Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bence çok yanlış bişey yapmış inşallah babası öğrendiği zaman iyi karşılar yoksa eminim çok kızacağına.

Tebrikler Tuba' cım. Demek ki uğraşınca oluyor muş :KK34:

Tebrik ediyorum Nihal' cim gayet güzel bir sonuç. Az kaldı 6 lı rakamlara :KK9:

Ellerine sağlık Burcu' m. Ben buralardayım düşünme sen burayı. Ama kilo bildirimi yapmadın :44:

ben konuşmayı kestim valla kaptan suratına telefonu kapattım ne desem kar etmedi şimdiye kadar hastanede işim erken bitti bi kahvaltı yapayım dedim eve gelip hemen bildirim yapıyorum

geçen hafta:60.3
bu hafta:59.8
fark 500 gr

Günaydın canım :KK3:
Ben kapalı değilim ama inş olacağım. Tesettürlü gelinliklerin bir çoğu çok kötü ben bunu istiyorum tahminen fiyatı çok fazladır ama yapçak bir şey yok :KK52:

Eki Görüntüle 822543

yapcak bişi yok canım pahalı filan ama mecbur ödeyecekler.:KK52: evlenmeden mi kapancan :44:

ben konuşmayı kestim valla kaptan suratına telefonu kapattım ne desem kar etmedi şimdiye kadar hastanede işim erken bitti bi kahvaltı yapayım dedim eve gelip hemen bildirim yapıyorum

fark 500 gr

yapcak bişi yok canım pahalı filan ama mecbur ödeyecekler.:KK52: evlenmeden mi kapancan :44:

Evet ama şuan değil maalesef çalışıyorum ve şuan çalıştığım yer kabul etmez. Paraya ihtiyacım var. :KK31:

fark 500 gr

Tebrikler Burcu :KK16:Nihayet kırdın 60 barajını :KK9:Darısı bana inşallah :KK53::KK9:

Başlangıç kilo 86.6
Geçen hafta 83
Bu hafta 82.6

Bu hafta hedef koymicam kendime regl nin şişkinliği var üstümde

Başlangıç kilo 86.6
Geçen hafta 83
Bu hafta 82.6

Bu hafta hedef koymicam kendime regl nin şişkinliği var üstümde

Tebrikler Öykü' cüm ama yine çok az gitmiş. Bu kadar az yemene rağmen neden bu kadar az kilo verdiğini hiç düşündün mü? Bence az yemek çözüm olmuyor. Düzenli ve dengeli beslenmek lazım. Senin şuan bulunduğun kilo oldukça yüksek ve haftada en az 1 kilo verebilecek durumdasın. Fazlası zarar zaten ama sen hiç 1 kilo veremedin son zamanlarda. :44:

***13. TAKIM 329. ETAP ***

akashha (78///%)
ayeyldz (74.9///%)

cerenberen16 (92///%)
elifimsuyum (75.8///%)
evamaria (71.2/70.3/0.9/%1.26)

fndkkrdu (55.9///%)

JeLiboNuMm (83/82.6/0.4/%0.48)
LAydLiNe (64.4///%)
VasthaNerada (67.9///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

Kızlar yaaa saat 10:00 oldu daha iki kişi bildirim yaptı nerdesiniz :KK47:

Ayrıca baştan yazayım kimse alınmasın gücenmesin. Bu hafta bildirim yapmayan olursa direkt diskalifiye oluyor. İnşallah herkes yapar. :26:

Günaydın kızlar, 15000 sayfamız hayırlı olsun..

Bugün birazcık hile yaptım hedefime ulaşmak için ^^ Hep pijamalarla tartılıyordum, sabah çıkardım.. Bir de evden çıkmadan tuvalete çıkmayı bekledim..:KK1:

Geçen hafta 78
Bu hafta 77.1
Fark 900gr

kızlar gunayın kılo bıldırımımı yapıyım bende :) :KK9: :KK8: :KK9:
baslangıc kılom: 79.2
gecen hafta: 74.9 :KK50:
bu hafta: 73.3 :KK9::KK9::KK9:

Bugün birazcık hile yaptım hedefime ulaşmak için ^^ Hep pijamalarla tartılıyordum, sabah çıkardım.. Bir de evden çıkmadan tuvalete çıkmayı bekledim..:KK1:

Geçen hafta 78
Bu hafta 77.1
Fark 900gr

tebrıker cnm :KK9: bende oyle yapıyorum her hafta ama oyle daha ıyı anlasılıyor bence :KK9:

Tebrikler Öykü' cüm ama yine çok az gitmiş. Bu kadar az yemene rağmen neden bu kadar az kilo verdiğini hiç düşündün mü? Bence az yemek çözüm olmuyor. Düzenli ve dengeli beslenmek lazım. Senin şuan bulunduğun kilo oldukça yüksek ve haftada en az 1 kilo verebilecek durumdasın. Fazlası zarar zaten ama sen hiç 1 kilo veremedin son zamanlarda. :44:

Aslında akşam daha az çıkmıştı kilom sabah üşüdüm biraz Karnım da şiş Afedersin ama gaz var galiba patlıcak gibiyim bugün son bi atlattimde bayramda 80 olmak istiyorum en az :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar hepinizden çok özür diliyorum bir haftadır bir kez bile takıma uğrayamadım. :KK14: Gerçekten çok yoğunum. İzine ayrılsam olur mu kaptan? Ben takımdan ayrılmak istemiyorum ama gelip paylaşım yapamıyorum da. Hiç değilse şirketteki yoğunluk azalana, vizeler bitene ve bitirme projemde adam akıllı yol alana dek. Tahminimce kasım ortasına denk geliyor.
Kilo bildirimime gelirsek 67.9 yani bir değişim yok.

Başarılar canım. Sanırım KPSS için. İnşallah güzel bir sonuç alırsın. :KK16:

evet Ebrucum kpss için matematik sınavına girdim geldim ama çok zorlamışlardı ya bide yeni konular eklenmiş değişik değişik sıkıntı yani :KK52:

Geçen hafta 78
Bu hafta 77.1
Fark 900gr
canım pijamasız tartılman gerekiyordu ki şimdiye kadar tuvalete çıkmanda güzel olmuş tebrikler :KK9:
kızlar gunayın kılo bıldırımımı yapıyım bende :) :KK9: :KK8: :KK9:
baslangıc kılom: 79.2
gecen hafta: 74.9 :KK50:
bu hafta: 73.3 :KK9::KK9::KK9:

tebrikler şekercim :KK9:

Aslında akşam daha az çıkmıştı kilom sabah üşüdüm biraz Karnım da şiş Afedersin ama gaz var galiba patlıcak gibiyim bugün son bi atlattimde bayramda 80 olmak istiyorum en az :KK43:

arada olur öle tatlım üzülme :KK54:

***13. TAKIM 329. ETAP ***

akashha (78/77.1/0.9/%1.15)
ayeyldz (74.9/73.3/1.6/%2.14)

cerenberen16 (92///%)
elifimsuyum (75.8///%)
evamaria (71.2/70.3/0.9/%1.26)

fndkkrdu (55.9///%)

JeLiboNuMm (83/82.6/0.4/%0.48)
LAydLiNe (64.4///%)
VasthaNerada (67.9/67.9/0/%0) ​izne ayrılmak istiyor.

13.TAKIM ORTALAMASI: %

Kızlar hepinizden çok özür diliyorum bir haftadır bir kez bile takıma uğrayamadım. :KK14: Gerçekten çok yoğunum. İzine ayrılsam olur mu kaptan? Ben takımdan ayrılmak istemiyorum ama gelip paylaşım yapamıyorum da. Hiç değilse şirketteki yoğunluk azalana, vizeler bitene ve bitirme projemde adam akıllı yol alana dek. Tahminimce kasım ortasına denk geliyor.
Kilo bildirimime gelirsek 67.9 yani bir değişim yok.

canım o zaman ayıralım izne ama yine diyetine dikkat et olur mu salma kendini

kızlar ben bi duşa giriyorum umarım herkes bildirim yapar bir an önce ama zeynep dün hiç uğramadı bişi mi oldu acaba :26:

X