Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Açık öğretim de okuyorum cnm ben 8 dönem ben 5 dönemdeki 3 dönemi kaldı biticek inş .
Evet genç anne zor ama çok güzel bide zayiflasam tam olucak :)

zayıflarsın canım
bak bende iki çocuk sahibi ama zayıf anne olmak istiyorum
okulda çoğü gitmiş azı kalmış
hadi inşallah diplomanı alırsın
hem çocuk hem de okul maşallah

canım menü çok güzel birde sporla taçlandırsaydın harika olurdu

sabah
1 dilim salçalı ekmek
1 közlenmiş biber
1 domates
1 kk peynir

ara:küçücük iki tulumba

öğle:
1 dilim ekmek
1 köfte
5-6 kaşık közlenmiş biber ve patlıcanlı salata

ara: yarım avuç beyaz leblebi

akşam:
1 kase tarhana çorbası
1 bardak ayran
1 lokma peynirli börek

2 litre su
ve yarım saat yürüyüş

bir kaç kaçamak oldu ama hep eşim suçlu
ye bak aklında kalır sütün kesilir diyor bana
strese sokuyo beni
zorla bir lokma tattırıyor

Son düzenleyen: Moderatör:

inşallah canım çok saol. Senin branşın ne bu arada ismini bilmiyorum ben yha

Harikasın cnm afiyet olsun 👏

Tulumba dışında gayet güzel canım afiyet olsun

Sabah
1 yumurta haşlanmış
2 salatalık
1 kk peynir
4 tane ince dilim sucuk
1 bardak çay şekersiz herzaman :)
Öğle
3 tane küçük biber dolması
4 kaşık yoğurt
Aksam 4 de yedim lahmacun sipariş verdiler
Ben iki tane yedim bir bardak su ve bol marul domates limonla beraber oğlumda benm lahmacun yedi ben hemen hem 1.5 yemiş oldum
Evdekiler hep kola içer banada koycaklardi eşim benden önce davrandı ona yok yasak dedi bende içmicem dedim sevindi :) hiç istemiyo asitli İçmemi ben alıştım sen alışma diye

Su 5 bardak
Spor yok bugün koşu bandına biticek tim herkesin işi çıktı oğluma bakamadıla r spor yalan oldu malesef en uzuldugum noktada bu kendime bir yarım saat bile ayiramiyor um koşu bandı ekipte bisiklet aldım ole kuzu kuzu yatiyo lar kullanmadan ne anlamı kaldiki almanın inşallah oğlum biraz daha büyüdüğü zaman düzenli kullanırım

bugün menüm

8:00
1 tam bugday topuz ekmek
2 kk beyaz peynir 45%yag

14:00
1 döner ekmegi (tost yapilan ekmek gibi)
3 tane nohut köftesi (falafel)
salata
baharat ve sarimsak sosu
5 tane findik
1 kase ananas

2 bardak nane cayi
1,5lt su, belki yarim litre daha icebilirim
8 saat hareket halinde

bugün yine calistim ve düne dayanarak isten ciktiktan sonra yiyemeyecegim ve cok aciktigim icin 2. ögünde cok yedim.
suyuda is boyunca icmek yasak oldugu icin az oldu.

herzamanki seylerden dolai canim ama bazen insan daha cok bunaliyor

bugünde menüm güzel olmadi
kötü olan oraya gittikten sonra grubumuzun basi söylüyor sen su saatte ara yapacaksin diye. heramanda ayni saat olmayacaktir muhakkak. avrupada taninan bir magazada calisiyorum canim, 5000metrekarelik 2 katli alan ama nasil tiklim tiklim.
adim atacak yer bulamiyoruz sürekli kosutrmaca haldeyiz carpmadigimiz insan kalmiyor
öyle bir magazam olsa köseyi dönmüstüm, 2 katta 2 ayri 15 tane kasa var ve 250metre kuyruk düsünebiliyormusun
ben gözlerime inanamiyorum, ilk gördügümde baska bir ülkede ayni magazaya gittigimde sok olmustum. buradaki bayi daha sonradan acildi.

süpersin canim sakin birakma
günaydın kızlar ben bugün yine gezmelere gidicem hazırlandım bi bardak süt içiyorum şuan laç içicem llah'ım bildiğiniz burnum akıyo sesim değişiyo filan hasta olucam hemde bayram öncesi yaaaaaa

gemis olsun canim, süt ictikten sonra ilac icmemeye calis, yada ilac ictikten sonrada icme cok fayda göremezsin.

kaptancim hergün calismayacagim, bu sefer 2 gün pes pese aldim calismami ama belki her hafta calismam, belki haftada 1 kez giderim zamanim olmasina bagli. okudugum icin hergün calismam mümkün dgl.
fakat yakin zamanda staj yapmak zorundayim bu yaklasik 3 ayimi alacak ozaman insallah güzel bir düzen olur.
yani sira okulada dvm edecegim.
birde katancim bugün is yerimde pano asiliyordu, "Dün bugüne kadar en büyük rekorumuzu kirdik, tüm clisanlarimiza tesekkür ediyoruz". yukarida burcuyada yazdim gercekten cok yogun ve büyük bir yer

Son düzenleme:
selam vermeden dalmisim konuya.
iyi aksamlar kizlar menümü yazdim, bugünün gecmisini okudum, simdi dünün gecmisini okuycam

canım o demir hapları ve vitaminler sütle alınmz filan emilimi engelleniyor ama diğer haplarda sıkıntı olmuyo

kızlar selam anca gelebildim saçımı boyadım bugün kahve köpüğüne dipleri çok güzel oldu fakat uçları koyu kaldı haftayada uçları boyucam aslında hç sevmiyorum boya işini ama annemde gencayda bi değişiklik yap dediler dedim boyayım bari kaynanam boyadı sağolsun öle geçti bugünde giyecek pek bişi bulamadım sezon sonları çok dandik sezonlarda yeni yeni çıkıyo daha haftaya bayram önü gencay bişiler alır artık

4 ekim 2013- cuma

Baslangıc 75
Gecen hafta 67
Bu hafta 66.3
Fark 700 gr

tebrikler canim

herkese gunaydın.kılomu bıldırıp hemen ıse gıtmem lazım.herkese ıyı gunler
gecen hafta 71.2
bu hafta 70.3
fark 900 gr
60lara cok az kaldiiiii

burcucum tebrik ederim 50leri gördün

Evet ama şuan değil maalesef çalışıyorum ve şuan çalıştığım yer kabul etmez. Paraya ihtiyacım var.

sacmalik bu, ne kadar geri kalmis insanlar var halen ülkemizde. disaridan bakinca cok komik bir ülkeyiz. ben almanyada yasiyorum ve cok ünlü bir magazada kapali olarak calisiyorum.

Başlangıç kilo 86.6
Geçen hafta 83
Bu hafta 82.6

Bu hafta hedef koymicam kendime regl nin şişkinliği var üstümde
önemli olan vermek tebrik ederim canim, haftaya daha gzl olur insallah.

cok güldürdün beni
tebrik ederim canim

kızlar gunayın kılo bıldırımımı yapıyım bende :)
baslangıc kılom: 79.2
gecen hafta: 74.9
bu hafta: 73.3
bende gecen hafta 74.9 ve bu hafta 73.3 veya 73.4
ayni gdiyoruz haydi bakalim haftaya ne olacak

takimlara rezil etmek?
yeni bir kural mi var kaptancim?
kilo icin tebrikler

KİLO BİLDİRİMİ:

geçen hafta : 55.9
bu hafta : 55.5

sonunda 55leri gördüm

ama bu hafta 400 gr vermem kötü oldu ya hedefime yine yaklaşamadım

şey ben yine cezalıyım o zaman dimi :18:
tebrik ederim canim
neden cezalisin?

tabiki bisey canim o 400gr lar birikerek ortaya kilo cikiyor vermek güzel

aynen canım bakalım gencay ne dicek gelinlik seçimime normal hayatta gibi karışırsa zaten vururm onu aynen bende öleydim cnm ya çok şişmandım hayvan gibiydim

öhüü öhüüü aramizda halen "zayiflik adaylari" var lütfen

herkes bna hortlak gibi olcan kilo verme dediği için bnaldım eskidende şişmansın derlerdi

millete bakarsak ohooo

o zaman 53 e kadar yolu var daha çok buralardayım sanırım :13:
cak kiz

canım o demir hapları ve vitaminler sütle alınmz filan emilimi engelleniyor ama diğer haplarda sıkıntı olmuyo
doktora genel olarak bütün haplar icin demisti, belki baska bir bildigi vardir

bugun derse verdim kendimi yapamadim

Harikasın cnm afiyet olsun 👏

tesekkur ederim canim :)

adım zeynep canım
33 yaşındayım
matematik öğretmeniyim

Ayyy ne guzel lise ilkokul ?
Bende ygs matta sayilar konusunda cok kotuyum ya ygsdede en cok ondan geliyo malum napicami bilmiyorum yapamiyorum

Lahmacun olmasaymis aslinda guzel olurmus ama erken yemissin belki bisey demez burcuyla kaptan :)

Tam hedef kiloma ulasamadim ya ceza alicam sandim ama o cezayi kaldirdi kaptan galiba :)

sihhatler olsun canim.
yeni resimlerini koyunca bizde görürüz artik :26:
aslinda en güzeli boyamamak, ben saclarimin rengiyle cok oynadim. hep uzun sac biraktim ama boyatmadigim renk kalmadi.
sürekli degisiklik yapiyordum. sanirim 1 senedir boyatmiyorum. kendi dogal rengime dönmek istiyorum. suan boyali kisimlar degisik renk ve kendi saclarimin rengide eskisine göre daha acik renk cikiyor, yada bana öyle geliyor.
ve saclarim cok döküldü bunuda o boyalardan diye düsünüyorum.
bazilari okudugum icindir diyor, genelde okuyanlar kelli felli gözlüklülerya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…