Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar dun oruc tutmustum
sahur: yarım domates
1 kk kadar peynır
6 zeytın
2 dılım kepeklı ekmek

iftar: 1 tavuk budu frndan
2-3 yemek kasıgı bulgur pılavı
yogurt
lımonata
su fazla ıcemedım kıs gelıyor ya su fazla ıcemıyorum zorlayıncada olmuyor ama elımden geldıgınce ıcıcem

kızlar ya aksama ne pışırdem kendıme acaba canım fena halde makarna istıyor yapsammı acaba :26:

kızlar ya aksama ne pışırdem kendıme acaba canım fena halde makarna istıyor yapsammı acaba :26:

yooooooooooooooo makarna yapmaaaa:KK52:
Dün kocacım yaptı yemeğimizi lezizdi gerçekten kabak kırmızı biber patlıcan az bişe yağ pulbiber karabiber fırına atmış
üstünede sarmısaklı yoğurt offffffffffffffffffffffffff şahaneydii kesinlikle makarnadan daha zevk alarak yedim tavsiyemdirr:KK56:

Dün kocacım yaptı yemeğimizi lezizdi gerçekten kabak kırmızı biber patlıcan az bişe yağ pulbiber karabiber fırına atmış
üstünede sarmısaklı yoğurt offffffffffffffffffffffffff şahaneydii kesinlikle makarnadan daha zevk alarak yedim tavsiyemdirr:KK56:

ne guzel anlattın oyle denemelıyımm :KK56: en ıyısı sebze yemegı sagol cnm kacamak yoookkkkkk :KK47:

kızlar dun oruc tutmustum
sahur: yarım domates
1 kk kadar peynır
6 zeytın
2 dılım kepeklı ekmek

iftar: 1 tavuk budu frndan
2-3 yemek kasıgı bulgur pılavı
yogurt
lımonata
su fazla ıcemedım kıs gelıyor ya su fazla ıcemıyorum zorlayıncada olmuyor ama elımden geldıgınce ıcıcem

menün güzelmiş canım
afiyet olsun

yeme canım sonra çok pişman olursun

bende deniycam canım çok merak ettim

25 kasım pzts

Canan456-2
ssercecik-6
buseb-6
karbeyazı-12
ysfmir-9
gubsej-8
glmscs-1
Mavera87-7

26 kasıl salı

Ssercecik-12
cerenberen16-10
canan456-2
karbeyazı-7
ysfmir-6
gupsej-7
glmscs-7
mavera87-0

ebrucum albüme 2 resim ekleidm biri 93 kiloluk halim digeride 66 kiloluk şuanki halimi
akşam çekip ekleirm cnmm:KK30::KK30:

Kesinlikle dene canim zevk alarak yedim yogurtla sebze yanyana gelince gercekten sahane oluyor.

önceden hepsını patates dahıl kızartıpta yapıyordum bunu uzerıne yogurt ve bu hale geldım bu fıkır gercekten ıyı :KK9: artık kızartma, yag ve seker yok hayatımda ne hafıfım onlar olmayınca :KK9: ha bıde hamur :KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar altına yaglı kagır seripte yaparsanız daha iyi olur sık sık yaparım ben o tarifi yazınn:KK56::KK56::KK56:

Kabak sevmem normalde kereta nerden ogrendiyse hayir zor bise de degil ben nasil dusunemedim ona sasiriyorum:) bugun sira bende yesil fasulye yapacam ama sevmiyi ya offfff

benım esımde hıc sevmez taze fasulyeyı ama en bayılırım yemesı ıcın etlı yada tavuklu yapıyorum oyle yıyor ancak bu erkeklerınde damak zevkıne hayranım :KK52: :KK52::KK52:

Ayyy ebrucumm resimlerini gördüm müthiş bir değişim var, omızların filan ufacık kalmıssın:)) masallah ya,, ben de laptopuma kavusayım, eski resimlerimi filan bulup yapocam boyle birsey, suan eski resimletimi acabilecwgim bir laptopuım yok:)

kızlar ben geldim hemen bi zilli jillian a başlıcam bi soyunayım döküneyim sonra duş filan derken gelirim inş.:KK53:

Evet evet kızlar yukleyebildim, bir tane yeni halim:)
bugun kahvaltıya boyle gitmiştim de cok hos gorundugumu fizigimin iyi oldugunu soylediler hosuma gitti:) ben de o gazla yedim :))

menüm

Sabah
1,5 dilim tambuğday ekmeğini 1 çay kaşığı yağda kavurup üzerine 1 yumurta kırdım :) Aynı ekmek balığı oldu tadı.

öğle
DIşarda yedik arkadaşlarla. Patlıcan kebap yedim ekmeksiz. yanında ayran ve bol salata.
(patlıcan kebapta 4 tane küçük köfte ve 4 parça patlıcan vardı :)

akşam
1 tabak kabak yemeği ekmeksiz.

X