Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Stres... Ben güzlerce doğru düzgün bir şey yemediğimi bilirim. Benim kilomum nedeni de stres bence. Neyse artık stresi de aşıyorum :))
stres bir sürü hastalık sebebi zaten canım.hem çevreneki hiçbirşey sen gerginsin diye daha yolunda gitmiyor maalesef.keskin sirke küpüne zarar.rahat ol."olur gideer" de"su akaryolunu bulur de".zaman bırak:)
canan senin listelerini özellikle didikliycem. o kilolar gidecek En Büyük KK

ebru bugünlük gitti canım. herkes sayacak mesajlarını ve bildirecek canım :KK34:

didikle canım yaaaaaaa:KK43:((:-)29::KK19::KK19:
şu rahatlığıma bakma:KK43:((:-)50:iiçim hiç rahat değil ama yapamıyorum bir türlü.:KK5:

mesaj işini doğru mu anlamışım:herkes yine günlük mesaj sayısını yazacak.görevli ertesi günü bir önceki günün yazılan mesajlarını listeleyip kaptana gönerecek.öyle mi????

valla o kız benim idolüm yaaa :KK52: o nası bi kız o insan mı... o zayıfsa biz neyiz yaaaaaaaa :KK5:
cok güldüm ya:KK1::KK1::KK1:

Kızlar ben kaçıyorum artık. Maşallah takımın hızına yetişemiyorum artık. Yarın çok işim var büyük temizlik yapmam lazım çocuklarla yapabilirsem eğer. Gelemeyebilirim merak etmeyin. Şimdiden iyi geceler herkese :KK16:

kolay gelsin kaptancim, benimde haftasonlari artik dolu bakalim menüm nasil olacak,
yarin yardim ettikten sonra disarida olcam büyük ihtimalle disarida yiycem cok dikkat etmeliyim

stres bir sürü hastalık sebebi zaten canım.hem çevreneki hiçbirşey sen gerginsin diye daha yolunda gitmiyor maalesef.keskin sirke küpüne zarar.rahat ol."olur gideer" de"su akaryolunu bulur de".zaman bırak:)

didikle canım yaaaaaaa:KK43:((:-)29::KK19::KK19:
şu rahatlığıma bakma:KK43:((:-)50:iiçim hiç rahat değil ama yapamıyorum bir türlü.:KK5:

mesaj işini doğru mu anlamışım:herkes yine günlük mesaj sayısını yazacak.görevli ertesi günü bir önceki günün yazılan mesajlarını listeleyip kaptana gönerecek.öyle mi????

ah canan yaaa o kadar yoksun ki takımda yani bilmiyorsun mesaj bildirimini nasıl yaptığımızı 4 gündür yapıyoruz bunu oysa :KK20: burayla daha ilgili olmalısın bence o kiloların gitmesi için :KK31:

neyse bu kadar azar yeter :KK9:

şimdiii anlatıyorum....

hergün mesajlarını sayıcaksın ve ebrunun paylaştığı listedeki tarihe göre karşısında yazan kişiye göndericeksin. 22-23 kasım mesajlarını evamaria ya göndericez mesala şuan. evamaria da 2 günün sonunda bizim bildirimlerimizi liste halinde takımda paylaşıcak. bildirim yapmamış olanların karşısında 0 geçicek ve uyarı alıcak. tekrarlanması halinde sanırım diskalifiye olma durumu var, ya da ceza gibi bir şey o kısmı ben de net bilmiyorum :KK31:

cok güldüm ya:KK1::KK1::KK1:

kolay gelsin kaptancim, benimde haftasonlari artik dolu bakalim menüm nasil olacak,
yarin yardim ettikten sonra disarida olcam büyük ihtimalle disarida yiycem cok dikkat etmeliyim

ama doğru değil mi yaaaaaaaaa :KK52: kıza bak yaaaaaaaaaaaa :KK52:

der valla benım esımde oyle cayın yanında ıllakı bısey olacak cerez mısır falan cekırdegı hıc eksık olmuyor zaten beyımızın gobek almış basını gıdıyor :KK14: gıcıkkı ne gıcık ama olsun daha cok azmedıyorum zayıflamak için :nazar:
zayıflayalım da
b güzel dalga geçelim inşallah:KK1:
ah canan yaaa o kadar yoksun ki takımda yani bilmiyorsun mesaj bildirimini nasıl yaptığımızı 4 gündür yapıyoruz bunu oysa :KK20: burayla daha ilgili olmalısın bence o kiloların gitmesi için :KK31:

neyse bu kadar azar yeter :KK9:

şimdiii anlatıyorum....

hergün mesajlarını sayıcaksın ve ebrunun paylaştığı listedeki tarihe göre karşısında yazan kişiye göndericeksin. 22-23 kasım mesajlarını evamaria ya göndericez mesala şuan. evamaria da 2 günün sonunda bizim bildirimlerimizi liste halinde takımda paylaşıcak. bildirim yapmamış olanların karşısında 0 geçicek ve uyarı alıcak. tekrarlanması halinde sanırım diskalifiye olma durumu var, ya da ceza gibi bir şey o kısmı ben de net bilmiyorum :KK31:
haklısın canım bu hafta toparlıyorum kendimi inşallah.
gidecek bu kilolar!!!!!
demek 4 gündür yapıyorsunuz:KK17:acıklamaların için teşekkürler:)

Tesekurler canim y bunusanirim 2 gun yapiyoruz ...ben zayif olsada yuzu tombis olanlardanim yani yuzum hic zayiflamiyor

Ayy cok tatlisin o zamaan. Bugun mustakbel gorumcemde bana senin yuzun zayiflamis canim dedi bende direk kilo verdim ondandir dedim :KK70:

Hayırlı olsun darısı başımıza :KK9:

Canım benim ya :KK43:
Kızıma hamileyken kesin engelli olacak kolu yada bacağı olmayacak dedi ilk gitiğim doktor o kadar huzursuz evliliğin içinde hep yavrumla konuştum dua ettim çok şükür öyle sağlıklı ve akıllı ki. Allah o kuzuya şfa versin inşallah.

canım gerçekten çok yakışmış.

Amin canim Rabbim kimsenin basina vermesin

Kızlar şuan 8 kişi aktif listede 10 kişi liste dışında olmak üzere toplam 18 kişiyiz. Sizden istediğim lütfen herkes mesaj sayılarına ve paylaşımlarına dikkat etsin. Bundan sonra paylaşımı az olan ve en az 5 mesaj kuralını ihlal eden ve geçmişi okumadığını anladığım kişiler liste dışı kalacak. Artık herkesin daha çok dikkat etmesini istiyorum. Burda herkes kendi için yarışıyor. O nedenle lütfen kurallara uyalım.

Kaptancim bilgisayarfa degilim gecince yazicam mesaj sayimi :)

tsk ederim canim

tebrik ederim canim verilen her kram kardir, daha iyide yapabilecegini hepimiz biliyoruz :KK9::KK9:

masallah canim tebrik ederim:KK19:

tebrik ederim canim ayni kilo vermisiz :KK19:

hadi bakalim kacamak yapmasan haftaya 0 700gr ve belkide daha fazlasi gitmis olacak :KK34:

canim tek aksam ev yemegi yiyebiliyorum, o da annem ne yaptiysa onu yiyorum bazen sebze bazen balik bazen bakla gillerden, hafta boyu güzel dengeli oluyor.

tebrik ederim daha fazlada verebilirsin inan bana. bende az verdgm zamanlar oldu ama hatalarim olmus simdi anliyorum artik daha dikkatliyim.

tsk ederim canim

kaptancim yaparsin sen haftaya istedgn kiloda olabilirsin mesela :KK9::KK9:

bendede mutsuzluk yapiyor hede cok fena, haftaya güzel veirsin insallah.

bakacagim mutlaka bir ara. tskler canim

ismimi gördüm :KK52::KK1::KK1:
kaptancim ben en son listede oldugum zaman kilom 72.3kg'di.
gecen haftaki (listede olmadigim hafta)kilom 70.2kg'di.
simdide 69.2kg. bilmedigim icin yaziorum oraya en son listede oldugum kilo yazmasi gerekmiyormu kaptancim.:44:
sonra 2ye mi ne bölünecekti.
kurallari bilmiyorum ama yanlis olmasin diye tekrar yinede yazayim dedim her ihtimale karsi

vayyy emos gelmis. hosgeldin canim.
derslerinde Allah yardimcin olursun.
gelip görüsen mesajimi en son mezun oldugunda kac kiloydun? simdi 57-58missin kilo almadin sanirim tebrik ederim seni.

hadi bakalim canim 38de olacak yakinda insallah :KK76:
uzun deyince ben uzun elbise sana uzun geldi sandim meger kisa elbisenin boyu kisaymis. ama dogru kisa elbiselerdeki boy daha önemli yoksa bacaklari cok iri gösterebiliyor. begendim sanada gzl yakismis, kaptancimin dedigi gibi kollarin masallah cok düzgün ama basenlerde bi cok türk bayanin gibi sendede verilmesi gereken kilolar var ama eski fotolarin aklima gelince woow diyorum tebrik ederim seni.:KK19:

bu banada motive olsun, benimde kalcalarim öyle. demekki istesem 36 olurum :KK53::KK1:

Haftaya guzel sonuclar bekliyorum kendimden bakalim :)

:KK49:herkese iyi geceler kızlar
günndüz uğrayamadım
kilo verenlrin hepsini tebrik ederek:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kaçıyorum:)

zayıflayalım da
b güzel dalga geçelim inşallah:KK1:

haklısın canım bu hafta toparlıyorum kendimi inşallah.
gidecek bu kilolar!!!!!
demek 4 gündür yapıyorsunuz:KK17:acıklamaların için teşekkürler:)

rica ederim canım :KK19:

Ayy cok tatlisin o zamaan. Bugun mustakbel gorumcemde bana senin yuzun zayiflamis canim dedi bende direk kilo verdim ondandir dedim :KK70:

demek görümceye lafı yapıştırdın hanifeee :KK9:

:KK49:herkese iyi geceler kızlar
günndüz uğrayamadım
kilo verenlrin hepsini tebrik ederek:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kaçıyorum:)

iyi geceler canım :KK3:

Kızlar bu arada bu hafta ikinci olduk çok şükür. Sarı kartımız siliniyor. Bundan sonra % 0.30 un altında kilo istemiyorum hiç kimseden. Hatta yarın fırsatım olursa herkesin en az vermesi gereken kiloyu hesaplayacağım. Ona göre davranırsınız. Sarı kartı sildirmek zor oluyor gerçekten. İlk defa aldık ama zar zor sildirdik.

Kızlar bu arada bu hafta ikinci olduk çok şükür. Sarı kartımız siliniyor. Bundan sonra % 0.30 un altında kilo istemiyorum hiç kimseden. Hatta yarın fırsatım olursa herkesin en az vermesi gereken kiloyu hesaplayacağım. Ona göre davranırsınız. Sarı kartı sildirmek zor oluyor gerçekten. İlk defa aldık ama zar zor sildirdik.

ay çok sevindim silinmesineeeeeeee :KK76::KK24::KK8::nazar:

bi daha almıycaz sarı marı kaptan En Büyük KK tamam belirle bakalım ne kadar vermem gerekiyormuş :18:

ama doğru değil mi yaaaaaaaaa :KK52: kıza bak yaaaaaaaaaaaa :KK52:
yani dogru aradaki fark cooook büyük gercekten süper kilo vermis ve vücudunu gzl gelistirmis. ama karin kemikleri görünüyordu ve kollari cok inceydi biraz fazla vermis sanki. yada insan kendini kaptirinca öylemi oluyor. bakalim biz nolcaz :KK1::KK1:

hadi bakalim insallah canim :KK8:

kaptancim listeyle ilgili bisey yazmistim biraz evvel okumadin sanirim, hataolmus olabilir diye yazayim dedim yoksa kurallardan bihaberim ama orada kiloda benim gecen hafta listede yokkenki kilom yaziyordu (70.2). en son listede oldugum kilom 72.3kgaslinda

sinirim bozuldu kızlar yaaa resmen yanlarım pörtlemiş aynada kendime bakmak istemiyorum :KK5:

burcuuu ben jillian a başlıycam başka güvendiğim bi kardio programı yok şuan. senin bi önerin var mı? acil yanlarımdan göbeğimden ve totomdan kurtulmalıyım sıkılaştırmalıyım sinir oldum kendime yaaa :KK14:

bugün menüm

8:45
1 kase nesfit + süt

14:00
yarim dilim tbekmegi + 1kk beyaz peynir

15:00
kahe + süt

16:00
yarim dilim tbekmegi

18:00
1 tabak ispanak yemegi üzerinede bir güzel yogurt döktüm yedim :KK56::KK1:

suyum 3ltye yakin oldu bugün costum baya :KK1::KK1:
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

eve gelirken otobüs duragini yürüdüm ve zaten otobüsede yürüyorum 15dk filan sanirim gidis gelis 30dk
spor yok.

hedefim suyumu hep en az 2lt yapmak
ve herhangi bir sporu yapmak egzersiz veya daha fazla yürüyüs.
bakalim bu hedefleri basarabilecekmiyim

canım sanki az olmuş gibi

MENÜM

sabah 09.15
yulaf kepekli krep
1 kk b. peynir
1 çay bardağı yağsız süt
4 zeytin

ara 11.30
yağsız sütle şekersiz nescafe

ara 13.30
10 fındık

öğle 15.15
5 yk susuz kabak yemeği
3 yk yoğurt

akşam 18.30
6 tane z.yağlı yaprak sarma
ıspanaklı börekten bir küçük ısırık

3 lt su
spor yok

batırdım biraz sonunda :KK14:

canım akşama kadar süper gitmişin ama akşam biraz batırmışın

Kızlar ben kaçıyorum artık. Maşallah takımın hızına yetişemiyorum artık. Yarın çok işim var büyük temizlik yapmam lazım çocuklarla yapabilirsem eğer. Gelemeyebilirim merak etmeyin. Şimdiden iyi geceler herkese :KK16:

canım kolay gelsin sana
bende de aynı iş var yarın

kızlar ben cıkıyorum yarında gıremem heralde cunku esımle karsıya (avrupa yakası) gıtcez gezmeye :KK9: hadı sıze ıyı geceler :KK16::KK16: :KK54:

iyi gezmeler canım sana

Minik kuşu uyuttum yatmadan bi bakayım dedim. :KK9:

benim iki minik kuşumda uyudu ama büyük kızımın ateşi var bu gece hayat yok bize

sinirim bozuldu kızlar yaaa resmen yanlarım pörtlemiş aynada kendime bakmak istemiyorum :KK5:

burcuuu ben jillian a başlıycam başka güvendiğim bi kardio programı yok şuan. senin bi önerin var mı? acil yanlarımdan göbeğimden ve totomdan kurtulmalıyım sıkılaştırmalıyım sinir oldum kendime yaaa :KK14:

üzülme canim eski haline dönmek senin elinde, yalnizca birazcik zamana ihtiyacin var bunun icin :KK19:

yani dogru aradaki fark cooook büyük gercekten süper kilo vermis ve vücudunu gzl gelistirmis. ama karin kemikleri görünüyordu ve kollari cok inceydi biraz fazla vermis sanki. yada insan kendini kaptirinca öylemi oluyor. bakalim biz nolcaz :KK1::KK1:

hadi bakalim insallah canim :KK8:

kaptancim listeyle ilgili bisey yazmistim biraz evvel okumadin sanirim, hataolmus olabilir diye yazayim dedim yoksa kurallardan bihaberim ama orada kiloda benim gecen hafta listede yokkenki kilom yaziyordu (70.2). en son listede oldugum kilom 72.3kgaslinda

evet canım doğru tespitler yapmışsın :KK31: kolları bana da anoreksia gibi geldi aşırı ince :KK9:

kizlar ben kacar artikin,.
haydi hayirli aksamlar herkeslere :KK54:

iyi geceler nurcum :KK16:

canım sanki az olmuş gibi

canım akşama kadar süper gitmişin ama akşam biraz batırmışın

canım kolay gelsin sana
bende de aynı iş var yarın

iyi gezmeler canım sana

benim iki minik kuşumda uyudu ama büyük kızımın ateşi var bu gece hayat yok bize

sorma canım batırdım ki ne batırdım :KK50: toparlayacağım yarın En Büyük KK sabah tartılacağım ne halt ettim kendime görmek istiyorum. o acıyla tüm hafta direnmek istiyorum kaçamaklar :KK9:

geçmiş olsun kızına canım. ateşi düşer bir an önce inş :26:

tebrik ederim tüm takımı arkadaşlar

kizlar ben kacar artikin,.
haydi hayirli aksamlar herkeslere :KK54:

iyi geceler canım

X