Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

mesjaı kime atacağız hergün kimdeyse bildirirse daha kolay olur sanırım..

günaydın canım..yer kaplıyor evet..yerde halı kaplı ses gitse alt komşudan hiç şikayet gelmedi..:) hiç sorma canım ya üst beden xl orayı kaçırdın sanırım..70 i gördüm dedim ya sana..:KK52::KK53: sonra kendime geldim biraz dikkat ettim sonrada buraya geldim..:KK55:yoksa olmayacaktı..canım burada çok erken kalkıyorum ve ev halkı her daim evde yemekte oluyor ilk zaman alışmadım çok stres oldum..üzüldüm..sürekli yemek mutfak..sonra bunu kendi lehime çevirmeye karar verdim..stresten sürekli birşeyler yiyordum..:KK43: kahvaltıdan kalkıyoruz evi topluyorum hop mutfağa öğle yemeğine eşimde eve yemeğe geliyor kızımda öğlen eve yemeğe geliyor sonra kız okula eşim göreve .ee yine bulaşık ..sonra akşama kafayı yiyecektim..yeni düzen kurmak zor gerçekten..birde ben yemekleri abartıyordum sabah akşam salatası çorbası baktım olmuyacak eşime dedim böyle çok yorulyorum öğünlerden birisini idare edin hafifleteyim.her daim her daim çok zorlanıyorum şu an orta yolu buldum...sporun etkisi süper bayram öncesi çok iyi asılmıştım hergün 6 km yürüyordum sonra bayram geldi gurbette zor oldu bu sefer çok hassalaştım :KK43: hem ağlıyor hem iş yapıyordum..üsütne birde tatlı yedim spor sayesinde kilomu korudum ama sonrası toparlayamadım sporu bıraktım yemeye devam..:KK17: ne çok doluymuşum ..sen bir yazdın ben bin döktüm..:18::KK9: neyse şimdiye bakalım..cumaya birnci olacağız ona göre herkes dikkat etsin..kaçamak yok artık..kaçamak yaptım diyene ceza gelicek..:KK20:

günaydın..hoş geldin ..:KK16:
Gerçekten gurbet sana yaramamış ama eminim bunda da büyük bir hayır vardır. Sen anlatınca senle yaşıyormuş gibi üzüldüm bende :KK14:Çok şaşırdım senin bedenine çünkü sen bu takımda benim gördüğüm ilk mezunsun. Hatta ben geldikten kısa bir süre sonra mezun oldun ve uzun süre korudun. Birden böyle kendini bırakmana çok şaşırdım. Ama biliyorum ki sen istersen eğer yapamayacağın bişey yok. :KK16:

21/22 mesajla kime atılacak..?
21.....8 mesaj ...
22.. ...5 mesaj ...
Ben not aldım canım sayılarını ama 23 ünü yazmamışsın. Listeyi yeniden paylaşıyorum. Buse' de paylaşmış. Not alırsan sevinirim :KK34:

22 - 23 Kasım 2013 evamaria

25 - 26 Kasım 2013 mavera87

27- 28 Kasım 2013 canan456

29 - 30 Kasım 2013 masumm

2 - 3 Aralık 2013 ysfmir

Selam kızlar, bugunku son sınavımdan cıktım, eve gidiyorum, bana nazar degdi dün alsam çikolata yedim.. :KK43: cumaa cok var duzelticem inş. Gecmişi daha okuyamafım, okurum, goru sıruz

18.11.201319.11.201320.11.201321.11.201322.11.201323.11.2013
akashha251 8
buseb9128255333140
canan4560009 9
cerenberen16000012517
fndkkrdu563 14
evamaria826031938
glmscs21171215 47
gubsej047 11
kar_beyazi003 25 28
masumm5811 24
mavera87937 19
mtrci112 4
ssercecik7140 21
yaseminnn1987453 12
ysfmir407 11
5671654610857403

canım eline sağlık

gunaydınn cnm hosgeldın aramıza bende yenı katıldım buraya adım ayşe 19 yasımdayım 1 yıllık evlıyım istanbul da yasıyorum bende senın gıbı evlenmeden cook zayıftım evlendıkten sonra bı 10 kılo falan aldım ve onları burada verecegıme cook inanıyorum burası ayrı bır spor aletı gıbı :KK9:

maşallah çok küçük evlenmişsin
ne kadar cesaretlisin
tebrikler

kızlar ben cıkıyorum bi duş alıp iş basvrusuna gıtcem inş olur dua edın :KK16:

canım hakkında hayırlısı olsun

Selam kızlar, bugunku son sınavımdan cıktım, eve gidiyorum, bana nazar degdi dün alsam çikolata yedim.. :KK43: cumaa cok var duzelticem inş. Gecmişi daha okuyamafım, okurum, goru sıruz

canım umarım sınavın iyi geçmiştir
telefi ederisn tatlım cumaya kadar
bundan sonra kaçamak hakkın yok ona göre

Gayet güzel bir menü canım afiyet olsun. Mandalinaları takma ama bundan sonra daha erken yemeye çalış. Dinlen bol bol su iç. İnşallah düzelirsin biran önce. Geçmiş olsun :KK16:
Teşekkürler canım. Demek ki bizim boylarımız aşağı yukarı aynı çünkü ben şuan 61,6 kiloyum. İnşallah sende kısa zaman sonra daha iyi bedenler giyersin. Bu arada basenleri şimdiden eritmeyi düşünme. Sen önce ideal kilona yaklaş bak nasıl küçülüyor o basenler. Eğer o zamanda normalden daha büyük olursa eritmeyi o zaman düşünürsün. :KK34:

Kızlar mesajları sayarken sanırım yanlış sayıyorsunuz. Ben birazdan resimlerle nasıl sayıldığını tekrar göstereceğim. Mesaj içindeki alıntıları tek mesaj olarak saymayın lütfen. Çünkü aranızda kontrol ettiğimde mesaj sayısı yanlış olan arkadaşlar var. Lütfen daha dikkatli olalım. Ayrıca mesaj sayısını göndermeyenler lütfen biran önce göndersin. Yoksa 0 olarak geçecek. Senin de ellerine sağlık Nihal' cim :KK16:

Günaydın canım. İyi dersler bol bol eğlenip gezmeceler :KK9:

Günaydın Zeynep' cim :KK16:

Günaydın Derya' cım :KK16: Ne güzel evde yürüyüş bandı olanlara imreniyorum. Benim yok olsaydı eğer her gün mutlaka yürürdüm. Bir ara almayı düşündüm. Sonra çok gürültü yapıyor yer kaplıyor gibi düşüncelerden dolayı vazgeçtim. Bence bu hafta bol bol yürü. Bu arada sen nasıl L giyiyorsun şaşırdım. Demek ki çok fark etmiş Derya yaaaa. Çok almışsın :KK19:

inşallah ebrucum ben senin kilona gelsim artık sevincimden ne yaparım bilmem
seni gerçekten çok çok içten tebrik ediyorum
ama bende önüme 2 yıl koydum iki yılda 62 asıl hedefim
bunu en çok sağlığım için ve kızlarıma uyum sağlamak miçin dinamik anne ve eşim için de istiyorum
aslında çok hırslı bir insanım bu kilo konusunda hırs çok yapamıyorum bunu anlamış değilim
dediğin doğru basenler gerçi zayıflayınca da gidiyo ben 3 yıl önce diyetisyenle 68 e kadar düşmüştüm
40 bedene çok rahat oluyordu bazı markalarda da 38 giyiyodum
ne harika günlerdi
ahhhh keşke o günler geri gelse

çok güzel canım ama protein açısından fakir olmuş. sabah haşlanmış yumurta falan ye bence en azından :KK31:

ne demek canım rica ederim. ben de memnun oldum. düşüncelerin de çok güzel. boyun kaç peki? hep birlikte zayıflayacağız inş :KK76:

ebrucum benim fikrim yüzünde çökme olmuyorsa zayıfla. benim yüzüm çökmedi mesela geçen sefer. o da protein sayesinde diye düşünüyorum. dukanın en güzel olayı protein zaten :KK31:

güzel menü canım açıklamanı da yapmışsın ama saatleri de yazarsan daha iyi yorum yapabiliriz :KK54:

geçmişte gözünden kaçmış olabilir burcu yla bu konuyu konuşuyoruz bikaç gündür canım. ve paylaşım falan yapıyoruz. jillian michaels in bi 40 dk lık cok ağır bir programı var ona başlıycaz çarşamba günü hatta :KK76:

eline sağlık canım :)

görüşrüzz akşaam :KK3:

tünaydııın :KK16: tebrikler canım :KK9:

ama gerçekten öyle canım ya çok zor bi spor programı :KK1:

memnun oldum dileeek :KK16:

:KK9:

hemen bakıyorum :KK16:

hadi bakalım Allah yardımcın olsun valla :KK55:

25-26 kasım mavera87
27-28 kasım canan456
29-30 kasım masumm
2-3 aralık ysfmir

canım bunları not al lütfen. geçmişte ebru 2 kere listeyi paylaşmıştı ama gözünden kaçtı sanırım :KK34:

canım ben çokda ağır sporlar yapmak istemiyorum
hedef kiloma ulaşana kadar
ayrıca da emziriyorum

ben de batırdım yedim sabah bi küçük kinder daha:18:

:KK49:herkse selaaaaaaam!!!!!!!

anam hamile misin yoksa diyesim geldi smile ı görünce canan :KK9:

kızlar mutfakta bir tabak aşure duruyo
beni çok zorluyor ama yemiycam
destek olun bana

canım yeme valla sonu hep pişmanlık. az kaldı günün bitmesine 6,5 tan sonra zaten bir şey yemiyoruz diye düşün :KK31:

busecıgım boyum 1.70 allahtan boydan kurtarıyorum mıllete sorarım kac kılo gosterıyorum dıye 70 72 derler halbukısı 80 dayanmısımdır ben kılolu olunca daha cok yarmagul gıbı oluyorum kemıklerım ırı galıba:KK14:

inşallah ebrucum ben senin kilona gelsim artık sevincimden ne yaparım bilmem
seni gerçekten çok çok içten tebrik ediyorum
ama bende önüme 2 yıl koydum iki yılda 62 asıl hedefim
bunu en çok sağlığım için ve kızlarıma uyum sağlamak miçin dinamik anne ve eşim için de istiyorum
aslında çok hırslı bir insanım bu kilo konusunda hırs çok yapamıyorum bunu anlamış değilim
dediğin doğru basenler gerçi zayıflayınca da gidiyo ben 3 yıl önce diyetisyenle 68 e kadar düşmüştüm
40 bedene çok rahat oluyordu bazı markalarda da 38 giyiyodum
ne harika günlerdi
ahhhh keşke o günler geri gelse

canım ben çokda ağır sporlar yapmak istemiyorum
hedef kiloma ulaşana kadar
ayrıca da emziriyorum

tabi ki sen yapma canım. zaten bence böyle ağır programlar sağlık açısından 70 kilodan fazlaysak yapılmamalı :KK31:

busecıgım boyum 1.70 allahtan boydan kurtarıyorum mıllete sorarım kac kılo gosterıyorum dıye 70 72 derler halbukısı 80 dayanmısımdır ben kılolu olunca daha cok yarmagul gıbı oluyorum kemıklerım ırı galıba:KK14:

canım kıyamam yaa :KK43: nasıl olsa vericez kiloları ve senin boyun da var tam taş gibi bi hatun olucaksın böyle düşün morallen canım :KK19: google dan kilo verenlerin öncesi ve sonrası fotoğraflarına falan bak. seni ark listeme ekliyorum şimdi benim de albümüm var. bana da bakabilirsin yakınında bir örnek olarak :KK55:

kızlar maydonoz kuru yapıyorum 2. gun bugun. deneyen oldumu daha once yag yakıyor dıyor saracoglu ama nedersiniz

kızlar ben dışarı çıkıyorum şimdi hazırlanıp. annemle taşınacağımız yeni eve gidiyoruz tadilat var içinde ona bakmaya :)

akşam görüşrüz :KK3:

canım kıyamam yaa :KK43: nasıl olsa vericez kiloları ve senin boyun da var tam taş gibi bi hatun olucaksın böyle düşün morallen canım :KK19: google dan kilo verenlerin öncesi ve sonrası fotoğraflarına falan bak. seni ark listeme ekliyorum şimdi benim de albümüm var. bana da bakabilirsin yakınında bir örnek olarak :KK55:

vericez inşallah geldıklerı gıbı gıdecekler bu yaglar bızım azmımız mucadelımız karsısında ermeye mahkumdurlar. hemen bakıyorum

kızlar ben dışarı çıkıyorum şimdi hazırlanıp. annemle taşınacağımız yeni eve gidiyoruz tadilat var içinde ona bakmaya :)

akşam görüşrüz :KK3:

gorusmek uzere canım yeni bir ev ay ne guzel RABBİM YENİ EVİNİZDE SAĞLIKLA HUZURLA VE KILOLARDAN ARINMIS BIR SEKILDE YASAMAYI NASIP ETSIN

bacım yeme sakın o kucuk kase gıbı duran asure tam 250 kalorı yanı 4 dilim ekmek demek 45 dakıka yurusen anca erıtırsın yeme s:KK20:

ayyy 250 kaloriyi duyunca vazgeçtim

ben de batırdım yedim sabah bi küçük kinder daha:18:

anam hamile misin yoksa diyesim geldi smile ı görünce canan :KK9:

canım yeme valla sonu hep pişmanlık. az kaldı günün bitmesine 6,5 tan sonra zaten bir şey yemiyoruz diye düşün :KK31:
doğru canım hep pişmanlık
ama işte kaçıyo arada
1 yemek kaşığı tattım sadece ve bıraktım

Son düzenleyen: Moderatör:
22.11.2013
buseb 53 adet
cerenberen16 10 adet
kar_beyazi 25 adet
canan456 9 adet
glmscs 12 adet
evamaria 7 adet

23.11.2013
buseb 33 adet
cerenberen16 8 adet
kar_beyazi
canan456
glmscs 15 adet
evamaria 27 adet

arkadaslar mesaj kutuma dusenler bunlar:KK34:
ben 15 tane atmışım dün.gecikti üzgünüm:KK43:

taşı gediğine koydun yani..:13: :KK60:

eşine geçmiş olsun acil şifalar..
teşekkür ederim arkadaşım..:KK16::KK9:

sağol canım:)

bugünkü menüm:
sabah 09.00
3 kuru kayısı

sabah 10.00
dışarıda kahvaltıdaydık
"kızarmış ekmek,kaşarlı ekmek,börek,reçeller"yemedimhepsi önümdeydi ama yemedim.
onun dışıdakilerdn yedim 2 parça da krep yedim.içinde çiolata varmış.yemesem iyiydi...

ara 15.00
1 mandalina

akşam 17.00
2 dilim emek
1 kase tavuk suyu çorba
1 parça tavuk ama bu sefer yağda kızarmıştı:KK43:(

spor yok.
su yatana kadar 2 litreyi geçer.
yeşilçay içmeyi düşnüyorum 2 kupa.

Bu gun baya kacamak yapan oldu :KK43:
Gerçekten gurbet sana yaramamış ama eminim bunda da büyük bir hayır vardır. Sen anlatınca senle yaşıyormuş gibi üzüldüm bende :KK14:Çok şaşırdım senin bedenine çünkü sen bu takımda benim gördüğüm ilk mezunsun. Hatta ben geldikten kısa bir süre sonra mezun oldun ve uzun süre korudun. Birden böyle kendini bırakmana çok şaşırdım. Ama biliyorum ki sen istersen eğer yapamayacağın bişey yok. :KK16:

Ben not aldım canım sayılarını ama 23 ünü yazmamışsın. Listeyi yeniden paylaşıyorum. Buse' de paylaşmış. Not alırsan sevinirim :KK34:

22 - 23 Kasım 2013 evamaria

25 - 26 Kasım 2013 mavera87

27- 28 Kasım 2013 canan456

29 - 30 Kasım 2013 masumm

2 - 3 Aralık 2013 ysfmir

Aslında buraya gelene kadar geçirdiğim süreç yıpraticyidi..dogal olar patlama yaşadım. .malum once zatürre sonra göz operasyonu ve en son taşınma. .Neyse hepsi geçmişte kaldı:)
Tamam listeyi kaydecegim. .tesekkur ederim..

X