Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bosver canim saat 22ye geliyor zaten bu saatten sonra gerek yok uyunca gecer.
yarinki kahvalti icin sabirsizlaniyorum simdi,
sanirim sabah yumurta ve beyaz peynir yicem varsa :KK56:

canim lahmacun haric menün güzel ama aksam sade yogurt oldugu icin hafif olmus.
doymadigin icinde en tehlikeli seye uzanmissin aksamdan sonra.
birdaha aksam yemegini düzgün yaparsan gec vakitte tehlikeye kaymazsin.

sorma canım. yemeğimi yanıma almayı unuttum dışardaydım bugün. eve geldim saat 8 de bir şey yenmez dedim 2 yemek kaşığı yoğurt attım ağzıma. sonra midem kazınmaya guruldamaya başladı... mutfağa su içmeye gittiğimde olanlar oldu :26: oysa menüm güzeldi bugün, umarım her şey berbat olmamıştır :KK14:

sorma canım. yemeğimi yanıma almayı unuttum dışardaydım bugün. eve geldim saat 8 de bir şey yenmez dedim 2 yemek kaşığı yoğurt attım ağzıma. sonra midem kazınmaya guruldamaya başladı... mutfağa su içmeye gittiğimde olanlar oldu :26: oysa menüm güzeldi bugün, umarım her şey berbat olmamıştır :KK14:

birdaha yapmazsan olduysa bile düzelir canim.
ben suan cok merak ediyorum haftano aldigim kiloyu nezaman verecegim.
tamda 6lara okadar yaklasmisken haftasonu hic iyi gelmedi ya:KK50:

busecim ben cikiyorum.
bitek sen varsin sanirim iyi geceler diliyorum sana.
yarin görüsmek üzere insallah

birdaha yapmazsan olduysa bile düzelir canim.
ben suan cok merak ediyorum haftano aldigim kiloyu nezaman verecegim.
tamda 6lara okadar yaklasmisken haftasonu hic iyi gelmedi ya:KK50:

4 lü rakamlar için can atıyorum ben de :KK14: az önce yine mutfağa gittim 2 bardak su içtim. lahmacun duruyordu orda ama hayır buse dedim ve yemeden çıktım mutfaktan. En Büyük KK

busecim ben cikiyorum.
bitek sen varsin sanirim iyi geceler diliyorum sana.
yarin görüsmek üzere insallah

iyi geceler nurcum :KK19:

Gunaydın hanımlar, bugun daha iyiyim, saglık gibisi yok, gerisi boş..
Birazdan menumu paylasıcam, menu denebilirse tabii

Dunku menum
sabah 9:00
iki parmagım kadar tost, cocuklarındı

13:00

1 buyuk bardak nane limon ballı

16:30
1 kase sarımsaklı yogurt

17:30
1,5 mandalina

19:00 civarı
1 bardak ayran

Yatmadan önce
1 bardak ayran

2 lt su
Spor olarak butun gun yattım:KK43:

Bugünkü menüm

sabah
2 dilim tambuğday ekmeği arasına domates salatalık ve incecik peynir
yanında 1 bardak şekersi çay.

öğle
mercimek çorbası
3 kaşık mantı

akşam
17:30 da yedim :)

yoğurt çorbası yanında taze nane domates salatalık(bunları şimdi yiyorum)

yoğun iş günlerim geçti o yüzden rahatım ebruuuuuu
(işyerimde yemekte yenecek yemek olmadığı için mantı kaçırdım :KK43: kızartma şerbet filan vardı ama almadım)
Bugün bir iki bardak su içtim özellikle uyanır uyanmaz hemen bir bardak içtim ama şimdi bunu takviye edeceğim.
Menün mantı dışında gayet güzel ama diğerleri hafif olduğu için ben onu da görmezden geliyorum. Yoğun iş günlerinin geçtiğine çok sevindim çünkü gerçekten o günlerde çok kötü durumdaydın.

Kızlar Gül' ün menülerine yorum yaparken lütfen kilosunun yüksek olduğunu unutmayın. O nedenle günde en fazla 3 dilim ekmek yemesinde bir sakınca yok. Çünkü daha önünde çok uzun bir zaman var. Birden bire bizim gibi beslenemez zaten. Beslense de bir yerde patlak verir. O nedenle yorum yaparken menülere dikkat edin lütfen.

Menum :
Sabah 08.10 : 1 c.b pirinc lapasi
uzerine 3 kasik yogurt

Ogle 14.20 : Sabahin aynisi ek olarak 1 tane aci biber

Aksam 17.30: yarim cay bardagi pirinc lapasi
3 kasik yagsiz menemen
4 kasik lapanin uzerine yogurt
1 tane aci biber
Hadi bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bu cuma sonucunu. Eğer cuma sonucun iyi çıkarsa cumartesi pazar bende deneyeceğim.

Ebrucum ben listeye girmek istiyorum. Ne yapmam gerekir. Burdan ayrıldığım sürede hiç kilo almadım çok serum ve ilaç kullandım bir de inanılmaz yedim :KK70:
Tatlım kurallarımızı biliyorsun. Deneme sürecindesin hala çünkü listeye girmemiştin henüz. Yanlış hatırlamıyorum dimi? Listeye almamıştım seni. En az 3 hafta deneme süremiz var. Mesaj sayılarına ve menülerine dikkat ettiğin sürece listeye bir adım daha yaklaşmış olursun. Senin hazır olduğuna emin olduğumda listeye alırım.

Yazip yazmamak arasinda kaldim dun gece memleketten geldigim icin evde biae yoktu bugun cok az yedim ya:KK43:sabah 1 salatalik 1 nescafe oglwn 2 ayran 1 turk kahvesi.
Aksamda daha yapacam yayla corbasi 1 tabak. Yuhhhh ne igrenc menu yazarken migdem bulandi:) yarin isten izne ayrilacagim dedemin kirki var yine memlekete gidecegim insallah sorunsuz atlatirim pazara kadar:KK43:
Menün gerçekten çok sağlıksız olmuş. Zayıflarken en çok dikkat etmemiz gereken şey sağlığımız. Lütfen dikkat et kendine. Deden içinde başınız sağ olsun.

Kac gunudr yatıya mısafırım vardı o kadar yoruldum kı burayada gelemedım bı turlu kosturmacadan mısafırı daha az once yolladım. Buttun gunde dısardydım bıttım resmen yaa

Sabah
Sutsuz kahve

Ogle bı kase yogurt
Haslanmıs tavuk

Aksam
Salata kofte

Su hıc ıcemedım bugun malesef. Bu haftam cok duzensız gectı zaten sporda yapamadım hıc yarın hemen sokluyorum kendımı cumaya kadar ve bolcana spor :KK66:
Tatlım yaaa çok az yemeye başladın. Kahvaltı etmemişsin yine. :KK50:

iyi aksamlar,

benim icin pek iyi aksam sayilmaz kizlar.
durumumu biliyorsunuz ve gizli konusurlarken beni istemeye geleceklerini duydum baska birilerinin.
agla zirla mahfoldum fakat ailemin haberi yok.
moralim cok bozuk.
bisey yapip edip bu isi onlar gelmeden bozmam lazim.
istemedigimi söyledigim halde ailemin gelmelerine göz yummalarina anlam veremedim.
cok kirildim ama onuda bilmiyorlar.
kendimi cok kötü hissediyorum, Allah kimseyi böyle bir derde düsürmesin.
Neden üzdün ki kendini bu kadar. Bırak istesinler nasıl olsa son karar senin hayır diyeceksin. Gerisini takma bu kadar. Kendini üzdüğüne değmez. Ya eski zamanlarda yaşasaydık birbirini hiç görmeden evlenenler var. Allaha şükür çok şanslı bir nesiliz. :KK34:

Ebrucum bu arada hatırlarsan eylül ortalarında kızım 66 aylık olarak okula başladı :) ço kdertliydim öğretmen başaramayacak gibi duruyor dedi hem de ilk günlerinde aradan 1 ay geçtikten sonra öğretmene gerekirse özel okula alabileceğimi söyledim kesinlikle kızımı başka okula vermek istemediğini söyledi :) öğrendiği harflerle okumaya başladı yazmayı da güzel yazıyor çok şükür :)))
Çok sevindim canım. Maşallah diyelim kızına. Çok çabuk öğrenmiş okumayı. İnşallah bütün hayatı boyunca böyle başarılı olur. Yeri gelmişken bişey sormak istiyorum. Sen özel okulda çalışıyordun yanlış hatırlamıyorsam. Benim büyük kızım bu yıl 2. sınıfa gidiyor. Maşallah dersleri gayet güzel. Şuan devlet okulunda ama ben özel okulların bursluluk sınavlarına girsin istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir bir fikrin var mı?

tek 1 tane cürük var, diger 2 tanesi eski gri dolgu cikarip beyaza yakin olani takacak.
aslinda dogru ama hepsini birden yapsa hayir demezdim sanirim :KK1:
büyük ihtimalle bende dayanamayip igne yaptiracagimi düsünüyoru ama ignesiz atlatabilmeyi cok isterim
Nur' cum ben hamileyken dişimin bir tanesi kırıldı. Meğer içinde çürük varmış. Uyuşturmadan dolgu yaptı. Biliyorsun ki hamileyken uyuşturulması sakıncalı. Dayanamasam birazcık yapacaktı ama allaha şükür hiç acı hissetmedim. Ön yargılı yaklaşma eğer doktorun iyiyse hiç acımıyor.

Günaydın Tuba' cım. Haklısın sağlık gibisi yok ama değerini nedense hep kaybedince fark ediyoruz. :KK50:

Dunku menum

1 kase sarımsaklı yogurt

1,5 mandalina

1 bardak ayran

Yatmadan önce
1 bardak ayran

2 lt su
Menün olmamış ama hastalıktan olduğu malum. Hiç olmazsa kaçamak yapmamışsın. Meyve ve ayran var. :KK34:

günaydın menümü yazayım hemen

kahvaltı 08:30
1 muz
1 nescafe sade

öglen 12:30
tavuk ızgara
salata
1/2 kk peynir

akşam 17:00
200 ml lıgyt yogurt
fındık-badem (10-15 )

ara 19:30
2 yk yogurtlu mantar

2.5 lt su
3 fincan bitki çayı:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın..dün hiç gelemdim..Günün koştumacalı yoğun ve azcukta yorgunlukla geçti..

Günaydın Derya' cım hoş geldin :KK16: Tam yazacaktım sana niye gelmiyorsun diye sanki aklımı okudun :KK9:

Ben kaçıyorum şimdilik. Kahvaltı yapıp minik kuşun karnını doyurayım. Sonra hazırlanıp işe gideceğim. Fırsat bulursam eğer oradan da gelmeye çalışırım. Kocaman öpüldünüz :KK16:

serçecikkkk
sen istemeden snei verecek halleri yok ya cnm benim gelsin gitsinler cnm
sen hanfendiligini bozmaaa

ebrucumm
bebek nasıl cnm , gülün menüleri konusund abende sana katılıyorum şimdiiden keserse ilerde çok sorun yaşar metabolizmaası yavaşlarrr

buse
sana özel mesaj mı atıcaz mesaj sayımızı ben unutuyorum hep ya
gün sonunda sayarım cnmm

dünkü menü..
sabah 07:00
sirkeli su

kahvaltı 08:00

1 yumurta
1 çay bardağı yy süt..
2 dilim peynir..

ara 11:00
10 badem
1 bardak ayran..

öğle 12:45
yarım ton balığı ..
1 tane sade maden suyu

ara (misafirlerimle)14:30
zeytinli kırmızı biberli 1 ince dilim kek..
yarım karnıyarık böreği..

akşam 19:30
bir kase çorba..
su 2 litre

Günaydın Derya' cım hoş geldin :KK16: Tam yazacaktım sana niye gelmiyorsun diye sanki aklımı okudun :KK9:

Ben kaçıyorum şimdilik. Kahvaltı yapıp minik kuşun karnını doyurayım. Sonra hazırlanıp işe gideceğim. Fırsat bulursam eğer oradan da gelmeye çalışırım. Kocaman öpüldünüz :KK16:
Günaydın canım..hoş bulduk..:) :KK16: bnde seni online görünce sevindim kuzucuk nasıl oldu?

1 muz
1 nescafe sade

tavuk ızgara
salata
1/2 kk peynir

200 ml lıgyt yogurt
fındık-badem (10-15 )

2 yk yogurtlu mantar

2.5 lt su
oldukça güzel menü..:nazar:
Dunku menum

1 kase sarımsaklı yogurt

1,5 mandalina

1 bardak ayran

Yatmadan önce
1 bardak ayran

2 lt su
bu nasıl menü canım değişik bir şey mi deniyorsun pek anlayamadım bol sıvılı..:26:
evet sağlık gibisi yok..ne oldu bilmiyorum ama çok geçmiş olsun..
18 kasım ın mesaj sayılarını göndermeyen arkadaşlar, yarın 18 ve 19 kasım mesaj sayılarını gönderiniz :KK42:
özel mesaj yoluyla sanamı göndereceğiz ?
menüm

sabah 09.15
tam buğday ekmeğiyle beyaz peynirli yağsız tost
3 zeytin
1 bardak yağsız süt

öğle 14.15
ızgara tavuk
3 yk yoğurt

akşam 20.00
2 yk light yoğurt

kaçamak 22.00
avuç içi kadar lahmacun (çok açtım dayanamadım kızlar :KK14: )

2 lt su
30 dk sahilde yürüyüş

çok açtım dayanamadım kızlar :KK14:
gün içi çok güzel kaçamağın saati kötü olmuş..
tek 1 tane cürük var, diger 2 tanesi eski gri dolgu cikarip beyaza yakin olani takacak.
aslinda dogru ama hepsini birden yapsa hayir demezdim sanirim :KK1:
büyük ihtimalle bende dayanamayip igne yaptiracagimi düsünüyoru ama ignesiz atlatabilmeyi cok isterim
korkacak birşey yok bende 2 dolgu var kanal tedavisi olup dolgu yapıldı ..sıkıntısız geçirdim..Bence kasam kendini rahat ol :KK34:
ailem aslinda modern olsada evlenme konudaki tavirlari beni cok üzüyor.

benim bir sevdigim var.
oglanla görüsmek istemiyorum.
gelmelerini önleyecegim yada geldiklerinde evde olmayacagim.
cok zorlarsalar agzimin kahyasi benim, hic olmadigim kadar cirkef olmayi düsünüyorum :KK30:
canım oldukça can sıkı aynı duruma maruz kalmıştım :KK52: istemiyorum dediğim halde eve gelmelerine izin verilmişti..çok stresli bir durum ama geçti, gitti ..Şimdi sevdiğim kişiyle evliyim..:KK34:sen tavrını kendini bozma bırak gelsin gitsinler son söz senin bu hayat senin ve evlilik bir ömür boyu gözünü açtığında yanında istediğin bir insanla uyanmak çok önemli..
bugün menüm

10:00
1 kase nesfit + süt

15.30
4yk kuru fasulye
2 yk yogurt

baska ögün yapacakken az önce yazdigim mesajdaki durumu ögrendim.
suan istahim yok ve evde kimseyi görmek istemedigim icin odamdanda disari cikmiyorum.
suyumda cok az.
20dk yürüyüs.

:KK50: üzülme canım ya ...

Menün mantı dışında gayet güzel ama diğerleri hafif olduğu için ben onu da görmezden geliyorum. Yoğun iş günlerinin geçtiğine çok sevindim çünkü gerçekten o günlerde çok kötü durumdaydın.

Kızlar Gül' ün menülerine yorum yaparken lütfen kilosunun yüksek olduğunu unutmayın. O nedenle günde en fazla 3 dilim ekmek yemesinde bir sakınca yok. Çünkü daha önünde çok uzun bir zaman var. Birden bire bizim gibi beslenemez zaten. Beslense de bir yerde patlak verir. O nedenle yorum yaparken menülere dikkat edin lütfen.

Hadi bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bu cuma sonucunu. Eğer cuma sonucun iyi çıkarsa cumartesi pazar bende deneyeceğim.

Evet günde 3 dilim tam buğday ekmeği iyi değil mi :KK70: vallahi ekmeği birden kesmek çok zor:))

Evet canım listeye giremedim 2 defa kilo dönüşü yaptım. ama bu pazartesi ilk defa başladım say 98 kilo ile başladım. Hatta tartılırken elimi yatağın üzerine dayadım ibre 71 oldu :KK70: inanılmaz bir duyguydu. İlk zamanlar yaptığım hataları yapmıyorum. Çok az yiyordum ama şimdi çorbamı içiyorum yeşil olan herşeye sarılıyorum. Ben sağlıklı yaşamak istiyorum.

Dunku menum

1 kase sarımsaklı yogurt

1,5 mandalina

1 bardak ayran

Yatmadan önce
1 bardak ayran

2 lt su

geçmiş olsun canım. güzel bi hasta menüsü olmuş :KK31:

günaydın..dün hiç gelemdim..Günün koştumacalı yoğun ve azcukta yorgunlukla geçti..

günaydıın :))

1 muz
1 nescafe sade

tavuk ızgara
salata
1/2 kk peynir

200 ml lıgyt yogurt
fındık-badem (10-15 )

2 yk yogurtlu mantar

2.5 lt su

afiyet olsun :))

serçecikkkk
sen istemeden snei verecek halleri yok ya cnm benim gelsin gitsinler cnm
sen hanfendiligini bozmaaa

ebrucumm
bebek nasıl cnm , gülün menüleri konusund abende sana katılıyorum şimdiiden keserse ilerde çok sorun yaşar metabolizmaası yavaşlarrr

buse
sana özel mesaj mı atıcaz mesaj sayımızı ben unutuyorum hep ya
gün sonunda sayarım cnmm

evet mesajla bana atıyorsunuz 18 ve 19 kasım sayılarını :)

dünkü menü..
sabah 07:00
sirkeli su

kahvaltı 08:00

1 yumurta
1 çay bardağı yy süt..
2 dilim peynir..

ara 11:00
10 badem
1 bardak ayran..

öğle 12:45
yarım ton balığı ..
1 tane sade maden suyu

ara (misafirlerimle)14:30
zeytinli kırmızı biberli 1 ince dilim kek..
yarım karnıyarık böreği..

akşam 19:30
bir kase çorba..
su 2 litre

misafirliktekiler erken saati olmuş, akşamı da hafif geçirmişsin. olmuş bence canım :)

Günaydın canım..hoş bulduk..:) :KK16: bnde seni online görünce sevindim kuzucuk nasıl oldu?

oldukça güzel menü..:nazar:

bu nasıl menü canım değişik bir şey mi deniyorsun pek anlayamadım bol sıvılı..:26:

evet sağlık gibisi yok..ne oldu bilmiyorum ama çok geçmiş olsun..

özel mesaj yoluyla sanamı göndereceğiz ?

gün içi çok güzel kaçamağın saati kötü olmuş..

korkacak birşey yok bende 2 dolgu var kanal tedavisi olup dolgu yapıldı ..sıkıntısız geçirdim..Bence kasam kendini rahat ol :KK34:

canım oldukça can sıkı aynı duruma maruz kalmıştım :KK52: istemiyorum dediğim halde eve gelmelerine izin verilmişti..çok stresli bir durum ama geçti, gitti ..Şimdi sevdiğim kişiyle evliyim..:KK34:sen tavrını kendini bozma bırak gelsin gitsinler son söz senin bu hayat senin ve evlilik bir ömür boyu gözünü açtığında yanında istediğin bir insanla uyanmak çok önemli..

:KK50: üzülme canım ya ...

tuba hasta olduğu ve yattığı için menüsü o şekilde oldu canım :KK31:

vee evet bana özel mesajla gönderiyorsunuz :)

merhaba hanımlar..

bende aranıza katılabılır mıyım? sızıle zayıflamak ıstıyorum.. :KK16:

merhaba canım. 14. takımın üyeye ihtiyacı olduğunu söylemişti kaptanımız. dilersen oraya bir sorabilirsin. bizim takıma girmek istersen kaptanımız gördüğünde sana cevap verecektir. 3 hafta deneme süremiz var takıma girmeden önce :KK31:

merhaba canım. 14. takımın üyeye ihtiyacı olduğunu söylemişti kaptanımız. dilersen oraya bir sorabilirsin. bizim takıma girmek istersen kaptanımız gördüğünde sana cevap verecektir. 3 hafta deneme süremiz var takıma girmeden önce :KK31:

cnm ben 13. takıma katılmak istiyorum aslında 2. takımda deneme surecındeyım ama buraya katılmayı istiyorum daha orada lısteye gırmedım deneme surecıme burada devam etmek istiyorum :KK17:

Son düzenleyen: Moderatör:
X