Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

evet haklısın zeynepcıgım ben de cok sevmıyorum zaten 60-62 de yuzum cokuyor elmacık kemıklerım sıvrılıyor (eskı resımlerımde oyle gorunuyorum)
benım yuzum yuvarlak yuz tıpı.esım suanda cok cok ıyı oldumu soyluyor.
onceden sarılamıyorduk:KK1: o da gobeklı ben de oyleydım:KK1:

zeynepcıgım ben su 40 ı 38 yapayım arkadasım da valla ne olcaksa olsun,:KK1:ben de rahatlıyım,:KK1:kafaya taktım bı kere:KK1:
tavsıyen ıcın tesekkurler

benimde yüzüm yuvarlak canım birde benim üst bedenim pek yok zaten
basenlerim var çok
şuanda bile üstüm large
ama altım xxl sorun da orada zaten
bir fikir daha danışayım size basenleri eritmek için ne yapabilirim

kızlarda bende kaıyorum dershane var sonrada gencayla buluşcam sabah giremezsem haberiniz olsun öpüldünüz hepinizzzz :KK54:

iyi geceler burcucum
kızlar ben midemdeki kinder imle yatıyorum artık :KK14:

yarın düzelticem bu rezilliğimi En Büyük KK

herkese iyi geceleeer :KK3:

iyi geceler

İyi geceler kizlaaaaaaaaaaar

iyi geceler

Ben gececiyim yine yazdiklarinizin hepsini okudum ama alinti yapamiyorum telden kizlar.
Menumu yazayim
Sabah
3 dilim koy peyniri
Domates, biber soteledim
3 zeytin
Ogle
2 kucuk salatalik biraz uzum
Aksam
Masada 3 iskender 3 kola vardi ben tabiki yemedim:)
Salata soyledim kendime bol marul havuclu
1 ayran
1 turk kahvesi

Yarin dedemin kirkini yapip yola cikacagiz
Bi yarin kaldi dikkat etmem gereken yarinida atlatirsam kacamaksiz kapatacam 4 gunluk macerayi
Bugun bi kac bise aldim kendime bol xlargeli lanet olsun son xlargelarim bunlar daha bi hirslandim lcwden giyinmek istemiom:KK43:

bende de aynı sorun lcw istemiyorum ama her seferinde uygun nasıl olsa zayıflıycam bir daha burdan almıycam diyorum ama yine oraya gidiyorum
birde ben yeni bir mağaza keşfettim naramaxx diye çok güzel kıyafetler var hemde bedenler var

Busecigim ilgin icin cok tesekkurler tanistigimiza memnun oldum. Ben 29 yasinda 9 yasinda bir oglum 4 yasindada bir kizim var.bekarken hareketli hayattan olsa gerwk zayif fistik gibi bi kizdim ne olduysa evlenince oldu 10 kilo birden aldim istahimdan dolayi dogumlarla 80 uzerine cikar bi gayret 70 lere inerdim hic bir zaman kilolu olmayi kabul. Etmedim alan almis zihniyetinden nefret ederim kadinin 9 nefsi erkegin 1 nefsi olurmus ya benim kocacigiminda en dogal hakkidir yanlarindan yaglari fiakirmamis bir kadinla beraber olmak en cok esim icin zayiflamak istiyorum mukemmel bir insandirAllah ondan razi olsun o benim askim arkadasim hocam her seyimdir kilolu olmami istememesine ragmen hic bir zaman beni rencide etmemis koplekse sokmamistir,simdi 30 yasima girmeme 3 ay kaldi ozamana kadar fazlaliklarimdan kurtulmak istiyorumAllahin izniyle en guzel yillarimiZ olacak diyorum cocuklar buyumus birbirimize daha cok zaman ayiricaz .bu dusuncelerle acayip motive oldum sizlerin destegiyle tikir tikir kilolarimdan kurtulacam insaallah

canım fikirlerşne bayıldım
benim iç sesimi dile getirmişsin

Senin şuan zaten 38 beden olman lazım Nihal' cim. Ben 69 kilodayken 38 giyebiliyordum. Boyum 172. Bence senin yavaş yavaş sıkılaşman lazım. Ama kemiklerinde iri olabilir. Ayakkabı numaran kaç? İlginç bir soru oldu ama ben insanların kemik yapılarının büyüklüğünü yada küçüklüğünü ellerden ve ayaklardan anlıyorum. Mesela benim kemiklerim çok incedir. Ellerim minicik ayaklarımda 36-37 değişir. Hatta gören herkes şaşırır ayakların ne kadar küçük diye. Tabii boya cüsseye bakıyorlar :KK9:Bence sen artık unut 40 ları :KK34:
Hımmm Buse' de farketmiş bende farkettim. Sanırım geçmiş fazla okunmuyor. Cevap vermeyecek dahi olsanız mutlaka en son yazdığınız mesajdan itibaren lütfen geçmişi okuyun. :KK20: Hatta sen bana sporla ilgili soru sormuştun bende sana uzun uzun açıklamıştım. Onu da okumamışsın:KK19:

Tatlım sen sakın yürüyüşten başka spor yapma. Önce dediğin gibi bi 10-15 kilo ver ama bu arada da mutlaka yürü. Unutma yürümek çok faydalı bir spor.

Tatlım orda canın sıkıldıkça buraya gel. Malum takım yeni yeni toparlanacak. Burasıda senin ikinci takımın olsun şimdilik. :KK34:

Tebrik ederim Funda' cım. Gayet güzel gidiyor menülerin. Ben zayıfladım ama hala LCW dan vazgeçmedim. :KK9:Ama çok şanslıyız ki kiloluyken de güzel kıyafetler alabiliyoruz :KK34: Bu arada kızlar ben kotta 28 giymeye başladım. Nasıl mutlu oldum nasıl anlatamam. Bu arada evdeki bütün büyük beden kıyafetleri (en son 44 e kadar çıkmıştım) verdim. Tertemiz oldu dolabım. Şimdi yavaş yavaş alıyorum çünkü nerde nasıl duracağımı henüz kestiremedim. Aklımdan 58 geçiyor ama o zamanda çirkin olmaktan korkuyorum. İnşallah sizde en kısa zamanda evdeki bütün büyük bedenleri dağıtırsınız birilerin :KK16:

Ne güzel anlatmışsın canım. Bu arada ismin nedir? Benim ismimi biliyorsun. Benim de iki tane kızım var birisi 8 yaşında birisi 7 aylık. Ne güzel sen ikisini de büyütmüşsün maşallah. Ve düşüncelerin çok hoşuma gitti. İnşallah burada en kısa zamanda hedefine ulaşırsın. :KK16:

ebrucum kotta 28 benim en son üniversitede 62 kilo olduğum zaman giydiğim kot bedeni
harikasın canım tebrikler

22.11.2013
buseb 53 adet
cerenberen16 10 adet
kar_beyazi 25 adet
canan456 9 adet
glmscs 12 adet
evamaria 7 adet

23.11.2013
buseb 33 adet
cerenberen16 8 adet
kar_beyazi
canan456
glmscs 15 adet
evamaria 27 adet

arkadaslar mesaj kutuma dusenler bunlar:KK34:

günaydın kızlarr speial k yedim dershane gidiyorum sonra sevdiceğimle buluşcam istanbullardan geldi bkalım neler yapmış :KK52:

GÜNAYDINLARRRRRRRRR..:KK16:
dün akşam sporumuda yaptım oh missss ilk 4 dk 5 yürüdüm..sonrasını 6 da yürüdüm.akşam face özle çalışmam olduğu için kısa kesmek zorunda kaldım ama olsun 35 dk full tempo yürüdüm..:21: bu hafta devamlı yürüme modundayım inşALLAH istediğim gibide uygularım..:nazar::nazar::KK55:
spor sonrası 1 bardak sade maden sulu ayran içtim..şimdi geçmişe bakayım neler kaynattınız bakalım..:KK9:

menümü yazayım kızlar

sabah
1 yumurta
2 dilim ekmek
marul
1kk peynir ve 4 zeytin

öğlen:
1 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

akşam:
3 köfte
salata

ara:3 tane küçük mandalina ( kızlar çok kötü grip oldum bu gün akşama doğru iyice arttı bende ilaç kullanmaktansa mandalina yedim ama biraz geç saatte oldu)

4 litre su ve 20 dk yürüyüş
nefis bir menü tebrikler..çok geçmiş olsun yeşil çay iç çabuk atlatırsın..:KK34::nazar:
Busecigim ilgin icin cok tesekkurler tanistigimiza memnun oldum. Ben 29 yasinda 9 yasinda bir oglum 4 yasindada bir kizim var.bekarken hareketli hayattan olsa gerwk zayif fistik gibi bi kizdim ne olduysa evlenince oldu 10 kilo birden aldim istahimdan dolayi dogumlarla 80 uzerine cikar bi gayret 70 lere inerdim hic bir zaman kilolu olmayi kabul. Etmedim alan almis zihniyetinden nefret ederim kadinin 9 nefsi erkegin 1 nefsi olurmus ya benim kocacigiminda en dogal hakkidir yanlarindan yaglari fiakirmamis bir kadinla beraber olmak en cok esim icin zayiflamak istiyorum mukemmel bir insandirAllah ondan razi olsun o benim askim arkadasim hocam her seyimdir kilolu olmami istememesine ragmen hic bir zaman beni rencide etmemis koplekse sokmamistir,simdi 30 yasima girmeme 3 ay kaldi ozamana kadar fazlaliklarimdan kurtulmak istiyorumAllahin izniyle en guzel yillarimiZ olacak diyorum cocuklar buyumus birbirimize daha cok zaman ayiricaz .bu dusuncelerle acayip motive oldum sizlerin destegiyle tikir tikir kilolarimdan kurtulacam insaallah
merhaba canım orada kimseyi bulamazsan buraya takıl motivasyonun düşmesin..malum bizim namımız var o namımızı geri almaya kararlıyız takımca 1 .liğe oynuyoruz artık..düşüncelerinde çok güzel eşinle bir ömür boyu ince fit ve bol sevgi dolu bir hayat geçirin inşALLAH.:nazar:
Ben gececiyim yine yazdiklarinizin hepsini okudum ama alinti yapamiyorum telden kizlar.
Menumu yazayim
Sabah
3 dilim koy peyniri
Domates, biber soteledim
3 zeytin
Ogle
Aksam
1 ayran
1 turk kahvesi

Bi yarin kaldi dikkat etmem gereken yarinida atlatirsam kacamaksiz kapatacam 4 gunluk macerayi
Bugun bi kac bise aldim kendime bol xlargeli lanet olsun son xlargelarim bunlar daha bi hirslandim lcwden giyinmek istemiom:KK43:
İskendere hayır demişsin tebrikler canım.. bende geçen ay xl üst aldım alt L üs xl :KK50: XL gidecek gidecek m bedenler gelicek :KK52::13::KK9:
Hanimlar beni 5, takima aldilar ama bir Allahin kulu yok sabahtan beri bu kadar konsanre olmusken biran once bi gurupta yarisa baslamak istiyorum ne yapabilirim
bize takılllll..:KK55:
busecıgım kadın valla ısını bılıyor.ya o nasıl bır vucut.dedıgın gıbı basıt hareketlerden baslayıp dısımızı sıkıp yapalım yaaa.
kas ağrısını ceksek ceksek 4 gun cekerız.ama sonuca deger dımı.
ayyyyy:18::18::18::18:
akşam az batım gerçekten çalışırsan olur dedirtiyor..:KK1:
Burcu bugün sen söyledikten sonra bende araştırdım 30 günde doğruysa inanılmaz inceltiyo ama dayanmak güç bana da erken sanırım şimdi böyle tempoyla başlarsam bıkarım gibi geliyo. Önce 10-15 kilo vereyim sonra yapayım diyorum 89 a ulaşmak şu andaki ilk aşama hedefim 80 lere dönmek istiyorummm
canım sen sakın bunu deneme bol bol yürüyüş senin için en ideali ..aceleye gerek yok sağlık için kilo verirken sağlığımızdan olmayalım..:KK9:
burcu izledim jillian ı ve çok tırstım vallaaaaaaa :KK52: yandık bittik yine hoplatıp zıplatcak yere atıp kaldırcak kadın bizi ama olsun... ilk gün yapınca anlarız zaten yapabilir miyiz nası bi şey falan. :26: ama yapan nasıl yapıyor. yarısını da olsa yapmalıyız bence. hatta ilk 3 gün ben yarısını yapabilirim. sonra çok kötü kas ağrım oluyor. ham olduğum için ertesi gün yığılıp kalmak istemem...
hahaha yere atıp kaldıracak hay sen çok yaşa bu nasıl bir tabir..sabah sabah kahkaha attırdın bana..:KK60: :KK60: :KK60:
buseyle spora başlıcaz canım onu konuşuyoruz katılmak ister misin?
benide gaza getirdiniz ama bu hafta tempolu yürüşü seçtim..:KK9:
arkadaslar sanırım ben 38 beden falan oldum:KK76::KK76::KK64::KK64:
bugun 40 beden pantolon gıymıstım belı cok rahat,ama popo ve bacak tarafı baya bollastı.
ben ırı bır kadınım,kemıklı bır yapım var boyum da 1.75 cm. zayıf algılanmıyorum ama zayıf hıssedıyorum:KK1::KK1::KK1:
boyuna göre kilonda 40 beden çok geldi bana ya sıkılşman gerek yada iri kemiklisin..
herkese selaammm.
ben geldım
hoş geldin.
:

Yok canım. Sadece bu hafta yaptım. Okulda arkadaşları hep anlatıyormuş bana sen neden yapmıyorsun anne dedi :KK43: kıyamadım yoksa ben pasta börek yapmasını pek beceremezdim tariflerle yapıyorum.
kuzum ya çocuklar olunca işimiz bir nebze zorlaşıyor..yalnız değilsin iki çocukta bende var + eşim akşam akşam başlarlar şunu yap bunu yap ..kıyama yaparım ama yemem ..:KK34:
Tamam brucum bu bana çok büyük ders oldu. Her hafta 1 kilo vermek istiyorum tabi sağlıklı bir biçimde. HAftasonları beni vuruyor :KK43: evde olduğum için kızım bütün haftanın özlemini gideriyor. Perşemce çikolatalı kek yaptım ama tatmadım.Ama bugün zayıf anıma geldi :) Bu bana ders olsun. Ispanak yaptın şimdi. 2 kaşık yedim ekmeksiz yanında 1 kaşık yoğurtla.
sen istersen hafta 2 kilo bile verebilrisn..sende o ışığı görüyorum ama sanki kilo veremezsem diye korkuların var gibi hissettim..burada bizmle kal çatır çatır veririsin o kiloları..:nazar::KK55::KK12:
Sinir oluyorum cepten siteye girmeye smile bile koyamıyorum hele yazması öldürüyor insanı :KK43:
:) :KK43: sadece bu ikisini kulllanabiliyoruz ..:KK37:
iyi ki yok mu diyesin geldi:KK9:yok kız o kadar da diil.:KK1:
ama geçen günlerde benim de kilo vermem lazım dedi.Allah Allah sen böyle demezdin hiç niye ki dedim. maçta" 6 7 kilo fazlan var onu versen daha ii koşarsın" demişler.e ben ne zamandır diyordum dedim :KK33::KK33::KK33:.geçtim dalgamı.:KK9::KK9::KK9:ohhhhhhhhhh:KK52:çok güzel oldu:21:
taşı gediğine koydun yani..:13: :KK60:
burcuuuuuu hem de 40 dk. :KK52: oha diyorum 40 dk hiç durmadan nası yapcaz bunu ben 30 dk da geberiyordum diğerinde 10 dk daha dayanmak feci bir şey olcak yandıııkk :18:
30 day ilk levelini yapmaya başlamıştım ne yorucuydu ..40 dk dayanın size kocaman tebrklerrrrrrrrrrrrr..:nazar:
:
aa yulaf kepekli bi menü görüyorum :KK1: güzel menü afiyet olsun :KK16:

evet :26:
Bir ara dukan yaptım oradan kalma alışkanlık..cilt ve saça çok iyi geliyor bulduğum yerde en az 3 kutu alırım..
teşekkürler...
bugün eşim hastaydı,onunla ilgilendim,yürüyemedim canım.gıcık hep bir bahane buluyor hafta sonu zaten beni yürütmüyor.sonra "oy tombulum tombulum":KK37:ıyyyyyyyyyyy :KK47:parçalıycam:KK53:

vayyy harikasın bugün arkadaşım:KK9:
eşine geçmiş olsun acil şifalar..
teşekkür ederim arkadaşım..:KK16::KK9:

Gunaydin k.k guzel nazik hanimlari gecmisi okudum yazdiklarima yorumlariniz icin tesekkurler.artik regl im bitsin gercek rakami gormek istiyorum tartida bu arada adim dileek

menümü yazayım kızlar

sabah
1 yumurta
2 dilim ekmek
marul
1kk peynir ve 4 zeytin

öğlen:
1 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

akşam:
3 köfte
salata

ara:3 tane küçük mandalina ( kızlar çok kötü grip oldum bu gün akşama doğru iyice arttı bende ilaç kullanmaktansa mandalina yedim ama biraz geç saatte oldu)

Gayet güzel bir menü canım afiyet olsun. Mandalinaları takma ama bundan sonra daha erken yemeye çalış. Dinlen bol bol su iç. İnşallah düzelirsin biran önce. Geçmiş olsun :KK16:
basenlerim var çok
şuanda bile üstüm large

ebrucum kotta 28 benim en son üniversitede 62 kilo olduğum zaman giydiğim kot bedeni
Teşekkürler canım. Demek ki bizim boylarımız aşağı yukarı aynı çünkü ben şuan 61,6 kiloyum. İnşallah sende kısa zaman sonra daha iyi bedenler giyersin. Bu arada basenleri şimdiden eritmeyi düşünme. Sen önce ideal kilona yaklaş bak nasıl küçülüyor o basenler. Eğer o zamanda normalden daha büyük olursa eritmeyi o zaman düşünürsün. :KK34:

22.11.2013
buseb 53 adet
cerenberen16 10 adet
kar_beyazi 25 adet
canan456 9 adet
glmscs 12 adet
evamaria 7 adet

23.11.2013
buseb 33 adet
cerenberen16 8 adet
kar_beyazi
canan456
glmscs 15 adet
evamaria 27 adet

arkadaslar mesaj kutuma dusenler bunlar
Kızlar mesajları sayarken sanırım yanlış sayıyorsunuz. Ben birazdan resimlerle nasıl sayıldığını tekrar göstereceğim. Mesaj içindeki alıntıları tek mesaj olarak saymayın lütfen. Çünkü aranızda kontrol ettiğimde mesaj sayısı yanlış olan arkadaşlar var. Lütfen daha dikkatli olalım. Ayrıca mesaj sayısını göndermeyenler lütfen biran önce göndersin. Yoksa 0 olarak geçecek. Senin de ellerine sağlık Nihal' cim :KK16:

günaydın kızlarr speial k yedim dershane gidiyorum sonra sevdiceğimle buluşcam istanbullardan geldi bkalım neler yapmış :KK52:
Günaydın canım. İyi dersler bol bol eğlenip gezmeceler :KK9:

günaydınnnnn herkese
Günaydın Zeynep' cim :KK16:

dün akşam sporumuda yaptım oh missss ilk 4 dk 5 yürüdüm..sonrasını 6 da yürüdüm.akşam face özle çalışmam olduğu için kısa kesmek zorunda kaldım ama olsun 35 dk full tempo yürüdüm..:21: bu hafta devamlı yürüme modundayım inşALLAH istediğim gibide uygularım..:nazar::nazar::KK55:
spor sonrası 1 bardak sade maden sulu ayran içtim..şimdi geçmişe bakayım neler kaynattınız bakalım..:KK9:

Günaydın Derya' cım :KK16: Ne güzel evde yürüyüş bandı olanlara imreniyorum. Benim yok olsaydı eğer her gün mutlaka yürürdüm. Bir ara almayı düşündüm. Sonra çok gürültü yapıyor yer kaplıyor gibi düşüncelerden dolayı vazgeçtim. Bence bu hafta bol bol yürü. Bu arada sen nasıl L giyiyorsun şaşırdım. Demek ki çok fark etmiş Derya yaaaa. Çok almışsın :KK19:

18.11.201319.11.201320.11.201321.11.201322.11.201323.11.2013
akashha251 8
buseb9128255333140
canan4560009 9
cerenberen16000012517
fndkkrdu563 14
evamaria826031938
glmscs21171215 47
gubsej047 11
kar_beyazi003 25 28
masumm5811 24
mavera87937 19
mtrci112 4
ssercecik7140 21
yaseminnn1987453 12
ysfmir407 11
5671654610857403

herkese koccaamman GÜNAYDIN.. :KK16:
bugun enerjı doluyum sabah esımle kahvaltı yaparken esıme dedımkı bugun sana soz verıyorum hiiiççç kacamak yapmıycam yaptıgımıda sana soylycem dedım yaparsam benı cezalandır dedım :KK9: en guzelı boyle dunku ıskenderden sonra ıyıce sınır oldum ve yakıcam inş bu hafta telafı edıcemmm :KK76:

Gunaydin k.k guzel nazik hanimlari gecmisi okudum yazdiklarima yorumlariniz icin tesekkurler.artik regl im bitsin gercek rakami gormek istiyorum tartida bu arada adim dileek

gunaydınn cnm hosgeldın aramıza bende yenı katıldım buraya adım ayşe 19 yasımdayım 1 yıllık evlıyım istanbul da yasıyorum bende senın gıbı evlenmeden cook zayıftım evlendıkten sonra bı 10 kılo falan aldım ve onları burada verecegıme cook inanıyorum burası ayrı bır spor aletı gıbı :KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
18.11.201319.11.201320.11.201321.11.201322.11.201323.11.2013
akashha251 8
buseb9128255333140
canan4560009 9
cerenberen16000012517
fndkkrdu563 14
evamaria826031938
glmscs21171215 47
gubsej047 11
kar_beyazi003 25 28
masumm5811 24
mavera87937 19
mtrci112 4
ssercecik7140 21
yaseminnn1987453 12
ysfmir407 11
5671654610857403
mesjaı kime atacağız hergün kimdeyse bildirirse daha kolay olur sanırım..

Günaydın Derya' cım :KK16: Ne güzel evde yürüyüş bandı olanlara imreniyorum. Benim yok olsaydı eğer her gün mutlaka yürürdüm. Bir ara almayı düşündüm. Sonra çok gürültü yapıyor yer kaplıyor gibi düşüncelerden dolayı vazgeçtim. Bence bu hafta bol bol yürü. Bu arada sen nasıl L giyiyorsun şaşırdım. Demek ki çok fark etmiş Derya yaaaa. Çok almışsın :KK19:

günaydın canım..yer kaplıyor evet..yerde halı kaplı ses gitse alt komşudan hiç şikayet gelmedi..:) hiç sorma canım ya üst beden xl orayı kaçırdın sanırım..70 i gördüm dedim ya sana..:KK52::KK53: sonra kendime geldim biraz dikkat ettim sonrada buraya geldim..:KK55:yoksa olmayacaktı..canım burada çok erken kalkıyorum ve ev halkı her daim evde yemekte oluyor ilk zaman alışmadım çok stres oldum..üzüldüm..sürekli yemek mutfak..sonra bunu kendi lehime çevirmeye karar verdim..stresten sürekli birşeyler yiyordum..:KK43: kahvaltıdan kalkıyoruz evi topluyorum hop mutfağa öğle yemeğine eşimde eve yemeğe geliyor kızımda öğlen eve yemeğe geliyor sonra kız okula eşim göreve .ee yine bulaşık ..sonra akşama kafayı yiyecektim..yeni düzen kurmak zor gerçekten..birde ben yemekleri abartıyordum sabah akşam salatası çorbası baktım olmuyacak eşime dedim böyle çok yorulyorum öğünlerden birisini idare edin hafifleteyim.her daim her daim çok zorlanıyorum şu an orta yolu buldum...sporun etkisi süper bayram öncesi çok iyi asılmıştım hergün 6 km yürüyordum sonra bayram geldi gurbette zor oldu bu sefer çok hassalaştım :KK43: hem ağlıyor hem iş yapıyordum..üsütne birde tatlı yedim spor sayesinde kilomu korudum ama sonrası toparlayamadım sporu bıraktım yemeye devam..:KK17: ne çok doluymuşum ..sen bir yazdın ben bin döktüm..:18::KK9: neyse şimdiye bakalım..cumaya birnci olacağız ona göre herkes dikkat etsin..kaçamak yok artık..kaçamak yaptım diyene ceza gelicek..:KK20:

günaydın..hoş geldin ..:KK16:

Menumu yazayim
Sabah
3 dilim koy peyniri
Domates, biber soteledim
3 zeytin
Ogle
Aksam
1 ayran
1 turk kahvesi

çok güzel canım ama protein açısından fakir olmuş. sabah haşlanmış yumurta falan ye bence en azından :KK31:

ne demek canım rica ederim. ben de memnun oldum. düşüncelerin de çok güzel. boyun kaç peki? hep birlikte zayıflayacağız inş :KK76:

Senin şuan zaten 38 beden olman lazım Nihal' cim. Ben 69 kilodayken 38 giyebiliyordum. Boyum 172. Bence senin yavaş yavaş sıkılaşman lazım. Ama kemiklerinde iri olabilir. Ayakkabı numaran kaç? İlginç bir soru oldu ama ben insanların kemik yapılarının büyüklüğünü yada küçüklüğünü ellerden ve ayaklardan anlıyorum. Mesela benim kemiklerim çok incedir. Ellerim minicik ayaklarımda 36-37 değişir. Hatta gören herkes şaşırır ayakların ne kadar küçük diye. Tabii boya cüsseye bakıyorlar :KK9:Bence sen artık unut 40 ları :KK34:
Hımmm Buse' de farketmiş bende farkettim. Sanırım geçmiş fazla okunmuyor. Cevap vermeyecek dahi olsanız mutlaka en son yazdığınız mesajdan itibaren lütfen geçmişi okuyun. :KK20: Hatta sen bana sporla ilgili soru sormuştun bende sana uzun uzun açıklamıştım. Onu da okumamışsın:KK19:

Tatlım sen sakın yürüyüşten başka spor yapma. Önce dediğin gibi bi 10-15 kilo ver ama bu arada da mutlaka yürü. Unutma yürümek çok faydalı bir spor.

Tatlım orda canın sıkıldıkça buraya gel. Malum takım yeni yeni toparlanacak. Burasıda senin ikinci takımın olsun şimdilik. :KK34:

Tebrik ederim Funda' cım. Gayet güzel gidiyor menülerin. Ben zayıfladım ama hala LCW dan vazgeçmedim. :KK9:Ama çok şanslıyız ki kiloluyken de güzel kıyafetler alabiliyoruz :KK34: Bu arada kızlar ben kotta 28 giymeye başladım. Nasıl mutlu oldum nasıl anlatamam. Bu arada evdeki bütün büyük beden kıyafetleri (en son 44 e kadar çıkmıştım) verdim. Tertemiz oldu dolabım. Şimdi yavaş yavaş alıyorum çünkü nerde nasıl duracağımı henüz kestiremedim. Aklımdan 58 geçiyor ama o zamanda çirkin olmaktan korkuyorum. İnşallah sizde en kısa zamanda evdeki bütün büyük bedenleri dağıtırsınız birilerin :KK16:

Ne güzel anlatmışsın canım. Bu arada ismin nedir? Benim ismimi biliyorsun. Benim de iki tane kızım var birisi 8 yaşında birisi 7 aylık. Ne güzel sen ikisini de büyütmüşsün maşallah. Ve düşüncelerin çok hoşuma gitti. İnşallah burada en kısa zamanda hedefine ulaşırsın. :KK16:

ebrucum benim fikrim yüzünde çökme olmuyorsa zayıfla. benim yüzüm çökmedi mesela geçen sefer. o da protein sayesinde diye düşünüyorum. dukanın en güzel olayı protein zaten :KK31:

menümü yazayım kızlar

sabah
1 yumurta
2 dilim ekmek
marul
1kk peynir ve 4 zeytin

öğlen:
1 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

akşam:
3 köfte
salata

güzel menü canım açıklamanı da yapmışsın ama saatleri de yazarsan daha iyi yorum yapabiliriz :KK54:

basenlerim var çok
şuanda bile üstüm large

iyi geceler burcucum

iyi geceler

iyi geceler

bende de aynı sorun lcw istemiyorum ama her seferinde uygun nasıl olsa zayıflıycam bir daha burdan almıycam diyorum ama yine oraya gidiyorum
birde ben yeni bir mağaza keşfettim naramaxx diye çok güzel kıyafetler var hemde bedenler var

canım fikirlerşne bayıldım
benim iç sesimi dile getirmişsin

geçmişte gözünden kaçmış olabilir burcu yla bu konuyu konuşuyoruz bikaç gündür canım. ve paylaşım falan yapıyoruz. jillian michaels in bi 40 dk lık cok ağır bir programı var ona başlıycaz çarşamba günü hatta :KK76:

22.11.2013
buseb 53 adet
cerenberen16 10 adet
kar_beyazi 25 adet
canan456 9 adet
glmscs 12 adet
evamaria 7 adet

23.11.2013
buseb 33 adet
cerenberen16 8 adet
kar_beyazi
canan456
glmscs 15 adet
evamaria 27 adet

arkadaslar mesaj kutuma dusenler bunlar:KK34:

eline sağlık canım :)

görüşrüzz akşaam :KK3:

günaydınnnnn herkese

tünaydııın :KK16: tebrikler canım :KK9:

nefis bir menü tebrikler..çok geçmiş olsun yeşil çay iç çabuk atlatırsın..:KK34::nazar:

merhaba canım orada kimseyi bulamazsan buraya takıl motivasyonun düşmesin..malum bizim namımız var o namımızı geri almaya kararlıyız takımca 1 .liğe oynuyoruz artık..düşüncelerinde çok güzel eşinle bir ömür boyu ince fit ve bol sevgi dolu bir hayat geçirin inşALLAH.:nazar:

İskendere hayır demişsin tebrikler canım.. bende geçen ay xl üst aldım alt L üs xl :KK50: XL gidecek gidecek m bedenler gelicek :KK52::13::KK9:

bize takılllll..:KK55:

akşam az batım gerçekten çalışırsan olur dedirtiyor..:KK1:

canım sen sakın bunu deneme bol bol yürüyüş senin için en ideali ..aceleye gerek yok sağlık için kilo verirken sağlığımızdan olmayalım..:KK9:

hahaha yere atıp kaldıracak hay sen çok yaşa bu nasıl bir tabir..sabah sabah kahkaha attırdın bana..:KK60: :KK60: :KK60:

benide gaza getirdiniz ama bu hafta tempolu yürüşü seçtim..:KK9:

boyuna göre kilonda 40 beden çok geldi bana ya sıkılşman gerek yada iri kemiklisin..

hoş geldin.

kuzum ya çocuklar olunca işimiz bir nebze zorlaşıyor..yalnız değilsin iki çocukta bende var + eşim akşam akşam başlarlar şunu yap bunu yap ..kıyama yaparım ama yemem ..:KK34:

sen istersen hafta 2 kilo bile verebilrisn..sende o ışığı görüyorum ama sanki kilo veremezsem diye korkuların var gibi hissettim..burada bizmle kal çatır çatır veririsin o kiloları..:nazar::KK55::KK12:

:) :KK43: sadece bu ikisini kulllanabiliyoruz ..:KK37:

taşı gediğine koydun yani..:13: :KK60:

30 day ilk levelini yapmaya başlamıştım ne yorucuydu ..40 dk dayanın size kocaman tebrklerrrrrrrrrrrrr..:nazar:

Bir ara dukan yaptım oradan kalma alışkanlık..cilt ve saça çok iyi geliyor bulduğum yerde en az 3 kutu alırım..

eşine geçmiş olsun acil şifalar..
teşekkür ederim arkadaşım..:KK16::KK9:

ama gerçekten öyle canım ya çok zor bi spor programı :KK1:

memnun oldum dileeek :KK16:

herkese koccaamman GÜNAYDIN.. :KK16:
bugun enerjı doluyum sabah esımle kahvaltı yaparken esıme dedımkı bugun sana soz verıyorum hiiiççç kacamak yapmıycam yaptıgımıda sana soylycem dedım yaparsam benı cezalandır dedım :KK9: en guzelı boyle dunku ıskenderden sonra ıyıce sınır oldum ve yakıcam inş bu hafta telafı edıcemmm :KK76:

:KK9:

Slim in 6... birde buna bakın hatunlar..çok etkilidir kendileri..

hemen bakıyorum :KK16:

kızlar ben cıkıyorum bi duş alıp iş basvrusuna gıtcem inş olur dua edın :KK16:

hadi bakalım Allah yardımcın olsun valla :KK55:

21/22 mesajla kime atılacak..?
21.....8 mesaj ...
22.. ...5 mesaj ...

25-26 kasım mavera87
27-28 kasım canan456
29-30 kasım masumm
2-3 aralık ysfmir

canım bunları not al lütfen. geçmişte ebru 2 kere listeyi paylaşmıştı ama gözünden kaçtı sanırım :KK34:

X