Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

burcucum saçına nasıl maske yaptın bana da söyle ben de yapayım canım
benim de acayip dökülüyor

02.10.2013
03.10.2013
akashha
68
ssercecik159
ayeyldz
burcugncy 1832
elifimsuyum
fndkkrdu109
JeLiboNuMm
LadyLine
1210
mavera87
VasthaNerada
venuskadini
cerenberen16
evamaria
Toplam

Ellerine sağlık Canım
ya benım anlamadıgım bır sey var arkadaslar sıra seda da degıldı kı ! ben lısteyı not almıstım hergun sıra kımdeyse ona ozel mesaj yolluyordum.fakat benım mesaj sayılarım gırılmemıs.ben aksam tum mesajlarımı sayayım da olmadı burcuya mesaj atayım.bu ısı o halleder

cok tesekkur ederım ebrucum,gercekten cok dıkkat edıyorum ve tavsıyelerınıze uyuyorum.ıse gırmıs olmam burayı etkılemeyecek.burda mutluyum ben yıne yorum yapmaya menu paylasmaya mesaj sayılarımı yollamaya (yanı yapmam gereken ne varsa ) devam edecegım.sadece bılmenızı ısterım kı 8.30-17.00 arası calısıyorum.paylasımlarımı ancak aksam saatlerınde yapabılırım,bunda mutabık olalım

tatlım bana gönderme buraya yaz görevli olan düzeltir zaten zaten o listeyi ben hazırlamıştım canım seda sadece kendi mesaj sayısını eklemişti 4 ve 5 i sedaydı

son 8 etaplık zaman zarfında takım ortalamalarını %0,30 un altına hiç düşürmemiş olan 13. ve 14. takıma kocaman tebrikler!

püsküüt bizi yine tebrik etmişşşş tebriklere doymyoruz yawww
:13:

kilo olarak mi canim ben ndden tebrik edildigimizi anlamadim

Merhaba arkadaslar bende size katildim sanirim davet edildim 162 boy 65 kilo 29 yasindayim ilk hedefim 60 insallah biran once veririz :)

Arkadaslar ben 73 kilo ile diette basladim 61 kadar dusmustum ramazanda 4 kilo aldim
ben sabahlari bugdayli ekmek yedim iki tane domates zeytin sinirsiz aralarda ceviz aksam corba ve kocaman bi tabak salata spor olarak ise mekik cektim arada ayni sekillde zumba dans yaptim yanis seker ve tuza dikkat etmedim arada kacamaklarda yapmistim :)))

Merhaba arkadaslar bende size katildim sanirim davet edildim 162 boy 65 kilo 29 yasindayim ilk hedefim 60 insallah biran once veririz :)

canım hoşgeldin ben burcu kaptan yardımcısıyım sözlüyüm hemşirelik son sınıf öğrencisiyim 13 marttan beri burdayım 16 kilo verdim kendini tanıtırsan sevinirim

canım menüleri akşam toplu yazıyoruz

​kızlar bu akşam yemeğe misafirimiz ar yemeği 7 buçuk gibi yicem haberiniz olsun

bugün yediklerim ( utanarak yazıyorum )

sabah 10 : 1 kk peynir
5 y.zeytin
domates salatalık
2 bardak çay
1 simit

öğle 15.00 : 1 dilim ekmek üstüne helva

akşam 18.00 : 1 kase tarhana çorbası
2 kaşık kaşık fasulye yemeği

Bugun yediklerim bunlar 325 kal cok az olmus ama kendimi tok hissediyorum

.[1]Patates Püresi100 gr60
.[2]Erişteli Mercimek Çorbası 200
.[3]Tost Ekmeği1 DİLİM60
CEVİZ4 adet108
Toplam :.434 kal.

Elma cayi iciyorumm

Merhaba canim bende 29 yasindayim bir kiizim var 6 yasinda zumba dansta beraber dans ediyoruz

Bugun yediklerim bunlar 325 kal cok az olmus ama kendimi tok hissediyorum

.[1]Patates Püresi100 gr60
.[2]Erişteli Mercimek Çorbası 200
.[3]Tost Ekmeği1 DİLİM60
CEVİZ4 adet108
Toplam :.434 kal.

Elma cayi iciyorumm

canım sana yazılan mesajları okursan sevinirim kendini isim şeklinde tanıtırsan memnun olurum bide biz kalori hesabı yapmıyoruz

Merhaba canim bende 29 yasindayim bir kiizim var 6 yasinda zumba dansta beraber dans ediyoruz

Ayyy coktatlisiniz :)

Canim kalorisi az ama patates diyetteyken yenmemeli. Kalori hesabina bakarsan dunyayi yersin canim :)

Biz kalori besabi yapmadankilo veriyoruz. ben bu gruba geleli 2-3 kilo verdim sanirim :)
Burada alisicaksin zaten ne yiyip ne yemicegine :)

iyi geceler kızlAR

İyi geceler caniiim :)

Bugun kimsecikler yok burda bende ders calisiyodum pek giremedim.
Kislik yorganimi felan cikarttim kardesiminkiyle odayi topladim kitaplar felan .
Yarinda kisliklari cikartip dolabimi duzeltmem gerek :)

Eksiklerimi belirlemem gerek ona gore alisveris yapicam :)
Hazir hirkalar ucuzken almak gerek

İyi geceler hanımlar
Gun içinde gelip gelip geçmiş okudum, yazmasamda gecmişi bitirdim cok sukur:)
Simdi yatıyorum Artık , yarın gorusuruzz

Slm kızlar. Gelemedim bugün. Bayram alışverişi yaptık çocuklar için. Bu kez herkes bizim gibi düşünmüş sanırım çok ama çok kalabalıktı her yer. Evin işi çocukların banyoları felan derken ancak bu saat oturabildim. Geçmişi de okuyamadım. Yarın inşallah hallederim hepsini. Umarım herşey yolundadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…