yapıo ama ben zararlı buluyorm

ben de karşıyım.cıtır ama hastalıklı biri olmak istemem.:KK45:

canım sabah ki baklava nedir yaaaaaaa :KK47:
di mi.....:KK37:
kızlar günaydın sabah tartıldım ve 60.7 geldim inanamadım ben 62 filan çıkarım diyodum ama şaşırdım bi kaç kez daha tartıldım ama harika tabiki salmıam başlıyorum diyete ve spora bugün ama şimdi önce kaynanama kahvaltıya gitcem oradan okula gitcem akşama gelicem ve zilli jillian yapcam buseeeeeee yorumlarını bekliyorum akşama :KK52:
:KK9::KK9::KK9:harikasın!!!!
kaynanayla aramız iyi bakıyorum:nazar::nazar::nazar:
Gunaydın hanımlar, dun hiç gelemedim internetim bitmişti, simdi hemen gecmişe bakayım

günaydın!!!:KK16:

herkese günaydın kızlarrr
yıkılmadım ayaktayım.
tatlı krizlerim de son buldu.
dün adetimin ilk günüydü ,olmamalıydım ama oldu
biz önümüze bakalım
madem hala buradayız
vira bismillah diyorum.
önce başardım. 57 ye kadar düştüm hem de yürüyüş bile yapmaya vaktim yoktu.salatanın önemini de o zamanlar biliyordum.haftada 1 2 belki yiyordum.resmen aç kalarak verdim12 kilomu.
ama şimdi imkanlarım müsait,vaktim var.tam kilo verme zamanı.
Allahım sen bize irade ver

topiğin en çalışkanı senin galiba aradaşım:)

di mi.....:KK37:

:KK9::KK9::KK9:harikasın!!!!
kaynanayla aramız iyi bakıyorum:nazar::nazar::nazar:

günaydın!!!:KK16:
tebrıkler cnm inş hedefıne ulaşırsın :KK9:
Kızlar öncesi sonrası bir sürü fotoğraf ekledim. Bakın bakalım önceden nasılmışım şimdi nasıl olmuş :KK9:
ebrucum super olmuşsun masallahh :nazar: darısı basımıza :KK9:
menüm:
sabah 1 baklava

artık saçmaladım iyice.
Allah ım bana irade ver.

1.5 saat yürüyüş.
su cok az sayamadım.
cnm bu ne kadar kacamak boyle baklava pasta falan :KK20:
yürüyüşe gidiyorum :KK76:
herkese kaçamaksız günller!!!!!
hadı bakalım inş bol kalorı atarsın :KK16:

takımımın güzel hatunları günaydın
dün ebrunun fotolarını görünce bir daha kaçamak yapmamaya karar vermiş biri olarak kararlıyım bu gün

X