Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

doğru söylüyorsun canım.yoksa hepimizin yanlış beslenme alışkanlıkları olmasa burada ne işimiz var di mi...kendimize göre değil olması gerekene göre yorum yapmak en iyisi:)))

eveeeet.:KK53::KK53::KK53:çıldırıciiiiiiim!!!!!!!!!!

eveeet canım yemeyi bilsek burda işimiz neeeee :KK76:

aaa çıldıriciiğğim falan deyip kendini tatlı yemeye programlıyorsun şuan. bu yanlış :KK20: hemen kendine gel canan :KK22:çok fenaysan yarım yağlı ya da yağsız süte tarçın at onu iç. ya da elmayı dilimle kaseye yoğurtla karıştır mis gibi ye. ama şimdi değil tabi yarın erken saatte yap bunları :KK9:

hadi bakalım merakla bekliyorum sonucunu canan :KK31:

evet kaptan feci bir şey :KK1:

canım yanlış anlama ama sen sürekli evde pasta kek mi yapıyorsun? bu şekildeyse çok sağlıksız. kızın da ilerde şişman olsun istemiyorsan yemek yapma alışkanlığını değiştirmelisin kesinliklee :26:

Yok canım. Sadece bu hafta yaptım. Okulda arkadaşları hep anlatıyormuş bana sen neden yapmıyorsun anne dedi :KK43: kıyamadım yoksa ben pasta börek yapmasını pek beceremezdim tariflerle yapıyorum.

Yok canım. Sadece bu hafta yaptım. Okulda arkadaşları hep anlatıyormuş bana sen neden yapmıyorsun anne dedi :KK43: kıyamadım yoksa ben pasta börek yapmasını pek beceremezdim tariflerle yapıyorum.

anladım canım :KK19: ay kıyamam ben ona yaaa ne tatlı söylemiş öyle :KK16:

herkese selaammm.
ben geldım

selaaam gececi kaçaaak :KK3:

Son düzenleme:
anladım canım :KK19: ay kıyamam ben ona yaaa ne tatlı söylemiş öyle :KK16:

selaaam gececi kaçaaak :KK3:
:KK1::KK1::KK1:
ayy cok guldum..
naapayım canımcım ya haftayı bıtırdık nıhayet . calısıtıgım ıcın gunduzlerı gıremıyorum malesef.
aksam yemek ye,evı topla,bulasık,dus vs den sonra anca gırebılıyorum

arkadaslar sanırım ben 38 beden falan oldum:KK76::KK76::KK64::KK64:
bugun 40 beden pantolon gıymıstım belı cok rahat,ama popo ve bacak tarafı baya bollastı.
ben ırı bır kadınım,kemıklı bır yapım var boyum da 1.75 cm. zayıf algılanmıyorum ama zayıf hıssedıyorum:KK1::KK1::KK1:

eveeet canım yemeyi bilsek burda işimiz neeeee :KK76:

aaa çıldıriciiğğim falan deyip kendini tatlı yemeye programlıyorsun şuan. bu yanlış :KK20: hemen kendine gel canan :KK22:çok fenaysan yarım yağlı ya da yağsız süte tarçın at onu iç. ya da elmayı dilimle kaseye yoğurtla karıştır mis gibi ye. ama şimdi değil tabi yarın erken saatte yap bunları :KK9:
tamam tamamaaaaam:KK50:
zaten ben tatlıyı hiç sevmem hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç:KK5:

bugun 40 beden pantolon gıymıstım belı cok rahat,ama popo ve bacak tarafı baya bollastı.
ben ırı bır kadınım,kemıklı bır yapım var boyum da 1.75 cm. zayıf algılanmıyorum ama zayıf hıssedıyorum:KK1::KK1::KK1:
tebrikler canım:KK9::KK9::KK9:
ooo hosgeldınız efendım...

:KK49:hoşbulduuuuuum nihalcim :)))))))))))))))))))
nasılsın??????
diyet süper gidiyor anlaşılan:)))))):nazar::nazar::nazar:

$DSC_0054[1].jpg

buseeeee programı anca böle ypabildim staj filan bu kadar oldu :44:

:KK1::KK1::KK1:
ayy cok guldum..
naapayım canımcım ya haftayı bıtırdık nıhayet . calısıtıgım ıcın gunduzlerı gıremıyorum malesef.
aksam yemek ye,evı topla,bulasık,dus vs den sonra anca gırebılıyorum

anladım canım :KK1:

maşallah manken gibi olacaksın deseneee boy pos her şey tam olacak :KK76::KK76::KK76: tebrik ederim 38 olmuşsun devamını dilerim 36 ya beklerim :KK9:

nasılsın??????

ayy kıyamaaaamm :KK9: ya da hayır kıyarım En Büyük KK

yok tatlı cıs tatlı :KK53:

valla ben yedim çikolatayı elde var sıfır. ve ekstra vicdan azabı çekiyorum boş yere beynimi yoruyorum şimdi ona derdim yokmuş gibi :KK14: bari yiyeceksen sakla sabahın köründe kalk ye dimi ama yok ben de kafa yok sen git akşam ye. ay ne diyorum ben ya. yeme buse yemeeeeeee :KK52:

:KK42::KK42:

nasılsın??????

ıyıyım canım tesekkur ederım,mutluyum bugun cunku nıhayet haftasonuna gırdık bız calısanlar ..
dıyet ıyı gıdıyor cok sukur.şışko degılım artık,bunu bılıyorum..

sen de ıyısın degıl mı..

anladım canım :KK1:

maşallah manken gibi olacaksın deseneee boy pos her şey tam olacak :KK76::KK76::KK76: tebrik ederim 38 olmuşsun devamını dilerim 36 ya beklerim :KK9:

ayy kıyamaaaamm :KK9: ya da hayır kıyarım En Büyük KK

yok tatlı cıs tatlı :KK53:

valla ben yedim çikolatayı elde var sıfır. ve ekstra vicdan azabı çekiyorum boş yere beynimi yoruyorum şimdi ona derdim yokmuş gibi :KK14: bari yiyeceksen sakla sabahın köründe kalk ye dimi ama yok ben de kafa yok sen git akşam ye. ay ne diyorum ben ya. yeme buse yemeeeeeee :KK52:
aah ahh nerde canım ya ben 36 olamam mumkun degıl,zaten hala saskınım aslına bakarsan.bunca kıloyu nasıl verdım ne ara verdım.tek bıldıgım cok zorlandıgım oldu.alması cok kolay vermesı cok zormus..
mankenlıkte gozum yok canım ya,sadece daha anne olmadım,bıraz ona hazırlık yapıyorum da dıyebılırız.cunku 84 kıloyla hamıle kalmayı dusunseydım ,ılerleyen zamanlarda cok zor gunler gecırebılırdım sağlıgım acısından.
hedefım ıdeal kıloma erısmek,fazlasında gozum yok:KK16::KK16:

burcuu güzel ama ben 3 gün yapcam jillian 1 gün ara vericem. :KK34: bencecuma, cumartesi 8.min yap. pazar dinlen. p.tesi dinlenme sonrası jullian a başla :KK76: hem hafta sonu gencayla oluyosun. daha iyi olur senin için :KK31:

kuzum pzartesi salı stajdan çok yorgun geliyorum o nedenle böle yaptım çarş. perş. cuma yapsam bu sefer araya çok zaman giriyo bilemedim ki

aah ahh nerde canım ya ben 36 olamam mumkun degıl,zaten hala saskınım aslına bakarsan.bunca kıloyu nasıl verdım ne ara verdım.tek bıldıgım cok zorlandıgım oldu.alması cok kolay vermesı cok zormus..
mankenlıkte gozum yok canım ya,sadece daha anne olmadım,bıraz ona hazırlık yapıyorum da dıyebılırız.cunku 84 kıloyla hamıle kalmayı dusunseydım ,ılerleyen zamanlarda cok zor gunler gecırebılırdım sağlıgım acısından.
hedefım ıdeal kıloma erısmek,fazlasında gozum yok:KK16::KK16:

evet ben de ne güzel almıştım kiloları şimdi yırtınıyorum resmen vermek için. gerçi kaçamak falan yapıyorum eskiden hiç olmazdı ben de böyle şeyler çok katıydım. irademi kaybettim ama yine de bir şekilde devam ediyorum. spora da başlıyoruz burcuyla. kurtulcam bu kilolardan ve daha önemlisi fit olcam kaçış yok En Büyük KK

bence fazlasını ver kilolarının hamilelik düşünüyorsan, çünkü hamilelikte bol bol kilo alcaksın zaten :KK9:

kuzum pzartesi salı stajdan çok yorgun geliyorum o nedenle böle yaptım çarş. perş. cuma yapsam bu sefer araya çok zaman giriyo bilemedim ki

hımm anladım canım :KK31: ben 3 gün jullian yapcam 1 gün ara vercem. başka bir şey yapmıycam çünkü çok ağır bir program zaten jullian :KK34: belki esktradan karın egzersizi yapabilrim sadece biraz :KK76: jullian da birlikteyiz :KK15:

X