Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Açık öğretim de okuyorum cnm ben 8 dönem ben 5 dönemdeki 3 dönemi kaldı biticek inş .
Evet genç anne zor ama çok güzel bide zayiflasam tam olucak :)

zayıflarsın canım
bak bende iki çocuk sahibi ama zayıf anne olmak istiyorum
okulda çoğü gitmiş azı kalmış
hadi inşallah diplomanı alırsın
hem çocuk hem de okul maşallah

bugün yediklerim :

sabah : 1 kkl peynir
yarım domates
1 biber
1 haşlama yumurta
yarım slaatalık
1 büyük kupa yeşilçay

öğle : 2 kafık fasulye yemeği
2 kaşık ıspanak yemeği
salata
1 bardak ayran

akşam : öğlenin aynısı

yeşilçay : 3 büyük kupa
su : 2.5 lt
spor yok

canım menü çok güzel birde sporla taçlandırsaydın harika olurdu

sabah
1 dilim salçalı ekmek
1 közlenmiş biber
1 domates
1 kk peynir

ara:küçücük iki tulumba

öğle:
1 dilim ekmek
1 köfte
5-6 kaşık közlenmiş biber ve patlıcanlı salata

ara: yarım avuç beyaz leblebi

akşam:
1 kase tarhana çorbası
1 bardak ayran
1 lokma peynirli börek

2 litre su
ve yarım saat yürüyüş

bir kaç kaçamak oldu ama hep eşim suçlu
ye bak aklında kalır sütün kesilir diyor bana
strese sokuyo beni
zorla bir lokma tattırıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
zayıflarsın canım

inşallah canım çok saol. Senin branşın ne bu arada ismini bilmiyorum ben yha :KK43:

bugün yediklerim :

sabah : 1 kkl peynir
yarım domates
1 biber
1 haşlama yumurta
yarım slaatalık
1 büyük kupa yeşilçay

öğle : 2 kafık fasulye yemeği
2 kaşık ıspanak yemeği
salata
1 bardak ayran

akşam : öğlenin aynısı

yeşilçay : 3 büyük kupa
su : 2.5 lt
spor yok

Harikasın cnm afiyet olsun 👏

sabah
1 dilim salçalı ekmek
1 közlenmiş biber
1 domates
1 kk peynir

ara:küçücük iki tulumba

öğle:
1 dilim ekmek
1 köfte
5-6 kaşık közlenmiş biber ve patlıcanlı salata

ara: yarım avuç beyaz leblebi

akşam:
1 kase tarhana çorbası
1 bardak ayran
1 lokma peynirli börek

2 litre su
ve yarım saat yürüyüş

bir kaç kaçamak oldu ama hep eşim suçlu
ye bak aklında kalır sütün kesilir diyor bana
strese sokuyo beni
zorla bir lokma tattırıyor

Tulumba dışında gayet güzel canım afiyet olsun

kızlar tebriklerr

canım kızımı doktora götürdüm akşama doğru ancak bitti işimiz
benim eşimle aramızda kan uyuşmazlığı vardı
ilk kızımda hiçbir sorun yaşamadık
ikincidede yaşamamak için birinciden sonra aşı olmuştum
ama ikinci bebekte çok nadir rastlanan etkilenme başladı bizde 20. haftadan sonra
sonra sürekli her hafta üniversite hastanesine gittim kontrole
rabbimin taktiriyle herşey beklenenden çok iyi gitti
ve bebeğim fazla etkilenmeden doğdu ama bu seferde
böyle bebeklerde asıl doğduktan sonra başlarmış
çünkü benim kan hücrelerim hala onun vücüdunda olduğu için o benim kan hücrelerimi öldürmek için kendi kan hücrelerini kullanıyor
dolayısıyla bebek yüksek derecede kansızlık yaşıyor
bu yüzden kanı bile değişebilirdi allaha çok şükür o da olmadı ama 6 ay bu tehlike devam ediyormuş
allahın izniyle 6 ay geçsin diye bekliyoruz

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin Rabbim yavrusu ile sınamas ın kimseyi

kızlar tebriklerr

canım kızımı doktora götürdüm akşama doğru ancak bitti işimiz
benim eşimle aramızda kan uyuşmazlığı vardı
ilk kızımda hiçbir sorun yaşamadık
ikincidede yaşamamak için birinciden sonra aşı olmuştum
ama ikinci bebekte çok nadir rastlanan etkilenme başladı bizde 20. haftadan sonra
sonra sürekli her hafta üniversite hastanesine gittim kontrole
rabbimin taktiriyle herşey beklenenden çok iyi gitti
ve bebeğim fazla etkilenmeden doğdu ama bu seferde
böyle bebeklerde asıl doğduktan sonra başlarmış
çünkü benim kan hücrelerim hala onun vücüdunda olduğu için o benim kan hücrelerimi öldürmek için kendi kan hücrelerini kullanıyor
dolayısıyla bebek yüksek derecede kansızlık yaşıyor
bu yüzden kanı bile değişebilirdi allaha çok şükür o da olmadı ama 6 ay bu tehlike devam ediyormuş
allahın izniyle 6 ay geçsin diye bekliyoruz

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin Rabbim yavrusu ile sınamas ın kimseyi

canım allaha şükür şu anda çok iyiyiz ama çok sıkıntılı bir 3-4 ay geçirdik
şimdi hayatta hiçbirşey için isyan etmiyorum
sağlık kadar güzel birşey yok hayatta

Sabah
1 yumurta haşlanmış
2 salatalık
1 kk peynir
4 tane ince dilim sucuk
1 bardak çay şekersiz herzaman :)
Öğle
3 tane küçük biber dolması
4 kaşık yoğurt
Aksam 4 de yedim lahmacun sipariş verdiler
Ben iki tane yedim bir bardak su ve bol marul domates limonla beraber oğlumda benm lahmacun yedi ben hemen hem 1.5 yemiş oldum
Evdekiler hep kola içer banada koycaklardi eşim benden önce davrandı ona yok yasak dedi bende içmicem dedim sevindi :) hiç istemiyo asitli İçmemi ben alıştım sen alışma diye

Su 5 bardak
Spor yok bugün koşu bandına biticek tim herkesin işi çıktı oğluma bakamadıla r spor yalan oldu malesef en uzuldugum noktada bu kendime bir yarım saat bile ayiramiyor um koşu bandı ekipte bisiklet aldım ole kuzu kuzu yatiyo lar kullanmadan ne anlamı kaldiki almanın :KK43: inşallah oğlum biraz daha büyüdüğü zaman düzenli kullanırım

bugün menüm

8:00
1 tam bugday topuz ekmek
2 kk beyaz peynir 45%yag

14:00
1 döner ekmegi (tost yapilan ekmek gibi)
3 tane nohut köftesi (falafel)
salata
baharat ve sarimsak sosu
5 tane findik
1 kase ananas

2 bardak nane cayi
1,5lt su, belki yarim litre daha icebilirim
8 saat hareket halinde

bugün yine calistim ve düne dayanarak isten ciktiktan sonra yiyemeyecegim ve cok aciktigim icin 2. ögünde cok yedim.
suyuda is boyunca icmek yasak oldugu icin az oldu.

kaptancım bilmiyorum kaçamak yapsam kendimi sorumlu hissediyorum ama bu hafta asılıp iyi bi kilo verirsemde bırakamam diye korkuyorum ama gerçekten diyet artık çok sıktı menü içinde elimden geleni yapıcam bu hafta zaten okula 2 gün gitcem o zaman kaçamak yapmıyorum eve bişiler almazlarsa sıkıntı olmaz 55 te şöle iyi verdiğim ara çok direttim bide yaparım zannettim ama olmuyo artık onu farkettim biraz koruyayım belki yine yaparım diyet Ebrucum

tatlım hayırdır moralin niye bozuk

menüyü bende beğenmedim fındık fazla ama işin ilk günü olduğu için pek bişi demiyorum ortamı gördün bundan sonra ona göre bişiler yersin cnm bu arada iş ne işiydi

yok kaptancım buralarda olurum yine takımı bırakmam çok yoğun olsamda gelirim biliyosun mezun oldum işim bitti yapamam hergün mutlaka uğrarım yinede menü filan yazarım kendimi tutamazsam ama sanmıyorum öle eski açlığım yok saldırmıyorum hiç bişiye

bırakmıyorum cnm diyetten sıkıldığım için sadece mezun olucam merak etme mezun oldğum grubu mezun etmeden bi yere gtmiyorum

canım bizde bişi oldu diye merak ettik ama neyse sağlık olsun bu hfta da güzel bi kiloyla bunu telafi edersin güzelde bi kilo vermişsin ama sanırım listede bizi etkilemicekti yani yerimizi yine 3. olcaktık bu hafta senden çok iyi bi kilo bkliyorum cnm yine

herzamanki seylerden dolai canim ama bazen insan daha cok bunaliyor :KK31:

bugünde menüm güzel olmadi :KK50::KK50:
kötü olan oraya gittikten sonra grubumuzun basi söylüyor sen su saatte ara yapacaksin diye. heramanda ayni saat olmayacaktir muhakkak. avrupada taninan bir magazada calisiyorum canim, 5000metrekarelik 2 katli alan ama nasil tiklim tiklim.
adim atacak yer bulamiyoruz sürekli kosutrmaca haldeyiz carpmadigimiz insan kalmiyor :KK9::KK9:
öyle bir magazam olsa köseyi dönmüstüm, 2 katta 2 ayri 15 tane kasa var ve 250metre kuyruk düsünebiliyormusun :KK52::KK52::KK52:
ben gözlerime inanamiyorum, ilk gördügümde baska bir ülkede ayni magazaya gittigimde sok olmustum.:KK53: buradaki bayi daha sonradan acildi.

süpersin canim sakin birakma
günaydın kızlar ben bugün yine gezmelere gidicem hazırlandım bi bardak süt içiyorum şuan :KK56: laç içicem :KK14: llah'ım bildiğiniz burnum akıyo sesim değişiyo filan hasta olucam hemde bayram öncesi yaaaaaa :KK53:

gemis olsun canim, süt ictikten sonra ilac icmemeye calis, yada ilac ictikten sonrada icme cok fayda göremezsin.

Menün gerçekten düzensiz olmuş. Su çok az olmuş. Sanırım iş sana çok ağır geldi. Dayanabilecek misin peki hem diyet hem iş. Zor olmayacak mı senin için? Bu arada arap ekmeği nasıl bişey?

Böyle durumların mutlaka bir çaresi olmalı. Senin ne kadar istekli ve hevesli olduğunu bildiğim için mutlaka iyi bir mazeretin vardır diye düşünmüştüm. Umarım bir daha böyle bir sorun yaşanmaz.

Bunu bir söz olarak kabul ediyorum biliyorsun tekrarı olursa eğer direkt diskalifiye. Sonuçta burda herkes kendi için kilo veriyor. Kimsenin kimseden bir çıkarı yok. Takımın motivasyonu da aldığımız derecelerle artıyor. Doğal olarak herkes birbirine karşı sorumluluk sahibi olmalı. Keşke bir arkadaşına ya da akrabana telefonla yazdırsaydın. Daha önce öyle yapanlar olmuştu. Hatta eşine bile yazdıran vardı. :KK34:

Geçmiş olsun diyeyim. Gerçekten zor bir durum. İnşallah bir sorun çıkmaz. Güzel kilo vermişsin tebrik ederim. Haftaya daha iyi bir sonuç bekliyorum çünkü kilon ikiye bölünecek.

İşte asıl sorun orda gündüzleri canlandırmamız lazım ki kaçamak oranı düşsün. Bir ara çok iyi gidiyorduk son zamanlarda yine bozuldu takımın ayarı. Doktor konusunda aynı şeyi düşünüyorum. Hatta ihmal etme en kısa zamanda git bence.

Geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda atlatırsın. Dikkat et kendine.

Böyle bir değerlendirme gerekiyordu takıma. Aslında eskiden her hafta yapardım ama son zamanlarda yetişemez oldum hiç bir şeye. Paylaşım konusunda haklısın en kısa zamanda çözüm bulmamız lazım. :44:

kaptancim hergün calismayacagim, bu sefer 2 gün pes pese aldim calismami ama belki her hafta calismam, belki haftada 1 kez giderim zamanim olmasina bagli. okudugum icin hergün calismam mümkün dgl.
fakat yakin zamanda staj yapmak zorundayim bu yaklasik 3 ayimi alacak ozaman insallah güzel bir düzen olur.
yani sira okulada dvm edecegim.
birde katancim bugün is yerimde pano asiliyordu, "Dün bugüne kadar en büyük rekorumuzu kirdik, tüm clisanlarimiza tesekkür ediyoruz". yukarida burcuyada yazdim gercekten cok yogun ve büyük bir yer

Son düzenleme:
selam vermeden dalmisim konuya.
iyi aksamlar kizlar menümü yazdim, bugünün gecmisini okudum, simdi dünün gecmisini okuycam

herzamanki seylerden dolai canim ama bazen insan daha cok bunaliyor :KK31:

bugünde menüm güzel olmadi :KK50::KK50:
kötü olan oraya gittikten sonra grubumuzun basi söylüyor sen su saatte ara yapacaksin diye. heramanda ayni saat olmayacaktir muhakkak. avrupada taninan bir magazada calisiyorum canim, 5000metrekarelik 2 katli alan ama nasil tiklim tiklim.
adim atacak yer bulamiyoruz sürekli kosutrmaca haldeyiz carpmadigimiz insan kalmiyor :KK9::KK9:
öyle bir magazam olsa köseyi dönmüstüm, 2 katta 2 ayri 15 tane kasa var ve 250metre kuyruk düsünebiliyormusun :KK52::KK52::KK52:
ben gözlerime inanamiyorum, ilk gördügümde baska bir ülkede ayni magazaya gittigimde sok olmustum.:KK53: buradaki bayi daha sonradan acildi.

süpersin canim sakin birakma

gemis olsun canim, süt ictikten sonra ilac icmemeye calis, yada ilac ictikten sonrada icme cok fayda göremezsin.

kaptancim hergün calismayacagim, bu sefer 2 gün pes pese aldim calismami ama belki her hafta calismam, belki haftada 1 kez giderim zamanim olmasina bagli. okudugum icin hergün calismam mümkün dgl.
fakat yakin zamanda staj yapmak zorundayim bu yaklasik 3 ayimi alacak ozaman insallah güzel bir düzen olur.
yani sira okulada dvm edecegim.
birde katancim bugün is yerimde pano asiliyordu, "Dün bugüne kadar en büyük rekorumuzu kirdik, tüm clisanlarimiza tesekkür ediyoruz". yukarida burcuyada yazdim gercekten cok yogun ve büyük bir yer

canım o demir hapları ve vitaminler sütle alınmz filan emilimi engelleniyor ama diğer haplarda sıkıntı olmuyo

kızlar selam anca gelebildim saçımı boyadım bugün kahve köpüğüne dipleri çok güzel oldu fakat uçları koyu kaldı haftayada uçları boyucam aslında hç sevmiyorum boya işini ama annemde gencayda bi değişiklik yap dediler dedim boyayım bari kaynanam boyadı sağolsun öle geçti bugünde giyecek pek bişi bulamadım sezon sonları çok dandik sezonlarda yeni yeni çıkıyo daha haftaya bayram önü gencay bişiler alır artık :KK52:

canım allaha şükür şu anda çok iyiyiz ama çok sıkıntılı bir 3-4 ay geçirdik
şimdi hayatta hiçbirşey için isyan etmiyorum
sağlık kadar güzel birşey yok hayatta
canım bu kadarıyla sıkıntıyı atlatmanıza sevındım.allah sıfasını verır ınsallah,sıkma canını,pozıtıf ol hep boyle

kızlar selam anca gelebildim saçımı boyadım bugün kahve köpüğüne dipleri çok güzel oldu fakat uçları koyu kaldı haftayada uçları boyucam aslında hç sevmiyorum boya işini ama annemde gencayda bi değişiklik yap dediler dedim boyayım bari kaynanam boyadı sağolsun öle geçti bugünde giyecek pek bişi bulamadım sezon sonları çok dandik sezonlarda yeni yeni çıkıyo daha haftaya bayram önü gencay bişiler alır artık :KK52:

ucları zamanla aynı renge gırer canım,hemen boyama yakma saclarını,guzel bı renk

4 ekim 2013- cuma

Baslangıc 75
Gecen hafta 67
Bu hafta 66.3
Fark 700 gr

tebrikler canim :KK19:

herkese gunaydın.kılomu bıldırıp hemen ıse gıtmem lazım.herkese ıyı gunler
gecen hafta 71.2
bu hafta 70.3
fark 900 gr
:KK42::KK42::KK42:
60lara cok az kaldiiiii :KK52::KK52::KK52::KK9::KK9:

ben konuşmayı kestim valla kaptan suratına telefonu kapattım ne desem kar etmedi şimdiye kadar hastanede işim erken bitti bi kahvaltı yapayım dedim eve gelip hemen bildirim yapıyorum

geçen hafta:60.3
bu hafta:59.8
fark 500 gr

yapcak bişi yok canım pahalı filan ama mecbur ödeyecekler.:KK52: evlenmeden mi kapancan :44:

burcucum tebrik ederim 50leri gördün :KK9::KK9::KK9::KK9:

Evet ama şuan değil maalesef çalışıyorum ve şuan çalıştığım yer kabul etmez. Paraya ihtiyacım var. :KK31:

sacmalik bu, ne kadar geri kalmis insanlar var halen ülkemizde. disaridan bakinca cok komik bir ülkeyiz.:KK53: ben almanyada yasiyorum ve cok ünlü bir magazada kapali olarak calisiyorum.:KK42:

Başlangıç kilo 86.6
Geçen hafta 83
Bu hafta 82.6

Bu hafta hedef koymicam kendime regl nin şişkinliği var üstümde
önemli olan vermek tebrik ederim canim, haftaya daha gzl olur insallah.

Günaydın kızlar, 15000 sayfamız hayırlı olsun..

Bugün birazcık hile yaptım hedefime ulaşmak için ^^ Hep pijamalarla tartılıyordum, sabah çıkardım.. Bir de evden çıkmadan tuvalete çıkmayı bekledim..:KK1:

Geçen hafta 78
Bu hafta 77.1
Fark 900gr
:KK9::KK9: cok güldürdün beni
tebrik ederim canim :KK19:

kızlar gunayın kılo bıldırımımı yapıyım bende :) :KK9: :KK8: :KK9:
baslangıc kılom: 79.2
gecen hafta: 74.9 :KK50:
bu hafta: 73.3 :KK9::KK9::KK9:
bende gecen hafta 74.9 ve bu hafta 73.3 veya 73.4
ayni gdiyoruz haydi bakalim haftaya ne olacak :nazar::nazar:

Kızlar bende bildirimimi yapayım. İstediğim sonuç olmadı maalesef bu hafta. Hedefimede ulaşamadım. Akşama başka takımlarda rezil ederim artık kendimi.

Geçen hafta: 64.4

Bu hafta : 64
:KK14:

Ben şimdilik kaçıyorum Burcu' cum. Listeyi ben kontrol etmeden paylaşmayalım olur mu? Öğle arası gelirim yine. :KK34:

takimlara rezil etmek?
yeni bir kural mi var kaptancim?
kilo icin tebrikler :KK19:

KİLO BİLDİRİMİ:

geçen hafta : 55.9
bu hafta : 55.5

sonunda 55leri gördüm :21:

ama bu hafta 400 gr vermem kötü oldu ya hedefime yine yaklaşamadım :KK14:

şey ben yine cezalıyım o zaman dimi :18:
neden cezalisin?

hadi ya çokk hoooş :KK52: ayyy çok güzel yaaaa inşallah içinde kuğu gibi süzülmeyi nasip eder rabbim :KK16:

ahahah sorma yaaa ben baya yağlıydım ayıptır söylemesi obeziteye yaklaşmışım artık öyle dediydi doktor :KK14:
ben kendime nasıl bi kötülük yapmışım :KK47:

ayy teşekkür ederim canım veremicem diye korkuyodum ama 400 gr vermişim buda bişey :KK52:

tabiki bisey canim o 400gr lar birikerek ortaya kilo cikiyor vermek güzel :KK34:

aynen canım bakalım gencay ne dicek gelinlik seçimime normal hayatta gibi karışırsa zaten vururm onu :KK52: aynen bende öleydim cnm ya çok şişmandım hayvan gibiydim :KK52:

öhüü öhüüü aramizda halen "zayiflik adaylari" var lütfen :KK9::KK9::KK9:

herkes bna hortlak gibi olcan kilo verme dediği için bnaldım eskidende şişmansın derlerdi :KK9:

millete bakarsak ohooo:KK1:

o zaman 53 e kadar yolu var daha çok buralardayım sanırım :13:
cak kiz :KK9::KK9:

canım o demir hapları ve vitaminler sütle alınmz filan emilimi engelleniyor ama diğer haplarda sıkıntı olmuyo
doktora genel olarak bütün haplar icin demisti, belki baska bir bildigi vardir :KK34:

canım bu kadarıyla sıkıntıyı atlatmanıza sevındım.allah sıfasını verır ınsallah,sıkma canını,pozıtıf ol hep boyle

ucları zamanla aynı renge gırer canım,hemen boyama yakma saclarını,guzel bı renk

bilemedim canım ya uçlarım çok koyu kaldı sanki bayramdan sonra dipten mi boyayım sence yoksa uçları mı ne dersin :44:

sacmalik bu, ne kadar geri kalmis insanlar var halen ülkemizde. disaridan bakinca cok komik bir ülkeyiz.:KK53: ben almanyada yasiyorum ve cok ünlü bir magazada kapali olarak calisiyorum.:KK42:

takimlara rezil etmek?

neden cezalisin?

tabiki bisey canim o 400gr lar birikerek ortaya kilo cikiyor vermek güzel :KK34:

doktora genel olarak bütün haplar icin demisti, belki baska bir bildigi vardir :KK34:

ama bunlar gerçkler yağlıyız yağlıydık yağlı modundayız bilemiyorum nurum ya bize derslerde öle öğretiyorlar :KK52:

zayıflarsın canım

bugun derse verdim kendimi yapamadim :KK43:

Harikasın cnm afiyet olsun 👏

tesekkur ederim canim :)

adım zeynep canım
33 yaşındayım
matematik öğretmeniyim

Ayyy ne guzel lise ilkokul ?
Bende ygs matta sayilar konusunda cok kotuyum ya ygsdede en cok ondan geliyo malum napicami bilmiyorum yapamiyorum :KK43:

Sabah
1 yumurta haşlanmış
2 salatalık
1 kk peynir
4 tane ince dilim sucuk
1 bardak çay şekersiz herzaman :)
Öğle
3 tane küçük biber dolması
4 kaşık yoğurt
Aksam 4 de yedim lahmacun sipariş verdiler
Ben iki tane yedim bir bardak su ve bol marul domates limonla beraber oğlumda benm lahmacun yedi ben hemen hem 1.5 yemiş oldum
Evdekiler hep kola içer banada koycaklardi eşim benden önce davrandı ona yok yasak dedi bende içmicem dedim sevindi :) hiç istemiyo asitli İçmemi ben alıştım sen alışma diye

Su 5 bardak
Spor yok bugün koşu bandına biticek tim herkesin işi çıktı oğluma bakamadıla r spor yalan oldu malesef en uzuldugum noktada bu kendime bir yarım saat bile ayiramiyor um koşu bandı ekipte bisiklet aldım ole kuzu kuzu yatiyo lar kullanmadan ne anlamı kaldiki almanın :KK43: inşallah oğlum biraz daha büyüdüğü zaman düzenli kullanırım

Lahmacun olmasaymis aslinda guzel olurmus ama erken yemissin belki bisey demez burcuyla kaptan :)

takimlara rezil etmek?

neden cezalisin?

Tam hedef kiloma ulasamadim ya ceza alicam sandim ama o cezayi kaldirdi kaptan galiba :)

sihhatler olsun canim.
yeni resimlerini koyunca bizde görürüz artik :26:
aslinda en güzeli boyamamak, ben saclarimin rengiyle cok oynadim. hep uzun sac biraktim ama boyatmadigim renk kalmadi.
sürekli degisiklik yapiyordum. sanirim 1 senedir boyatmiyorum. kendi dogal rengime dönmek istiyorum. suan boyali kisimlar degisik renk ve kendi saclarimin rengide eskisine göre daha acik renk cikiyor, yada bana öyle geliyor.
ve saclarim cok döküldü bunuda o boyalardan diye düsünüyorum.
bazilari okudugum icindir diyor, genelde okuyanlar kelli felli gözlüklülerya :KK9::KK9:

yok canim ayni renge girmez. burcunun saclari siyahti hatirladigim kadariyla ve boya aktikca altindan kendi sac rengi belirecek.
yalniz dipler genelde daha acik düsüyor belki orasi zamanla koyulasir. ama suan ayni rengi tutturmak icin altlarin dedigi gibi tekrar boyanmasi lazim. eger düzgün yapilirsa okadar cabuk yanmaz saclar.
ben neler yaptirdimda bisey olmadi.
en son baska bir kuaförde sac kestirdim ne olduysa o sac kestirmeden sonra oldu saclarim catallasti hemde 3 disli catal gibi.
eski kuaförüme kestirince gecti neyseki.
yani eger dogru kuaföre yaptirilirsa sorun olmaz.

X