Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

iyi aksamlar kizlar dün gelemedim cok ciddi derecede nedenlerim var ama yazmak istemiyorum.

birazdan dünki ve bugünki menümü paylasicam.
cok mutluyum cünkü yarin güzel bir sonucla cikacagimi saniorum cünkü bugünki tartida süperdi,
gecen haftasonuki fiyasko olmasaymis acayip kilo verecekmisim.
artik 6lardayim kizlar bu benim icin ne demek bilemezsiniz.
ve artik hedes 5ler :KK33::KK33::KK33:

tebrikleerr

:KK9::KK9::KK9:

tuba nohut şişkinlik yapabilir. onun harici güzel menüü :) tebrikleerr :KK9:

bakalım yarın sonuçlarımız nasıl olcaakk :KK52:

ben kaçtıım :KK3:

dünki menüm

8:30
1 yumurta + 2kk beyaz peynir tavada
yarim tbekmegi

12:00
3 findik

15:00
kahve + süt
yarim tbekmegi + 1kk beyaz peynir

19:00
hamsi bugulama

2ltden fazla su
1 kup yesil cay

bugün menüm

8:45
1 kase nesfit + süt

3 tane findik

15:45
kahve + süt

18:45
hamsi bugulama
1 dilim tbekmegi

1lt kadar su, azdi yine bugün
yarim kup yesil cay
biraz hareketli bir gün

Kızlar yaaa elimde şuan okumam gereken bir sürü kitap var. Bugün Açlık oyunlarını bitirdim. Yeni bir kitaba başlamam lazım. Hangisinden başlasam karar veremedim. Aranızda Limon Ağacını okuyanınız var mı? Az önce İskender PALA nın bir kitabını aldım elime Leyla ile Mecnun. Kararsız kaldım. Ayrıca Turgut ÖZAKMAN' ın iki kitabı var birisi Çanakkale diğeri Kıbrıs la ilgili. Onlar ağır kaçıyor biraz. Siz ne dersiniz?

bızde limon agacı var cnm bende onu dusunuyorum şimdi elimde hz Aişe var ama bı turlu devam edemıyorum ama bu kıtapta coook guzel :KK68:

4 lü rakamlar için can atıyorum ben de :KK14: az önce yine mutfağa gittim 2 bardak su içtim. lahmacun duruyordu orda ama hayır buse dedim ve yemeden çıktım mutfaktan. En Büyük KK

iyi geceler nurcum :KK19:

aynen canim yeme yoksa kendine kötülük yapmis oluyorsun bosuna moralin bozuluyor bi bogaz icin :KK9:

Menün mantı dışında gayet güzel ama diğerleri hafif olduğu için ben onu da görmezden geliyorum. Yoğun iş günlerinin geçtiğine çok sevindim çünkü gerçekten o günlerde çok kötü durumdaydın.

Kızlar Gül' ün menülerine yorum yaparken lütfen kilosunun yüksek olduğunu unutmayın. O nedenle günde en fazla 3 dilim ekmek yemesinde bir sakınca yok. Çünkü daha önünde çok uzun bir zaman var. Birden bire bizim gibi beslenemez zaten. Beslense de bir yerde patlak verir. O nedenle yorum yaparken menülere dikkat edin lütfen.

Hadi bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bu cuma sonucunu. Eğer cuma sonucun iyi çıkarsa cumartesi pazar bende deneyeceğim.

Tatlım kurallarımızı biliyorsun. Deneme sürecindesin hala çünkü listeye girmemiştin henüz. Yanlış hatırlamıyorum dimi? Listeye almamıştım seni. En az 3 hafta deneme süremiz var. Mesaj sayılarına ve menülerine dikkat ettiğin sürece listeye bir adım daha yaklaşmış olursun. Senin hazır olduğuna emin olduğumda listeye alırım.

Menün gerçekten çok sağlıksız olmuş. Zayıflarken en çok dikkat etmemiz gereken şey sağlığımız. Lütfen dikkat et kendine. Deden içinde başınız sağ olsun.

Tatlım yaaa çok az yemeye başladın. Kahvaltı etmemişsin yine. :KK50:

Neden üzdün ki kendini bu kadar. Bırak istesinler nasıl olsa son karar senin hayır diyeceksin. Gerisini takma bu kadar. Kendini üzdüğüne değmez. Ya eski zamanlarda yaşasaydık birbirini hiç görmeden evlenenler var. Allaha şükür çok şanslı bir nesiliz. :KK34:

Çok sevindim canım. Maşallah diyelim kızına. Çok çabuk öğrenmiş okumayı. İnşallah bütün hayatı boyunca böyle başarılı olur. Yeri gelmişken bişey sormak istiyorum. Sen özel okulda çalışıyordun yanlış hatırlamıyorsam. Benim büyük kızım bu yıl 2. sınıfa gidiyor. Maşallah dersleri gayet güzel. Şuan devlet okulunda ama ben özel okulların bursluluk sınavlarına girsin istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir bir fikrin var mı?

Nur' cum ben hamileyken dişimin bir tanesi kırıldı. Meğer içinde çürük varmış. Uyuşturmadan dolgu yaptı. Biliyorsun ki hamileyken uyuşturulması sakıncalı. Dayanamasam birazcık yapacaktı ama allaha şükür hiç acı hissetmedim. Ön yargılı yaklaşma eğer doktorun iyiyse hiç acımıyor.

iki konudada haklisin kaptancim, cok sükür mesele asildi nihayet. rahatladim biraz.

serçecikkkk
sen istemeden snei verecek halleri yok ya cnm benim gelsin gitsinler cnm
sen hanfendiligini bozmaaa

ebrucumm
bebek nasıl cnm , gülün menüleri konusund abende sana katılıyorum şimdiiden keserse ilerde çok sorun yaşar metabolizmaası yavaşlarrr

buse
sana özel mesaj mı atıcaz mesaj sayımızı ben unutuyorum hep ya
gün sonunda sayarım cnmm

tsk ederi canim destegn icin :KK19:

Günaydın canım..hoş bulduk..:) :KK16: bnde seni online görünce sevindim kuzucuk nasıl oldu?

oldukça güzel menü..:nazar:

bu nasıl menü canım değişik bir şey mi deniyorsun pek anlayamadım bol sıvılı..:26:

evet sağlık gibisi yok..ne oldu bilmiyorum ama çok geçmiş olsun..

özel mesaj yoluyla sanamı göndereceğiz ?

gün içi çok güzel kaçamağın saati kötü olmuş..

korkacak birşey yok bende 2 dolgu var kanal tedavisi olup dolgu yapıldı ..sıkıntısız geçirdim..Bence kasam kendini rahat ol :KK34:

canım oldukça can sıkı aynı duruma maruz kalmıştım :KK52: istemiyorum dediğim halde eve gelmelerine izin verilmişti..çok stresli bir durum ama geçti, gitti ..Şimdi sevdiğim kişiyle evliyim..:KK34:sen tavrını kendini bozma bırak gelsin gitsinler son söz senin bu hayat senin ve evlilik bir ömür boyu gözünü açtığında yanında istediğin bir insanla uyanmak çok önemli..

:KK50: üzülme canım ya ...

darisi benim basima insalah sevdigimle evlenebilsem ne isterim daha fazla :KK5::KK5:

içim dışım lapa olduuuuuuu :KK52:

kiyama sana bennn:KK19:
MESAJ BİLDİRİMLERİ

18.11.2013

buseb: 9
mavera87: 9
fndkkrdu: 5
glmscs: 3
yaseminnn1987: 0
masumm: 0
ysfmir: 0
gubsej: 0
ssercecik: 0
evamaria: 0
laydline: 0

19.11.2013

buseb: 12
mavera87: 0
fndkkrdu: 6
glmscs: 11
yaseminnn1987: 5
masumm: 0
ysfmir: 0
gubsej: 0
ssercecik: 0
evamaria: 0
laydline: 0

:KK20::KK20::KK20:

ben faydasini gordum bakalim yarin tartida insallah beni sasirtmaz cunku yapanlar sonradan kilo almis bazilari yarin tartilcam oynamaditsa eger tekrar yapicam cunku 1.5 kiloya yarin verdim :)

Kaptancim lapa haftasonu yaptigim kacamagi kapatti simdi yarinda yapmayi dusunuyorum insallah 1 kilo daha veripbayram oncesi kiloma donerim

1.5 kiloya yakin verdim canim :)

kızlar benım selulıtlerım var ve bu durumdan cok bunalıyorum netten cok arastırdım sadece 15 gunde gecıyormus hemen yazıyorum
5 yemek kasıgı bıberıye yagı
5 yemek kasıgı tatlı badem yagı
5 yemek kasıgı susam yagı
Hazırlanışı ve Uygulaması,

Tüm malzemeleri cam bir kaseye ya da şişede karıştırın.
Bitkisel yağ karışımını selülit olan bölgelere 5 dakika boyunca masaj yaparak sürün.

Streç filmle sıkıca sarıp yarım saat bekleyin.
Sürenin sonunda Streç filmi çıkarıp banyoya girin.

Lifle selülit yağı sürdüğünüz bölgeleri iyice bastırarak ovun.

Banyodan çıkmadan önce soğuk su tutarak cildinizin uyarılmasını sağlayın.

Notlar,

Biberiye yağı, kan akışını hızlandırır.
Tatlı badem ve susam yağı, cildi besler.

yarın sonucumu cok merak ediyorum umarım 100 gr dahi olsa vermişimdir :KK14:

yaaaaaaaa kilo verdim mi acaba yaaaaaaa :KK52: bi an önce yarın olsuuunnnnnn :KK52:

13. takıma bakın heleeeeeeeee :KK52:

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 1 ziyaretçi)

:KK76:

bu ara da ysfmr ve ssercecik izinli miydi acaba unuttum valla. ondan mı bildirim yapmıyorlar :26:

Kızlar yaaa elimde şuan okumam gereken bir sürü kitap var. Bugün Açlık oyunlarını bitirdim. Yeni bir kitaba başlamam lazım. Hangisinden başlasam karar veremedim. Aranızda Limon Ağacını okuyanınız var mı? Az önce İskender PALA nın bir kitabını aldım elime Leyla ile Mecnun. Kararsız kaldım. Ayrıca Turgut ÖZAKMAN' ın iki kitabı var birisi Çanakkale diğeri Kıbrıs la ilgili. Onlar ağır kaçıyor biraz. Siz ne dersiniz?

canım bende çok olurdu telefonuma çok sevdiğim bi oyun yükledim candy crush tuvalette onu oynuyorum hemde uzun süre kalmş oluyorum bu şekilde tuvalet eğitimi yaptım şimdi maşşalah okula gittiğim günler hariç çok iyiym :KK9:

Allah ıyılıgını versın burcucum benım esımde o oyunu cok sever lavaboya gırer cıkmaz bende kızarım hep o oyun yuzunden sabah işe gec kalıyorsun kahvaltı yapamıyorsun dıye :KK9:

akşam yemedin mi canım yaa? bi de kavurma tadımlıkta olsa lapa diyetinde kilo verdirmiyormuş proteinler umarım iyi sonuç alırsın :26:

tamam canım :KK31:

dengelemek değil de her gün bol paylaşım daha güzel olur canım :KK34:

wc sorunu hakkında bi fikrim yok psikolojik bi durum sanırım. ama yeme düzenini oturtman gerek bir an önce. biz de taşıncaz 1 aya kadar umarım benim yeme düzenim o süreçte bozulmaz. :KK31:

hadi ya :KK43:
Bakalim sonuc ne olucak. gecen haftasonu yaptigim o hata yuzunden bi dabah tartildigimda 56.4tum bakalim yarin kac olucam :KK43:

Tamam canım sınavında başarılar. Umarım güzel geçer. Sabah bildirim yapmayı unutma ama olur mu?

Aynı durum bende de var canım. Özellikle başka bir şehre gittiğimde olur. Davul gibi şişerim. :26:Sanırım psikolojik bir durum. Ben birde kendi evimden başka bir yerde banyo yapamam. :KK50:

Tamam canım ellerine sağlık. :KK9: Listeme aldım bütün sayıları.

Kızlar mesaj sayılarını göndermeyenler var lütfen uyarmamı beklemeyin ve mesajlarınızı sayıp yollayın. 20 ve 21 inin mesajlarını bana atıyorsunuz.

Tamam kaptancim sinava gitmeden yazmaya calidicam :)

Ayyy kesınlıkle lımon agacı canım bir cırpıda okudugum kıtaplardan bırı , hemen arkasındanda ucurtma avcısı ve bın muhtesem gunes . Ohhhhh mısss kafanı kaldıramıcaksın :KK52:

Ayyy bıde ben cok sıstım yaaa kendımı duba gıbı hıssedıyorum, bu hafta hıc sporda yapamadım , kacamaklarda oldu. Offf offfff :KK43:

günaydııın :KK3: ebru hedefine ulaştı ama hedefi aşağı çekti birazcık. ve hala kaptan canım :))

ay bu aşureler mahvetti bu ay bizi vallahi :18:

ayyyy iç sorma:KK50::KK43:((((

hedefi aşağı çekmekle iyi yapmışsınız:KK23:

bugünkü menüm:
sabah09.15
1 yum,az domates ,1 bibrden menemen

öğle11.30

4 kaşık tarhana aldı.devm etmeye fırsatım olmadı

ara 15.00
1 uno çubuk kraker 1 ayran

akşam18.00
evlilik yıldönümümüzdü.dışarıda yedik.4 seneyi doldurduk:KK31:
zaman ne hızı geçiyor.
çok üzgünüm:KK43:((
1 tek kıymalı pide..aylardır yememiştim:26::26::26::26:

Menu yazacagim gunlerde gelecek elbet:KK43:yediklerimi yazayim
Sabah
Domates, biber, 1 minnak peynir, 1 bardak sekersiz cay
Ogle
1 elm
Aksam
Firinda Domates, sogan, biber 1 kase kadar
1 sekersi cay
1 turk kahvesi
Az biraz da cekirdek yedim karpuz cekirdegi

Ben de kilo bildirecekmiyim pazartesileri tartiliyordum eger not aldiysam yazayim almadiysam nasil yapacagim fikri olan.

ben derse dönüyorum kızlar.

18-19 Kasım mesaj sayılarını göndermeyenlere son uyarım. birkaç saate yayınlayacağım listeyi...
ben yazmadım hiç.
ben limon ağacınıı okurken biraz zorlanmıştım.gitmedi kitap.ama biraz ara vermek zorunda kalmıştım o süreçte belki de ondandır:)
dün form çayı almıştım 5 i 1 yerde.kötü mü?????hep yeşilçay içerdim.görünce aliim dedm.içmesem mi???
Selam hanımlar
bugun de öyle böyle gecti, kendimi yine tebrik ediyorum, eskiden olsa hiç yapamayacagım seyleri yapıyorum, bana bişeylwr oluyor:) menumu yazıcam birazdan

:nazar::nazar::nazar::KK9:

herkese günaydın.
arkadaşlar bu hafta pek bir değişiklik var denemez.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

yine duraklamaya dönemindeyim:KK43:

$66.4.jpg

:KK16: herkese günaydın :KK16:
yataktan kalkasım yok hiç kızlar cunku istanbul kara bulutlar altında boyle olunca uykum ıkı katına cıkıyor :KK14::KK9: neyse bugun tartı günü ben kılo veremedıgımden emının cunku hıc spor yapamıyorum ama haftaya inş. kılo verecegım :KK8:

ben limon ağacınıı okurken biraz zorlanmıştım.gitmedi kitap.ama biraz ara vermek zorunda kalmıştım o süreçte belki de ondandır:)
dün form çayı almıştım 5 i 1 yerde.kötü mü?????hep yeşilçay içerdim.görünce aliim dedm.içmesem mi???
bendede o caydan var cnm tadı ıyı ama o tur cayların fazla işe yaramadıgını duydum en ıyısı yesılcay benımkıde oylece mutfak dolabında duruyor ama yıne da arastır :KK34:

herkese günaydın.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

Eki Görüntüle 868681
olsun cnm masallah hedefıne ulşmışsın neredeyse :nazar: ama hıc kılo vermemekten ıyıdır bence 300 gr uzulme :KK34:

dünki menüm

8:30
1 yumurta + 2kk beyaz peynir tavada
yarim tbekmegi

3 findik

15:00
kahve + süt
yarim tbekmegi + 1kk beyaz peynir

19:00
hamsi bugulama

2ltden fazla su
1 kup yesil cay

bugün menüm

8:45
1 kase nesfit + süt

3 tane findik

15:45
kahve + süt

18:45
hamsi bugulama
1 dilim tbekmegi

1lt kadar su, azdi yine bugün
yarim kup yesil cay
biraz hareketli bir gün

vaaay vay vaaay :) su hariç çok güzel menüler afiyet olsun :KK9:

hadi ya :KK43:
Bakalim sonuc ne olucak. gecen haftasonu yaptigim o hata yuzunden bi dabah tartildigimda 56.4tum bakalim yarin kac olucam :KK43:

Tamam kaptancim sinava gitmeden yazmaya calidicam :)

işte o kaçamaklar yüzünden ben de geçen hafta 55.9 olmuştum :KK52: yapmıycam bi daha o denli bi kaçamak asla. düşün yani oturdum tereyağlı iskender yedim yaaa :KK52: benim neyime iskendeeerrr :18:

Ayyy bıde ben cok sıstım yaaa kendımı duba gıbı hıssedıyorum, bu hafta hıc sporda yapamadım , kacamaklarda oldu. Offf offfff :KK43:

artı çıkma lütfen yaaaaaaaa :KK52:

ayyyy iç sorma:KK50::KK43:((((

hedefi aşağı çekmekle iyi yapmışsınız:KK23:

bugünkü menüm:
sabah09.15
1 yum,az domates ,1 bibrden menemen

öğle11.30

4 kaşık tarhana aldı.devm etmeye fırsatım olmadı

ara 15.00
1 uno çubuk kraker 1 ayran

akşam18.00
evlilik yıldönümümüzdü.dışarıda yedik.4 seneyi doldurduk:KK31:
zaman ne hızı geçiyor.
çok üzgünüm:KK43:((
1 tek kıymalı pide..aylardır yememiştim:26::26::26::26:

canım ya takımca ugrasıyoruz dereceye girmek için bir şeyler yapmak için. senin bu "1 gün öncesi hem de akşam" yediğin kıymalı pide hiç olmuş mu sence? yani kusuruma bakma ama el insaf diyorum ve kınıyorum seni :KK19:

Menu yazacagim gunlerde gelecek elbet:KK43:yediklerimi yazayim
Sabah
Domates, biber, 1 minnak peynir, 1 bardak sekersiz cay
Ogle
1 elm
Aksam
Firinda Domates, sogan, biber 1 kase kadar
1 sekersi cay
1 turk kahvesi
Az biraz da cekirdek yedim karpuz cekirdegi

Ben de kilo bildirecekmiyim pazartesileri tartiliyordum eger not aldiysam yazayim almadiysam nasil yapacagim fikri olan.

cuma sabahları tartılıp sabah 11.30 a kadar bildirim yapıyoruz burda canım. sen de tartılmalı ve bildirmelisin, deneme sürecindesin :)

ve yediklerin kilona göre çok az. sağlıksız oluyor bu şekilde ve metabolizman da tembelleşiyor o yüzden ilerde kilo vermen durabilir kilon azaldığında. şimdiden kendini az yemeye alıştırmamalısın bu yüzden. bunun bi çaresi olmalı :26:

herkese günaydın.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

Eki Görüntüle 868681

yok valla bu durakmala değil canım ya. benim 1,5 ay kilom 100 gr dahi inmedi inanabiliyor musun :KK52: işte o duraklamaydı :KK1:

duraklama falan diye düşünüp beynine o sinyali verme aman uzak olsun duraklamalaaar :KK76:

:KK16: herkese günaydın :KK16:
yataktan kalkasım yok hiç kızlar cunku istanbul kara bulutlar altında boyle olunca uykum ıkı katına cıkıyor :KK14::KK9: neyse bugun tartı günü ben kılo veremedıgımden emının cunku hıc spor yapamıyorum ama haftaya inş. kılo verecegım :KK8:

ay sen de mi istanbuldasın? istanbul da nerdesin canım? ben beylikdüzündeyim :KK31: neden öyle diyorsun vermişsindir belki. saat 11.30 a kadar en geç bildirmen gerek canım :KK34:

X