Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

olsun verirsin canım :) şuanda kaç kilosun tam olarak? ticker ın doğru değil sanırım 2-3 hafta gerek dediğine göre :KK31:

iyi geceler :KK3:

canım dün sabah tartıldım 91.3 geldim
ayrılırken 87.5 tum
ama en geç iki haftada listede olmayı planmlıyorum
bol paylaşımla motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıcam

Su listeye girmeye hak kazansaydim gorurdunuz bendeki azmi:) onumde ne yemekler ne pastalar borekler yeniyorda ucundan bile demiyorum.VAAZGECMEYECEGIM.
Sen okadar karizma yap meslegin olsun isin olsun aklin basinda olsun(nekadar kendimi begendim bu arada hihihihi) sonra sismansin diye milletin maskarasi ol.
Ay bi de akil vermezlermi su gorumceler "Canim kilo verde bi an once cocuk yap"Ben dusunemiyorum zaten beyin yok ya sanki!!!!
Korkuyorum sartlanmaktan ya zayiflayip hamile kalcm demek istemiyorum planladigim gibi gitmezse muthis hayal kirikligi yasarim kendimi biliyorum cunku.
Cok baski var bu aralar ya hadi kaynanayi gorumceyi anladikta anneme noluyo ya suraya iki gunlugune geldim bebek ha bebek olmazsa gorursun deyip duruyorn!

Hersey iyi olacak benim hala umudum var....

canım sıkma canını vericaz hep beraber
bak bizim kilolar yakın
ikimizde 90 lardayız

kızlar special k yedim 1 kase dershaneye gidiyorum gelince girerim yine ama temizlikte yapcam bugün ayyy çok iş var :KK52:

afiyet olsun burcucum
dershanede de kolay gelsin sana

kizar amcam vefat etti eger arabada yer olursa memlekete gidicem haberiniz olsun.

canım başın saolsun

Günaydın benim güzel takımımın güzel ve çıtır hatunları :KK16: Herkese güzel, mutlu ve huzurlu bir hafta sonu diliyorum tabiiki kaçamaksız. :KK9:Bugün takım boş kalacağa benziyor. Sakın haaa kimse kaçamak yapmasın. Yoksa :KK47::KK47: Bu arada ben bu sabah 61.6 yıda gördüm inşallah haftaya cumaya süper bir sonuç alacağım. :KK16:

günaydın ebrucum
evet güzel sonuç alacağına eminim haftaya

Merabalar ben 5 takima katildim ama ebru hanimdan baska. Kmsenen ses seda yok :KK43: sizlere bi bakiyim dedim ebrucugum ilgin icin tesekkurler 5 takim devam etmrsse burda olmayi cok usterim hoscakalin

MMerhaba kizlar
Dunku menum

Sabah 10.00
2 dilim kepekli ekmek
Peynir 5 tane zeytin
Domates salatalik
1 haslanmis yumurta

Ogle
1 kase Corba
1 tabak ispanak yemegi

Ara 1 tane portakal

Aksam 18.00
1 kase nesfit

arkadaslar kılo veren herkesı tebrık ederım.çok sevındım.daha ıyısını yapacağımıza emınım.bız süper bi takımız:KK9:

eveeet :KK76:En Büyük KK

arkadaslar ben spor salonuna yazılmak ıstıyorum ne dersınız.artık buralar yağmur çamur..
dısarda yuruyemıyorum.hava da erken kararıyor zaten.
ama amacım karın bolgemı sıkılastırıp kas yapmak ne dersınız?konu hakkında bılgısı olan?

kas yaparken sanırım kılo alınıyormus.proteın takvıyesı yapmak gerekıyormus spordan 1 saat sonra.
sut,et,tavuk balık falan yenmelı dıyor.
arastırıyorum netten suan

spor yaparken diyet yapmayınca kilo alınıyor ve kalınlaşılıyor diye biliyorum canım. iyice bi araştırmak gerek başka bir durum var mı bilmiyorum :KK31:

Bu saatte kimse kalmiyor herhalde ancak girebildim tlfdan:) dedemin kirki var pazar gunu kosturmacalar devam su pazar gelsinde evime doneyim artik ya:KK43:
Menumu yazayim dunki
Sabah
1 yumurta haslanmis
Domates, salatalik, biber
Sekersiz cay
Ogle
Carsidaydim dolandim neler koktu burnuma ama hicbise yemedim
Sadece 1 orta turk kahvesi
Aksam
2 kucuk kase merc corba
2 bardak ayran
Biraz kozlenmis patlcan
1 tabak salata
(Cok mu yemisim ya) :KK43:

menü güzel canım yediklerin kilona göre çok değil bence. afiyet olsun ve Allah rahmet eylesin dedeni...

Su listeye girmeye hak kazansaydim gorurdunuz bendeki azmi:) onumde ne yemekler ne pastalar borekler yeniyorda ucundan bile demiyorum.VAAZGECMEYECEGIM.
Sen okadar karizma yap meslegin olsun isin olsun aklin basinda olsun(nekadar kendimi begendim bu arada hihihihi) sonra sismansin diye milletin maskarasi ol.
Ay bi de akil vermezlermi su gorumceler "Canim kilo verde bi an once cocuk yap"Ben dusunemiyorum zaten beyin yok ya sanki!!!!
Korkuyorum sartlanmaktan ya zayiflayip hamile kalcm demek istemiyorum planladigim gibi gitmezse muthis hayal kirikligi yasarim kendimi biliyorum cunku.
Cok baski var bu aralar ya hadi kaynanayi gorumceyi anladikta anneme noluyo ya suraya iki gunlugune geldim bebek ha bebek olmazsa gorursun deyip duruyorn!

Hersey iyi olacak benim hala umudum var....

canım kilo vermek azimliysen çok kolay... yeter ki iste başarıcaksın :KK19:

canım yanlarından ve göbekten kurtulmanın tek yolu mekik ben mekikle halletmiştim ama dediğim gibi be jillian yapamıyorum o yere eğilip bacak hareketlerinde başım çok dönüyo o yüzden 8 Minute Abs - YouTube bu mavi donlu amcanın videolarını yapcam bacak basen karın bide ip yada squats tam karar veremedim ona

tamam ben de bir bakayım buna :KK31:

kızlar special k yedim 1 kase dershaneye gidiyorum gelince girerim yine ama temizlikte yapcam bugün ayyy çok iş var :KK52:

ay bu işleeer oooff :KK52::KK52::KK52:

kizar amcam vefat etti eger arabada yer olursa memlekete gidicem haberiniz olsun.

başınız sağ olsun tamam canım :KK50:

Günaydın benim güzel takımımın güzel ve çıtır hatunları :KK16: Herkese güzel, mutlu ve huzurlu bir hafta sonu diliyorum tabiiki kaçamaksız. :KK9:Bugün takım boş kalacağa benziyor. Sakın haaa kimse kaçamak yapmasın. Yoksa :KK47::KK47: Bu arada ben bu sabah 61.6 yıda gördüm inşallah haftaya cumaya süper bir sonuç alacağım. :KK16:

günaydın en güzel kaptaaan :KK16: kaçamak yok En Büyük KK tebrik ederim seni bence de süper olcak haftaya :KK76:

günaydın 13. takımın güzel hatunları
gününüz bol eğlenceli ve kahkahalı geçsin

canım dün sabah tartıldım 91.3 geldim
ayrılırken 87.5 tum
ama en geç iki haftada listede olmayı planmlıyorum
bol paylaşımla motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıcam

canım sıkma canını vericaz hep beraber
bak bizim kilolar yakın
ikimizde 90 lardayız

günaydııın :KK16:
canım 4 kiloyu kısa zamanda verirsin bence :KK31: ben 7 kg falan aldım rezalet yani :KK1:

Merabalar ben 5 takima katildim ama ebru hanimdan baska. Kmsenen ses seda yok :KK43: sizlere bi bakiyim dedim ebrucugum ilgin icin tesekkurler 5 takim devam etmrsse burda olmayi cok usterim hoscakalin

merhaba canım :KK3:umarım devam eder de kapanmaz takım :26:

MMerhaba kizlar
Dunku menum

Sabah 10.00
2 dilim kepekli ekmek
Peynir 5 tane zeytin
Domates salatalik
1 haslanmis yumurta

Ogle
1 kase Corba
1 tabak ispanak yemegi

Ara 1 tane portakal

Aksam 18.00
1 kase nesfit

çok güzeeel :KK9:

aayy eve bakmaya gelecekti birileri kiraya tutmak için ama gelmediler... bekledik bekledik ama bulamamış geri dönmüşler :KK1: o kadar temizlik yaptım sabahın köründe ortalığı topladım falan şu işe bak. onlar yüzünden kahvaltımı da 10.30 da yapabildim. mahvettiler günü haberleri yok :KK47:

günaydıın kızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!
kalorisiz ve kaçamaksız günler diliyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydıın kızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!
kalorisiz ve kaçamaksız günler diliyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın canııımm :KK16:

yok kız yapınca hepsini peşpeşe pek bi ağrı yapıyo ben jillian yapmam ya :KK52:

burcuuu :KK52: ya biz jillian yapmasak da başka böyle 30 dk lık cardio programları var yap yakmak için... o videolarla selülitde kalmıyor gidiyor yağlar. onlardan yapsak araştırıp :KK53: terlemek lazım bol bol :KK9:

günaydın canııımm :KK16:

burcuuu :KK52: ya biz jillian yapmasak da başka böyle 30 dk lık cardio programları var yap yakmak için... o videolarla selülitde kalmıyor gidiyor yağlar. onlardan yapsak araştırıp :KK53: terlemek lazım bol bol :KK9:

araştır bakalım kuzum banada söle konuşalım ben bi temizlik ypmaya kaçıyorumm:KK8:

Gunaydınlar herkese, bugun ders calısmam lazım yarına son bi sınavım var.. Kızlar, herkese kacamaksız bir hafta diliyorum, bu hafta da 1 kg gider mi dersiniz?:))

Hanifecim mekanı cennet olsun amcanın, Allah kalanlara sabır versin.. Onun için bir yasin-i şerif okuyacagım insallh.

Gunaydınlar herkese, bugun ders calısmam lazım yarına son bi sınavım var.. Kızlar, herkese kacamaksız bir hafta diliyorum, bu hafta da 1 kg gider mi dersiniz?:))

kaçamak yapma suyu aksatma gider canım gideer :KK16: ben de diyet listelerine daldım gidemedim :18: amaa spor yaptım az önce bacak ve toto egzersizi :KK23:

şimdi derse geçiyorum tubacım... sana da iyi çalışmalar... görüşürüzz :KK3:

Kızlar dün önüme ne kacamaklar cıktı ama hepsini elimin tersiyle ittim, ve gunu kacamaksız kapattom onun için cok memnunum:)

kaçamak yapma suyu aksatma gider canım gideer :KK16: ben de diöyet listelerine daldım gidemedim :18: amaa spor yaptım az önce bacak ve toto egzersizi :KK23:

şimdi derse geçiyorum tubacım... sana da iyi çalışmalar... görüşürüzz :KK3:

İnsallh canımcım, hadi sana da kolay gelsin

X