Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

olsun canım hangi çağdayız ya :KK45:

ama birde oğlanı beğeniyomuşsun :KK1:

ailem aslinda modern olsada evlenme konudaki tavirlari beni cok üzüyor.

benim bir sevdigim var.
oglanla görüsmek istemiyorum.
gelmelerini önleyecegim yada geldiklerinde evde olmayacagim.
cok zorlarsalar agzimin kahyasi benim, hic olmadigim kadar cirkef olmayi düsünüyorum :KK30:

ayyy çok mutluyuuuuuuuuuum :KK52:

nerdeyse 1.5 kilo gitmiş bugün lapadaki ikinci günüm inşallah bi bu kadar daha veririm :KK52:

haftasonu kaçamak olmasaydı daha güzel bi sonuç alırdım :KK4:

:nazar:

Ben yeniyim galiba:26:

hoşgeldinn :KK3: geçmişe baktın mı bilmiyorum. sanırım kendimi tanıtmıştım sana. tekrar tanıtayım. ben buse 24 yaşındayım. istanbuldayım. bekarım. 6 kg fazlam var. eskiden burdan mezun olmuştum kilo aldım geri geldim malesef :KK14:

Bugün 3.bardak şekersiz çay içtim toplamda :) hala kötü geliyor tadı bakalım zamanla nasıl gelecek :)

ben 10 günde alışmıştım. sabret canım :KK31:

Kızlar yaaa bu hafta mezun olmakla olmamak arasında çok kararsız kaldım. Acaba bu hafta mezun olsam mı yoksa bir hafta daha mı beklesem.:44:Şöyle bir tehlike var benim için eğer mezun olursam hedefime ulaşamaya bilirim çünkü listede olduğumda kendimi daha rahat frenleyebiliyorum. :KK45:

bence takımı bırakma kaptan. benim halimi biliyorsun o yüzden hatta ideal kilona ulaşınca dahi 1 hafta daha en az burda dur. koruma menülerini falan paylaş ki salma kendini :KK31:

Hoşbuldumm:KK51:
28 yaşındayım 1 yıllık evliyim henüz bebem yok (Allah bağışlasın seninkilerini Rabbim uzun ömür versin inşallah) Ne olduysa evlendikten sonra oldu zaten 30 kiloya yakın aldım 1 yılda tam depresyondaydım kiiiii bi silkindim kendime geldim 2 haftadır diyetteyim henüz spora başlamadım ama acccayip hırslıyım motivasyonum hiç düşmedi ilk kez bu kadar kararlı ilerliyorum ve kendime bir söz verdim eğer bu seferde veremzsem bi daha ugraşmıcam diye.BÜYÜK konuştum farkındayım:)Belki de ondan kaçamak bile yapamıyorum.

zararın neresinden dönersen kardır. başarırsın inş canım:KK9:

kızlar bu arada dünkü menumu yazmayı unutmuşum

sabah ;

2 dilim çavdar ekmegının arasına yarım domates ve beyaz peynır bir fincan nescafe

öglen mercimek corbası

ikindi

form biskuvi 3 adet limonlu

akşam

mercimek çorbası ve bir tane küçük haşlama tavuk but

yatarken bır elma

2,5 lt su

bisküviler pek olmamış, yatarken de meyve yersen yağa dönüşür fruktoz canım. öğlen 3 ten sonra meyve yemiyoruz biz takımca. onun harici beğendim. afiyet olsun :KK31:

Bugünkü menüm

sabah
2 dilim tambuğday ekmeği arasına domates salatalık ve incecik peynir
yanında 1 bardak şekersi çay.

öğle
mercimek çorbası
3 kaşık mantı

akşam
17:30 da yedim :)

yoğurt çorbası yanında taze nane domates salatalık(bunları şimdi yiyorum)

yoğun iş günlerim geçti o yüzden rahatım ebruuuuuu
(işyerimde yemekte yenecek yemek olmadığı için mantı kaçırdım :KK43: kızartma şerbet filan vardı ama almadım)
Bugün bir iki bardak su içtim özellikle uyanır uyanmaz hemen bir bardak içtim ama şimdi bunu takviye edeceğim.

afiyet olsun canım :KK31:

Menum :
Sabah 08.10 : 1 c.b pirinc lapasi
uzerine 3 kasik yogurt

Ogle 14.20 : Sabahin aynisi ek olarak 1 tane aci biber

Aksam 17.30: yarim cay bardagi pirinc lapasi
3 kasik yagsiz menemen
4 kasik lapanin uzerine yogurt
1 tane aci biber

güzel menü afiyet olsun :KK34:

Yazip yazmamak arasinda kaldim dun gece memleketten geldigim icin evde biae yoktu bugun cok az yedim ya:KK43:sabah 1 salatalik 1 nescafe oglwn 2 ayran 1 turk kahvesi.
Aksamda daha yapacam yayla corbasi 1 tabak. Yuhhhh ne igrenc menu yazarken migdem bulandi:) yarin isten izne ayrilacagim dedemin kirki var yine memlekete gidecegim insallah sorunsuz atlatirim pazara kadar:KK43:

başınız sağ olsun canım...
düzeltirsin canım menülerini zamanla :KK31:

iyi akşamlar kızlar menümü sabah yazarım öpüldünüzz

iyi akşamlaar :)

Kızlar insallah yarına iyilesirim, cubku obur.gun iki tane sınavım var, çalışmam lazım cok

amin canım inş :KK19:

Kac gunudr yatıya mısafırım vardı o kadar yoruldum kı burayada gelemedım bı turlu kosturmacadan mısafırı daha az once yolladım. Buttun gunde dısardydım bıttım resmen yaa

Sabah
Sutsuz kahve

Ogle bı kase yogurt
Haslanmıs tavuk

Aksam
Salata kofte

Su hıc ıcemedım bugun malesef. Bu haftam cok duzensız gectı zaten sporda yapamadım hıc yarın hemen sokluyorum kendımı cumaya kadar ve bolcana spor :KK66:

kahvaltı az olmuş ama beğendim menünü canım. fakat suyun olmaması büyük eksi olmuş malesef :/

iyi aksamlar,

benim icin pek iyi aksam sayilmaz kizlar.
durumumu biliyorsunuz ve gizli konusurlarken beni istemeye geleceklerini duydum baska birilerinin.
agla zirla mahfoldum fakat ailemin haberi yok.
moralim cok bozuk.
bisey yapip edip bu isi onlar gelmeden bozmam lazim.
istemedigimi söyledigim halde ailemin gelmelerine göz yummalarina anlam veremedim.
cok kirildim ama onuda bilmiyorlar.
kendimi cok kötü hissediyorum, Allah kimseyi böyle bir derde düsürmesin.

valla ne diyeceğimi şaşırdım ama seni zorla verecek halleri yok herhalde dimi? o halde tadını çıkar. bir kızı bin kişi ister bir kişi alır sonuçta :KK31:

bugün menüm

10:00
1 kase nesfit + süt

15.30
4yk kuru fasulye
2 yk yogurt

baska ögün yapacakken az önce yazdigim mesajdaki durumu ögrendim.
suan istahim yok ve evde kimseyi görmek istemedigim icin odamdanda disari cikmiyorum.
suyumda cok az.
20dk yürüyüs.

akşam yemeğii yesen çok iyi olurdu tabi ama bu moral bozukluğunda sana bir şey diyemiycem canım :KK19: afiyet olsun..

:nazar:

hoşgeldinn :KK3: geçmişe baktın mı bilmiyorum. sanırım kendimi tanıtmıştım sana. tekrar tanıtayım. ben buse 24 yaşındayım. istanbuldayım. bekarım. 6 kg fazlam var. eskiden burdan mezun olmuştum kilo aldım geri geldim malesef :KK14:

ben 10 günde alışmıştım. sabret canım :KK31:

bence takımı bırakma kaptan. benim halimi biliyorsun o yüzden hatta ideal kilona ulaşınca dahi 1 hafta daha en az burda dur. koruma menülerini falan paylaş ki salma kendini :KK31:

zararın neresinden dönersen kardır. başarırsın inş canım:KK9:

bisküviler pek olmamış, yatarken de meyve yersen yağa dönüşür fruktoz canım. öğlen 3 ten sonra meyve yemiyoruz biz takımca. onun harici beğendim. afiyet olsun :KK31:

afiyet olsun canım :KK31:

güzel menü afiyet olsun :KK34:

başınız sağ olsun canım...
düzeltirsin canım menülerini zamanla :KK31:

iyi akşamlaar :)

amin canım inş :KK19:

kahvaltı az olmuş ama beğendim menünü canım. fakat suyun olmaması büyük eksi olmuş malesef :/

valla ne diyeceğimi şaşırdım ama seni zorla verecek halleri yok herhalde dimi? o halde tadını çıkar. bir kızı bin kişi ister bir kişi alır sonuçta :KK31:

akşam yemeğii yesen çok iyi olurdu tabi ama bu moral bozukluğunda sana bir şey diyemiycem canım :KK19: afiyet olsun..

nasil tadini cikarayim canim ben duydugum an basimdan asagi kaynar sular indi :KK5:
moralimi moral kaynagimdan bulduktan sonra istahim geldi biraz ve karnimda acliktan guruldamaya basladi ama bu saatten sonra bisey yemek istemiyorum

Selam kızlar.. İş değiştirmek ne zormuş.. çok çalışmak gerekiyorrr :) Anca geldim evee

hosgeldin canim, kolay gelsin

ayyy çok mutluyuuuuuuuuuum :KK52:

nerdeyse 1.5 kilo gitmiş bugün lapadaki ikinci günüm inşallah bi bu kadar daha veririm :KK52:

haftasonu kaçamak olmasaydı daha güzel bi sonuç alırdım :KK4:

Bana da anlatır mısın? Nasıl yapılıyor ve kaç gün.. merak ettim..

Kızlar yaaa bu hafta mezun olmakla olmamak arasında çok kararsız kaldım. Acaba bu hafta mezun olsam mı yoksa bir hafta daha mı beklesem.:44:Şöyle bir tehlike var benim için eğer mezun olursam hedefime ulaşamaya bilirim çünkü listede olduğumda kendimi daha rahat frenleyebiliyorum. :KK45:

Canım istersen 1 hafta daha bekle.. Senin için 1 hafta ne ki :)

28 yaşındayım 1 yıllık evliyim henüz bebem yok (Allah bağışlasın seninkilerini Rabbim uzun ömür versin inşallah) Ne olduysa evlendikten sonra oldu zaten 30 kiloya yakın aldım 1 yılda tam depresyondaydım kiiiii bi silkindim kendime geldim 2 haftadır diyetteyim henüz spora başlamadım ama acccayip hırslıyım motivasyonum hiç düşmedi ilk kez bu kadar kararlı ilerliyorum ve kendime bir söz verdim eğer bu seferde veremzsem bi daha ugraşmıcam diye.BÜYÜK konuştum farkındayım:)Belki de ondan kaçamak bile yapamıyorum.

Hoşgeldin canım.. Seda ben.. Ben de evlendikten sonra 1yılda 12-13 kilo aldım.. Zaten 10 kilo fazlam vardı.. Ettimi sana 20-25 :)

kızlar bu arada dünkü menumu yazmayı unutmuşum

sabah ;

2 dilim çavdar ekmegının arasına yarım domates ve beyaz peynır bir fincan nescafe

öglen mercimek corbası

ikindi

form biskuvi 3 adet limonlu

akşam

mercimek çorbası ve bir tane küçük haşlama tavuk but

yatarken bır elma

2,5 lt su

Afiyet olsun canım, biskuvi hariç süper

Bugünkü menüm

sabah
2 dilim tambuğday ekmeği arasına domates salatalık ve incecik peynir
yanında 1 bardak şekersi çay.

öğle
mercimek çorbası
3 kaşık mantı

akşam
17:30 da yedim :)

yoğurt çorbası yanında taze nane domates salatalık(bunları şimdi yiyorum)

yoğun iş günlerim geçti o yüzden rahatım ebruuuuuu
(işyerimde yemekte yenecek yemek olmadığı için mantı kaçırdım :KK43: kızartma şerbet filan vardı ama almadım)
Bugün bir iki bardak su içtim özellikle uyanır uyanmaz hemen bir bardak içtim ama şimdi bunu takviye edeceğim.

Afiyet olsun canım, mantı hariç:KK1:

Menum :
Sabah 08.10 : 1 c.b pirinc lapasi
uzerine 3 kasik yogurt

Ogle 14.20 : Sabahin aynisi ek olarak 1 tane aci biber

Aksam 17.30: yarim cay bardagi pirinc lapasi
3 kasik yagsiz menemen
4 kasik lapanin uzerine yogurt
1 tane aci biber

Afiyet olsun... üstte yazdım zaten, bana da anlattt :KK1:

Kac gunudr yatıya mısafırım vardı o kadar yoruldum kı burayada gelemedım bı turlu kosturmacadan mısafırı daha az once yolladım. Buttun gunde dısardydım bıttım resmen yaa

Sabah
Sutsuz kahve

Ogle bı kase yogurt
Haslanmıs tavuk

Aksam
Salata kofte

Su hıc ıcemedım bugun malesef. Bu haftam cok duzensız gectı zaten sporda yapamadım hıc yarın hemen sokluyorum kendımı cumaya kadar ve bolcana spor :KK66:

Sabah kahvaltı etmemişsin, suyu hala içebilirsin canımm. Afiyet olsunn

iyi aksamlar,

benim icin pek iyi aksam sayilmaz kizlar.
durumumu biliyorsunuz ve gizli konusurlarken beni istemeye geleceklerini duydum baska birilerinin.
agla zirla mahfoldum fakat ailemin haberi yok.
moralim cok bozuk.
bisey yapip edip bu isi onlar gelmeden bozmam lazim.
istemedigimi söyledigim halde ailemin gelmelerine göz yummalarina anlam veremedim.
cok kirildim ama onuda bilmiyorlar.
kendimi cok kötü hissediyorum, Allah kimseyi böyle bir derde düsürmesin.

Hayırlısı olsun canım, tatlı dille söyle istersen bir daha..

Ebrucum bu arada hatırlarsan eylül ortalarında kızım 66 aylık olarak okula başladı :) ço kdertliydim öğretmen başaramayacak gibi duruyor dedi hem de ilk günlerinde aradan 1 ay geçtikten sonra öğretmene gerekirse özel okula alabileceğimi söyledim kesinlikle kızımı başka okula vermek istemediğini söyledi :) öğrendiği harflerle okumaya başladı yazmayı da güzel yazıyor çok şükür :)))

Maşallah, hep güzel şeyler duyun inşallah:nazar:

nasil tadini cikarayim canim ben duydugum an basimdan asagi kaynar sular indi :KK5:
moralimi moral kaynagimdan bulduktan sonra istahim geldi biraz ve karnimda acliktan guruldamaya basladi ama bu saatten sonra bisey yemek istemiyorum

Sağol canım, bence yoğurt, salatalık falan yiyebilirsinnn

Kesinlikle inanıyorum bunu ilk söyleyen değilsin bana. Bu sabah itibariyle başladım bakalım :) çok köttüüü şekersiz hergün şekersiz çay denemelerimi anlatcam bakalım ne olcak :KK70: Bu arada kızım da çayı ve sütü şekerli içiyor :KK43: şekersiz süt veriyorum kesinlikle içmiyor ne yapabilirim? 6 yaşında ve onun hayatında şeker olmasını istemiyorum.
cıkar hayatından sekerı canım bosver.
cocugun ıcınse sunları dusunuyorum:
bunu ona yapmaya hakkın yok.küçüklüğümüzden beri annelerımız bıze okul cıkısı eve gıttıgımızde kekler poğacalar sekerlı caylar,bol sekerlı sutlu kahveler verırdı.damak tadımızda bu yuzden seker var.cunku hayatımıza yerlestırılmıstı bı kere.bence hıc tadını bıle ogretme.ılerde zorlanmasın.ne kadar sekerle ,unlu gıdalarla gec tanısırsa onun karına..ben herkesten tum annelerden ozur dıleyerek bunları dusundugumu belırtmek ısterım.sutunu o gormeden balla karıstırıp ver canım.bu onun ıcın kotunun ıyısı olacaktır.affına sıgınarak boyle bır tavsıye verıyorum.

evet toplamda 4 dilim oldu ama karbonhidrat değeri en düşük ekmeği aldım :) bundan sonra günde 3 dilime düşüreceğim. Kahvaltıda sandviç ta da yağsız tost yiyorum evde kahvaltı yapamadığım için işe getirip burada yiyorum. Önceden kahvaltıda mutlaka poğaça ya da açma yerdim.
tabı kı canım pogaca falan yeme.sen de bunun bılıncındesın zaten.zamanla azaltmaya bak ekmegını
Geçmiş olsun canım, kurtulmuşsunn

Afiyet olsun canımm

Keşke imkan olsa her gün gitsem.. o kadar güzeldi :KK43: Sınavım fena değildi galiba, inşallah kabul edilirim bir programa.. haftasonları falan tatilimden fedakarlık edip, yüksek lisans yapmak istiyorum..

Afiyet olsun canım, su da içmişsindir inşallah

Afiyet olsun canımmm

Keşke böreği yemeseymişsin, afiyet olsun canım..

Geçmiş olsun canım :KK43:

Bence içebilirsin.. nescafe 1 bardak içilebilir bence her gün.. Hem tok da tutuyor.
tesekkur ederım canım:KK43:
hala canım yanıyor:KK43:

Yani isteğe göre şekillendirebiliyoruz. Denemek lazım aslında. :KK34: Ama ben ancak hafta sonu yapabilirim. Bir araştırayım bakalım nasıl birşey,
Geçmiş olsun Nihal' cim. Keşke daha önce gidebilseydin de kaybetmeseydin dişini.

Menü gayet güzel. Umarım sınavdan da güzel bir sonuç alırsın. :KK16:

Çok teşekkürler Hanife' cim. Şimdi iyi allaha şükür. Benim boğazım tam iyileşmedi akşam olunca daha çok ağrıyor. Ama inat ediyorum ilaç içmemek için. İnşallah biran önce düzelirim.

Tamam canım ama uzak kalma buralarda. Seni izinli yazdım ama izinli değilsin biliyorsun dimi.

Yavaş yavaş o farketmeden azalt içeceklerdeki şekeri. Sütü nesquikli içirebilirsin. Birçok çocuk sade süt içmeyi sevmiyor zaten. Bu arada daha önce yazmayı unuttum. Seni tekrar burda gördüğüme sevindim. İnşallah bu kez iyi bir şekilde devam edebilirsin.

Geçmiş olsun Tuba' cım. Doktora git eğer devam ederse. İhmal etme.

Süpersin Hanife. Ayyy bende mi yapsam şimdi giden kiloları görünce heveslendim. Ama yapabilir miyim bilmiyorum. Bu arada sakın kaçamak yapma çünkü listeye girince kiloların bölünecek biliyorsun dimi. :KK34:
ya ebrucugum sorma kaybettım.hep bu dıscı fobım yuzunden.daha ıslem gorecek cok dısım var

bence mezun olma.kısa ve oz:KK1: sen anladın:KK48:
gıtmeeeeee:KK52:

canım oncelıkle hosgeldın.ısmım nıhal 28 yasındayım 3 yıllık evlıyım bebegım yok.kamuda calısıyorum.ben de cok kıloluydum 84 ten 66 lara kadar dustum.kesınlıkle pes etme.bunu kafandan sıl.senın kılo verme hızın bızlere gore daha hızlı gerceklesecektır.sen kendını bıze bırak:KK1: tavsıyelere kesınlıkle uy.verdıgını gordukce daha da hırslanacaksın,azımlı ol.emın ol cok kolay.tekrar hosgeldın

geçmiş olsun canım

bence menun gayet guzel olmus

ewet canım ya dişten sonra yemek yemek imkansız

ben menunu cok begendım tatlım

bende yarın ve perşembe günü yapıcam canım yaaaa ayyy ne kadar guzel kılo vermıssın yada ödeme her neyse ama ınsanı mutlu olmaya itiyor bu sonuc
tesekkur ederım

bu arada baska alıntılar da yaptım ama nedense burda cıkmamıs.tekrarda yapmaya calısıcam

Hoşgeldin canım.. Seda ben.. Ben de evlendikten sonra 1yılda 12-13 kilo aldım.. Zaten 10 kilo fazlam vardı.. Ettimi sana 20-25 :)

söylicem canim :KK5:

Sağol canım, bence yoğurt, salatalık falan yiyebilirsinnn

yemesem daha iyi olur, zaten haftasonundan kalma kilolar var. dün birazi gitti ama cuma günki kilomda degilim henüz.
cuma gününe kadar ayni kilo bile degil eksi kiloda olmak istiyorum.
ve bidaha misafirlige gidersek tutmak zorundayim kendimi cünkü gercekten zor oluyor motive biraz gidiyor tekrar kilo alinca.
artik ev sahibi varsin alinsin ben napayim canim :KK5:

iyiki gitmisim bugün canim. resmen 1 disimde cürük buldu doktor :KK53:
inanamadim ya ben okadar dikkat ediyorum dislerime nasil oldu bilemedim,
hatta doktorda dedi dislerin gayet temiz ve saglikli.
kücükken dikkat etmedigimde cürüklerim olmustu ve dolgularim var ama bu yenisi nasil oldu halen bilemiyorum :KK53:
zaten görünür degil bir aletle batirip biseyler bakti, baya ugrasti burada cürük varmis dedi :KK53:
haftaya yine rendevu aldim dolgu yapilicak yeni beklemedigim cürügüme.
ayrica karar vermistim eski dolgulari cikarttirip yeni beyaz dolgu yaptiricam.
baya pahaliya mal oluyor ama napayim oldum olasi sevmemisimdir o gri dolguyu.
birde nedense her dise ayri randevu verecekmis :26:
3 kez daha doktor yolu beni bekler.:KK76:
tedaviye uyusturmadan baslayip duruma göre sonra igne yapacakmis.
insallah ignesiz atlatirim :KK9:

canim daha önceki menülerini bilmiyorum ama öncekiler daha kötüydüyse bu iyi olabilir.
ama normal bir menü gözüyle baktigimda ben pek begenedim.
günde 3dilim tam bugday ekmegi cok fazla. ve istedikten sonra o sekeri birakabilirsin.
üstelik 2 dilimini aksam yemissin bu fena olmus.
bende hep 1-1,5sk seker kullanirdim 1 kup caya ama artik sekersiz iciyorum.
sekerli ictigimde cok tuhaf ama sekerden baska bir tat alamiyorum hosuma gitmiyor bu seferde.
bayadirda böyleyim 2 sene belkide daha fazla oldu.

ciss olmus canim 1 günde 2 kacamak fena olabilir.
musakka kizartmamiydi bilmiyorum öyleyse eger menün hic iyi olmamis.

aynen canim dedigin gibi.
dün öyle icimden geldi canim demekki bugün moralim bozulacagini ben dünden sezmisim :KK53:

hosgeldin canim ben nur, 22 yasindayim. suan nedense nasil tanittgimi unuttum kendimi :KK53:

kaptancim öyle diyorsan hedef kilona ulasana kadar mezun olma.
birde mezun olduktan sonra yeni kaptan aricam demistin, mezun olmaki yeni kaptan gelmeside geciksin :KK53:
canım benım kesınlıkle ıgne yaptırmalısın.dayanabılecegını dusunmuyorum.
bır de her bır dıs ıcın farklı gun vermesı cok normal.hepsı aynı gun ıcınde olmuyor.dıs onemli mevzu bır an once yaptır

canım benım kesınlıkle ıgne yaptırmalısın.dayanabılecegını dusunmuyorum.
bır de her bır dıs ıcın farklı gun vermesı cok normal.hepsı aynı gun ıcınde olmuyor.dıs onemli mevzu bır an once yaptır

tek 1 tane cürük var, diger 2 tanesi eski gri dolgu cikarip beyaza yakin olani takacak.
aslinda dogru ama hepsini birden yapsa hayir demezdim sanirim :KK1:
büyük ihtimalle bende dayanamayip igne yaptiracagimi düsünüyoru ama ignesiz atlatabilmeyi cok isterim

Selam kızlar.. İş değiştirmek ne zormuş.. çok çalışmak gerekiyorrr :) Anca geldim evee

valla işin zor, uzat ayacıklarını dinlen canım :KK19:

ne desem bilemedim ama bence yarım kase yoğurt ye aç kalmak da iyi değil metabolizma için :26:

menüm

sabah 09.15
tam buğday ekmeğiyle beyaz peynirli yağsız tost
3 zeytin
1 bardak yağsız süt

öğle 14.15
ızgara tavuk
3 yk yoğurt

akşam 20.00
2 yk light yoğurt

kaçamak 22.00
avuç içi kadar lahmacun (çok açtım dayanamadım kızlar :KK14: )

2 lt su
30 dk sahilde yürüyüş

çok açtım dayanamadım kızlar :KK14:

18 kasım ın mesaj sayılarını göndermeyen arkadaşlar, yarın 18 ve 19 kasım mesaj sayılarını gönderiniz :KK42:

ailem aslinda modern olsada evlenme konudaki tavirlari beni cok üzüyor.

benim bir sevdigim var.
oglanla görüsmek istemiyorum.
gelmelerini önleyecegim yada geldiklerinde evde olmayacagim.
cok zorlarsalar agzimin kahyasi benim, hic olmadigim kadar cirkef olmayi düsünüyorum :KK30:

sevdiğin varsa tabiki engelle canım :KK31:

canım her öğünde 1 çay bardağı pirinçi 3 çay bardağı suda haşlıyosun toplamda 3 öğün 3 çay bardağı pirinç kullanıyosun :KK31:

sadece bu kadar 2 gün yapılıyo :KK31:

valla işin zor, uzat ayacıklarını dinlen canım :KK19:

ne desem bilemedim ama bence yarım kase yoğurt ye aç kalmak da iyi değil metabolizma için :26:

bosver canim saat 22ye geliyor zaten bu saatten sonra gerek yok uyunca gecer.
yarinki kahvalti icin sabirsizlaniyorum simdi,
sanirim sabah yumurta ve beyaz peynir yicem varsa :KK56:

menüm

sabah 09.15
tam buğday ekmeğiyle beyaz peynirli yağsız tost
3 zeytin
1 bardak yağsız süt

öğle 14.15
ızgara tavuk
3 yk yoğurt

akşam 20.00
2 yk light yoğurt

kaçamak 22.00
avuç içi kadar lahmacun (çok açtım dayanamadım kızlar :KK14: )

2 lt su
30 dk sahilde yürüyüş

çok açtım dayanamadım kızlar :KK14:

canim lahmacun haric menün güzel ama aksam sade yogurt oldugu icin hafif olmus.
doymadigin icinde en tehlikeli seye uzanmissin aksamdan sonra.
birdaha aksam yemegini düzgün yaparsan gec vakitte tehlikeye kaymazsin.

sevdiğin varsa tabiki engelle canım :KK31:

canım her öğünde 1 çay bardağı pirinçi 3 çay bardağı suda haşlıyosun toplamda 3 öğün 3 çay bardağı pirinç kullanıyosun :KK31:

sadece bu kadar 2 gün yapılıyo :KK31:

bu arada bu pirinc lapasini yapana bravo.
ben bir kez ayran detoksu yapmayi denemistim 2.gün hüsranla bitirdim.
ama sana iyi gelmis duraklamadaydin sanirim.
bu aklimin bir kösesinde bulunsun ilerleyen zamanda duraklama yasarsam bende denerim.

X