Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kuzum sen bildiğin yap illaki aynı günlere denk gelicez dediğin gibi şimdi sen evdesin ben okuldayım senide alıkoymayım ama jillian yapalım ben zilli jillian ı yapamadığım günler 8 er bölgesel yapayım bakalım nası olcak yapabilcek miyim merak ediyorum :KK52: ama yapıcam En Büyük KK

tamamdır En Büyük KK

Burcu bugün sen söyledikten sonra bende araştırdım 30 günde doğruysa inanılmaz inceltiyo ama dayanmak güç bana da erken sanırım şimdi böyle tempoyla başlarsam bıkarım gibi geliyo. Önce 10-15 kilo vereyim sonra yapayım diyorum 89 a ulaşmak şu andaki ilk aşama hedefim 80 lere dönmek istiyorummm

canım sen sakın yapma zaten. bunu inceldikten sonra yap. sonra yığılır kalırsın allah korusun çok ağır cünkü bu :KK19: senin için şuan en iyisi yürüyüş bence şuan :) onun için de evde yürüyüş videoları var dışarı çıkamıyorsan onlara bakabilirsin. lesslie walk at home yaz google a lesslie nin evde yürüyüş videoları çıkıyor. cok da zevkli. tavsiye ederim. :KK31:

burcuuuuuu:KK1:
gonderdıgın vıdeoyu ızledım
ben mumkun degıl yapamam bunları:KK1:
ama asıl mesele delı gıbı yapmak ısteyısımde....

yapmak istiyorsan yap dene bence canım :KK76: ben ilk 3 gün yarısını yapcam video nun kaslarım zarar görmesin birden. ham cünkü vücudum önce bi onu açmak gerek :KK9:

Hanimlar beni 5, takima aldilar ama bir Allahin kulu yok sabahtan beri bu kadar konsanre olmusken biran once bi gurupta yarisa baslamak istiyorum ne yapabilirim

yaaa di mi:KK50: aslinda biz onlari kalbimizden cikaralim.bizi ne hallere getirdiler.bir ara ben kalorili boyle seylerle karsilastigimda ben onu sevmem zaten diyordum.sonra istahim bile azqliyordu.tabi bazen sokmuyor ama genellikle oluyordu .niye unutmusum ki ben bunu.:KK9:

vay canına çok iyi fikiiirr :KK76:

zaten biliyorsun buseee ilk levelde yarısı yapılıyo yarısı yarım yamalak oluyo ama jillianda yarısını yapmak bile büyük marifet :KK9:

canım sen bence leslie ile başla derim biraz kasların ısınsın sonra jillian yap bence leslie sansone walk at home bi bal istersen

bende yapamam diyorum ama hatnları görünce gaza geldim daha önce başka bi programını 20 gün yapmıştım

burcu ne yarım yamalağı geçen yaptığımda öyle bi azmim vardıki aynını yapıyordum yaaa :KK52: kudurmuş köpek gibiydim valla ayıptır söylemesi :KK53::KK53:

bi de ikimizde leslie önermişiz kalp kalbe karşıymış :KK19:

busecıgım kadın valla ısını bılıyor.ya o nasıl bır vucut.dedıgın gıbı basıt hareketlerden baslayıp dısımızı sıkıp yapalım yaaa.
kas ağrısını ceksek ceksek 4 gun cekerız.ama sonuca deger dımı.
ayyyyy:18::18::18::18:

valla yaaaaaaaa :KK52: yap kız yap sen de yap. aynen öyle 4-5 gün çekeriz geçer :KK76: o zaman önümüzdeki çarşamba start veriyoruz 3 ümüz de tamam mı ama mazeret yok En Büyük KK

Hanimlar beni 5, takima aldilar ama bir Allahin kulu yok sabahtan beri bu kadar konsanre olmusken biran once bi gurupta yarisa baslamak istiyorum ne yapabilirim

canım bizim takıma uğrayabilirsin 5. takım toparlanana kadar ama sana en iyi cevabı ebru vercektir

burcu ne yarım yamalağı geçen yaptığımda öyle bi azmim vardıki aynını yapıyordum yaaa :KK52: kudurmuş köpek gibiydim valla ayıptır söylemesi :KK53::KK53:

valla yaaaaaaaa :KK52: yap kız yap sen de yap. aynen öyle 4-5 gün çekeriz geçer :KK76: o zaman önümüzdeki çarşamba start veriyoruz 3 ümüz de tamam mı ama mazeret yok En Büyük KK

içimizi okumuşuz kuzum ya tamamdır haftaya çarşamba başlıyoruzzz anlaştık En Büyük KK

Canlar ben kaçar :) İyi geceler yarın akşam geçte olsa gelirim. Pazar malum gezmeler var :KK9:

tamam tatlım iyi gecleeer :KK16:

gel canım gel biz varız :KK76: valla bu aralar da bomba gibiyiz :KK9: kendini tanıtır mısın öncelikle bize :KK31: ben buse 24 yaşında bekarım istanbuldayım. 48 kg olmak istiyorum boyum 1.58 :) daha önce 48 dim mezun olmuştum yine 13. takımdan ama geri aldım 7 kg kadar onları vermeye çalışıyorum şimdi de :)

sen orda kimse yoksa dilediğin zaman bizim takıma gel paylaşımda bulun. bilmiyorum eğer çok kötü durumdaysa takımın orda moralin falan bozuluyorsa paylaşımsızlıktan baktın olacak gibi değil kaptanımızla konuş o bi yol gösterir canım :KK34:

kızlarda bende kaıyorum dershane var sonrada gencayla buluşcam sabah giremezsem haberiniz olsun öpüldünüz hepinizzzz :KK54:

canım bizim takıma uğrayabilirsin 5. takım toparlanana kadar ama sana en iyi cevabı ebru vercektir

içimizi okumuşuz kuzum ya tamamdır haftaya çarşamba başlıyoruzzz anlaştık En Büyük KK

En Büyük KK

kızlarda bende kaıyorum dershane var sonrada gencayla buluşcam sabah giremezsem haberiniz olsun öpüldünüz hepinizzzz :KK54:

tamam burcucuuum iyi derseler iyi gezmeleeer :KK16:

tamamdır busecım:KK76::KK76::KK76:
carsamba gunu baslıyoruz.ben de gereklı ekıpmanımı ayarlayayım o zamana kadar cd veya vıdeo ayarlayayım,bakarak daha guzel olur

ıyı geceler canımcımmm,guzel guzel gezın,kendınıze dıkkat edın:KK34:

bu saatte toplam 10 kişi bizim konuya bakıyor süper bi şey :nazar:
evet yaa super olmus:KK51:

evet haklısın zeynepcıgım ben de cok sevmıyorum zaten 60-62 de yuzum cokuyor elmacık kemıklerım sıvrılıyor (eskı resımlerımde oyle gorunuyorum)
benım yuzum yuvarlak yuz tıpı.esım suanda cok cok ıyı oldumu soyluyor.
onceden sarılamıyorduk:KK1: o da

ıyıyım canım tesekkur ederım,mutluyum bugun cunku nıhayet haftasonuna gırdık bız calısanlar ..
dıyet ıyı gıdıyor cok sukur.şışko degılım artık,bunu bılıyorum..

sen de ıyısın degıl mı..
[/QUOTE)

Ben de iyiyim canim.senin kadar ilamam ama.hedefine 600gr kalmis di mi ne huzel:))))))i

tamamdır busecım:KK76::KK76::KK76:
carsamba gunu baslıyoruz.ben de gereklı ekıpmanımı ayarlayayım o zamana kadar cd veya vıdeo ayarlayayım,bakarak daha guzel olur

ıyı geceler canımcımmm,guzel guzel gezın,kendınıze dıkkat edın:KK34:

evet yaa super olmus:KK51:

evet canım bakarak yapıyorum ben de yoksa yapamam zaten. ne aklımda tutabilirim ne de sırasını bilirim olmaz yani :KK53:

kızlar ben midemdeki kinder imle yatıyorum artık :KK14:

yarın düzelticem bu rezilliğimi En Büyük KK

herkese iyi geceleeer :KK3:

Ben gececiyim yine yazdiklarinizin hepsini okudum ama alinti yapamiyorum telden kizlar.
Menumu yazayim
Sabah
3 dilim koy peyniri
Domates, biber soteledim
3 zeytin
Ogle
2 kucuk salatalik biraz uzum
Aksam
Masada 3 iskender 3 kola vardi ben tabiki yemedim:)
Salata soyledim kendime bol marul havuclu
1 ayran
1 turk kahvesi

Yarin dedemin kirkini yapip yola cikacagiz
Bi yarin kaldi dikkat etmem gereken yarinida atlatirsam kacamaksiz kapatacam 4 gunluk macerayi
Bugun bi kac bise aldim kendime bol xlargeli lanet olsun son xlargelarim bunlar daha bi hirslandim lcwden giyinmek istemiom:KK43:

Busecigim ilgin icin cok tesekkurler tanistigimiza memnun oldum. Ben 29 yasinda 9 yasinda bir oglum 4 yasindada bir kizim var.bekarken hareketli hayattan olsa gerwk zayif fistik gibi bi kizdim ne olduysa evlenince oldu 10 kilo birden aldim istahimdan dolayi dogumlarla 80 uzerine cikar bi gayret 70 lere inerdim hic bir zaman kilolu olmayi kabul. Etmedim alan almis zihniyetinden nefret ederim kadinin 9 nefsi erkegin 1 nefsi olurmus ya benim kocacigiminda en dogal hakkidir yanlarindan yaglari fiakirmamis bir kadinla beraber olmak en cok esim icin zayiflamak istiyorum mukemmel bir insandirAllah ondan razi olsun o benim askim arkadasim hocam her seyimdir kilolu olmami istememesine ragmen hic bir zaman beni rencide etmemis koplekse sokmamistir,simdi 30 yasima girmeme 3 ay kaldi ozamana kadar fazlaliklarimdan kurtulmak istiyorumAllahin izniyle en guzel yillarimiZ olacak diyorum cocuklar buyumus birbirimize daha cok zaman ayiricaz .bu dusuncelerle acayip motive oldum sizlerin destegiyle tikir tikir kilolarimdan kurtulacam insaallah

Ben gececiyim yine yazdiklarinizin hepsini okudum ama alinti yapamiyorum telden kizlar.
Menumu yazayim
Sabah
3 dilim koy peyniri
Domates, biber soteledim
3 zeytin
Ogle
Aksam
1 ayran
1 turk kahvesi

Bi yarin kaldi dikkat etmem gereken yarinida atlatirsam kacamaksiz kapatacam 4 gunluk macerayi
Bugun bi kac bise aldim kendime bol xlargeli lanet olsun son xlargelarim bunlar daha bi hirslandim lcwden giyinmek istemiom:KK43:

Tebrik ederim iskendere hayir demek alkisliyorum seni

arkadaslar sanırım ben 38 beden falan oldum:KK76::KK76::KK64::KK64:
bugun 40 beden pantolon gıymıstım belı cok rahat,ama popo ve bacak tarafı baya bollastı.
ben ırı bır kadınım,kemıklı bır yapım var boyum da 1.75 cm. zayıf algılanmıyorum ama zayıf hıssedıyorum:KK1::KK1::KK1:
Senin şuan zaten 38 beden olman lazım Nihal' cim. Ben 69 kilodayken 38 giyebiliyordum. Boyum 172. Bence senin yavaş yavaş sıkılaşman lazım. Ama kemiklerinde iri olabilir. Ayakkabı numaran kaç? İlginç bir soru oldu ama ben insanların kemik yapılarının büyüklüğünü yada küçüklüğünü ellerden ve ayaklardan anlıyorum. Mesela benim kemiklerim çok incedir. Ellerim minicik ayaklarımda 36-37 değişir. Hatta gören herkes şaşırır ayakların ne kadar küçük diye. Tabii boya cüsseye bakıyorlar :KK9:Bence sen artık unut 40 ları :KK34:
canım netten egzersız programlarına daır henuz bır sey bulamadım.
cogunlıkla yenmesı ve yenmemesı gereken besınlerden bahseden yazılara denk geldım.
nasıl zor kı bılemıyorum sımdı.sızın gecmıstekı konustuklarınızdan ve paylasımlarınızdan bılgım yok.
mekık gıbı hareketler mı?
sen burcucum en ıyısı bana musaıt oldugun bır zaman ozet gecıver sana zahmet .veya varsa lınk de yollayabılrsın ne yapacagımızı
Hımmm Buse' de farketmiş bende farkettim. Sanırım geçmiş fazla okunmuyor. Cevap vermeyecek dahi olsanız mutlaka en son yazdığınız mesajdan itibaren lütfen geçmişi okuyun. :KK20: Hatta sen bana sporla ilgili soru sormuştun bende sana uzun uzun açıklamıştım. Onu da okumamışsın:KK19:

Burcu bugün sen söyledikten sonra bende araştırdım 30 günde doğruysa inanılmaz inceltiyo ama dayanmak güç bana da erken sanırım şimdi böyle tempoyla başlarsam bıkarım gibi geliyo. Önce 10-15 kilo vereyim sonra yapayım diyorum 89 a ulaşmak şu andaki ilk aşama hedefim 80 lere dönmek istiyorummm
Tatlım sen sakın yürüyüşten başka spor yapma. Önce dediğin gibi bi 10-15 kilo ver ama bu arada da mutlaka yürü. Unutma yürümek çok faydalı bir spor.

Tatlım orda canın sıkıldıkça buraya gel. Malum takım yeni yeni toparlanacak. Burasıda senin ikinci takımın olsun şimdilik. :KK34:

Menumu yazayim
Sabah
3 dilim koy peyniri
Domates, biber soteledim
3 zeytin
Ogle
Aksam
1 ayran
1 turk kahvesi

Tebrik ederim Funda' cım. Gayet güzel gidiyor menülerin. Ben zayıfladım ama hala LCW dan vazgeçmedim. :KK9:Ama çok şanslıyız ki kiloluyken de güzel kıyafetler alabiliyoruz :KK34: Bu arada kızlar ben kotta 28 giymeye başladım. Nasıl mutlu oldum nasıl anlatamam. Bu arada evdeki bütün büyük beden kıyafetleri (en son 44 e kadar çıkmıştım) verdim. Tertemiz oldu dolabım. Şimdi yavaş yavaş alıyorum çünkü nerde nasıl duracağımı henüz kestiremedim. Aklımdan 58 geçiyor ama o zamanda çirkin olmaktan korkuyorum. İnşallah sizde en kısa zamanda evdeki bütün büyük bedenleri dağıtırsınız birilerin :KK16:

Busecigim ilgin icin cok tesekkurler tanistigimiza memnun oldum. Ben 29 yasinda 9 yasinda bir oglum 4 yasindada bir kizim var.bekarken hareketli hayattan olsa gerwk zayif fistik gibi bi kizdim ne olduysa evlenince oldu 10 kilo birden aldim istahimdan dolayi dogumlarla 80 uzerine cikar bi gayret 70 lere inerdim hic bir zaman kilolu olmayi kabul. Etmedim alan almis zihniyetinden nefret ederim kadinin 9 nefsi erkegin 1 nefsi olurmus ya benim kocacigiminda en dogal hakkidir yanlarindan yaglari fiakirmamis bir kadinla beraber olmak en cok esim icin zayiflamak istiyorum mukemmel bir insandirAllah ondan razi olsun o benim askim arkadasim hocam her seyimdir kilolu olmami istememesine ragmen hic bir zaman beni rencide etmemis koplekse sokmamistir,simdi 30 yasima girmeme 3 ay kaldi ozamana kadar fazlaliklarimdan kurtulmak istiyorumAllahin izniyle en guzel yillarimiZ olacak diyorum cocuklar buyumus birbirimize daha cok zaman ayiricaz .bu dusuncelerle acayip motive oldum sizlerin destegiyle tikir tikir kilolarimdan kurtulacam insaallah
Ne güzel anlatmışsın canım. Bu arada ismin nedir? Benim ismimi biliyorsun. Benim de iki tane kızım var birisi 8 yaşında birisi 7 aylık. Ne güzel sen ikisini de büyütmüşsün maşallah. Ve düşüncelerin çok hoşuma gitti. İnşallah burada en kısa zamanda hedefine ulaşırsın. :KK16:

selam!!!!!!!:KK3:

bu günkü menüm

sabah 08.45
1/2 simit

ara 10.00
1 kk peynir

öğle 14.00
tavuk suyu çorba

ara 16.00
1 muz

akşam 18.00
buğday salatası
biraz tavuk haşlama

su yatana kadar 2 lt olur
spor yok
5 1yerde çay içiyorum yatmadan da yeşilçay içicem:)

afiyet olsun
muz veya simitten biri olmasaydı iyiydi ama

Kızlarrr :KK43:( bugünkü menümü görünce kızmayınnn :KK43:((

sabah

1 bardak süt

öğlen
1 dilim yaş pasta

çok fazla su içtim.

pastayı kızım istedi ısrarla öyle güzel yaptım ki dayanamadım 1 dilim yedim. Ondan sonra da birşey yemedim. sürekli hareket halindeyim cezalıyım bugün :KK43:

canım çok az yemişsin tüm gün
pasta var ama başka bir şey yok

Amin canım teşekkürler senin şuan yapabileceğin en iyi spor tempolu yürüyüş bol bol hareket etmeye çalış.

muz haricinde guzel bir menu. Simit icin açıklama yapmışsın.

Menün hiç olmamış canım madem ceza vereceksin kendine bu sekilde verme. Çok kızdım sana çok.

tamam canım ben yürüyüş bandında yürüyüşlerime başlıyayım

bugün menüm saçma sapandı kızlar :26:

menüm

sabah 10.30 (misafir telaşından geç yiyebildim)
1 haşlanmış yumurta
1 kk b. peynir
1 kk kadar kaşar peynir
1 tatlı kaşığı bal
4 zeytin
yarım küçük çay bardağı yağsız süt

11.30
10 fındık

13.00
3 yk yoğurt
1 yeşil elma
7 fındık

15.00
1 küçük muz

18.00
1 dilim kepek ekmeği
1 kk b. peynir
1 zeytin
1 tatlı kaşığı kahvaltılık cevizli sos

18.45
1 adet kinderin sütlü çikolatası (8 li pakette olanlardan 1 tanesini yedim)

3 lt su
30 ar bacak ve popo egzersizi

bu nası menüydü hiç bi fikrim yok:KK14:

afiyet olsun

bugünki menü..
sabah 08:30
elma sirkeli su..

kahvaltı 09:00

4 kaşık müsli
1.5 kaşık yulaf kepeği
az yy sütle.
1 yumurta.

ara 11:00
10 adet badem
1 bardak ayran..

öğle 13:30

tavuk göğüslü salata..
3 kaşık yoğurt..

ara 15:30
yeşil çay
yarım mandalina
1 fıstık.

akşam 18:30

2 kaşık domatesli biberli bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt..
el ayası kadar haşlama et..
yeşil salata..

su 2.5 litre oldu..
birazdanda koşu bandında yürüyeceğim inşALLAH..:KK8::KK55:bu hafta spor eklemek niyetindeyim ..:KK34:

afiyet olsun canım güzel menü

menümü yazayım kızlar

sabah
1 yumurta
2 dilim ekmek
marul
1kk peynir ve 4 zeytin

öğlen:
1 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

akşam:
3 köfte
salata

ara:3 tane küçük mandalina ( kızlar çok kötü grip oldum bu gün akşama doğru iyice arttı bende ilaç kullanmaktansa mandalina yedim ama biraz geç saatte oldu)

4 litre su ve 20 dk yürüyüş

X