Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bızde limon agacı var cnm bende onu dusunuyorum şimdi elimde hz Aişe var ama bı turlu devam edemıyorum ama bu kıtapta coook guzel :KK68:
Ayyy kesınlıkle lımon agacı canım bir cırpıda okudugum kıtaplardan bırı , hemen arkasındanda ucurtma avcısı ve bın muhtesem gunes . Ohhhhh mısss kafanı kaldıramıcaksın :KK52:

Bende limon ağacını düşündüm ama benim başka bir topiğim var kitaplarla ilgili. Kasım ayında şuan toplamda 3 kitap okumuşum. 4. ye başlayacağım. Kasımın bitmesine az kaldı acaba limon ağacını bitirebilir miyim diye düşündüm ama bitmese bile limon ağacına başlıyorum. Çokta merak ediyorum kitabı. Uçurtma avcısını da çok söyleyen var en kısa zamanda onu da okuyacağım inşallah.

Menu yazacagim gunlerde gelecek elbet:KK43:yediklerimi yazayim
Sabah
Domates, biber, 1 minnak peynir, 1 bardak sekersiz cay
Ogle
1 elm
Aksam
Firinda Domates, sogan, biber 1 kase kadar
1 sekersi cay
1 turk kahvesi
Az biraz da cekirdek yedim karpuz cekirdegi

Ben de kilo bildirecekmiyim pazartesileri tartiliyordum eger not aldiysam yazayim almadiysam nasil yapacagim fikri olan.
Evet canım senin de bildirmen gerekiyor ama tartın yanında yok galiba. Eğer bulunduğun yerde tartı varsa sen yine de tartıl bir fikrin olur. Ama asıl tartılma işini eve bırak. Bizim için önemli olan o olacak. Ayrıca menülerin çok kötü. Senin mutlaka sağlıklı ve düzenli beslenmen lazım. Metabolizmanı böyle mahvetme. Biran önce başla lütfen çünkü önünde uzun bir zaman var.

herkese günaydın.
arkadaşlar bu hafta pek bir değişiklik var denemez.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

yine duraklamaya dönemindeyim:KK43:

Eki Görüntüle 868681
Tebrik ediyorum Nihal' cim eğer sabredersen eminim haftaya çok iyi bir sonuç alacaksın. :KK34:

:KK16: herkese günaydın :KK16:
yataktan kalkasım yok hiç kızlar cunku istanbul kara bulutlar altında boyle olunca uykum ıkı katına cıkıyor :KK14::KK9: neyse bugun tartı günü ben kılo veremedıgımden emının cunku hıc spor yapamıyorum ama haftaya inş. kılo verecegım :KK8:

Günaydın Ayşe' cim :KK16: Konya' da da durum aynı yağmur yağmış sanırım yerler ıslak. Hava soğumuş. Kilo konusunda böyle düşünme çünkü olumsuz düşünürsen olumsuz olur. Her zaman iyi düşün :KK34:

günaydııın günaydııın günaydıııınnnnnnn :KK16:

geçen hafta: 53.9
bu hafta: 53.6
fark: 0.3
%0,56

hiç yoktan iyidiiirr neyse ki eksiye düştüm :KK76::KK76::KK76:

ay sen de mi istanbuldasın? istanbul da nerdesin canım? ben beylikdüzündeyim :KK31: neden öyle diyorsun vermişsindir belki. saat 11.30 a kadar en geç bildirmen gerek canım :KK34:

ben maltepedeyım cnm sen karsıda oturuyorsun galiba :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
[/QUOTE]Günaydın Ayşe' cim :KK16: Konya' da da durum aynı yağmur yağmış sanırım yerler ıslak. Hava soğumuş. Kilo konusunda böyle düşünme çünkü olumsuz düşünürsen olumsuz olur. Her zaman iyi düşün :KK34:[/QUOTE]

haklısın ebrucum sımdı kalkıp dusa gırıyım ve tatııyım bakalım :KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
Banu' cum eğer takımda kalmaya kararlıysan ve yarın kilo vermiş olursan seni listeye almak istiyorum. Ama biliyorsun bu liste olayı uzun soluklu bir iş. İlerisi için güveniyor musun kendine?

cnm ben bildiirmi yapayım sen biliriisn alıp almamakta ama ben girmek isterim çünkü kendini frenliyor insan çünkü
bekleidigm kadar gitmemmiş ama:KK14::KK14::KK14:
her gün çok dolu dolu girmeiyorum ama 5 msj yazarımm
tabi dönem dönem yogun oldugumd agiremiyorum..

bence deeee:KK9:

2 günlük protein diyeti yapabilirsin gerekli gördüğün zaman ama fazlasını yapma bence canım :))

aaa hadi bakalım hayırlısı canım :KK16:

ben de bir türlü spora başlayamadım halimden de hiç memnun değilim oysa :KK14:

bence güzel menü afiyet olsun. suyu da yeterince içmişsindir inş :KK31:

incir ve hurma kuru meyve olarak akşam olmasa daha mı iyidi bilemedim canım :26: onun yerine başka bir sebze yemeği falan olsa güzel olurmuş sanki ama yiyecek diyete uygun bir şey yoktu sanırım. bir de saatleri yazmamışsın?

güzel menü bence :)) akşamı da hemen ye. afiyet olsun :))

cnm ben ofisten çıkmadan yiyorummm başka bişiy yemiyorum o yüzdne çekmecemde ne varsa
onu yiyorumm cnm

aa ankaralılar çogaldı benimm ev ikea tarafında
iş yeirmd emalesf çukurmbarda....

Kızlar yaaa elimde şuan okumam gereken bir sürü kitap var. Bugün Açlık oyunlarını bitirdim. Yeni bir kitaba başlamam lazım. Hangisinden başlasam karar veremedim. Aranızda Limon Ağacını okuyanınız var mı? Az önce İskender PALA nın bir kitabını aldım elime Leyla ile Mecnun. Kararsız kaldım. Ayrıca Turgut ÖZAKMAN' ın iki kitabı var birisi Çanakkale diğeri Kıbrıs la ilgili. Onlar ağır kaçıyor biraz. Siz ne dersiniz?

limon agacı çok güzelmiş ebrucumm

neyse en azından aynı şehırdeyız :KK9: ama esım karsıda calışıyor orayada tasınabılırız :KK9:

evet :KK9:

cnm ben bildiirmi yapayım sen biliriisn alıp almamakta ama ben girmek isterim çünkü kendini frenliyor insan çünkü
bekleidigm kadar gitmemmiş ama:KK14::KK14::KK14:
her gün çok dolu dolu girmeiyorum ama 5 msj yazarımm
tabi dönem dönem yogun oldugumd agiremiyorum..

cnm ben ofisten çıkmadan yiyorummm başka bişiy yemiyorum o yüzdne çekmecemde ne varsa
onu yiyorumm cnm

aa ankaralılar çogaldı benimm ev ikea tarafında
iş yeirmd emalesf çukurmbarda....

limon agacı çok güzelmiş ebrucumm

anladım canım, zeytinyağlı yemek koy götür bence sen yanında, soğuk da yeniliyor hem mis gibii :KK76:

günaydın kızlarrrr
kilo bildimi yapayım

geçen hafta:72,2
bu hafta 70,1
giden :2100

çok beklediğim gibi olmadı
2 gündür wc yok vee sabah kalkar kalmaz tartıldıgım için
ödem var malesfff

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64///%)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.54)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45) LAydLiNe (61.8//%)
masumm (72.2///%)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7///%)
mtrci (57.8///%)
ysfmir (68.4///%)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI:

Günaydın kızlarr :) Sabah kalktım ve tartıldım tam 97 geldim pazartesi 98 le başladım 5 günde 1 kilo :KK70: hemde hiç aç kalmadım hatta daha sağlıklı beslendim :KK66:

günaydın....
ve kilom
geçen hafta:68.4
bu hafta:67.1
giden 1.300 gr..

vay canınaaaaaaa süpeeer :KK76:
:nazar:

günaydın kızlarrrr
kilo bildimi yapayım

geçen hafta:72,2
bu hafta 70,1
giden :2100

çok beklediğim gibi olmadı
2 gündür wc yok vee sabah kalkar kalmaz tartıldıgım için
ödem var malesfff

vay canınaaaaaaaaaa :KK52: ne yapsam ben de senin yediklerini mi yemeye çalışsam yaaa :KK52: şu bademlere cevizlere kabuklulular ben de başlasam iyi olur benceeeee :KK9:

tebrikler :nazar:

Günaydın kızlarr :) Sabah kalktım ve tartıldım tam 97 geldim pazartesi 98 le başladım 5 günde 1 kilo :KK70: hemde hiç aç kalmadım hatta daha sağlıklı beslendim :KK66:

vay canınaaaaaaaaaa tebrikleeer :KK9:

bu hafta herkes vermiş gibi duruyooorrr :KK76:

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64///%)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.54)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45)
LAydLiNe (61.8//%)
masumm (72.2/70.1/2.1/% 2.91)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7///%)
mtrci (57.8///%)
ysfmir (68.4/67.1/1.3/%1.90)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI:

Gunaydın kızlar, derse gec kaldım, koştur koştur gidiyorum, tartıdaki sonuctan memnunum, birazdan geliyoorr kilo bildirimim

Gunaydın kızlar, derse gec kaldım, koştur koştur gidiyorum, tartıdaki sonuctan memnunum, birazdan geliyoorr kilo bildirimim

İlla bekletcen dimi bizi :KK9: Tam dayaklıksın Tuba. Allahtan aynı şehirde değildik yoksa senin için hain planlarım var :KK60::KK60::KK60:

X