Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bend eyazayım menümüü
kahvaltı
2 yumurta
peynir zeytin
salam

öglen
tavuk ızgara
salata
ayran

akşam
yogurt
10 fındık

ara
limonlu soda

2,5 lt su 2 fincan bitki çayı

akşamı neden az yediğini de okudum. çok güzel bence. afyet olsun :KK16:

Kız olmuş 90 kilo, hala facete, twitterda eski sevgilisine laf sokma çabasında. Neymiş, intikam soğuk yenen bi yemekmiş. Ye lan onu da ye!!(baattin):KK52::KK52::KK52::KK52:

ahahah koptum buna yaaaaaa :KK52:

Canım afiyet olsun menün güzel. bitki çayı olarak ne içiyosun???Aç karnına kahve içerim sigara içerim miğdem dayanıklıdır ama şu yeşil çayı nasıl içiyosunuz arkadaş berabat ya tadı alt üst ediyor beni limonlusunu felan aldım o da işe yaramadı:KK43:

ben de çaykur un bergomotlusundan içiyorum canım. tadı diğerlerine göre enfesto :)) küçük yeşil renk teneke bi kutusu var. migrostan alıyorum ben :KK31:

kolay gelsin canım sana

canım menün güzel ama akşam az geldi bana
ben uyuyamam öyle çok zor

ayyyy bayılıyorum ben baattine

bende kahve içerim aç karnına ama yeşil çay çok zor içerim
yaaa bide emzirirken zararlımı acaba
doktora sorayım ben bunu

canım 30 kiloyu ne kadar sürede ve nasıl verdin
merak ettim anlat bakayım
bende 91 kiloyum tam 30 kilo vermem lazım

sağ ol canım mola verdim :KK31:

Teseklur ederm kizlar hepinize

:KK19:

kahvaltı 08:30
10 badem
1 fincan kahve

öglen :KK12:00
2 kepekli etimek
2 adet zeytinlibüskivi
peynir
zeytin
bol salata

ara 16:30
yarım kase yogurt tarçınlı
2 mandalina
kalan salata (çorba kasesi kadar)

ara : eve gidince 1 bardak ayrann
3 lt su
3 fincna bitki çayı

merhabalar ben geldim..:KK43:
canım sıkkın :KK43: sırtımdaki yağ bezesi iltihap olmuş..ceviz kadar büyük kırmızı bir şişlik ..doktor hem iğne hem hap verdi amaaaaaaaaa..benim penisilin alerjim var bunu hem doktora hemde eczaneye ısrarla söylememe rağmen ve yok penisinle alaksı yok diye verdikleri iğnede hapta penisilin alerjisi olanlar kullanmamalı diyor..of ağrım sızım bir yana tedavide saçmalık extra canımı sıktı.Ankara'daki eczacımızı ve aile hekimizi arayıp onlara danışıp gidip ona göre ilacımı yazdıracağım..gözdede öyle yaptım şükür sorun yok..Ebru iğne ampisid diye bir iğne sabah akşam 8 adet vurulacaktım..içini okumasam vay halime.:KK50:.tek artım yürüyerek gidip geldim..:KK8:

10 badem
1 fincan kahve

2 kepekli etimek
2 adet zeytinlibüskivi
peynir
zeytin
bol salata

2 mandalina

3 lt su
3 fincna bitki çayı
güzel menü..
dogadan beşi bir yerde çayı aldım ondna içiyorum cnm bird eyeşil çay filan
sorma ya ben 30 kilo veridm yeşil çay içyim günde 3 fincna ama şimdi tad berbat geliyor
ççaykurun bergamut aromalısı var onu dene bi daha güzle digerleirne göre bende 5 i bir yerd eiçemiyorum içine limonu sıkıp ılıtıp öyle içiyorummm am aşud abir gerçekk ki iştahı keisyorrr
çaykurun demleme şeklinde yeşil çayı var..nanelisini aldım onu içiyorum..
Kız olmuş 90 kilo, hala facete, twitterda eski sevgilisine laf sokma çabasında. Neymiş, intikam soğuk yenen bi yemekmiş. Ye lan onu da ye!!(baattin):KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK60: :KK60:
bend eyazayım menümüü
kahvaltı
2 yumurta
peynir zeytin
salam

öglen
tavuk ızgara
salata
ayran

akşam
yogurt
10 fındık

ara
limonlu soda

2,5 lt su 2 fincan bitki çayı
güzellll güzel..
DÜNKÜ MENÜM

sabah 09.00
1 dilim kepek ekmek
1yumurta
1 kk b. peynir
4 zeytin
1 tatlı kaşığı kahv. sos

ara 11.00
10 fındık

öğle 14.00 (karşı komşuda gün varmış gel bi kahve iç dedi gittim ve olanlar ortada)
ızgara tavuk
1 dilim pasta
1 küçük ve ince dilim kıymalı börek

akşam 23.30
1 şekerpare büyüklüğünde kurupasta
1 yarım muzlu gofret

gece 2 ye doğru uyudum

3 lt su
30 bacak egzersizi

rezalet resmen :26:
:KK53::KK53::KK50: send efarkındasın ..
Şaka yapıyorum tatlım alınganlık gösterecek halde değilim acı evet ama gerçekler ortada:KK52:Bu sayfayı görmeseydim rejimim bukadar devam etmeyecekti çok teşekürler hepinize ihtiyaç duydugum tamamen buymuş.İnşallahh 70i göreyim dehşet bi foto koyacam buraya:KK52:
:KK9: işte bu hadi bakalım yılmak :KK8::KK55:yok yola devam..
kinderlerin kalorisine baktım. 1 tanesi 70 klori. yani 140 kalori almış oldum iki küçük şeyde ağzıma :18: acaba telafi edebilir miyim kızlar :KK14: eğer cumaya kadar eksiye düşemezsem cidden izne ayrılıcam çünkü bu halim hiç iyi değil. kaçamaklarıma dur diyememeye başladım. yarın spora başlıyorum. :26:

sanırım öğleni bir şey yemeden geçiştireceğim akşam yemeğini yiycem direk. bir de ara yapcam. yani sabah ara akşam şeklinde yapcam. :KK14:
küçücük ama nasıl kalorisi var..
evet benıde depresyona koyuyor :KK14:

gecmış olsun cnm inş kotu bıseyın yoktur :KK16:

o saatte hıc olmamış :KK20:

tebrıkler cnm alkışlar gelsın sanaaa :KK9::KK9: ya bende oyle dusunuyorum daha alıyorum ama kucuk beden :KK9:

afıyet olsun cnm :KK16:

teşekkür ederim..birşeyim var çözümüde varda doğru ilaç verilseydi..:KK14:

ve menü.
sabah 07:15
elma sirekli su..

kahvaltı 07:35
1 yumurta
2 dilim tam tahıllı ekmek..
2 yeşil zeytin..
2 dilim peynir..

ara 10:30
10 badem..
ayran

öğle..12:30
malesef kötü 4 dilim yulaflı bisküvi..
1 bardak süt..

ara..15:30
4 badem koca bir bardak ayran..

akşam..17:15
4 kaşık nohut
2 dilim salatalık turşusu
2 kaşık yoğurt..

su az dışardaydım henüz 2 litre bile olmadı..
spor 5.5 km yürüdüm..

kizlar iyi aksamlar herkese.
bugün acayip canim tatli istiyor ve istahim hat safhada. sanirim reglim yakin kendimi tutmaya calisiyorum.
asagiya menümü yazacagim. en son yazacagim ögünü henüz yapmadim önce fikrinizi istiyorum cokmu yedim, aksam ögününü napayim sizce?

10:00
1 kase nesfit + süt

13:00
büyük kase salata
1 dilim tam bugday ekmegi
baya fazla mantar (mantarlar sade ve tostta izgara yaparak pisirdim)

15 gibi tekrar sade mantar yedim

18lerde henüz yapmadigim ve fikrinizi almak istedigim menü, sizce yiyebilirmiyim?:
1 tabak pirasa yemegi
1 kase yogurt

suyum cok az oldu
1 bardak yesil cay
1 bardak papatya cayi

kızlar bu hafta benden menü beklemeyin olur mu pek giremem ama cuma bildirim yaparım kaptancıım kusura bakma lütfen olur mu cenaze haftası gelen giden benimde moral 0 zaten kusura bakma :KK31:

Ben geldimmmmm :) laptopun şarzı az. Ayy şarz aletinin bozulması ne kadar kötüymüş komşudan doldurdum şarzı :KK70:

Kızlar bizim hekimler obezite aşısı bulmuş :KK70: Tvde izledim 5 yıl içinde piyasaya sürülcekmiş sıkın dişinizi :KK70:

bu arada dünkü menüm

sabah
peynirli tam buğdaylı sandviç

öğle
bol salata
çorba
et

akşam
haşlanmış brokoli (zeytinyap ve limonlu)
1 dilim tambuğday ekmeği

bugün
tambuğday arası peynir

öğle
1 tabak ıspanak
1 kase yoğurt
çorba

akşam
2 tavuk baget
salata
1 dilim tambuğday ekmeği

suyu dün çok içtim bugün az ama yatmadan 4-5 bardak içiyorum. Sabahta kalkar kalkmaz 1 bardak içiyorum.

aa canım onu ıhmal etme.gelınce bızlerı de bılgılendır.umarım kotu bır sey yoktur canım
Telden girdim mesajin basini yanlışlıkla sildim :KK43:
Tamam canım doktor dönüşü yazarım insAllah.

Menun çok güzel. .

Geçmiş olsun birşeyin yok ya ..[/QUOTE]

Bizde yok ama arabada hasar çok. Cana gelmesin önemli olan bu :KK66:

kizlar suan kanal degistirirken hareketli bir müzik gelince durdum. tanyeli suan alisanin programinda ve o kadin nasil kilo almis öyle ya:KK53: ben bunu en son dansöz yarismasinda gördügümde öyle zayifti ki, simdi oryantal yapmak bu kiloyla hic yakismiyor ona cok abes görünüyor, cok sasirdim :KK53:
yazik onuda bizim takima alalim :KK9::KK9::KK9:

bu arada kilo biryana giydigi elbise kisa ve icine giyindigi ten corap kilotlu corap oldugu icin belli bir yerden sonra kalcaya dogru bir cizgi oluyor, onu gördüm suan bütünüyle fena görünüyor.
cagla sikel ise herzamanki manken fizigiyle woow dedirtiyor 2 cocuga ragmen :KK9:

Evet bende gördüm ve şok geçirdim. Bizim takım dolu sanırım ama Bizim kaptan ona bir torpil yapar artık :KK52:

kizlar gecmise baktim cvp yazdim tam paylasiyordum net gitti nasil sinir oldum anlatamam.

kisaca aklimda kalanlari yaziyorum.

busecim menülerin hergün üst üste kacamak oldugu icin cok kötü gercekten dikkat etmelisin, zaten verecek fazla kilon yok, ver rahatla :KK19:

ysfmr tekrar gecmis olsun canim. mümkünse hemen baska doktora git ilerlemeden Allah korusun. doktorun bir bildigi vamrmi bilmiyorum sana israrla penicillin alma konusunda. fakat penicillinler cesit cesit oldugu icin belki senin alerji oldugun o degildir. fakat sanirim bu ilaci alman gerek diyen doktor ve eczaci seni daha önceden tanimiyor, dogal olarak tam olarak alerjinide bilemezler:KK53:

kücük beden aliyorum bende giysileri diyen vardi ismini unuttum k.bakmayin. :KK30: kücük beden cok begendigin seyler varsa mutlaka al nasil olsa zayiflayacaksin parana yazik olmayacak veee onu giydigin ve üzerine cok gzl oldugu andaki mutluluk anlatilmaz

kızlar selam alıntı yaptım ama bilgisayarım kapandı hepsi gitti okuldan geldim direk halamlara yemeğe gittik bugün yediklerimi yazıcam şimdi

buseee bende kendime dur diyemiyorum baya kaçamak yapıyorum o nedenle herkese söledim 1.5 ay diyetteyim bana bulaşmayın dedim ardı arkası kesilmiyo kaçamakların ama tk iyi yanı şu eskisi gibi değilim mesela sınırsız kurabiye yerdim şimdi birden fazla yemiyorum yarın kesin spora başlıyorum jillian eve gelişime bağlı ama başlıcam

10 badem
1 fincan kahve

2 kepekli etimek
2 adet zeytinlibüskivi
peynir
zeytin
bol salata

2 mandalina

3 lt su
3 fincna bitki çayı

afiyet olsun canım güzel menü

merhabalar ben geldim..:KK43:
canım sıkkın :KK43: sırtımdaki yağ bezesi iltihap olmuş..ceviz kadar büyük kırmızı bir şişlik ..doktor hem iğne hem hap verdi amaaaaaaaaa..benim penisilin alerjim var bunu hem doktora hemde eczaneye ısrarla söylememe rağmen ve yok penisinle alaksı yok diye verdikleri iğnede hapta penisilin alerjisi olanlar kullanmamalı diyor..of ağrım sızım bir yana tedavide saçmalık extra canımı sıktı.Ankara'daki eczacımızı ve aile hekimizi arayıp onlara danışıp gidip ona göre ilacımı yazdıracağım..gözdede öyle yaptım şükür sorun yok..Ebru iğne ampisid diye bir iğne sabah akşam 8 adet vurulacaktım..içini okumasam vay halime.:KK50:.tek artım yürüyerek gidip geldim..:KK8:

geçmiş olsun canım
danış bir kaç kişiye daha

ve menü.
sabah 07:15
elma sirekli su..

kahvaltı 07:35
1 yumurta
2 dilim tam tahıllı ekmek..
2 yeşil zeytin..
2 dilim peynir..

ara 10:30
10 badem..
ayran

öğle..12:30
malesef kötü 4 dilim yulaflı bisküvi..
1 bardak süt..

ara..15:30
4 badem koca bir bardak ayran..

akşam..17:15
4 kaşık nohut
2 dilim salatalık turşusu
2 kaşık yoğurt..

su az dışardaydım henüz 2 litre bile olmadı..
spor 5.5 km yürüdüm..

güzel canım bence
öğlen boş geçseydin daha kötü olurdu bence

kizlar iyi aksamlar herkese.
bugün acayip canim tatli istiyor ve istahim hat safhada. sanirim reglim yakin kendimi tutmaya calisiyorum.
asagiya menümü yazacagim. en son yazacagim ögünü henüz yapmadim önce fikrinizi istiyorum cokmu yedim, aksam ögününü napayim sizce?

10:00
1 kase nesfit + süt

13:00
büyük kase salata
1 dilim tam bugday ekmegi
baya fazla mantar (mantarlar sade ve tostta izgara yaparak pisirdim)

15 gibi tekrar sade mantar yedim

18lerde henüz yapmadigim ve fikrinizi almak istedigim menü, sizce yiyebilirmiyim?:
1 tabak pirasa yemegi
1 kase yogurt

suyum cok az oldu
1 bardak yesil cay
1 bardak papatya cayi

canım sade mantarın tadı nasıl oluyor bilemedim merak ettim
ama fena olmamış

kızlar bu hafta benden menü beklemeyin olur mu pek giremem ama cuma bildirim yaparım kaptancıım kusura bakma lütfen olur mu cenaze haftası gelen giden benimde moral 0 zaten kusura bakma :KK31:

başınız saolsun canım

Ben geldimmmmm :) laptopun şarzı az. Ayy şarz aletinin bozulması ne kadar kötüymüş komşudan doldurdum şarzı :KK70:

Kızlar bizim hekimler obezite aşısı bulmuş :KK70: Tvde izledim 5 yıl içinde piyasaya sürülcekmiş sıkın dişinizi :KK70:
çok güzel bence
en yalın zamanda çıksın bence

bu arada dünkü menüm

sabah
peynirli tam buğdaylı sandviç

öğle
bol salata
çorba
et

akşam
haşlanmış brokoli (zeytinyap ve limonlu)
1 dilim tambuğday ekmeği

bugün
tambuğday arası peynir

öğle
1 tabak ıspanak
1 kase yoğurt
çorba

akşam
2 tavuk baget
salata
1 dilim tambuğday ekmeği

suyu dün çok içtim bugün az ama yatmadan 4-5 bardak içiyorum. Sabahta kalkar kalkmaz 1 bardak içiyorum.

menümü yazayım

sabah 7:30
2 dilim ekmek yarım domates ve peynirle sandviç yapıp yedim

ara:KK55:30
1 elma

öğlen 13:30
yemeğim yoktu 1 kase nesfit yedim
bebekle uğraşırken yapamadım

ara 15:00
1 portakal

akşam17:30
balık ve salata