Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Tunaydin ..2.olmusuz tebrikler.Ayrica takımdan dereceye giren masum nickli arkadaşmızıda tebrik ederim..:)

Dunku menum

Sabah 10:15
1 bardak neskafe sekersiz

Oğlen 12:00
1 kepce corba
1 kase yogurt
2 parca et
1 servis kasıgı arpa sehriye pilavı (bu olmasa daha iyiydi)

Aksam 18:00
1 servis kasıgı patlıcanlı yemek
1 kase kadar kıymalı karnıbahar

(pilav vardı mis gibi kokuyordu yemedim, aksam cocuklar patlamıs mısır istediler, onşara yaptmm agzıma surmedim, gecede sinemaya gittik esimle, normlade ya patlamıs mısır yada cips alırdık, sordu yine, hayır.almayalım dedim ve gunu tamamladım)

Su 2 lt ancak
Cok yurudum yine, ve benim genel.yuruyusum hızlıdır, acelem olmasada kostur kostur yururum ben :))

Dünkü menü
sabah 07:30
Elma sirkeli su

kahvaltı 08:00
1adet yumurta
2dilim tam buğday ekmegine tost..

ara 10:30
4 adet badem
2 fındık
1bardak yesil cay

öğle 12:45
Hamsi tava
yesil salata

ara 15:00
Yesil çay

aksam 19:00
4 adet pazi sarma
3 kaşık yoğurt. .
su 2.5 litre
spor yok..

tamam burcuuu :KK76: bu saat oldu derse başlamadım derse geçyorum ben dee:KK31:

:KK3:

buseee iyice araştıralım diyet+ spora başlayalım ama ben salıdan önce başlayamam reglim bitsin bu ay çok sancılı geçiyo yoksa bugün başlıcaktım pazartesi salı çarşamba kısa egzersizler perş cuma uzun soluklu yapabilirim cumrtesi yada pazar gencayla bulştuğum için o günlrede özel bişiler koyabiliriz :KK52:

kizar amcam vefat etti eger arabada yer olursa memlekete gidicem haberiniz olsun.
allah rahmet eylesin canım:KK43:
Kızlar bu arada bu hafta ikinci olduk çok şükür. Sarı kartımız siliniyor. Bundan sonra % 0.30 un altında kilo istemiyorum hiç kimseden. Hatta yarın fırsatım olursa herkesin en az vermesi gereken kiloyu hesaplayacağım. Ona göre davranırsınız. Sarı kartı sildirmek zor oluyor gerçekten. İlk defa aldık ama zar zor sildirdik.

:KK9::KK9::KK9::KK9:cok sevindim.
bu duruma en az katkısı olan ben olsam da.:KK50:
ama haftaya güzel olacak inşallah:)

Gunaydınlar herkese, bugun ders calısmam lazım yarına son bi sınavım var.. Kızlar, herkese kacamaksız bir hafta diliyorum, bu hafta da 1 kg gider mi dersiniz?:))
gider gideeeer.bak arkadaşlarımız ikişer ikişer vermişti geçen hafta:)))
Kızlar dün önüme ne kacamaklar cıktı ama hepsini elimin tersiyle ittim, ve gunu kacamaksız kapattom onun için cok memnunum:)
:KK9::KK9::KK9:

Dünkü menü
Elma sirkeli su

1adet yumurta

4 adet badem
2 fındık
1bardak yesil cay

Hamsi tava
yesil salata

Yesil çay

4 adet pazi sarma
3 kaşık yoğurt. .
su 2.5 litre
spor yok..

afiyet olsun canım.gayet kontrollü bir menü bence:)

ebrucugum tesekkur ederım.haftaya daha ıyı olacak ınsallah.regl olmazsam kesın - çıkarım.
ebrucugum senden de eğer konuya vakıfsan benım spor salonu problemımle ılgılı fıkırlerını ozellıkle beklıyorum:KK54:
kas yaparak zayıflamamla ılgılı
Spor salonu fikri çok güzel canım. Bende düşünüyorum ama malum iki çocukla çok zor. Artık eşimin mesaisi erken bitmeye başladı. Akşamları düşünüyorum ama yakın bir spor salonu bulamadım. Bulduklarımın da saatleri bana uymuyor. Bence aerobik ya da plates yapabilirsin. Fitness önermiyorum çünkü sen henüz hedef kilona ulaşmadın. Hedefe ulaşana kadar kas yapacak sporlardan uzak dur bence. İncelmeye çalış. Hedefe ulaştıktan sonra kas yapabilirsin o zaman daha şekilli bir vücudun olur. Ayrıca yüzebilirsin de. O da çok güzel bir spor bence. Ben bir ay sonra düşünüyorum yüzmeye başlamayı. Hayatında spor olsun da ne olursa olsun bence. Yeter ki olsun :KK34:

Su listeye girmeye hak kazansaydim gorurdunuz bendeki azmi:) onumde ne yemekler ne pastalar borekler yeniyorda ucundan bile demiyorum.VAAZGECMEYECEGIM.
Sen okadar karizma yap meslegin olsun isin olsun aklin basinda olsun(nekadar kendimi begendim bu arada hihihihi) sonra sismansin diye milletin maskarasi ol.
Ay bi de akil vermezlermi su gorumceler "Canim kilo verde bi an once cocuk yap"Ben dusunemiyorum zaten beyin yok ya sanki!!!!
Korkuyorum sartlanmaktan ya zayiflayip hamile kalcm demek istemiyorum planladigim gibi gitmezse muthis hayal kirikligi yasarim kendimi biliyorum cunku.
Cok baski var bu aralar ya hadi kaynanayi gorumceyi anladikta anneme noluyo ya suraya iki gunlugune geldim bebek ha bebek olmazsa gorursun deyip duruyorn!

Hersey iyi olacak benim hala umudum var....
Canım eğer gerçekten istiyorsan unutma başaramayacağın hiç bir şey yok. Ben takıma başladığımda 85,5 kiloydum. Hayatımda gördüğüm en yüksek kilo. Allahtan boyum 172 aşırı kötü değildi bu kilo. Ama yıllarca yiyip yiyip kilo almayan incecik bir bele sahip 50 kilo bir hatun olarak yaşayınca bu 85,5 bana hayatımın sonu gibi göründü. O dönem bizde bebek istiyorduk. Hiç bir sorun olmamasına rağmen hamile kalamıyordum. Bende bebek işini askıya alıp zayıflamaya karar verdim. Tam mezun oldum 61,8 kiloyla bir baktım ki 5 haftalık hamileyim. :KK16: Emin ol kilo sağlığımızı olumsuz etkiliyor. Hatta bence bebek sahibi olmayı da engelliyor. Şöyle bir bak bizim takıma. Aramızda o kadar güzel kilo veren insanlar var ki. Senin onlardan ya da en basiti benden hiç bir eksiğin yok. Eğer biz başarabildiysek eminim sende başarabilirsin. Yeter ki iste :KK34:

Bu saatte kimse kalmiyor herhalde ancak girebildim tlfdan:) dedemin kirki var pazar gunu kosturmacalar devam su pazar gelsinde evime doneyim artik ya:KK43:
Menumu yazayim dunki
Sabah
1 yumurta haslanmis
Domates, salatalik, biber
Sekersiz cay
Ogle
Carsidaydim dolandim neler koktu burnuma ama hicbise yemedim
Sadece 1 orta turk kahvesi
Aksam
2 kucuk kase merc corba
2 bardak ayran
Biraz kozlenmis patlcan
1 tabak salata
(Cok mu yemisim ya) :KK43:
Menünü çok beğendim. Ama keşke öğle yemeğini atlamasaydın. Öğünlerin yanına saatleri de yazarsan eğer sevinirim. Ayrıca çok yememişsin gayet güzel. :KK34:

canım dün sabah tartıldım 91.3 geldim
ayrılırken 87.5 tum
ama en geç iki haftada listede olmayı planmlıyorum
bol paylaşımla motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıcam

canım sıkma canını vericaz hep beraber
bak bizim kilolar yakın
ikimizde 90 lardayız
Zeynep çok almışsın resmen kendine kötülük ediyorsun. Bu kez gitme bir yerlere kurtul şu kilolardan. :KK20:

Kızlar dün önüme ne kacamaklar cıktı ama hepsini elimin tersiyle ittim, ve gunu kacamaksız kapattom onun için cok memnunum:)
Tebrikler :)
Gunaydınlar herkese, bugun ders calısmam lazım yarına son bi sınavım var.. Kızlar, herkese kacamaksız bir hafta diliyorum, bu hafta da 1 kg gider mi dersiniz?:))
Gider niye gitmesin..:)
günaydın canııımm :KK16:

burcuuu :KK52: ya biz jillian yapmasak da başka böyle 30 dk lık cardio programları var yap yakmak için... o videolarla selülitde kalmıyor gidiyor yağlar. onlardan yapsak araştırıp :KK53: terlemek lazım bol bol :KK9:
Bulduğunuz program olursa bizimlede paylaşın. .
günaydıın kızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!
kalorisiz ve kaçamaksız günler diliyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:
Teşekkür lerrrr.
MMerhaba kizlar
Dunku menum

Sabah 10.00
2 dilim kepekli ekmek
Peynir 5 tane zeytin
Domates salatalik
1 haslanmis yumurta

Ogle
1 kase Corba
1 tabak ispanak yemegi

Ara 1 tane portakal

Aksam 18.00
1 kase nesfit
Güzel menü ...
günaydın 13. takımın güzel hatunları
gününüz bol eğlenceli ve kahkahalı geçsin
Sağol canım seninde..:)
Günaydın benim güzel takımımın güzel ve çıtır hatunları :KK16: Herkese güzel, mutlu ve huzurlu bir hafta sonu diliyorum tabiiki kaçamaksız. :KK9:Bugün takım boş kalacağa benziyor. Sakın haaa kimse kaçamak yapmasın. Yoksa :KK47::KK47: Bu arada ben bu sabah 61.6 yıda gördüm inşallah haftaya cumaya süper bir sonuç alacağım. :KK16:
Tebrikler ebru.. haftaya 1. Olalım. .:)
kizar amcam vefat etti eger arabada yer olursa memlekete gidicem haberiniz olsun.
Başınız sağolsun. .Mekanı cennet olsun. .
canım yanlarından ve göbekten kurtulmanın tek yolu mekik ben mekikle halletmiştim ama dediğim gibi be jillian yapamıyorum o yere eğilip bacak hareketlerinde başım çok dönüyo o yüzden 8 Minute Abs - YouTube bu mavi donlu amcanın videolarını yapcam bacak basen karın bide ip yada squats tam karar veremedim ona
Benimde göbek var sıkılasmasi toparlanmasi gerek :KK43:
Su listeye girmeye hak kazansaydim gorurdunuz bendeki azmi:) onumde ne yemekler ne pastalar borekler yeniyorda ucundan bile demiyorum.VAAZGECMEYECEGIM.
Sen okadar karizma yap meslegin olsun isin olsun aklin basinda olsun(nekadar kendimi begendim bu arada hihihihi) sonra sismansin diye milletin maskarasi ol.
Ay bi de akil vermezlermi su gorumceler "Canim kilo verde bi an once cocuk yap"Ben dusunemiyorum zaten beyin yok ya sanki!!!!
Korkuyorum sartlanmaktan ya zayiflayip hamile kalcm demek istemiyorum planladigim gibi gitmezse muthis hayal kirikligi yasarim kendimi biliyorum cunku.
Cok baski var bu aralar ya hadi kaynanayi gorumceyi anladikta anneme noluyo ya suraya iki gunlugune geldim bebek ha bebek olmazsa gorursun deyip duruyorn!

Hersey iyi olacak benim hala umudum var....
Senin ne istedigin önemli. Azmin elinden hiç bir şey kurtulmaz..
Bu saatte kimse kalmiyor herhalde ancak girebildim tlfdan:) dedemin kirki var pazar gunu kosturmacalar devam su pazar gelsinde evime doneyim artik ya:KK43:
Menumu yazayim dunki
Sabah
1 yumurta haslanmis
Domates, salatalik, biber
Sekersiz cay
Ogle
Carsidaydim dolandim neler koktu burnuma ama hicbise yemedim
Sadece 1 orta turk kahvesi
Aksam
2 kucuk kase merc corba
2 bardak ayran
Biraz kozlenmis patlcan
1 tabak salata
(Cok mu yemisim ya) :KK43:
Cok degil canım :)
kas yaparken sanırım kılo alınıyormus.proteın takvıyesı yapmak gerekıyormus spordan 1 saat sonra.
sut,et,tavuk balık falan yenmelı dıyor.
arastırıyorum netten suan

Fazla kilo varken kas yapilmaz ideal kiloya yaklaşınca sıkı ve fit görünmek icin kas yapmak uygun diyorum..kendi görüşüm.

Kaçamak yapmazsan eğer bence gider. :KK9:

Hanifecim mekanı cennet olsun amcanın, Allah kalanlara sabır versin.. Onun için bir yasin-i şerif okuyacagım insallh.
Allah şimdiden kabul etsin canım.

İnanmak çok zor olsa da tebrik ediyorum seni. Büyük gelişmeler var sende :KK9:

Dunku menum

1 kepce corba
1 kase yogurt
2 parca et

(pilav vardı mis gibi kokuyordu yemedim, aksam cocuklar patlamıs mısır istediler, onşara yaptmm agzıma surmedim, gecede sinemaya gittik esimle, normlade ya patlamıs mısır yada cips alırdık, sordu yine, hayır.almayalım dedim ve gunu tamamladım)

Su 2 lt ancak
Cok yurudum yine, ve benim genel.yuruyusum hızlıdır, acelem olmasada kostur kostur yururum ben :))
Gayet güzel bir menü tebrik ediyorum seni. Kaçamakları reddetme konusunda da bravo diyorum :KK52:

Dünkü menü
Elma sirkeli su

1adet yumurta

4 adet badem
2 fındık
1bardak yesil cay

Hamsi tava
yesil salata

Yesil çay

4 adet pazi sarma
3 kaşık yoğurt. .
su 2.5 litre
spor yok..
Menün çok güzel Derya' cım afiyet olsun. Sarmalar neliydi?

allah rahmet eylesin canım:KK43:

:KK9::KK9::KK9::KK9:cok sevindim.
bu duruma en az katkısı olan ben olsam da.:KK50:
ama haftaya güzel olacak inşallah:)
Hadi bakalım senden haftaya iyi bir sonuç bekliyorum. :KK34: Ayrıca ikimizin ortalaması aynıydı bu hafta.

Merabalar ben 5 takima katildim ama ebru hanimdan baska. Kmsenen ses seda yok :KK43: sizlere bi bakiyim dedim ebrucugum ilgin icin tesekkurler 5 takim devam etmrsse burda olmayi cok usterim hoscakalin
Hoş geldin canım. Umarım sizin takımda biran önce düzelir. Öyle olacağına inanıyorum. Canın ne zaman sıkılırsa bizim takıma gelebilirsin. Yeter ki motivasyonun kaybolmasın. :KK34:

MMerhaba kizlar
Dunku menum

Sabah 10.00
2 dilim kepekli ekmek
Peynir 5 tane zeytin
Domates salatalik
1 haslanmis yumurta

Ogle
1 kase Corba
1 tabak ispanak yemegi

Ara 1 tane portakal

Aksam 18.00
1 kase nesfit

Menün gayet güzel Sevgi' cim. Su ve spor yazmamışsın. Birde lütfen her geldiğinde mutlaka geçmişi oku. :KK34:

Canim etli ayrica bu sabah biraz daha -ciktim haftaya ilk hedefime ulasmak istiyorum..az önce cok acıktım bir bardak ayran içtim. .sıfır kacamakla yola devam .

Canim etli ayrica bu sabah biraz daha -ciktim haftaya ilk hedefime ulasmak istiyorum..az önce cok acıktım bir bardak ayran içtim. .sıfır kacamakla yola devam .

Hadi bakalım maşallah o zaman sana. Bende artık 5 li rakamları görmek istiyorum. İnşallah bu hafta daha iyi olacak. Motivasyonum tavan yaptı :KK9:

Ama bir süre daha mezun olmak istemiyorum çünkü eğer mezun olursam eminim kilo veremeyeceğim hatta üstüne alabilirim bile. Korumaya hazır değilim henüz :KK52:

Cekelim Cekelim. Kuzucuk nasıl oldu?

Kuzucuk çok iyi allaha şükür. Ama hala burnu akıyor ve arada bir öksürüğü var. Sanırım öksürükte geniz akıntısından oluyor. Bu arada demiştim yaaa artık iyice emekliyoruz. Odaları dolaşmaya başladık. :KK16:

Hadi bakalım maşallah o zaman sana. Bende artık 5 li rakamları görmek istiyorum. İnşallah bu hafta daha iyi olacak. Motivasyonum tavan yaptı :KK9:

Ama bir süre daha mezun olmak istemiyorum çünkü eğer mezun olursam eminim kilo veremeyeceğim hatta üstüne alabilirim bile. Korumaya hazır değilim henüz :KK52:

Ooh ozaman bırakmak yok..benim gönlümde de 5 li rakamlar var..beraberce biz bu işi hallederiz..

Kuzucuk çok iyi allaha şükür. Ama hala burnu akıyor ve arada bir öksürüğü var. Sanırım öksürükte geniz akıntısından oluyor. Bu arada demiştim yaaa artık iyice emekliyoruz. Odaları dolaşmaya başladık. :KK16:

Maşallah maşallah büyüdü kuzum.Oksuruge en iyi ilaç ılık su..cocuklarda öksürük zor :KK43:

kolay gelsin canım sınavda
ayrıca bol şanslar
aferim kız elinin tersiyle itebildiysen senin kafanda bitmiş olay
maşallah bende itebildiğim an zaten çok hızlı veriyorum

Dunku menum

1 kepce corba
1 kase yogurt
2 parca et

Su 2 lt ancak

menün çok güzel

Dünkü menü
Elma sirkeli su

1adet yumurta

4 adet badem
2 fındık
1bardak yesil cay

Hamsi tava
yesil salata

Yesil çay

4 adet pazi sarma
3 kaşık yoğurt. .
su 2.5 litre
spor yok..

afiyet olsun canım

Spor salonu fikri çok güzel canım. Bende düşünüyorum ama malum iki çocukla çok zor. Artık eşimin mesaisi erken bitmeye başladı. Akşamları düşünüyorum ama yakın bir spor salonu bulamadım. Bulduklarımın da saatleri bana uymuyor. Bence aerobik ya da plates yapabilirsin. Fitness önermiyorum çünkü sen henüz hedef kilona ulaşmadın. Hedefe ulaşana kadar kas yapacak sporlardan uzak dur bence. İncelmeye çalış. Hedefe ulaştıktan sonra kas yapabilirsin o zaman daha şekilli bir vücudun olur. Ayrıca yüzebilirsin de. O da çok güzel bir spor bence. Ben bir ay sonra düşünüyorum yüzmeye başlamayı. Hayatında spor olsun da ne olursa olsun bence. Yeter ki olsun :KK34:

Canım eğer gerçekten istiyorsan unutma başaramayacağın hiç bir şey yok. Ben takıma başladığımda 85,5 kiloydum. Hayatımda gördüğüm en yüksek kilo. Allahtan boyum 172 aşırı kötü değildi bu kilo. Ama yıllarca yiyip yiyip kilo almayan incecik bir bele sahip 50 kilo bir hatun olarak yaşayınca bu 85,5 bana hayatımın sonu gibi göründü. O dönem bizde bebek istiyorduk. Hiç bir sorun olmamasına rağmen hamile kalamıyordum. Bende bebek işini askıya alıp zayıflamaya karar verdim. Tam mezun oldum 61,8 kiloyla bir baktım ki 5 haftalık hamileyim. :KK16: Emin ol kilo sağlığımızı olumsuz etkiliyor. Hatta bence bebek sahibi olmayı da engelliyor. Şöyle bir bak bizim takıma. Aramızda o kadar güzel kilo veren insanlar var ki. Senin onlardan ya da en basiti benden hiç bir eksiğin yok. Eğer biz başarabildiysek eminim sende başarabilirsin. Yeter ki iste :KK34:

Menünü çok beğendim. Ama keşke öğle yemeğini atlamasaydın. Öğünlerin yanına saatleri de yazarsan eğer sevinirim. Ayrıca çok yememişsin gayet güzel. :KK34:

Zeynep çok almışsın resmen kendine kötülük ediyorsun. Bu kez gitme bir yerlere kurtul şu kilolardan. :KK20:

evet canım kendime kötülük ettim ama artık buradayım
başınızı ağrıtıcam bol bol
birde ebru ben ne tür spor yapabilirim
kas yapmak istemiyorum şu an

geçmiş olsun canım
maşallah kuzucuğuna rabbim nazarlardan korusun

27 kasım çarşambadan ocak 15 e kadar sıkı bi diyet ve spor programı yapıyorum kendime ve başlıyorum kızlar ama bu arada bi makarna yiyip öle başlıcam diyete programı yapınca burayada yazıcam buseyle spor araştırıyoruz

X