Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlaaar :KK52: ben de pirinç lapası yaptım sabah onu yedim. bütün gün dayanıcam veeeeee cuma ya zayıflamış olcam :KK76:

Deryacım buse de soylemiş zaten, hasta oldugım için menum oyleydi, birsey yiyemedim, mis kokulu kofte bile cok kotu koktu burnuma, burnumu kapatıp hazırladım cocuklara..

Bol sıvı içsin demiş doktor, onun için bol svılı bi gündü dün:)

hosgeldin canim ben nur, 22 yasindayim. suan nedense nasil tanittgimi unuttum kendimi :KK53:
hoşbuldum nur:KK16:Memnun oldum.
:nazar:

hoşgeldinn :KK3: geçmişe baktın mı bilmiyorum. sanırım kendimi tanıtmıştım sana. tekrar tanıtayım. ben buse 24 yaşındayım. istanbuldayım. bekarım. 6 kg fazlam var. eskiden burdan mezun olmuştum kilo aldım geri geldim malesef :KK14:
Hoşbuldum buse inşallah veririz hep beraber:KK4:

Hoşgeldin canım.. Seda ben.. Ben de evlendikten sonra 1yılda 12-13 kilo aldım.. Zaten 10 kilo fazlam vardı.. Ettimi sana 20-25 :)
Hoşbuldum seda:KK16:Halbuki çok da yemedik haftanın 3 günü makarna yedik sadece:KK1:nasıl geldi bu kilolar anlamadım:KK52:

canım oncelıkle hosgeldın.ısmım nıhal 28 yasındayım 3 yıllık evlıyım bebegım yok.kamuda calısıyorum.ben de cok kıloluydum 84 ten 66 lara kadar dustum.kesınlıkle pes etme.bunu kafandan sıl.senın kılo verme hızın bızlere gore daha hızlı gerceklesecektır.sen kendını bıze bırak:KK1: tavsıyelere kesınlıkle uy.verdıgını gordukce daha da hırslanacaksın,azımlı ol.emın ol cok kolay.tekrar hosgeldın

[/COLOR]
Hoşbuldum nihal bende kamudayım 1 yıllık evliyim bebek bekliyor herkes ama önce kilolarrrr gidecek baya kilo vermişssin :nazar: maşallahhh.Verdiğin destek için çok teşekkür ederim çok hızlı veremiyorum önceden kolay giderdi ama spor yok ve düzgün beslenemeyiorum düzen oturtamadım tam daha.Bazen olmayacak desemde vazgeçmiyorum vazgeçmeyeceğim.İnşallah dediğin kadar kolaydır.Teşekkür ederim tekrardan:KK16:

Menün gerçekten çok sağlıksız olmuş. Zayıflarken en çok dikkat etmemiz gereken şey sağlığımız. Lütfen dikkat et kendine. Deden içinde başınız sağ olsun.

Teşekkür ederim Allah mekanını cennet etsin.
Evet menünün sağlıksız oldugunun farkındayım ama evde duramadım ki adam akıllı iş yerinde hiç alternatifim yok bişey getirmedimmi aç bi aç dolaşıyorum gün boyunca şu günüde atlatayım daha dikkat edecem:KK30:

Pek menü sayılmaz ama yediklerimi yazayım sabah 1 nescafe 0,5 lt su
şimdi de 1/5 lt süte biraz yulaf koydum onu yiyorum elde olan bunlar malesef:KK43:

günaydın menümü yazayım hemen

kahvaltı 08:30
1 muz
1 nescafe sade

öglen 12:30
tavuk ızgara
salata
1/2 kk peynir

akşam 17:00
200 ml lıgyt yogurt
fındık-badem (10-15 )

ara 19:30
2 yk yogurtlu mantar

2.5 lt su
3 fincan bitki çayı:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Muz olmamış Banu' cum onun dışında şu fındık ve bademlerin sayısı biraz çok gibi geldi bana ama yinede gayet güzel bir menü. Unutma diyet boyunca muz' dan uzak durmamız lazım. Onun yerine daha yararlı meyveler yiyebilirsin.

serçecikkkk
sen istemeden snei verecek halleri yok ya cnm benim gelsin gitsinler cnm
sen hanfendiligini bozmaaa

ebrucumm
bebek nasıl cnm , gülün menüleri konusund abende sana katılıyorum şimdiiden keserse ilerde çok sorun yaşar metabolizmaası yavaşlarrr

buse
sana özel mesaj mı atıcaz mesaj sayımızı ben unutuyorum hep ya
gün sonunda sayarım cnmm

Bebişim biraz daha iyi canım. Ama arada birde öksürmeye başladı. İyileşemedi gitti yavrucak. Antibiyotiğin bitmesini bekliyorum. İnşallah biran önce düzelir. Kızlar bu arada bebişim emeklemeye başladı. Artık tamamen emekliyor çok mutlu etti bu beni :KK16:

dünkü menü..
sabah 07:00
sirkeli su

kahvaltı 08:00

1 yumurta
1 çay bardağı yy süt..
2 dilim peynir..

ara 11:00
10 badem
1 bardak ayran..

öğle 12:45
yarım ton balığı ..
1 tane sade maden suyu

ara (misafirlerimle)14:30
zeytinli kırmızı biberli 1 ince dilim kek..
yarım karnıyarık böreği..

akşam 19:30
bir kase çorba..
su 2 litre
Derya' cım misafirlerinle yaptığın ara dışında herşey gayet güzel. Onuda görmezlikten geliyorum çok güzel bir menü olmuş. :KK34:

Günaydın canım..hoş bulduk..:) :KK16: bnde seni online görünce sevindim kuzucuk nasıl oldu?

.
Sen geldin ben çıktım galiba :KK9:Yukarıda da yazdım zaten kuzucuk biraz daha iyi Allaha şükür. :KK16:Ama aklımda sen varsın müsait olduğum bir zaman bende çalışmalarına katılmak istiyorum kuzucuklarımın sağlığı için :KK34:

merhaba hanımlar..

bende aranıza katılabılır mıyım? sızıle zayıflamak ıstıyorum.. :KK16:

cnm ben 13. takıma katılmak istiyorum aslında 2. takımda deneme surecındeyım ama buraya katılmayı istiyorum daha orada lısteye gırmedım deneme surecıme burada devam etmek istiyorum :KK17:
Hoşgeldin canım. Tam ben diyecektim 14. takımın yarışmacıya ihtiyacı var diye ama sen bizi tercih etmişsin. Diyecek bişeyim yok. Başımızın üstünde yerin var. Şuan kurallarımızı yazamıyorum ama akşam yazarım mutlaka. Kuralları okuduktan sonra uyabileceğini düşünürsen eğer şimdiden hoşgeldin aramıza. :KK16:

şimdi de 1/5 lt süte biraz yulaf koydum onu yiyorum elde olan bunlar malesef:KK43:

Tatlım yaaa kendini tanıtırken ismini yazmamışsın :26: İsmini de yazarsan sevinirim. Bu arada söyledim mi daha önce bilmiyorum ama benim ismim Ebru.

Sana geçmişte 14. takımla ilgili bir mesaj yazmıştım. Eğer istersen 14. takıma gidebilirsin çünkü onlarında üyeye ihtiyacı varmış. Karar senin nerde olmak istersen orda olabilirsin.

Menülerimizi akşam toplu şekilde yazıyoruz. Diğer menüleri gördüğün gibi. Gün içinde tek tek yazarsak eğer menü yorumlarımız sağlıklı olmuyor. :KK34:

Muz olmamış Banu' cum onun dışında şu fındık ve bademlerin sayısı biraz çok gibi geldi bana ama yinede gayet güzel bir menü. Unutma diyet boyunca muz' dan uzak durmamız lazım. Onun yerine daha yararlı meyveler yiyebilirsin.

Bebişim biraz daha iyi canım. Ama arada birde öksürmeye başladı. İyileşemedi gitti yavrucak. Antibiyotiğin bitmesini bekliyorum. İnşallah biran önce düzelir. Kızlar bu arada bebişim emeklemeye başladı. Artık tamamen emekliyor çok mutlu etti bu beni :KK16:

Derya' cım misafirlerinle yaptığın ara dışında herşey gayet güzel. Onuda görmezlikten geliyorum çok güzel bir menü olmuş. :KK34:

Sen geldin ben çıktım galiba :KK9:Yukarıda da yazdım zaten kuzucuk biraz daha iyi Allaha şükür. :KK16:Ama aklımda sen varsın müsait olduğum bir zaman bende çalışmalarına katılmak istiyorum kuzucuklarımın sağlığı için :KK34:

Hoşgeldin canım. Tam ben diyecektim 14. takımın yarışmacıya ihtiyacı var diye ama sen bizi tercih etmişsin. Diyecek bişeyim yok. Başımızın üstünde yerin var. Şuan kurallarımızı yazamıyorum ama akşam yazarım mutlaka. Kuralları okuduktan sonra uyabileceğini düşünürsen eğer şimdiden hoşgeldin aramıza. :KK16:

ebrucum ben çok muz yemem zatende dün geç kalım işe ofistede yiyecek bi tek muz vardı dolapta hiç kahvaltı yapmamaktansa meyve hakkımı muz ile kullandım , muz şekeirndne dolayı çok tercih etmeidigm bir meyve
kuruyemişte akşam yemegi olarak yediigmde çok dgeil diye düşünmüştüm, ama 10 tanede sınrıklamak laızm aslındaa:KK34::KK34::KK34:

CANIM BENDE Haftasonu 2 detosk olarak pirinç lapası yapmak istiyorum nasıl yapıyorsun anlatır mısın? sadece ödemlerimden kurtulmak istiyorum.

1 kücük çay bardağı pirinci 2 çay bardağı su ile haşladım lapa yaptım. sonra nane ve kırmızı biber serptim ama bir şeye benzemedi bende 2 dolu yemek kaşığı yoğurt ekledim karıştırdım yedim canım.

3 öğün bunu yiyorsun. bol su içiyorsun. ödemlerden kurtuluyorsun. bu da tartıya yansıyor tabi :KK76:

2 gün bunu yapıyorsun. ayda 1 defa yapabilirsin ya da 1 gün yapar 2 hafta sonra diğer 1 günlük lapa diyetini yapabilirsin tercih senin. ben dayanabilirsem yarın da devam etcem :KK31:

Kızlar mesaj sayılarını kime göndereceğiz biri bilgi verebilir mi ben kaç gündür bildirmiyorum :/

ben geçmişte bir çok kez yazım ebru da belirtti. geçmişi okuyun lütfen arkadaşlar :26:

18-19 kasımınkiler bana atılacak. ebru herkese tarih belirledi :KK31:

sabah çok az olmuş. niye böyle canım niye elde bir şey yok anlamadım :26:

vay canınaaa bebiş emekliyooorr :emir_bebek: :nazar:

Tatlım yaaa kendini tanıtırken ismini yazmamışsın :26: İsmini de yazarsan sevinirim. Bu arada söyledim mi daha önce bilmiyorum ama benim ismim Ebru.

Sana geçmişte 14. takımla ilgili bir mesaj yazmıştım. Eğer istersen 14. takıma gidebilirsin çünkü onlarında üyeye ihtiyacı varmış. Karar senin nerde olmak istersen orda olabilirsin.

Menülerimizi akşam toplu şekilde yazıyoruz. Diğer menüleri gördüğün gibi. Gün içinde tek tek yazarsak eğer menü yorumlarımız sağlıklı olmuyor. :KK34:

Ebru kusura bakma ya yazdım zannediyorum:)Ben Funda.Eğer sakıncası yoksa burda kalmak istiyorum.Ok kuralları tam bilmiyorum uyarırsanız sevinirim:KK34:

buse Geceden hazırlayamadım bişey işyerimde de alternatif yok yemekhaneye gitmiyorum hijyenik gelmiyor bana o yüzden bu kadar az oldu:)

funda mrb bende banu hoşgeldin
yemek hanenin yemekleir çok mu kötü iş yerind eyemek sıkıntılı bir durum bendime yemek kartım var ama yemekler bana uymuyor:KK19::KK19::KK19:

funda mrb bende banu hoşgeldin
yemek hanenin yemekleir çok mu kötü iş yerind eyemek sıkıntılı bir durum bendime yemek kartım var ama yemekler bana uymuyor:KK19::KK19::KK19:
Merhaba banu ya önceleri gidiyordum sonra yemek yapılan yerdeki bilgda kullanılan yemekhane programına bakmaya gittim bi daha da kapısından bile geçmedim millet hapur hupur nasıl yiyor anlamadım:KK53:

buse Geceden hazırlayamadım bişey işyerimde de alternatif yok yemekhaneye gitmiyorum hijyenik gelmiyor bana o yüzden bu kadar az oldu:)

anladım fundacım o halde yemeğini hazırlamaya özen göster cünkü ac kalmak metabolizmanı yavaşlatır ve sağlığına zarar verebilir :KK19:

Merhaba banu ya önceleri gidiyordum sonra yemek yapılan yerdeki bilgda kullanılan yemekhane programına bakmaya gittim bi daha da kapısından bile geçmedim millet hapur hupur nasıl yiyor anlamadım:KK53:

ozaman evden hazırlıycaksın buda sıkıntılı bir durum
eve giidyorsun birde ertesi gün ne getirsem diye düşünüyorsunn amaa
yapacak bişiy yok

anladım fundacım o halde yemeğini hazırlamaya özen göster cünkü ac kalmak metabolizmanı yavaşlatır ve sağlığına zarar verebilir :KK19:

ozaman evden hazırlıycaksın buda sıkıntılı bir durum
eve giidyorsun birde ertesi gün ne getirsem diye düşünüyorsunn amaa
yapacak bişiy yok

geçen haftalarda iyiydim kahvaltımı geceden hazırlıyordum öğlenede bişler koyuyordum de işte memlekete gidince alt üst oldu düzen. bugun akşam da gidiyorum pazara dönecem pazartesinden itibaren daha düzenli olacm inşallah

MESAJ BİLDİRİMLERİ

18.11.2013

buseb: 9
mavera87: 9
fndkkrdu: 5
glmscs: 3
yaseminnn1987: 0
masumm: 0
ysfmir: 0
gubsej: 0
ssercecik: 0
evamaria: 0