Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

laydline canım teşekkürler listemizi merak edip takıma uğramışsın, kızlardan eksik var onu beklediler sanırım. Biraz daha bekleyip paylaşırız artık :)

olacak bu iş :KK9:

aa yanlış anlamışım canım cidden :KK1: ay ne güzel bu kiloda öyle göğüsün var. benim gögüs 75. 49 kilo iken 70 ti malesef :KK14:

hayırlısı olsun canım yaşın cok genç cocuk olur zaten. sen kilonu ver fit bi hamile ve anne ol ilerde dee :KK76:

ben hatırlayamadım canım pek. ebru görünce cevap verir sana ama aldığın kiloları vermeden listeye almıyor ebru bu takım kuralımız :KK31: önce burda paylaşımda bulunman menülerini paylaşman ve aldığın kiloları vermen gerekiyor listeye girmek için :KK31: sen izine mi ayrılmıştın? durumun neydi takımdaki?
evet verince girebilme şansım var mı diye sordum
ben 1 ay bu takımda kaldım ve çok güzel kilo verdim
ama doğum izninden okula başlayınca aksatmıştım
ama artık dönmem gerekiyor
yoksa daha da gidicam

***4. TAKIM 336.ETAP***

gogo2405: (68.1/ 68.8/ +0.7/ %-1.03)
cimcimesude: (64.7/64,5 /0.2 /% 0,31)
defne2222 : (62.9 /62,3 / 0,6 / %0,95)
sponge_bop : (66/ 65,4/ 0,6/0,91 %)
beyza1990:KK43:80.5/ / / % )
SsSiMqE:KK43:72.0/ / / % )
yellowmelon:KK43:66.4/ 66.3/ 0.1/ % 0.15)
nueva48:KK43:97.3 / 96.5/ 0.8/ %0.82)
dcetiner:KK43: 61.7 /62,2/-0.5 / %-0,81 )
pozitif:KK43:59.2/58,6 /0,6 / %1,01)

4. Takım Ortalaması % 0,23

Listeniz bu şekilde canım. Sadece gogo nun ortalamasında yuvarlama hatası vardı. Onu düzelttim. Diğerleri doğru.

laydline canım teşekkürler listemizi merak edip takıma uğramışsın, kızlardan eksik var onu beklediler sanırım. Biraz daha bekleyip paylaşırız artık :)

Ne demek canım rica ederim. Gelen giden olmasaydı da en son listenizi ben paylaşacaktım. Kardeş takım bugünler için var :KK16:

kızlar selam ben Zeynep
hatırladınzı dimi
benim acilen dönmem lazım takıma boşluk var nı acaba
bir daha sizi hiç bırakmıycam
bana yaramadı burdan uzak kalmak çok kilo aldım hemen

Hoş geldin Zeynep' cim. Kilo almana üzüldüm. Seni izinli yazmıştık yanlış hatırlamıyorsam. Geri dönebilmen için öncelikle fazlalıklarını vermen lazım. Ayrıca paylaşımlarına da dikkat etmelisin. Bugünden itibaren mesaj saymaya başlarsın. Menülerini yazarsın. Duruma göre listeye girebilirsin. Ama bu kez ihmal etme burayı.

Hoş geldin Zeynep' cim. Kilo almana üzüldüm. Seni izinli yazmıştık yanlış hatırlamıyorsam. Geri dönebilmen için öncelikle fazlalıklarını vermen lazım. Ayrıca paylaşımlarına da dikkat etmelisin. Bugünden itibaren mesaj saymaya başlarsın. Menülerini yazarsın. Duruma göre listeye girebilirsin. Ama bu kez ihmal etme burayı.

tama ebrucum bu sefer ihmal etmek yok kesinlikle
evet verdikten sonra listeye girebilceksem süper
bu günden itibaren başlıyorum msj yazmaya
kime göndericaz mesajları

Eki Görüntüle 869182

kızlar en beğendiğim elbise bu 40 bedendi tabi boyu kesilecek 38 i de iyi olmuştu ama basen kısmı gergin durdu biraz
çok yakışmış..
Bide kızlar sözlümün evine gittim ablası felanda vardı ( ablası artık onda kalıyo ) bebeği hasta gözümün önünde çocuk nöbet geçirdi daha 6 aylık bile değil :KK50: epilepsi hastasıymış :KK50:

Tüylerim diken diken oldu sözlümün diğer ablası sözlümle beni odaya çekti bulaşıkları yıkamam için rica etti tamam sorun değil dedim orda dedi sözlüme ablanla uğraşma sinirleri bozuk çocuk ya ölür yada yatalak olur ömrü hastanelerde geçer üstüne gitme dedi o an ben çok kötü oldum :KK50:

dün geceden beri çocuk 16 kere nöbet geçirmiş 1.5 dk sürüyo hepside :KK50:

Ayy Allahım yardım etsin acil şifalar versin düşmanımın başına bile vermesin :KK50:

Çok kötü oldum ben çocuğa bakıyorum korkuyorum ağlıcaktım nerdeyse sözlüm kafanı çevir bakma dedi ama insanın eli kolu bağlı oluyo ya o an çileden çıkıyo. O daha bebek ya :KK14:

Hep o anasıyla babası yüzünden anası çoçuğuna doğru düzgün bakmaz babası desen kadın hamileyken döver sonuç ne olan bebeğe günahsıza oldu :KK50:

Çocuklarınıza çok dikkat edin hamileyken koruyun kendinizi hanımlar lütfen ağır kaldırmayın olan bebeğe oluyo onun canı daha ne ki ya kendini öyle bi sıkışı var ki ben nefes alamıcak diye çok korktum :KK14:
Rabbim kuzucuğa acil şifa versin..ailesinede akıl fikir versin. hamileyken dayak demişsin çok acı :KK43:
dün akşam alışveriş yaptıııııııım :KK52:
M beden kaban aldım :KK52:

bluz aldım ama bol aldım modelini beğendiğim için bide şal ve çanta aldım ayy M beden kabanın içine girdiğimde benden mutlusu yoktu o an ya bide adama başta dedim ki L verin siz bana anca olur dedim :KK1:

L kalmamış üzüldüm sonra dedimki M si var mı dedim baktı var dedi bi giydim üstüme çok güzel oturdu :KK52:

Ay artık L lere resmen veda ettim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK76::KK76::KK76::KK76:
:KK9::nazar:
valla kuzum kuzenle yapımız boyumuz filan hep aynı kız 28 kilo verdi yine 36 olamadı suan 52 kilo :KK52: ben jillian yapmam ya zilli jilian :KK52: bide hergün düzenli yapamıyorum ben onu yaparken başım dönüo level 2 de :KK52:
demekki tek başı dönen ben değilmişim.:13::KK1:
bu saat oldu hala derse oturmadım zayıflama derdine daldım internet alemine bloglara. kendimi esefle kınıyorum ve derse kaçıyorum kızlar.

gelicem yineee

:KK3:
kolay gelsin ...
burcuuuu :KK52: bak sakın kendini böyle kandırma. leğen kemiğim geniş diye bir şey yok. 32 beden demiyorum 36 diyorum. o popo kücüklürse leğen büyük de olsa 36 beden oluyorsun bunu sakın unutma. bi arkim de senin gibi diyordu kilo verdi bi denedi 36 oluyor cuuukkk :KK52: anladın mı önemli olan poponun basenin zayıflaması. benim basen de genetik direkt ordan alıyorum şuanda da kilomun cogunu basenden aldım. ama sporla kilo verirsen basen masen kalmıyor. 34 bedendim ve basenden eser yoktu popom da spor sayesinde taş gibiydi :KK9: inan bana yapabilirsin. demek ki hiç o denli zayıf olmadın ve 36 da olmadın ama bana inan... bu halk arasında 36 olamayanların uydurduğu bir kaçma yöntemi bence. sen inanma leğen kemiği falan olayına... ben burda yaşayan biriyim bu durumu. ben de diyordum 36 olamam herhalde diye cünkü bi arkim sürekli bana kemiğin iri deyip duruyordu. meğer kıskandığı içinmiş. ben 36 olunca kudurdu nasıl olur diye ve zayıfladı o da oldu :KK9:ki ondan önce benim de kemiğim iri ben de olamam diyordu. yaa dedim nasıl da oldun hani olamıyordun falan ahahahah :KK53: ben sana söylüyorum bizi dambell olmadan ya da 0,5 lt su ile yapacağımız jillian paklar deeer ve susarım :KK76:
çok aydınlatıcı bir açıklma olmuş..:)
bende iyiyi canım kpssye hazırlanıyorum. yüksek lisansa başladım baya yoğunum. yaklaşık 3 aydır 57-58 arası gidip geliyorum ama iyi şimdilik kış gelince kilo alırım diye korkuyorum sadece :) sen naptın kaç kloyla mezun oldun?
sanada kolay gelsin..kilo korumak çok önemli..
merhabaaaa 13. takımın çıtır hatunları :KK16: uzun zamandır giremedim foruma bi bakayım dedim ohooooo kaptancım ebrucum, busem ve burcumu gördüm mutlu oldum :) nasılsınız çok özlemişim sizi :) burcu mezun olmuşsun sanırım tebrik ederim :KK9: eeee ne var ne yok nasıl gidiyo hepinizi çok özledim valla :KK16:
canım nick hatılrıyorum tebrik ederim mezun olmuşsun..
***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64/63.9/0.1/%0.16)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.56)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45)
LAydLiNe (61.8/61.7/0.1/%0.16)
masumm (72.2/70.1/2.1/% 2.91)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7/64.7/1/%1.52)
mtrci (57.8/58.3/-0.5/%-0.87)
Geri dönmek üzere ayrıldı.
ysfmir (68.4/67.1/1.3/%1.90)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI: %0.85

:nazar::nazar::nazar:kilo veren herkesi tebrik ederim..:KK9:

kızlar çıkıyorum iyyi akşamlar
yarın izin aldım 2 gün yokumm evdede net yok
bugünd eiyiydi menüm ama akşama kv gidicme ve aşure yapmış :KK43:(( yemeyi düşündmüyorum
yarında misafirleirm gelick sınav var yani...

ebrucum listede varmışım şimdi gördüm

menümü yazayım
kahvaltı 08:30
200 ml yagsız süt ile kahve
2 mandalina

öglen 12:30
7 yk kepekli makarna
bol salata peynir

akşam 16:30
10 adet kuruyemiş
1 dlm ananas
200 ml yagsız yogurt

2,5 lt su bitki çayı

umarım akşama bişiy yememm:KK30::KK30::KK30:

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64/63.9/0.1/%0.16)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.56)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45)
LAydLiNe (61.8/61.7/0.1/%0.16)
masumm (72.2/70.1/2.1/% 2.91)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7/64.7/1/%1.52)
mtrci (57.8/58.3/-0.5/%-0.87)
Geri dönmek üzere ayrıldı.
ysfmir (68.4/67.1/1.3/%1.90)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI: %0.85
kızlar kilo veren herkesi tebrik ederim

ay annen terzi ne iyiymiş yaaaa :KK52: benimkilerde yeni hiç açılmamışları annem kullanıyorum büyük olduğu içn normal kullanıyordum destek filan yok n&b nin anneme verdim o kullanıyor :KK53:

Evet canim guzel bisey kebdu etegini kendisi dikiyor :)
Bende desteksiz kullaniyorum :KK70:
Canim nasil yaptin anlatirmisin internette farkli cikiyor kafam karisti ne kadar su ictin gunde kac defa lapa yedin meyve yedinmi

Toplamda 3 cay bardagi tuketitosun sabah ogle aksam 1 er c.bardagi

Yapilisi : 1 c.b piribce 3 c.b su koyup hasliyoruz dibine yapismasin

Uzerine yogurt koyup yiyoruz yada istedigin gibi baharatlandirabilirsin tuz katma sakin

Meyve ooook acikirsan yutebilirsin abartmadan.

Bu kadarcik :) Suyunuda normal tuketiyosun iste :)

Ya ne guzel sanki bende 13 kilonun khepsini goguslerimden vermis gibi goguslerim kuculdu 60 kiloyken kullandigim sutyenleri takabiliyorum ama digerleri oyle kalakaldi terziler daraltabiliyormu ki bende daralttirsam

Benimde yuzum kuculdu hep :KK70:

Evet canim guzel bisey kebdu etegini kendisi dikiyor :)
Bende desteksiz kullaniyorum :KK70:

Toplamda 3 cay bardagi tuketitosun sabah ogle aksam 1 er c.bardagi

Yapilisi : 1 c.b piribce 3 c.b su koyup hasliyoruz dibine yapismasin

Uzerine yogurt koyup yiyoruz yada istedigin gibi baharatlandirabilirsin tuz katma sakin

Meyve ooook acikirsan yutebilirsin abartmadan.

Bu kadarcik :) Suyunuda normal tuketiyosun iste :)

Benimde yuzum kuculdu hep :KK70:

Tesekurler canim y bunusanirim 2 gun yapiyoruz ...ben zayif olsada yuzu tombis olanlardanim yani yuzum hic zayiflamiyor

sabah: (10:00)
yarım domates
2 dılım tam bugday ekmegıyle tost
sekersız cay

öğlen: (13:30)
1 poğaca
sekersız cay

ara: 1 hurma

akşam(19:30)
1 kase şehrıye corbası
salata

yesıl cay
meyve
2 lt su
kızlar oglen hastanede oldugum için acıktım ve oyle yemek zorunda kaldım :KK50: sabahkı tostta cok kotu oldu :KK50: ha bıde bugun bayagı yurudum ve yoruldum spor gıbı bısey oldu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bugünkü menüm

sabah(06:30)
1 domates
1 kk peynir
2 zeytin
1 yumurta
1 haşlanmış yumurta

ara(11:00)
küçücük bir tost(avuç içi kadar)

öğlen(14:30)
kocaman bir kase yoğurt
1 kase çorba
1 dilim ekmek

ara(16:00)
şekersiz türk kahvesi

akşam(18:30)
kocaman bir kase salata

3 litre su ve 20 dk yürüyüş

menümü yazayım
kahvaltı 08:30
200 ml yagsız süt ile kahve
2 mandalina

öglen 12:30
7 yk kepekli makarna
bol salata peynir

akşam 16:30
10 adet kuruyemiş
1 dlm ananas
200 ml yagsız yogurt

2,5 lt su bitki çayı

umarım akşama bişiy yememm:KK30::KK30::KK30:

canım menün güzel
afiyet olsun

sabah: (10:00)
yarım domates
2 dılım tam bugday ekmegıyle tost
sekersız cay

öğlen: (13:30)
1 poğaca
sekersız cay

ara: 1 hurma

akşam(19:30)
1 kase şehrıye corbası
salata

yesıl cay
meyve
2 lt su
kızlar oglen hastanede oldugum için acıktım ve oyle yemek zorunda kaldım :KK50: sabahkı tostta cok kotu oldu :KK50: ha bıde bugun bayagı yurudum ve yoruldum spor gıbı bısey oldu :)

bazen olabiliyor canım öğle
sıkışınca insan gözünün ilk gördüğünü yiyiyo
hastanede çorba bulabilseydin iyi olurmuş

bugünkü menüm

sabah(06:30)
1 domates
1 kk peynir
2 zeytin
1 yumurta
1 haşlanmış yumurta

ara(11:00)
küçücük bir tost(avuç içi kadar)

öğlen(14:30)
kocaman bir kase yoğurt
1 kase çorba
1 dilim ekmek

ara(16:00)
şekersiz türk kahvesi

akşam(18:30)
kocaman bir kase salata

3 litre su ve 20 dk yürüyüş

menun cok guzel cnm :KK9:

kızlar ben cıkıyorum benım kociş gelcek bırazdan sofrayı hazırlıyım ondan sonrada gıremem heralde bılgısayarı esımden alamıyorum cunku :KK9: neyse hanımlar hepınıze bol sohbetler... iyi geceler :KK9:

kızlar selam ben Zeynep
hatırladınzı dimi
benim acilen dönmem lazım takıma boşluk var nı acaba
bir daha sizi hiç bırakmıycam
bana yaramadı burdan uzak kalmak çok kilo aldım hemen

zeynepcim hoşgeldin kilo almana çok üzüldüm :KK50:

çok yakışmış..

Rabbim kuzucuğa acil şifa versin..ailesinede akıl fikir versin. hamileyken dayak demişsin çok acı :KK43:

:KK9::nazar:

demekki tek başı dönen ben değilmişim.:13::KK1:

kolay gelsin ...

çok aydınlatıcı bir açıklma olmuş..:)

sanada kolay gelsin..kilo korumak çok önemli..

canım nick hatılrıyorum tebrik ederim mezun olmuşsun..

:nazar::nazar::nazar:kilo veren herkesi tebrik ederim..:KK9:

ayyy hele o başaşağı hareketler öldürdü beni :KK52:

X