Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bide kızlar sözlümün evine gittim ablası felanda vardı ( ablası artık onda kalıyo ) bebeği hasta gözümün önünde çocuk nöbet geçirdi daha 6 aylık bile değil :KK50: epilepsi hastasıymış :KK50:

Tüylerim diken diken oldu sözlümün diğer ablası sözlümle beni odaya çekti bulaşıkları yıkamam için rica etti tamam sorun değil dedim orda dedi sözlüme ablanla uğraşma sinirleri bozuk çocuk ya ölür yada yatalak olur ömrü hastanelerde geçer üstüne gitme dedi o an ben çok kötü oldum :KK50:

dün geceden beri çocuk 16 kere nöbet geçirmiş 1.5 dk sürüyo hepside :KK50:

Ayy Allahım yardım etsin acil şifalar versin düşmanımın başına bile vermesin :KK50:

Çok kötü oldum ben çocuğa bakıyorum korkuyorum ağlıcaktım nerdeyse sözlüm kafanı çevir bakma dedi ama insanın eli kolu bağlı oluyo ya o an çileden çıkıyo. O daha bebek ya :KK14:

Hep o anasıyla babası yüzünden anası çoçuğuna doğru düzgün bakmaz babası desen kadın hamileyken döver sonuç ne olan bebeğe günahsıza oldu :KK50:

Çocuklarınıza çok dikkat edin hamileyken koruyun kendinizi hanımlar lütfen ağır kaldırmayın olan bebeğe oluyo onun canı daha ne ki ya kendini öyle bi sıkışı var ki ben nefes alamıcak diye çok korktum :KK14:

$DSC_0048.jpg

kızlar en beğendiğim elbise bu 40 bedendi tabi boyu kesilecek 38 i de iyi olmuştu ama basen kısmı gergin durdu biraz

Bide kızlar sözlümün evine gittim ablası felanda vardı ( ablası artık onda kalıyo ) bebeği hasta gözümün önünde çocuk nöbet geçirdi daha 6 aylık bile değil :KK50: epilepsi hastasıymış :KK50:

Tüylerim diken diken oldu sözlümün diğer ablası sözlümle beni odaya çekti bulaşıkları yıkamam için rica etti tamam sorun değil dedim orda dedi sözlüme ablanla uğraşma sinirleri bozuk çocuk ya ölür yada yatalak olur ömrü hastanelerde geçer üstüne gitme dedi o an ben çok kötü oldum :KK50:

Ayy Allahım yardım etsin acil şifalar versin düşmanımın başına bile vermesin :KK50:

Çok kötü oldum ben çocuğa bakıyorum korkuyorum ağlıcaktım nerdeyse sözlüm kafanı çevir bakma dedi ama insanın eli kolu bağlı oluyo ya o an çileden çıkıyo. O daha bebek ya :KK14:

Hep o anasıyla babası yüzünden anası çoçuğuna doğru düzgün bakmaz babası desen kadın hamileyken döver sonuç ne olan bebeğe günahsıza oldu :KK50:

Çocuklarınıza çok dikkat edin hamileyken koruyun kendinizi hanımlar lütfen ağır kaldırmayın olan bebeğe oluyo onun canı daha ne ki ya kendini öyle bi sıkışı var ki ben nefes alamıcak diye çok korktum :KK14:

nefesim kesildiii:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bende diyorum ki 8 dklık bölgesel her bölge 8 dk bide ip atlasak 1 aylık program yapıp squats gibi bence 1 ayda harikalar yaratabilirizzzz iyi dersler canım bu konuyu konuşalım :KK52:

bu konuyu akşam konuşalım burcuuuu :KK52:

güzel sonuçlar aldım canım ama kaçamak yapmasaydım şuan 53lerde olurdum kesin çünkü yaklaşık 2 kilo felan verdim

olsun kız sonuçta aldığımı verdim :KK1: kaçamak yapmasaymışım geçen haftasonu çok güzel olucaktı :KK43:

püsküüt her perşembe yapıyomuş bende yapıcam bundan sonra :KK52:

özelliklede reglin son 2 günü herkes öneriyo :KK52:

kaptancım sen mezun olma burda kal sen gidersen bneim motivasyon düşer :KK50:

ben 2 kilo verdim canım :KK23:

canım ne perşembe kaçamağı cuma sabahı tartı günü. yapacaksan kaçamak cuma günü yap bari :KK20:

dün akşam alışveriş yaptıııııııım :KK52:
M beden kaban aldım :KK52:

bluz aldım ama bol aldım modelini beğendiğim için bide şal ve çanta aldım ayy M beden kabanın içine girdiğimde benden mutlusu yoktu o an ya bide adama başta dedim ki L verin siz bana anca olur dedim :KK1:

L kalmamış üzüldüm sonra dedimki M si var mı dedim baktı var dedi bi giydim üstüme çok güzel oturdu :KK52:

Ay artık L lere resmen veda ettim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK76::KK76::KK76::KK76:

canım ben S bedenim uzun zamandır. boyun kaç senin? ne L si ne M si şaşırdım valla :26:

acayip üzüldüm canım gözlerim doldu :KK5: kıyamam ben kuzuma yaa :KK50: Allah yardımcısı olsun...

burcuuuuuuu :KK52: bu 40 beden miii :KK53:

çok fit görünüyorsun maşallaaaaaaaahhhhhh :nazar::nazar::nazar:

evet canım 40 ne kadar garip demi her girdiğim mağazada 36 38 verelim diyenler oldu ama dedim siz 40 verin olmıcak biliyorum dedim 38 pantolonda iyide elbisede çok kasıyo güzel durmuyo kuzum ya ama 38 e girecem ocak 15 e kadar aralık 1 de diyete başlıcam ve spora

Eki Görüntüle 869182

kızlar en beğendiğim elbise bu 40 bedendi tabi boyu kesilecek 38 i de iyi olmuştu ama basen kısmı gergin durdu biraz

ayyy çok yakışmııııış :KK31:

nefesim kesildiii:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

benimde dua edin kızlar :KK50:
bu konuyu akşam konuşalım burcuuuu :KK52:

canım ne perşembe kaçamağı cuma sabahı tartı günü. yapacaksan kaçamak cuma günü yap bari :KK20:

canım ben S bedenim uzun zamandır. boyun kaç senin? ne L si ne M si şaşırdım valla :26:

acayip üzüldüm canım gözlerim doldu :KK5: kıyamam ben kuzuma yaa :KK50: Allah yardımcısı olsun...

canım yanlış anladın püsküüt her perşembe pirinç lapası yapıyomuş :KK31:

canım banada s oluyo ama benim göğüslerim baya büyük göğüs kısmı dar geliyo :KK31:

yoksa dün bi model beğenmiştim kabanda onu alıcaktım çok güzeldi ama göğüs kapanmadı :KK50: fermuarlıydı bide vazgeçtim bozulsa bide onu yaptırcaktım vazgeçtim.

benim göğüsler 90 cm :KK31:

canım banada s oluyo ama benim göğüslerim baya büyük göğüs kısmı dar geliyo :KK31:

yoksa dün bi model beğenmiştim kabanda onu alıcaktım çok güzeldi ama göğüs kapanmadı :KK50: fermuarlıydı bide vazgeçtim bozulsa bide onu yaptırcaktım vazgeçtim.

sağol canım gögüslerin küçülmdimi hiç benmde 95 filandı şuan 85 oluyo :KK24:

sağol canım gögüslerin küçülmdimi hiç benmde 95 filandı şuan 85 oluyo :KK24:

küçükltü canım 98 cm felandı en son ölçtüğümde 90 olmuştu 85 banada oluyo ama daha yeni sütyen almadım hiç annem bir zamanlar terziydi ona daralttırıyorum atmaya kıyamadım çünkü yeni hepsi :KK1:

küçükltü canım 98 cm felandı en son ölçtüğümde 90 olmuştu 85 banada oluyo ama daha yeni sütyen almadım hiç annem bir zamanlar terziydi ona daralttırıyorum atmaya kıyamadım çünkü yeni hepsi :KK1:

ay annen terzi ne iyiymiş yaaaa :KK52: benimkilerde yeni hiç açılmamışları annem kullanıyorum büyük olduğu içn normal kullanıyordum destek filan yok n&b nin anneme verdim o kullanıyor :KK53:

ızlar ben geldım 11 den bu saate kadar hastanedeydım gelmeden markete falanda ugradım öldüm :KK37: test sonucu negatıf yanı bebiş yok uzuldum ama olumlu yonden bakıyorum ne guzel spor yapıp zayıflıya bılıcem :KK9: bayagı yuruyuste yapmış oldum bu arada :KK76: ben yokken bayagı bı sohbet etmişsiniz kızlar bedenlerınız küçülmüş masallah :nazar: darısı benım gıbılerın basına benım etek bedenım 44-46 elbise bedenımde 40 ama 44 artık daha rahat oluyor :KK9:

güzel sonuçlar aldım canım ama kaçamak yapmasaydım şuan 53lerde olurdum kesin çünkü yaklaşık 2 kilo felan verdim

olsun kız sonuçta aldığımı verdim :KK1: kaçamak yapmasaymışım geçen haftasonu çok güzel olucaktı :KK43:

püsküüt her perşembe yapıyomuş bende yapıcam bundan sonra :KK52:

özelliklede reglin son 2 günü herkes öneriyo :KK52:

kaptancım sen mezun olma burda kal sen gidersen bneim motivasyon düşer :KK50:

ben 2 kilo verdim canım :KK23:
Canim nasil yaptin anlatirmisin internette farkli cikiyor kafam karisti ne kadar su ictin gunde kac defa lapa yedin meyve yedinmi

kızlar selam ben Zeynep
hatırladınzı dimi
benim acilen dönmem lazım takıma boşluk var nı acaba
bir daha sizi hiç bırakmıycam
bana yaramadı burdan uzak kalmak çok kilo aldım hemen

Ya ne guzel sanki bende 13 kilonun khepsini goguslerimden vermis gibi goguslerim kuculdu 60 kiloyken kullandigim sutyenleri takabiliyorum ama digerleri oyle kalakaldi terziler daraltabiliyormu ki bende daralttirsam

evet canım 40 ne kadar garip demi her girdiğim mağazada 36 38 verelim diyenler oldu ama dedim siz 40 verin olmıcak biliyorum dedim 38 pantolonda iyide elbisede çok kasıyo güzel durmuyo kuzum ya ama 38 e girecem ocak 15 e kadar aralık 1 de diyete başlıcam ve spora

cnm elbıse cok şıkmış bıde cok iyi kılon :nazar: ayy inş bende zayıflarım bende koyarım fotolarımı öncekı ve sonrakı dıye :KK34:

olacak bu iş :KK9:

aa yanlış anlamışım canım cidden :KK1: ay ne güzel bu kiloda öyle göğüsün var. benim gögüs 75. 49 kilo iken 70 ti malesef :KK14:

ızlar ben geldım 11 den bu saate kadar hastanedeydım gelmeden markete falanda ugradım öldüm :KK37: test sonucu negatıf yanı bebiş yok uzuldum ama olumlu yonden bakıyorum ne guzel spor yapıp zayıflıya bılıcem :KK9: bayagı yuruyuste yapmış oldum bu arada :KK76: ben yokken bayagı bı sohbet etmişsiniz kızlar bedenlerınız küçülmüş masallah :nazar: darısı benım gıbılerın basına benım etek bedenım 44-46 elbise bedenımde 40 ama 44 artık daha rahat oluyor :KK9:

hayırlısı olsun canım yaşın cok genç cocuk olur zaten. sen kilonu ver fit bi hamile ve anne ol ilerde dee :KK76:

kızlar selam ben Zeynep
hatırladınzı dimi
benim acilen dönmem lazım takıma boşluk var nı acaba
bir daha sizi hiç bırakmıycam
bana yaramadı burdan uzak kalmak çok kilo aldım hemen

ben hatırlayamadım canım pek. ebru görünce cevap verir sana ama aldığın kiloları vermeden listeye almıyor ebru bu takım kuralımız :KK31: önce burda paylaşımda bulunman menülerini paylaşman ve aldığın kiloları vermen gerekiyor listeye girmek için :KK31: sen izine mi ayrılmıştın? durumun neydi takımdaki?

Ya ne guzel sanki bende 13 kilonun khepsini goguslerimden vermis gibi goguslerim kuculdu 60 kiloyken kullandigim sutyenleri takabiliyorum ama digerleri oyle kalakaldi terziler daraltabiliyormu ki bende daralttirsam

al benden de o kadar... gögüsten gidiyor direkt kilolarım :KK50:

***4. TAKIM 336.ETAP***

gogo2405: (68.1/ 68.8/ +0.7/ %-1.02)
cimcimesude: (64.7/64,5 /0.2 /% 0,31)
defne2222 : (62.9 /62,3 / 0,6 / %0,95)
sponge_bop : (66/ 65,4/ 0,6/0,91 %)
beyza1990:KK43:80.5/ / / % )
SsSiMqE:KK43:72.0/ / / % )
yellowmelon:KK43:66.4/ 66.3/ 0.1/ % 0.15)
nueva48:KK43:97.3 / 96.5/ 0.8/ %0.82)
dcetiner:KK43: 61.7 /62,2/-0.5 / %-0,81 )
pozitif:KK43:59.2/58,6 /0,6 / %1,01)

4. Takım Ortalaması % 0,23

X