Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ben kendi saclarima bile okadar üzülmedim, bravo kadina gelininkine üzülüyor valla eli öpülesi kayinvalide burcu degerini bil :KK9::KK9:

ahahaha çok şeker bi kadın ya umarım evlendikten sonra değişmezz hoş öle bi tip değil ama bakalım zaman herşeyi göstericek kendi saçlarını yaktı bi ara emin ol o kadar üzülmedi :KK52:

peki tam full kendini verdin mi yada ara sira ara vererek mi 5 ay

tam kendimi 5 ay vererek canım arada tek yaptığım kaçamak 1 dilim kekti. 5 ayın sonunda memlekete gittim orada yedim yedim ama sadece 1.5 kilo alarak döndüm işte 1 aydır o 1.5 kilo ve üzerine 1 kilo için uğraşıyorum fakat nefsime hakim olamıyorum artık

tam kendimi 5 ay vererek canım arada tek yaptığım kaçamak 1 dilim kekti. 5 ayın sonunda memlekete gittim orada yedim yedim ama sadece 1.5 kilo alarak döndüm işte 1 aydır o 1.5 kilo ve üzerine 1 kilo için uğraşıyorum fakat nefsime hakim olamıyorum artık

bravo canim ne güzel iradene hakimmisin sen ya 5 ayda sadece 1kacamak:KK9::KK9:
hakikaten kacamak olmus :KK52::KK52:

kızlar selam anca gelebildim saçımı boyadım bugün kahve köpüğüne dipleri çok güzel oldu fakat uçları koyu kaldı haftayada uçları boyucam aslında hç sevmiyorum boya işini ama annemde gencayda bi değişiklik yap dediler dedim boyayım bari kaynanam boyadı sağolsun öle geçti bugünde giyecek pek bişi bulamadım sezon sonları çok dandik sezonlarda yeni yeni çıkıyo daha haftaya bayram önü gencay bişiler alır artık :KK52:

güzel bir renk burcucum ben boyamıştım daha önce
iyi oluyor arada değişiklik
bende doğumdan sonra çok uzun olan saçlarımı önü uzun arkası kısa model kestirdim
ve bir daha asla uzatmam
kısa saçı çok sevdim

bugun derse verdim kendimi yapamadim :KK43:

tesekkur ederim canim :)

Ayyy ne guzel lise ilkokul ?
Bende ygs matta sayilar konusunda cok kotuyum ya ygsdede en cok ondan geliyo malum napicami bilmiyorum yapamiyorum :KK43:

Lahmacun olmasaymis aslinda guzel olurmus ama erken yemissin belki bisey demez burcuyla kaptan :)

Tam hedef kiloma ulasamadim ya ceza alicam sandim ama o cezayi kaldirdi kaptan galiba :)

ortaokuldayım canım ben

ben 2 sene önce boyamıştım bi kere ama saç dökülmesinin onunla alakası yok canım bence şu an benm kel kalacak kadar dökülüyo desem yeridir sıkıntı stres dedi cildiye. tekrar boyamam lazım uçlarını canım işte haftaya boyucam uçlarını bayramdan 2 hafta sonra filanda dipten tekrar boyarım o zamn oturur hemen resim koyayım du

kahve köpüğü canım işte haftaya uçları boyayım bide öle bakıyım diyorum aman işte bu yüzden sevmiyorum boya işini saçlarım uzun ya kuaför çok istiyo evde boyadık biz

burcu benimde sıkıntım hepn uçlar açık dipler koyu oluyor
ben aynı olsun istiyorum
ama kuaförde bayılıyor benim saçıma
çok canlı diyor

Gunaydin hanimlar
Sevgili ebru sana Birsey soracaktim Canim.hatirladigim kadariyla hamileliginde cok dikkat etmistin yediklerine.lütfen yazarmisin.toplamda kac Kilo aldin.hastane cikisi kac kiloydun. Dikkatli yemen bebegi kiloca etkilemismiydi.ve suanki kilona kac ayda geldin.biraz fazla oldu ama 4. bebege hamile olarak fazla kiloyla dogurmak istemiyorum bu kez.
Hepinize Guzel kacamaksiz bir hafta diliyorim

güzel bir renk burcucum ben boyamıştım daha önce
iyi oluyor arada değişiklik
bende doğumdan sonra çok uzun olan saçlarımı önü uzun arkası kısa model kestirdim
ve bir daha asla uzatmam
kısa saçı çok sevdim

ortaokuldayım canım ben

burcu benimde sıkıntım hepn uçlar açık dipler koyu oluyor
ben aynı olsun istiyorum
ama kuaförde bayılıyor benim saçıma
çok canlı diyor

bendede tam ters oldu kuzum ya o nedenle bu haftasonu bi uçlrını boyamam lazım sonrada toptan bi boyucam rengi çok beğendim artık böle gezerim herhalde karamele benzemiyor değil mi

Gunaydin hanimlar
Sevgili ebru sana Birsey soracaktim Canim.hatirladigim kadariyla hamileliginde cok dikkat etmistin yediklerine.lütfen yazarmisin.toplamda kac Kilo aldin.hastane cikisi kac kiloydun. Dikkatli yemen bebegi kiloca etkilemismiydi.ve suanki kilona kac ayda geldin.biraz fazla oldu ama 4. bebege hamile olarak fazla kiloyla dogurmak istemiyorum bu kez.
Hepinize Guzel kacamaksiz bir hafta diliyorim

canım ben kendi adıma cevap vereyim
ben tam 10 kilo aldım üstüne hamile kaldım
12 -13 kiloyla hamileliğimi bitirdim
ve doğumdan sonra eve geldiğimde 7 kilosu gitmişti
am üstüne 2 kilomaldım
sonra da diyete başladım
ne yaptığıma gelince aslında sağlıklı beslendim sadece
hiç aburcubur yemedim
ana öğünlerimi yedim
sabahki arada okulda olduğum için daha çok meyve yedim
öğlen arasında ise çocuğa faydalı olsun diye ceviz badem fındık gibi faydalı kuruyrmişler yedim miktarı abartmadan
öğünümün birinde et yediysem birinde sebze yedim
ve son dönemleri ilkbahar ve yaza geldiği için de hemen hemen 2 akşamda bir yürüyüş yapıyoduk eşimle
ben ilk kızımda dikkat etmedim 23 kilo aldım

bendede tam ters oldu kuzum ya o nedenle bu haftasonu bi uçlrını boyamam lazım sonrada toptan bi boyucam rengi çok beğendim artık böle gezerim herhalde karamele benzemiyor değil mi

yok canım yaa çok güzel bir renk bence
benim daha önce çok açık sarı değildi ama sarıya yakındı
güzel bir renk ama çok bakım ve makyaj istiyo o yüzden koyuya geçmiştim
tam istediğim gibi oldu bu renk ne açık ne koyu
o yüzden çok beğenmiştim ve kendi saçıma da benzediği için dipten çok sırıtmadı
tabi ben artık 3-5 beyazımı kapatmak için boyuyorum maalesef

Günaydın slm kızlar hepimize mutlu kalorisiz bir pazar olsun inşallah :))

inşallah hatta pazar değil hafta olsun birde kızlar ben birşey merak ediyorum
önümüzdeki haftadan sonra bayramada da kilo bildirimi yapıcakmıyız tatil mi olucak

canım ben kendi adıma cevap vereyim
ben tam 10 kilo aldım üstüne hamile kaldım
12 -13 kiloyla hamileliğimi bitirdim
ve doğumdan sonra eve geldiğimde 7 kilosu gitmişti
am üstüne 2 kilomaldım
sonra da diyete başladım
ne yaptığıma gelince aslında sağlıklı beslendim sadece
hiç aburcubur yemedim
ana öğünlerimi yedim
sabahki arada okulda olduğum için daha çok meyve yedim
öğlen arasında ise çocuğa faydalı olsun diye ceviz badem fındık gibi faydalı kuruyrmişler yedim miktarı abartmadan
öğünümün birinde et yediysem birinde sebze yedim
ve son dönemleri ilkbahar ve yaza geldiği için de hemen hemen 2 akşamda bir yürüyüş yapıyoduk eşimle
ben ilk kızımda dikkat etmedim 23 kilo aldım

yok canım yaa çok güzel bir renk bence
benim daha önce çok açık sarı değildi ama sarıya yakındı
güzel bir renk ama çok bakım ve makyaj istiyo o yüzden koyuya geçmiştim
tam istediğim gibi oldu bu renk ne açık ne koyu
o yüzden çok beğenmiştim ve kendi saçıma da benzediği için dipten çok sırıtmadı
tabi ben artık 3-5 beyazımı kapatmak için boyuyorum maalesef

inşallah hatta pazar değil hafta olsun birde kızlar ben birşey merak ediyorum
önümüzdeki haftadan sonra bayramada da kilo bildirimi yapıcakmıyız tatil mi olucak

bakalım benimk nsıl olacak bende annem ve gencay istedi diye boyadım hiç sevmiyorum aslında ama yapcak bişi yok şimdide maske yaptım saçıma bakalım nası görünecek yıkadıktan sonra beslensin biraz saçlarım :KK52: bide yüzüme maske yapıyım kaç bıyık alıyım bide hastayım nolcak bilmiyorum :KK9:

bilemedim canım ya uçlarım çok koyu kaldı sanki bayramdan sonra dipten mi boyayım sence yoksa uçları mı ne dersin :44:

ama bunlar gerçkler yağlıyız yağlıydık yağlı modundayız bilemiyorum nurum ya bize derslerde öle öğretiyorlar :KK52:

canım oncekı sac rengın koyuysa ucları boyasan da bu rengı tutturamazsın daha tecrubelerıme dayanarak soyluyorum.ama ıkıncı ucuncu boyamada rengı sac dıplerındekıne yakın bır renk almaya baslar.genelde acıcı kullanıyorlar bu yuzden.ama ben tavsıye etmem.saclar cok yıpranıyor,lastık gıbı uzuyor.
sen bayramdan sonra dıplerle bırlıkte ucları da boya bence.zamanla butunlesecek renk

X