Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hımm anladım canım :KK31: ben 3 gün jullian yapcam 1 gün ara vercem. başka bir şey yapmıycam çünkü çok ağır bir program zaten jullian :KK34: belki esktradan karın egzersizi yapabilrim sadece biraz :KK76: jullian da birlikteyiz :KK15:

aynı günler yapalım buseee yaaa ben o zaman daha çok gaza geliyorum haftada 3 gün değil dimi :26:

evet ben de ne güzel almıştım kiloları şimdi yırtınıyorum resmen vermek için. gerçi kaçamak falan yapıyorum eskiden hiç olmazdı ben de böyle şeyler çok katıydım. irademi kaybettim ama yine de bir şekilde devam ediyorum. spora da başlıyoruz burcuyla. kurtulcam bu kilolardan ve daha önemlisi fit olcam kaçış yok En Büyük KK

bence fazlasını ver kilolarının hamilelik düşünüyorsan, çünkü hamilelikte bol bol kilo alcaksın zaten :KK9:

neyse kı su ara dusunmuyoruz bebek yapmayı.ama olursa da olur.
bebegım sen bır haylı zayıfmıssın ya sımdı tıcker ınde gordum.hedef 48 miiii:18: ınanmıyorum sana .boyunla orantılıdır herhalde.benımkı de soru yanı:KK1: sen hesabını yapmıssındır
senı desteklıyorum canım,fıt bır vucudu kım ıstemez,neden burdayız dımı ama:KK34:

buseyle spora başlıcaz canım onu konuşuyoruz katılmak ister misin?

burcucum once bı nette arastırayım.yapabılırım dıyorsam cookkk ısterım canımcım.
cunku evde aksam yapabılecegım bır tur spora ıhtıyacım var.malum havalar yagışlı,koşamıyorum acık havada
ben bı arastırayım

burcucum once bı nette arastırayım.yapabılırım dıyorsam cookkk ısterım canımcım.
cunku evde aksam yapabılecegım bır tur spora ıhtıyacım var.malum havalar yagışlı,koşamıyorum acık havada
ben bı arastırayım

valla yapabilirsen çok güzel bi spor ama buseyle şüphelerimiz var :KK52: malum çok zor :KK52:

$1240511_675975495765527_1117458327_n.jpg

pizza yerken 10 kere düşünmek gerek :KK47:

valla yapabilirsen çok güzel bi spor ama buseyle şüphelerimiz var :KK52: malum çok zor :KK52:
canım netten egzersız programlarına daır henuz bır sey bulamadım.
cogunlıkla yenmesı ve yenmemesı gereken besınlerden bahseden yazılara denk geldım.
nasıl zor kı bılemıyorum sımdı.sızın gecmıstekı konustuklarınızdan ve paylasımlarınızdan bılgım yok.
mekık gıbı hareketler mı?
sen burcucum en ıyısı bana musaıt oldugun bır zaman ozet gecıver sana zahmet .veya varsa lınk de yollayabılrsın ne yapacagımızı

arkadaslar sanırım ben 38 beden falan oldum:KK76::KK76::KK64::KK64:
bugun 40 beden pantolon gıymıstım belı cok rahat,ama popo ve bacak tarafı baya bollastı.
ben ırı bır kadınım,kemıklı bır yapım var boyum da 1.75 cm. zayıf algılanmıyorum ama zayıf hıssedıyorum:KK1::KK1::KK1:

Canim 175 cm e 40 beden iyi ama 38 beden olursan harika olur canim
Daha zayif da olma
Ben cok zayifligi sevmiyorum
Senin fikrini bilmiyorum ama

cogunlıkla yenmesı ve yenmemesı gereken besınlerden bahseden yazılara denk geldım.
nasıl zor kı bılemıyorum sımdı.sızın gecmıstekı konustuklarınızdan ve paylasımlarınızdan bılgım yok.
sen burcucum en ıyısı bana musaıt oldugun bır zaman ozet gecıver sana zahmet .veya varsa lınk de yollayabılrsın ne yapacagımızı

canım jillian diye bi hatun var onun egzersiz progrmları var 30 gün boyunca 10 ar günden 3 level şeklinde forumlardada var Jillian Killer Buns and Thighs - YouTube biz buse ile bunun 40 dk lık versiyonu var onu yapıcaz ben çarşamba günü başlıyorum 15 ocaga kadar yaklaşık 52 kilo olmak istiyorum busede vermek istiyo bşlıcaz bakalım ben yanında bide 8 er dklık bacak karın ve basen egzersizi yapcam bide squats yapmayı düşünyorum ama bakalım

Canim 175 cm e 40 beden iyi ama 38 beden olursan harika olur canim
Daha zayif da olma
Ben cok zayifligi sevmiyorum
Senin fikrini bilmiyorum ama

evet haklısın zeynepcıgım ben de cok sevmıyorum zaten 60-62 de yuzum cokuyor elmacık kemıklerım sıvrılıyor (eskı resımlerımde oyle gorunuyorum)
benım yuzum yuvarlak yuz tıpı.esım suanda cok cok ıyı oldumu soyluyor.
onceden sarılamıyorduk:KK1: o da gobeklı ben de oyleydım:KK1:

zeynepcıgım ben su 40 ı 38 yapayım arkadasım da valla ne olcaksa olsun,:KK1:ben de rahatlıyım,:KK1:kafaya taktım bı kere:KK1:
tavsıyen ıcın tesekkurler

canım jillian diye bi hatun var onun egzersiz progrmları var 30 gün boyunca 10 ar günden 3 level şeklinde forumlardada var Jillian Killer Buns and Thighs - YouTube biz buse ile bunun 40 dk lık versiyonu var onu yapıcaz ben çarşamba günü başlıyorum 15 ocaga kadar yaklaşık 52 kilo olmak istiyorum busede vermek istiyo bşlıcaz bakalım ben yanında bide 8 er dklık bacak karın ve basen egzersizi yapcam bide squats yapmayı düşünyorum ama bakalım
oww canım cok yuklenme kendıne derım.barı ya squats dan vazgec ya da bacak egzersızınden ..
verdıgın youtube vıdeosundan ızleyeyım ben bı.sonra sana haber verırım.
ılgıne tesekkur ederım canım:KK54:

arkadaslar sanırım ben 38 beden falan oldum:KK76::KK76::KK64::KK64:
bugun 40 beden pantolon gıymıstım belı cok rahat,ama popo ve bacak tarafı baya bollastı.
ben ırı bır kadınım,kemıklı bır yapım var boyum da 1.75 cm. zayıf algılanmıyorum ama zayıf hıssedıyorum:KK1::KK1::KK1:

Çok sevindimmm :KK64: darısı başımızaaaaaaaaa

aynı günler yapalım buseee yaaa ben o zaman daha çok gaza geliyorum haftada 3 gün değil dimi :26:

nası yapcaz canım :26: 3 gün yapıp 1 gün ara vereceğim için günler her hafta değişicek benim ama illaki aynı günlere de denk gelcez :KK76: bence önümüzdeki çarşamba birlikte başlayalım o zaman jillian a ne dersin :KK55:

neyse kı su ara dusunmuyoruz bebek yapmayı.ama olursa da olur.
bebegım sen bır haylı zayıfmıssın ya sımdı tıcker ınde gordum.hedef 48 miiii:18: ınanmıyorum sana .boyunla orantılıdır herhalde.benımkı de soru yanı:KK1: sen hesabını yapmıssındır
senı desteklıyorum canım,fıt bır vucudu kım ıstemez,neden burdayız dımı ama:KK34:

sorma canım ya boy kıtıyım 1.58 im :KK9: bakabilirsin albümümden 48 ken nasıl olduğuma. sporun da etkisiyle inceciktim :KK16:

ben bı arastırayım

maalesef çok ağır program akşam yorgun argın eve gelen birinin yapmaması gereken bir şey hatta :KK9:

Eki Görüntüle 870496

pizza yerken 10 kere düşünmek gerek :KK47:

ay canım çekti deeermişiiim :KK53:

ooo geçmişi okumuyoruz demek. ebru buna çok kızcak gececiii :KK23:

oww canım cok yuklenme kendıne derım.barı ya squats dan vazgec ya da bacak egzersızınden ..
verdıgın youtube vıdeosundan ızleyeyım ben bı.sonra sana haber verırım.
ılgıne tesekkur ederım canım:KK54:

hergün yapmayacağım kuzum günlere böldüm ama bakalım jillian korkutuyor beni :18:

nası yapcaz canım :26: 3 gün yapıp 1 gün ara vereceğim için günler her hafta değişicek benim ama illaki aynı günlere de denk gelcez :KK76: bence önümüzdeki çarşamba birlikte başlayalım o zaman jillian a ne dersin :KK55:

sorma canım ya boy kıtıyım 1.58 im :KK9: bakabilirsin albümümden 48 ken nasıl olduğuma. sporun da etkisiyle inceciktim :KK16:

maalesef çok ağır program akşam yorgun argın eve gelen birinin yapmaması gereken bir şey hatta :KK9:

ay canım çekti deeermişiiim :KK53:

ooo geçmişi okumuyoruz demek. ebru buna çok kızcak gececiii :KK23:

kuzum sen bildiğin yap illaki aynı günlere denk gelicez dediğin gibi şimdi sen evdesin ben okuldayım senide alıkoymayım ama jillian yapalım ben zilli jillian ı yapamadığım günler 8 er bölgesel yapayım bakalım nası olcak yapabilcek miyim merak ediyorum :KK52: ama yapıcam En Büyük KK

hergün yapmayacağım kuzum günlere böldüm ama bakalım jillian korkutuyor beni :18:

burcu izledim jillian ı ve çok tırstım vallaaaaaaa :KK52: yandık bittik yine hoplatıp zıplatcak yere atıp kaldırcak kadın bizi ama olsun... ilk gün yapınca anlarız zaten yapabilir miyiz nası bi şey falan. :26: ama yapan nasıl yapıyor. yarısını da olsa yapmalıyız bence. hatta ilk 3 gün ben yarısını yapabilirim. sonra çok kötü kas ağrım oluyor. ham olduğum için ertesi gün yığılıp kalmak istemem...

Burcu bugün sen söyledikten sonra bende araştırdım 30 günde doğruysa inanılmaz inceltiyo ama dayanmak güç bana da erken sanırım şimdi böyle tempoyla başlarsam bıkarım gibi geliyo. Önce 10-15 kilo vereyim sonra yapayım diyorum 89 a ulaşmak şu andaki ilk aşama hedefim 80 lere dönmek istiyorummm

anladım canım :KK1:

maşallah manken gibi olacaksın deseneee boy pos her şey tam olacak :KK76::KK76::KK76: tebrik ederim 38 olmuşsun devamını dilerim 36 ya beklerim :KK9:

ayy kıyamaaaamm :KK9: ya da hayır kıyarım En Büyük KK

yok tatlı cıs tatlı :KK53:

valla ben yedim çikolatayı elde var sıfır. ve ekstra vicdan azabı çekiyorum boş yere beynimi yoruyorum şimdi ona derdim yokmuş gibi :KK14: bari yiyeceksen sakla sabahın köründe kalk ye dimi ama yok ben de kafa yok sen git akşam ye. ay ne diyorum ben ya. yeme buse yemeeeeeee :KK52:

yaaa di mi:KK50: aslinda biz onlari kalbimizden cikaralim.bizi ne hallere getirdiler.bir ara ben kalorili boyle seylerle karsilastigimda ben onu sevmem zaten diyordum.sonra istahim bile azqliyordu.tabi bazen sokmuyor ama genellikle oluyordu .niye unutmusum ki ben bunu.:KK9:

burcu izledim jillian ı ve çok tırstım vallaaaaaaa :KK52: yandık bittik yine hoplatıp zıplatcak yere atıp kaldırcak kadın bizi ama olsun... ilk gün yapınca anlarız zaten yapabilir miyiz nası bi şey falan. :26: ama yapan nasıl yapıyor. yarısını da olsa yapmalıyız bence. hatta ilk 3 gün ben yarısını yapabilirim. sonra çok kötü kas ağrım oluyor. ham olduğum için ertesi gün yığılıp kalmak istemem...

zaten biliyorsun buseee ilk levelde yarısı yapılıyo yarısı yarım yamalak oluyo ama jillianda yarısını yapmak bile büyük marifet :KK9:

Burcu bugün sen söyledikten sonra bende araştırdım 30 günde doğruysa inanılmaz inceltiyo ama dayanmak güç bana da erken sanırım şimdi böyle tempoyla başlarsam bıkarım gibi geliyo. Önce 10-15 kilo vereyim sonra yapayım diyorum 89 a ulaşmak şu andaki ilk aşama hedefim 80 lere dönmek istiyorummm

canım sen bence leslie ile başla derim biraz kasların ısınsın sonra jillian yap bence leslie sansone walk at home bi bal istersen

burcuuuuuu:KK1:
gonderdıgın vıdeoyu ızledım
ben mumkun degıl yapamam bunları:KK1:
ama asıl mesele delı gıbı yapmak ısteyısımde....

bende yapamam diyorum ama hatnları görünce gaza geldim daha önce başka bi programını 20 gün yapmıştım

busecıgım kadın valla ısını bılıyor.ya o nasıl bır vucut.dedıgın gıbı basıt hareketlerden baslayıp dısımızı sıkıp yapalım yaaa.
kas ağrısını ceksek ceksek 4 gun cekerız.ama sonuca deger dımı.
ayyyyy:18::18::18::18:

X