Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

MENÜM

Sabah
2 dilim tambuğday arası peynir.

öğle
3-4 yemek kaşığı bulgur
fırında tavuk baget 1 tane
çorba

arada
1 ayva

akşam
salata
azıcık zeytinyağında pişmiş yumurta

5-6 bardak su
toplamda 2 bardak şekersiz çay

dün akşam alışveriş yaptıııııııım :KK52:
M beden kaban aldım :KK52:

bluz aldım ama bol aldım modelini beğendiğim için bide şal ve çanta aldım ayy M beden kabanın içine girdiğimde benden mutlusu yoktu o an ya bide adama başta dedim ki L verin siz bana anca olur dedim :KK1:

L kalmamış üzüldüm sonra dedimki M si var mı dedim baktı var dedi bi giydim üstüme çok güzel oturdu :KK52:

Ay artık L lere resmen veda ettim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK76::KK76::KK76::KK76:

Hayırlı olsun darısı başımıza :KK9:

Bide kızlar sözlümün evine gittim ablası felanda vardı ( ablası artık onda kalıyo ) bebeği hasta gözümün önünde çocuk nöbet geçirdi daha 6 aylık bile değil :KK50: epilepsi hastasıymış :KK50:

Tüylerim diken diken oldu sözlümün diğer ablası sözlümle beni odaya çekti bulaşıkları yıkamam için rica etti tamam sorun değil dedim orda dedi sözlüme ablanla uğraşma sinirleri bozuk çocuk ya ölür yada yatalak olur ömrü hastanelerde geçer üstüne gitme dedi o an ben çok kötü oldum :KK50:

dün geceden beri çocuk 16 kere nöbet geçirmiş 1.5 dk sürüyo hepside :KK50:

Ayy Allahım yardım etsin acil şifalar versin düşmanımın başına bile vermesin :KK50:

Çok kötü oldum ben çocuğa bakıyorum korkuyorum ağlıcaktım nerdeyse sözlüm kafanı çevir bakma dedi ama insanın eli kolu bağlı oluyo ya o an çileden çıkıyo. O daha bebek ya :KK14:

Hep o anasıyla babası yüzünden anası çoçuğuna doğru düzgün bakmaz babası desen kadın hamileyken döver sonuç ne olan bebeğe günahsıza oldu :KK50:

Çocuklarınıza çok dikkat edin hamileyken koruyun kendinizi hanımlar lütfen ağır kaldırmayın olan bebeğe oluyo onun canı daha ne ki ya kendini öyle bi sıkışı var ki ben nefes alamıcak diye çok korktum :KK14:

Canım benim ya :KK43:
Kızıma hamileyken kesin engelli olacak kolu yada bacağı olmayacak dedi ilk gitiğim doktor o kadar huzursuz evliliğin içinde hep yavrumla konuştum dua ettim çok şükür öyle sağlıklı ve akıllı ki. Allah o kuzuya şfa versin inşallah.

Eki Görüntüle 869182

kızlar en beğendiğim elbise bu 40 bedendi tabi boyu kesilecek 38 i de iyi olmuştu ama basen kısmı gergin durdu biraz

canım gerçekten çok yakışmış.

bugünkü menüm

sabah(06:30)
1 domates
1 kk peynir
2 zeytin
1 yumurta
1 haşlanmış yumurta

ara(11:00)
küçücük bir tost(avuç içi kadar)

öğlen(14:30)
kocaman bir kase yoğurt
1 kase çorba
1 dilim ekmek

ara(16:00)
şekersiz türk kahvesi

akşam(18:30)
kocaman bir kase salata

3 litre su ve 20 dk yürüyüş

İşin uzmanları ne der bilmem ama menü bana çok güzel geldi :KK52:

ebrucum resmime yorum yapmamışsın gözünden mi kaçtı :26:
Burcu' cum resme özel olarak yorum yapacaktım ama geç kaldım sanırım biraz. Elbise çok şık ve güzel. Ama dediğin gibi basen problem olmuş. Siyah olmasına rağmen basenler çok belli. Belki fotoğrafın çekim açısından kaynaklanıyor olabilir. Boyu dediğin gibi uzun olmuş eminim kısalınca çok hoş olacak. Benim en çok kolların dikkatimi çekti çok güzel incelmişler. Elbise genel olarak çok yakışmış ama dediğim gibi o basenlerin gitmesi lazım. :KK34:Bu arada bu elbiseyi hangi gün giyeceksin? Nişan için mi?

Burcu' cum resme özel olarak yorum yapacaktım ama geç kaldım sanırım biraz. Elbise çok şık ve güzel. Ama dediğin gibi basen problem olmuş. Siyah olmasına rağmen basenler çok belli. Belki fotoğrafın çekim açısından kaynaklanıyor olabilir. Boyu dediğin gibi uzun olmuş eminim kısalınca çok hoş olacak. Benim en çok kolların dikkatimi çekti çok güzel incelmişler. Elbise genel olarak çok yakışmış ama dediğim gibi o basenlerin gitmesi lazım. :KK34:Bu arada bu elbiseyi hangi gün giyeceksin? Nişan için mi?

basenler gidecek reglim bitsin düzenli spora başlıyorum ebrucum yok basenlerim çok belli oluyo açı filan değil evet kollarım çok güzel herkes öle dio sözde yani istemede giycem ebrucum nişana uzun abiye arıyorum :KK52:

basenler gidecek reglim bitsin düzenli spora başlıyorum ebrucum yok basenlerim çok belli oluyo açı filan değil evet kollarım çok güzel herkes öle dio sözde yani istemede giycem ebrucum nişana uzun abiye arıyorum :KK52:
İsteme ve söz için çok hoş bir kıyafet çok beğendim. Birde albüme elin yüzün açıkken eklesene aynı fotoğrafı kesmeden. Merak ettim o şeklini.

Bu arada şu bir aylık squat programı çok işe yarıyor. Ben yeniden başlayacağım. Hatta bugün yatmadan başlıyorum inşallah. Denemeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
zeynepcim hoşgeldin kilo almana çok üzüldüm :KK50:

ayyy hele o başaşağı hareketler öldürdü beni :KK52:

canım bende burası olmadan yapamıycamı anladım
döndüm size geri
canım bu arada elbisen güzel
ama benim fikrim de ebru gibi
biraz daha basenleri belli etmeyen olsa aslında daha da zayıf durursun

MENÜM

Sabah
2 dilim tambuğday arası peynir.

öğle
3-4 yemek kaşığı bulgur
fırında tavuk baget 1 tane
çorba

arada
1 ayva

akşam
salata
azıcık zeytinyağında pişmiş yumurta

5-6 bardak su
toplamda 2 bardak şekersiz çay

canım menü fena değil ama su çok çok az

Kızlar şuan 8 kişi aktif listede 10 kişi liste dışında olmak üzere toplam 18 kişiyiz. Sizden istediğim lütfen herkes mesaj sayılarına ve paylaşımlarına dikkat etsin. Bundan sonra paylaşımı az olan ve en az 5 mesaj kuralını ihlal eden ve geçmişi okumadığını anladığım kişiler liste dışı kalacak. Artık herkesin daha çok dikkat etmesini istiyorum. Burda herkes kendi için yarışıyor. O nedenle lütfen kurallara uyalım.

Kızlar şuan 8 kişi aktif listede 10 kişi liste dışında olmak üzere toplam 18 kişiyiz. Sizden istediğim lütfen herkes mesaj sayılarına ve paylaşımlarına dikkat etsin. Bundan sonra paylaşımı az olan ve en az 5 mesaj kuralını ihlal eden ve geçmişi okumadığını anladığım kişiler liste dışı kalacak. Artık herkesin daha çok dikkat etmesini istiyorum. Burda herkes kendi için yarışıyor. O nedenle lütfen kurallara uyalım.

ebrucum msj sayısını sana mı atıyoruz canım

İsteme ve söz için çok hoş bir kıyafet çok beğendim. Birde albüme elin yüzün açıkken eklesene aynı fotoğrafı kesmeden. Merak ettim o şeklini.

Bu arada şu bir aylık squat programı çok işe yarıyor. Ben yeniden başlayacağım. Hatta bugün yatmadan başlıyorum inşallah. Denemeni tavsiye ederim.

ahahahah mimiklerim çok değişik olduğu için kesmiştim normalde yüzüm açık oluyor biliosun ebrucum arkadaşa inat çok değişik mimikler yaptım ama atabilirim özelden mesaj olark squats da 100 den sonra çok sıkılıyorum ben bırakıyorum ebrucum ya ama başlayabilirim :KK52:

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar
menüm:

sabah:09.30

1/2 simit

ara 12.00
1 kurabye

öğle:14.00

1/2 simit

akşam
kapuska, salata

bugün hep dışarıdaydım:KK43:
ne kötü bir menü...

30 dk.yürüyüş
2 lt su

vaaay vay vaaay :) su hariç çok güzel menüler afiyet olsun :KK9:

işte o kaçamaklar yüzünden ben de geçen hafta 55.9 olmuştum :KK52: yapmıycam bi daha o denli bi kaçamak asla. düşün yani oturdum tereyağlı iskender yedim yaaa :KK52: benim neyime iskendeeerrr :18:

artı çıkma lütfen yaaaaaaaa :KK52:

canım ya takımca ugrasıyoruz dereceye girmek için bir şeyler yapmak için. senin bu "1 gün öncesi hem de akşam" yediğin kıymalı pide hiç olmuş mu sence? yani kusuruma bakma ama el insaf diyorum ve kınıyorum seni :KK19:

cuma sabahları tartılıp sabah 11.30 a kadar bildirim yapıyoruz burda canım. sen de tartılmalı ve bildirmelisin, deneme sürecindesin :)

ve yediklerin kilona göre çok az. sağlıksız oluyor bu şekilde ve metabolizman da tembelleşiyor o yüzden ilerde kilo vermen durabilir kilon azaldığında. şimdiden kendini az yemeye alıştırmamalısın bu yüzden. bunun bi çaresi olmalı :26:

yok valla bu durakmala değil canım ya. benim 1,5 ay kilom 100 gr dahi inmedi inanabiliyor musun :KK52: işte o duraklamaydı :KK1:

duraklama falan diye düşünüp beynine o sinyali verme aman uzak olsun duraklamalaaar :KK76:

ay sen de mi istanbuldasın? istanbul da nerdesin canım? ben beylikdüzündeyim :KK31: neden öyle diyorsun vermişsindir belki. saat 11.30 a kadar en geç bildirmen gerek canım :KK34:

tsk ederim canim

günaydııın günaydııın günaydıııınnnnnnn :KK16:

geçen hafta: 53.9
bu hafta: 53.6
fark: 0.3
%0,56

hiç yoktan iyidiiirr neyse ki eksiye düştüm :KK76::KK76::KK76:

tebrik ederim canim verilen her kram kardir, daha iyide yapabilecegini hepimiz biliyoruz :KK9::KK9:

günaydın kızlarrrr
kilo bildimi yapayım

geçen hafta:72,2
bu hafta 70,1
giden :2100

çok beklediğim gibi olmadı
2 gündür wc yok vee sabah kalkar kalmaz tartıldıgım için
ödem var malesfff

masallah canim tebrik ederim:KK19:

Baslangıc 75
gecen hafta 65.7
bu hafta 64.7
fark 1 kg

Mutluyum:)

tebrik ederim canim ayni kilo vermisiz :KK19:

ayy sonunda 55.9un altına indim bir dahada saçma sapan kaçamak yapmam haftaya düz 55 olmak istiyorum :KK52:

kilom 55.7

hadi bakalim kacamak yapmasan haftaya 0 700gr ve belkide daha fazlasi gitmis olacak :KK34:
:KK9: tebrikler..yüzde hesaplamayı unuttum ..:26:

burası ışıl ışıl güneş mis gibi hava var..ama ben kapalı havayıda çok severim..:KK1: spor çok önemli ama bende yapamadım başlamam gerek..

kilo vermişsin ya tebrik ederim..duraklamada hiç gitmezki..:KK34:

kilona göre beslenmen çook çok az ..sağlıklı kilo vermeye çalışırsak geleceğimiz için daha iyi olur diye düşünüyorum..:KK34::KK9:

sabah güzel öğle çok az yanında salatada olursa daha dengeli olur akşamda pide :KK50: Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun..daha nice güzel yılları beraberce geçirin inşALLAH :nazar::nazar:

su çok az ama genel olarak menün iyi ..yeşillik eklemeni öneririm canım..

güzel menü..

:KK9::nazar:

abovvvvvv benim cadı kızımda takıntılı ya kimsenin içtiği bardağı ellemez kendi içtiği bardaktan başkası içmişse diye her sefer yeni bardak alır..

of of benimde bekleyen bir sürü kitabım var ..:44:Aşkın şehidi, aşkın elçisi ,katreyi aşk ...aşkı lal...hepsi bekliyor iskender palayı oku bence ..

:13: en güzel detoks ayran detoksu bana göre..

kayınvalideye gidince orada tuvalete çıkmazdım :KK52:stres kaynaklıydı aştım çok şükür..:KK76:

sınavıdna başarılar..lapa diyetin nasıl sonuç verdi merak ettim.

canim tek aksam ev yemegi yiyebiliyorum, o da annem ne yaptiysa onu yiyorum bazen sebze bazen balik bazen bakla gillerden, hafta boyu güzel dengeli oluyor.

kızlar dusumu aldım ve tartıldım nıyeyse dus alınca kendımı cok hafıf hıssedıyorum :KK9: ama 2 gunde basardım galıba :KK9:

en bastakı kılom: 79.2 :KK9:
başlangıç: 77.3
bu haftakı kılom: 77.0
fark: 300 gr :KK8:

tebrik ederim daha fazlada verebilirsin inan bana. bende az verdgm zamanlar oldu ama hatalarim olmus simdi anliyorum artik daha dikkatliyim.

ver başkası yesin onları yoksa dayanması zor olabilir :KK9:

tebrikler nuurr :KK9:

tsk ederim canim

Geç olmadan bende bildirimimi yapayım. Sonuç pek iyi değil bu hafta. Kendimi çok saldım. Normalde mezun olacaktım bu hafta ama gördüm ki mezun olursam kilo veremeyeceğim.

Geçen hafta : 61. 8

Bu hafta : 61.7

Fark : 0.1:KK17:

Kusura bakmayın kızlar. Hem kilom azaldı vermem zorlaştı hem de yeterince dikkat etmedim. Bahane olamaz bunlar biliyorum ama sonuçta takım ortalamasını kötü etkiledim. Özür diliyorum hepinizden :26:

kaptancim yaparsin sen haftaya istedgn kiloda olabilirsin mesela :KK9::KK9:

kızlar herkesi tebrik ediyorum ben sabitim bu hafta regl oldum bide çok arım var şuan devamlı isyanımın sebebi regliymiş mutsuzluk yapıyo bende :KK52:13. takım çok yaşaaaaaaaa ebru yaaa benim benm tekrar gruba girme yani listeye girme imkanım yok mu hiççç :KK50:

bendede mutsuzluk yapiyor hede cok fena, haftaya güzel veirsin insallah.

kızlar motivasyonumuz için çok faydalı olacak bir blog var onu sizinle paylaşıyorum şuan. ve yorumlarınızı bekliyoruuum :KK52:

Undressed Skeleton — My Story!

bakacagim mutlaka bir ara. tskler canim

***13. TAKIM 336. ETAP ***

akassha ( 76.5/76/0.5/% 0.65)
burcugncy (59.9/59.9/0/%0)
Kilosu sabit
fndkkrdu (55.9/55.7/0.2/%0.36)
glmscs (98/97/1/%1.02)
gubsej ( 97.3/ 95.8/1.5/%1.54)
kar_beyazi (77.3/77/0.3/%0.39)
ssercecik (70.2/69.2/1/%1.42)
yaseminnn1987 (80///%)
Bildirim yapmadı

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.67

ismimi gördüm :KK52::KK1::KK1:
kaptancim ben en son listede oldugum zaman kilom 72.3kg'di.
gecen haftaki (listede olmadigim hafta)kilom 70.2kg'di.
simdide 69.2kg. bilmedigim icin yaziorum oraya en son listede oldugum kilo yazmasi gerekmiyormu kaptancim.:44:
sonra 2ye mi ne bölünecekti.
kurallari bilmiyorum ama yanlis olmasin diye tekrar yinede yazayim dedim her ihtimale karsi

merhabaaaa 13. takımın çıtır hatunları :KK16: uzun zamandır giremedim foruma bi bakayım dedim ohooooo kaptancım ebrucum, busem ve burcumu gördüm mutlu oldum :) nasılsınız çok özlemişim sizi :) burcu mezun olmuşsun sanırım tebrik ederim :KK9: eeee ne var ne yok nasıl gidiyo hepinizi çok özledim valla :KK16:

vayyy emos gelmis. hosgeldin canim.
derslerinde Allah yardimcin olursun.
gelip görüsen mesajimi en son mezun oldugunda kac kiloydun? simdi 57-58missin kilo almadin sanirim tebrik ederim seni.

kızlar bi sürü elbise denedim geçen gün hem söz için hem nişan için 40 bedene giriyorum hala basenlerimden dolayı ve üstleri hep bol geliyo :KK50: ama çok güzel elbiseler var ve gerçekten üstümde güzel druyorar düşünsenize 44 46 bedendeo elbiseleri giyemicektim ama en azından şubat ortasına kadar bi 5 kilo daha istiyorum ama reğlim bitsin bide elbise uygun olduğu için fiyatları 2 elbise aldırcam bi kısa bi uzun dursun evde artık yenigelin olacağım için lazım olur :KK52: söz için çok güzel beğendim nette bulamadım ama siyah çok güzel boyu bana uzun geldi kestircem ama bakalım gencay beyimiz alcak mı bana oda begendi ama söze yakın bakarızx dedi sözümde aralık ortası filan olcak :KK52:

hadi bakalim canim 38de olacak yakinda insallah :KK76:
uzun deyince ben uzun elbise sana uzun geldi sandim meger kisa elbisenin boyu kisaymis. ama dogru kisa elbiselerdeki boy daha önemli yoksa bacaklari cok iri gösterebiliyor. begendim sanada gzl yakismis, kaptancimin dedigi gibi kollarin masallah cok düzgün ama basenlerde bi cok türk bayanin gibi sendede verilmesi gereken kilolar var ama eski fotolarin aklima gelince woow diyorum tebrik ederim seni.:KK19:

burcuuuu :KK52: bak sakın kendini böyle kandırma. leğen kemiğim geniş diye bir şey yok. 32 beden demiyorum 36 diyorum. o popo kücüklürse leğen büyük de olsa 36 beden oluyorsun bunu sakın unutma. bi arkim de senin gibi diyordu kilo verdi bi denedi 36 oluyor cuuukkk :KK52: anladın mı önemli olan poponun basenin zayıflaması. benim basen de genetik direkt ordan alıyorum şuanda da kilomun cogunu basenden aldım. ama sporla kilo verirsen basen masen kalmıyor. 34 bedendim ve basenden eser yoktu popom da spor sayesinde taş gibiydi :KK9: inan bana yapabilirsin. demek ki hiç o denli zayıf olmadın ve 36 da olmadın ama bana inan... bu halk arasında 36 olamayanların uydurduğu bir kaçma yöntemi bence. sen inanma leğen kemiği falan olayına... ben burda yaşayan biriyim bu durumu. ben de diyordum 36 olamam herhalde diye cünkü bi arkim sürekli bana kemiğin iri deyip duruyordu. meğer kıskandığı içinmiş. ben 36 olunca kudurdu nasıl olur diye ve zayıfladı o da oldu :KK9:ki ondan önce benim de kemiğim iri ben de olamam diyordu. yaa dedim nasıl da oldun hani olamıyordun falan ahahahah :KK53: ben sana söylüyorum bizi dambell olmadan ya da 0,5 lt su ile yapacağımız jillian paklar deeer ve susarım :KK76:

bu banada motive olsun, benimde kalcalarim öyle. demekki istesem 36 olurum :KK53::KK1:

bugün menüm

8:45
1 kase nesfit + süt

14:00
yarim dilim tbekmegi + 1kk beyaz peynir

15:00
kahe + süt

16:00
yarim dilim tbekmegi

18:00
1 tabak ispanak yemegi üzerinede bir güzel yogurt döktüm yedim :KK56::KK1:

suyum 3ltye yakin oldu bugün costum baya :KK1::KK1:
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

eve gelirken otobüs duragini yürüdüm ve zaten otobüsede yürüyorum 15dk filan sanirim gidis gelis 30dk
spor yok.

hedefim suyumu hep en az 2lt yapmak
ve herhangi bir sporu yapmak egzersiz veya daha fazla yürüyüs.
bakalim bu hedefleri basarabilecekmiyim

tsk ederim canim

tebrik ederim canim verilen her kram kardir, daha iyide yapabilecegini hepimiz biliyoruz :KK9::KK9:

masallah canim tebrik ederim:KK19:

tebrik ederim canim ayni kilo vermisiz :KK19:

hadi bakalim kacamak yapmasan haftaya 0 700gr ve belkide daha fazlasi gitmis olacak :KK34:

canim tek aksam ev yemegi yiyebiliyorum, o da annem ne yaptiysa onu yiyorum bazen sebze bazen balik bazen bakla gillerden, hafta boyu güzel dengeli oluyor.

tebrik ederim daha fazlada verebilirsin inan bana. bende az verdgm zamanlar oldu ama hatalarim olmus simdi anliyorum artik daha dikkatliyim.

tsk ederim canim

kaptancim yaparsin sen haftaya istedgn kiloda olabilirsin mesela :KK9::KK9:

bendede mutsuzluk yapiyor hede cok fena, haftaya güzel veirsin insallah.

bakacagim mutlaka bir ara. tskler canim

ismimi gördüm :KK52::KK1::KK1:
kaptancim ben en son listede oldugum zaman kilom 72.3kg'di.
gecen haftaki (listede olmadigim hafta)kilom 70.2kg'di.
simdide 69.2kg. bilmedigim icin yaziorum oraya en son listede oldugum kilo yazmasi gerekmiyormu kaptancim.:44:
sonra 2ye mi ne bölünecekti.
kurallari bilmiyorum ama yanlis olmasin diye tekrar yinede yazayim dedim her ihtimale karsi

vayyy emos gelmis. hosgeldin canim.
derslerinde Allah yardimcin olursun.
gelip görüsen mesajimi en son mezun oldugunda kac kiloydun? simdi 57-58missin kilo almadin sanirim tebrik ederim seni.

hadi bakalim canim 38de olacak yakinda insallah :KK76:
uzun deyince ben uzun elbise sana uzun geldi sandim meger kisa elbisenin boyu kisaymis. ama dogru kisa elbiselerdeki boy daha önemli yoksa bacaklari cok iri gösterebiliyor. begendim sanada gzl yakismis, kaptancimin dedigi gibi kollarin masallah cok düzgün ama basenlerde bi cok türk bayanin gibi sendede verilmesi gereken kilolar var ama eski fotolarin aklima gelince woow diyorum tebrik ederim seni.:KK19:

bu banada motive olsun, benimde kalcalarim öyle. demekki istesem 36 olurum :KK53::KK1:

hepsi uzun geldi kuzum ya uzun abiyelerinde topuklu giydiğim halde uzun geldi boy yok ki anacım yaaaaaaaaaa :KK52:

bugün menüm

8:45
1 kase nesfit + süt

14:00
yarim dilim tbekmegi + 1kk beyaz peynir

15:00
kahe + süt

16:00
yarim dilim tbekmegi

18:00
1 tabak ispanak yemegi üzerinede bir güzel yogurt döktüm yedim :KK56::KK1:

suyum 3ltye yakin oldu bugün costum baya :KK1::KK1:
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

eve gelirken otobüs duragini yürüdüm ve zaten otobüsede yürüyorum 15dk filan sanirim gidis gelis 30dk
spor yok.

hedefim suyumu hep en az 2lt yapmak
ve herhangi bir sporu yapmak egzersiz veya daha fazla yürüyüs.
bakalim bu hedefleri basarabilecekmiyim

afiyet olsun kuzum

Tamam kaptan :KK70:

X