Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

gunaydın kızlar

dunku menum

sabah 10.00
1 haslanmış yumurta
1 dilim kepekli emek
1 dilim peynir 6 tane zeytin
domates salatalık
1 fincan yeşil çay

öğle
1 kase tarhana çorbası

ara 2 tane kuru incir

akşam 18.00
büyük bir kasede peynirli salata
1 kase tarhana çorbası
1 dilim kepekli ekmek

2,5 litre su
spor yok

Geç olmadan bende bildirimimi yapayım. Sonuç pek iyi değil bu hafta. Kendimi çok saldım. Normalde mezun olacaktım bu hafta ama gördüm ki mezun olursam kilo veremeyeceğim.

Geçen hafta : 61. 8

Bu hafta : 61.7

Fark : 0.1:KK17:

Kusura bakmayın kızlar. Hem kilom azaldı vermem zorlaştı hem de yeterince dikkat etmedim. Bahane olamaz bunlar biliyorum ama sonuçta takım ortalamasını kötü etkiledim. Özür diliyorum hepinizden :26:

Ben daha vermiş sayılmam canım ödemim çok fazla yediğim serumlardan. pirinç lapası yapcam pazar günü bakalım haftaya ne kadar vercem :KK70:

takımcca pirinçci olduk valla :KK1: yap canım yap ödem varsa iyi gelir. bir de çook geçmiş olsun neyin vardı :26:

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64/63.9/0.1/%0.16)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.54)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45)
LAydLiNe (61.8/61.7/0.1/%0.16)
masumm (72.2/70.1/2.1/% 2.91)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7/64.7/1/%1.52)
mtrci (57.8///%)
ysfmir (68.4/67.1/1.3/%1.90)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI:

gunaydın kızlar

dunku menum

sabah 10.00
1 haslanmış yumurta
1 dilim kepekli emek
domates salatalık
1 fincan yeşil çay

öğle
1 kase tarhana çorbası

ara 2 tane kuru incir

akşam 18.00
1 kase tarhana çorbası
1 dilim kepekli ekmek

2,5 litre su
spor yok

güzel menü bence canım, afiyet olsuuun :))

Geç olmadan bende bildirimimi yapayım. Sonuç pek iyi değil bu hafta. Kendimi çok saldım. Normalde mezun olacaktım bu hafta ama gördüm ki mezun olursam kilo veremeyeceğim.

Kusura bakmayın kızlar. Hem kilom azaldı vermem zorlaştı hem de yeterince dikkat etmedim. Bahane olamaz bunlar biliyorum ama sonuçta takım ortalamasını kötü etkiledim. Özür diliyorum hepinizden :26:

ay kıyamaaam :KK19: olsun ebrucum en azından + değilsin bu da bir şey :KK34: haftaya telafi edersin bence sen :KK54:

kızlar pirinç lapası diyeti yapmak istiyorum 2 gun yapan varmı nasıl yapılıyor ve ne sonuç aldınız

valla çoğumuz denedi çoğumuz da başaramadı canım :KK1: ben akşam bozdum dayanamayıp feci sonladı benimki. ve böyle olunca da bir işe yaramadı +100 gr geldim ve bıraktım lapa işini. kendi adıma böyle diyebilirim. ama başarılı olur yaparsan kaçamaksız şekilde ve protein kaçamağı yapmadan(et süt yumurta) , o zaman ödemler gidiyormuş :KK31:

valla çoğumuz denedi çoğumuz da başaramadı canım :KK1: ben akşam bozdum dayanamayıp feci sonladı benimki. ve böyle olunca da bir işe yaramadı +100 gr geldim ve bıraktım lapa işini. kendi adıma böyle diyebilirim. ama başarılı olur yaparsan kaçamaksız şekilde ve protein kaçamağı yapmadan(et süt yumurta) , o zaman ödemler gidiyormuş :KK31:

gunde 3 öğün pirinç lapası 2 ogunde kuru meyve yemek gerekiyor galiba tabi 2,5 litrede su değilmi

Ayyy ayyy gözlerime inanamıyorum. Tuba tebrikler :nazar::KK9:

Not: Aldığının hepsini verememişsin yalnız :KK20:

Tesejkyrler ebrucum, bu hafta iyiydim, gerci bir gunu hastalıktan bişe yemedim, 1 gun de lapa yaptım, kacamak yok gibi bişe:) azcık vardı yani..
Evet aldıgımı veremedim 200 gr kaldı ama sorun değil, böyle bu hızla devam, haftaya fazlası gidicek insallah, belki de birlikte mezun oluruz, bekle beni ebru geliyoruummm:):KK52:

Ay bu arada kahvaltı yapamadım, ufaklık cok agladı ben evden cıkarkwn, onla ilgilendim, derse de gec kaldım,
simdi kantindeyim, burda kızla ikişer ikişer poğaca acma yiyorlar, ama ben yemwği beklicem, bi kahve alıp sınıfa giderim şimdi..

gunde 3 öğün pirinç lapası 2 ogunde kuru meyve yemek gerekiyor galiba tabi 2,5 litrede su değilmi

valla ben sadece lapa diye biliyorum. bir de çiğ sebze oluyor sanırım yanında. kuru meyve olayını bilmiyorum. internetten bi araştır canım. yanlış bilgi vermek istemem :KK31:

Tesejkyrler ebrucum, bu hafta iyiydim, gerci bir gunu hastalıktan bişe yemedim, 1 gun de lapa yaptım, kacamak yok gibi bişe:) azcık vardı yani..
Evet aldıgımı veremedim 200 gr kaldı ama sorun değil, böyle bu hızla devam, haftaya fazlası gidicek insallah, belki de birlikte mezun oluruz, bekle beni ebru geliyoruummm:):KK52:

mezun olmak mıııııııııı :KK52: yaaaaaaaaaaaa beni bekleyin yaaa :KK9:

Ay bu arada kahvaltı yapamadım, ufaklık cok agladı ben evden cıkarkwn, onla ilgilendim, derse de gec kaldım,
simdi kantindeyim, burda kızla ikişer ikişer poğaca acma yiyorlar, ama ben yemwği beklicem, bi kahve alıp sınıfa giderim şimdi..

canım bilemedim şimdi sanki bi tane poğaça yesen iyi mi olur ne, aç kalmaktan iyidir sanki :26: açmaya göre daha az yağlı poğaça ve simite göre kalorisi az diye biliyorum :KK31:

Kaptancım ben bu hafta ızne ayrılmak ıstıyorum, evde yatılı mısafır gelen gıden bu hafta pek motıve olup uygulayamadım burayada pek gelemedım. Bu hafta kendımı toparlayıp , mısafırlerden arınıp oyle gelıyım dıyorum ..???

Günaydın herkesee

Geçen hafta: 76.5
Bu hafta: 76

Fark : 500gr
:nazar::KK9:
aman poğaça yeme sakın..

ebru bence çok normal..:KK34::KK9:
gunaydın kızlar

dunku menum

sabah 10.00
1 haslanmış yumurta
1 dilim kepekli emek
domates salatalık
1 fincan yeşil çay

öğle
1 kase tarhana çorbası

ara 2 tane kuru incir

akşam 18.00
1 kase tarhana çorbası
1 dilim kepekli ekmek

2,5 litre su
spor yok
günaydın..güzel bir menü..
kizlar bi yandan hazirlanip bi andan yaziorum gec kalcam

gecen hafta 70.2kg
bu hafta 69.2kg
fark 1kg verdimmm
işe geç kaldım bugün yine
lıgyt süt ile kahve yaptım birde masanın züeirnde büskivi varmış burçak üzümlü sultani
4 taned eondna aldım geldim masaya ikide mandalin büskiviler masamd ahala yemedim yiyemeidm
2 mandalin yiyip kahvmi içtim
büskivilerle bir aşk yaşıyorum şuandaaa:KK9::KK9::KK9:
2 tane yiyebilrisn ..mandalinayıda 1 adet yersen tamam olur..
kızlar dusumu aldım ve tartıldım nıyeyse dus alınca kendımı cok hafıf hıssedıyorum :KK9: ama 2 gunde basardım galıba :KK9:

en bastakı kılom: 79.2 :KK9:
başlangıç: 77.3
bu haftakı kılom: 77.0
fark: 300 gr :KK8:
tebrikler..
başlangıç::66
geçen hafta:64.00
bu hafta:63.9

:KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

:KK50: pide yaktı seni.. en azından artı değilsin..

aman poğaça yeme sakın..

ebru bence çok normal..:KK34::KK9:

günaydın..güzel bir menü..

2 tane yiyebilrisn ..mandalinayıda 1 adet yersen tamam olur..

tebrikler..

:KK50: pide yaktı seni.. en azından artı değilsin..

keşke önceden deydin mandalinanınn ikisinide yemiş bulunuyorummm
yemek için naısl pay çıkarıyorum kendimee
nebilm ya yemeidmm agzımı vurunc agerisi geliyor die

Kızlar benimde çok vaktim yok o nedenle mesajların hepsine tek tek cevap yazamadım.

Nihal ve Buse tebrik ediyorum sizi. Az olsun ama - olsun. Haftaya telafi edersiniz inşallah. :KK9:

Banu ve Derya sizleri kocaman kocaman tebrik ediyorum. Çok iyi vermişsiniz. Maşallah :nazar:

Gül' cüm seni de ayrıca tebrik ediyorum. İnşallah hep böyle devam edersin. :KK9:

İnşallahhh. Ayda 4 kilo demek 6 ay sonra yani mayıs ayında 73 kilo olmam demek :) Bu hayalle yaşıyorum ben Ebru ben bunu başaracağım.

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64/63.9/0.1/%0.16)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.54)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45)
LAydLiNe (61.8/61.7/0.1/%0.16)
masumm (72.2/70.1/2.1/% 2.91)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7/64.7/1/%1.52)
mtrci (57.8/58.3/-0.5/%-0.87)
Geri dönmek üzere ayrıldı.
ysfmir (68.4/67.1/1.3/%1.90)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60