Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ayy inş bendede oyle olur yaa.. su an goguslerım 90 :KK50:

ne güzel işte bence büyük meme süper bi şey :KK9:

evet verince girebilme şansım var mı diye sordum
ben 1 ay bu takımda kaldım ve çok güzel kilo verdim
ama doğum izninden okula başlayınca aksatmıştım
ama artık dönmem gerekiyor
yoksa daha da gidicam

ben öyle bi soru görmedim canım yazında. üzüldüm senin adına. ben de eski mezunlarındanım 13. takımın. adım buse. 24 yaşındayım. istanbuldayım. 6-7 kilo aldım ve geri döndüm. sen de verirsin bir an önce burda inş :KK34:

menümü yazayım
kahvaltı 08:30
200 ml yagsız süt ile kahve
2 mandalina

öglen 12:30
7 yk kepekli makarna
bol salata peynir

akşam 16:30
10 adet kuruyemiş
1 dlm ananas
200 ml yagsız yogurt

2,5 lt su bitki çayı

umarım akşama bişiy yememm:KK30::KK30::KK30:

afiyet olsuun :KK9: acıkırsan yoğurt ye azcık ya da ayran iç bence canım :KK31:

kızlar kilo veren herkesi tebrik ederim

darısı başınaaaaaa :KK76:

sabah: (10:00)
yarım domates
2 dılım tam bugday ekmegıyle tost
sekersız cay

öğlen: (13:30)
1 poğaca
sekersız cay

ara: 1 hurma

akşam(19:30)
1 kase şehrıye corbası
salata

yesıl cay
meyve
2 lt su
kızlar oglen hastanede oldugum için acıktım ve oyle yemek zorunda kaldım :KK50: sabahkı tostta cok kotu oldu :KK50: ha bıde bugun bayagı yurudum ve yoruldum spor gıbı bısey oldu :)

zaten hatalarının farkındasın canım, afiyet olsun :KK31:

bugünkü menüm

sabah(06:30)
1 domates
1 kk peynir
2 zeytin
1 yumurta
1 haşlanmış yumurta

ara(11:00)
küçücük bir tost(avuç içi kadar)

öğlen(14:30)
kocaman bir kase yoğurt
1 kase çorba
1 dilim ekmek

ara(16:00)
şekersiz türk kahvesi

akşam(18:30)
kocaman bir kase salata

3 litre su ve 20 dk yürüyüş

güzel menüüü, afiyet olsun :KK31:

kızlar ben cıkıyorum benım kociş gelcek bırazdan sofrayı hazırlıyım ondan sonrada gıremem heralde bılgısayarı esımden alamıyorum cunku :KK9: neyse hanımlar hepınıze bol sohbetler... iyi geceler :KK9:

tamam canım iyi geceler :KK3:

Amanın bu hatun ne olmuş :)) Ayy bende aynı böyleyim öyle olurmuyum :KK70: bi el atın kızlar bana

olursun tabi canım ama o kız cok acayip spor yapmış baksana kollarına falan incecik olmuş ve hiiç ama hiç sarkmamış maşşallah. çok imrenilesi valla :KK14:

MENÜM

Sabah
2 dilim tambuğday arası peynir.

öğle
3-4 yemek kaşığı bulgur
fırında tavuk baget 1 tane
çorba

arada
1 ayva

akşam
salata
azıcık zeytinyağında pişmiş yumurta

5-6 bardak su
toplamda 2 bardak şekersiz çay

eski menülerine göre daha iyi ama suyun az olması hiç iyi olmamış. afiyet olsun canım :KK9:

Kızlar şuan 8 kişi aktif listede 10 kişi liste dışında olmak üzere toplam 18 kişiyiz. Sizden istediğim lütfen herkes mesaj sayılarına ve paylaşımlarına dikkat etsin. Bundan sonra paylaşımı az olan ve en az 5 mesaj kuralını ihlal eden ve geçmişi okumadığını anladığım kişiler liste dışı kalacak. Artık herkesin daha çok dikkat etmesini istiyorum. Burda herkes kendi için yarışıyor. O nedenle lütfen kurallara uyalım.

:KK42:

iyi akşamlar kızlar
menüm:

sabah:09.30

1/2 simit

ara 12.00
1 kurabye

öğle:14.00

1/2 simit

akşam
kapuska, salata

bugün hep dışarıdaydım:KK43:
ne kötü bir menü...

30 dk.yürüyüş
2 lt su

yorum yapmak istemiyorum valla kınıyorum seni yine. resmen kaçamağı geçmiş diyetten çıkmışsın canan toparlanmalısın... :KK19:

kaptancim sanirim bugünden itiibaren bende mesj saymam gerekiyor.

tekrar mesajlar kime listesini paylasabilirmisin

Nur' cum o liste takım içi listemiz. Yani genel takım listesi değil. Şuan toplamda 18 kişiyiz. Haftalık herkesin kilosunu bir arada takip edebilmek için o listeyi yaptım canım. Çokta iyi oldu. :KK34:

Ayrıca seni kocaman tebrik ediyorum. Çok iyi kilo verdin. İnşallah listeye girdiğin zamanlarda da böyle güzel kilolar verirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar suan cok gaza geldim, kac yildir ben 6lar yüzünü görmemistimmm inanamiyorum halen.
hemen simdi dolabima dalip eski daha kücük kiyafetlerimi deneyecegim.
hayal kirikligina ugrayabilirim ama yazicam buraya tekrar :KK1:

benimde boya basenlerim hey maşalaahhhhhh :KK52: o nedenle kısayım :KK52:

81-82kg oldugumda enim boyum nasil kötüydü simdi düsününce kötü oldum.
suanda iyi sayilmam ama iltifatlar suan hosuma gidiyor. ozaman 70tim kimse inanmiyordu 70 olduguma.
sanki uzun zaman gecmiste ozaman 70tim diyorum :KK1::KK1: daha yeni 800gr uzaklastim oradan cag atladim sanki :KK1::KK1:

tsk ederim canim

tebrik ederim canim verilen her kram kardir, daha iyide yapabilecegini hepimiz biliyoruz :KK9::KK9:

masallah canim tebrik ederim:KK19:

tebrik ederim canim ayni kilo vermisiz :KK19:

hadi bakalim kacamak yapmasan haftaya 0 700gr ve belkide daha fazlasi gitmis olacak :KK34:

canim tek aksam ev yemegi yiyebiliyorum, o da annem ne yaptiysa onu yiyorum bazen sebze bazen balik bazen bakla gillerden, hafta boyu güzel dengeli oluyor.

tebrik ederim daha fazlada verebilirsin inan bana. bende az verdgm zamanlar oldu ama hatalarim olmus simdi anliyorum artik daha dikkatliyim.

tsk ederim canim

kaptancim yaparsin sen haftaya istedgn kiloda olabilirsin mesela :KK9::KK9:

bendede mutsuzluk yapiyor hede cok fena, haftaya güzel veirsin insallah.

bakacagim mutlaka bir ara. tskler canim

ismimi gördüm :KK52::KK1::KK1:
kaptancim ben en son listede oldugum zaman kilom 72.3kg'di.
gecen haftaki (listede olmadigim hafta)kilom 70.2kg'di.
simdide 69.2kg. bilmedigim icin yaziorum oraya en son listede oldugum kilo yazmasi gerekmiyormu kaptancim.:44:
sonra 2ye mi ne bölünecekti.
kurallari bilmiyorum ama yanlis olmasin diye tekrar yinede yazayim dedim her ihtimale karsi

vayyy emos gelmis. hosgeldin canim.
derslerinde Allah yardimcin olursun.
gelip görüsen mesajimi en son mezun oldugunda kac kiloydun? simdi 57-58missin kilo almadin sanirim tebrik ederim seni.

hadi bakalim canim 38de olacak yakinda insallah :KK76:
uzun deyince ben uzun elbise sana uzun geldi sandim meger kisa elbisenin boyu kisaymis. ama dogru kisa elbiselerdeki boy daha önemli yoksa bacaklari cok iri gösterebiliyor. begendim sanada gzl yakismis, kaptancimin dedigi gibi kollarin masallah cok düzgün ama basenlerde bi cok türk bayanin gibi sendede verilmesi gereken kilolar var ama eski fotolarin aklima gelince woow diyorum tebrik ederim seni.:KK19:

bu banada motive olsun, benimde kalcalarim öyle. demekki istesem 36 olurum :KK53::KK1:

olursun canım herkes 36 olabilir bence bu takımdaaa :KK76:

bugün menüm

8:45
1 kase nesfit + süt

14:00
yarim dilim tbekmegi + 1kk beyaz peynir

15:00
kahe + süt

16:00
yarim dilim tbekmegi

18:00
1 tabak ispanak yemegi üzerinede bir güzel yogurt döktüm yedim :KK56::KK1:

suyum 3ltye yakin oldu bugün costum baya :KK1::KK1:
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

eve gelirken otobüs duragini yürüdüm ve zaten otobüsede yürüyorum 15dk filan sanirim gidis gelis 30dk
spor yok.

hedefim suyumu hep en az 2lt yapmak
ve herhangi bir sporu yapmak egzersiz veya daha fazla yürüyüs.
bakalim bu hedefleri basarabilecekmiyim

pek sağlıklı bi menü gibi gelmedi bana canım. az yemişsin sanki :KK31: su güzel.. afiyet olsun :KK76:

hepsi uzun geldi kuzum ya uzun abiyelerinde topuklu giydiğim halde uzun geldi boy yok ki anacım yaaaaaaaaaa :KK52:

yaa ben 1. 58 im ben napim yaaaaaa :KK53:

Nur' cum o liste takım içi listemiz. Yani genel takım listesi değil. Şuan toplamda 18 kişiyiz. Haftalık herkesin kilosunu bir arada takip edebilmek için o listeyi yaptım canım. Çokta iyi oldu. :KK34:

Ayrıca seni kocaman tebrik ediyorum. Çok iyi kilo verdin. İnşallah listeye girdiğin zamanlarda da böyle güzel kilolar verirsin.

18 kişi mi :KK53::KK53: :nazar:

valla cnm bayagı motıve oldum kadın ne kadar kıloluymuş sımdıde ıncecık olmuş bende oyle olmak ıstıyoruummm :KK43:

olcaz hepimiz En Büyük KK

kizlar suan cok gaza geldim, kac yildir ben 6lar yüzünü görmemistimmm inanamiyorum halen.
hemen simdi dolabima dalip eski daha kücük kiyafetlerimi deneyecegim.
hayal kirikligina ugrayabilirim ama yazicam buraya tekrar :KK1:

dene canım daha da gaza gelirsin bana öyle oluyordu :KK76:

suanda iyi sayilmam ama iltifatlar suan hosuma gidiyor. ozaman 70tim kimse inanmiyordu 70 olduguma.
sanki uzun zaman gecmiste ozaman 70tim diyorum :KK1::KK1: daha yeni 800gr uzaklastim oradan cag atladim sanki :KK1::KK1:

süpersin benceeeeeee aynen devaaam :KK76:

ay bende bugün fotolarıma baktım da bildiğin gıdım varmış baya böle sevilecek :KK1: küre gibymişim elmacık yanaklarım ısırılacak gibiymişşş :KK1: ama var ya şimdi 1 kilo alsam gencay farkediyo 2 hafta önce belime sarıldı sen kilomu aldın diyo tipsiz kendi göbeğine bakmıyor ki hıh :KK19:

ay bende bugün fotolarıma baktım da bildiğin gıdım varmış baya böle sevilecek :KK1: küre gibymişim elmacık yanaklarım ısırılacak gibiymişşş :KK1: ama var ya şimdi 1 kilo alsam gencay farkediyo 2 hafta önce belime sarıldı sen kilomu aldın diyo tipsiz kendi göbeğine bakmıyor ki hıh :KK19:

ahahah koptum yaaaaaaa :KK9:

MENÜM

sabah 09.15
yulaf kepekli krep
1 kk b. peynir
1 çay bardağı yağsız süt
4 zeytin

ara 11.30
yağsız sütle şekersiz nescafe

ara 13.30
10 fındık

öğle 15.15
5 yk susuz kabak yemeği
3 yk yoğurt

akşam 18.30
6 tane z.yağlı yaprak sarma
ıspanaklı börekten bir küçük ısırık

3 lt su
spor yok

batırdım biraz sonunda :KK14:

ahahah koptum yaaaaaaa :KK9:

ay busi gencay daha göbekli ama eritmesinin imkanı yok çünkü kaynanam yemek yapmaktan sıkılmış hep pilav et tavuk makarna ekmek filan çok yiyolar gün boy hareketli filan ama düzen olmayınca olmuyo evlenince beraber zayıflıcakmışız bakalım :KK52:

kızlar bı daha gıremem dedım ama esım arkadasına indi alt katta oturuyor bende hemen foruma gırdım mutfakta almış basını gıdıyor :KK9: esım gelmedım halletmem lazım :KK52: ya ben zayıflamaya aklıma koydum haftaya 76 olucam hatta 76 dan da az esıme az once dedımkı ben cok şişkyum dımı o a evet dedı cok kılolusun zoruma gıttı :KK47: bundan sonra kacamaklara hayır En Büyük KK

kızlar bı daha gıremem dedım ama esım arkadasına indi alt katta oturuyor bende hemen foruma gırdım mutfakta almış basını gıdıyor :KK9: esım gelmedım halletmem lazım :KK52: ya ben zayıflamaya aklıma koydum haftaya 76 olucam hatta 76 dan da az esıme az once dedımkı ben cok şişkyum dımı o a evet dedı cok kılolusun zoruma gıttı :KK47: bundan sonra kacamaklara hayır En Büyük KK

eşin kilolumu canım :KK53:

22 - 23 Kasım 2013 evamaria

25 - 26 Kasım 2013 mavera87

27- 28 Kasım 2013 canan456

29 - 30 Kasım 2013 masumm

2 - 3 Aralık 2013 ysfmir

Kızlar bu listeyi not alın lütfen. Mesajlarınızı bu listeye göre özelden göndereceksiniz. Listede sırası gelende ertesi gün mesaj sayılarını takımda paylaşacak.

eşin kilolumu canım :KK53:

yok cnm normal 178 boyu 79-80 kılosu evlendıkten sonra kılo aldı onceden cok zayıftı hamur işlerını yedık şiştık ikimizde :KK9: bıde bende kolestrol cıktı ha bıde kanımda yaglanma oluşmus gecen gun ogrendım :KK43: acılen zayıflamam lazımm

Son düzenleyen: Moderatör:
22 - 23 Kasım 2013 evamaria

25 - 26 Kasım 2013 mavera87

27- 28 Kasım 2013 canan456

29 - 30 Kasım 2013 masumm

2 - 3 Aralık 2013 ysfmir

Kızlar bu listeyi not alın lütfen. Mesajlarınızı bu listeye göre özelden göndereceksiniz. Listede sırası gelende ertesi gün mesaj sayılarını takımda paylaşacak.

ebrucum bende gonderıcek mıyım

yok cnm normal 178 boyu 79-80 kılosu evlendıkten sonra kılo aldı onceden cok zayıftı hamur işlerını yedık şiştık ikimizde :KK9: bıde bende kolestrol cıktı ha bıde kanımda yaglanma oluşmus gecen gun ogrendım :KK43:

genelde şişmansın diyenler kendleride şişmandır ama türk kası vardır da ondan dedim benm sözlüm öle :KK52:

X