Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydın kaptancım anca kalktım bide şu eşyalar geldi onları kontrol ettim filan anca kahvaltıya oturup gelebildim geçmişdede yok kaptan bildiğim kadarıyla ikiside çok meşgul
Bu hafta zaten uyarılacak kişiler belli. Bu kadar tolerans tanıdığım yeter diye düşünüyorum. İnşallah yarın bildirim yapmaya gelirler yoksa kızlar şimdiden herkes duysun bildirim yapmayan kişiyi mazeret dinlemeden direkt diskalifiye edeceğim. Kimsenin kimseye hakkının geçmesini istemiyorum.

Merhaba kızlar,

Yarın cuma ve ayrıca benim doğum günümm.. :KK51:
Ayyy ne güzel yarın doğum günü çocuğu olacaksın yani. :KK16:Bizim evlilik yıldönümümüzle benim doğum günüm aynı gün. Çok daha özel oluyor o yüzden :KK9:

kızlar merhaba:KK16:
az kalorili vede keyifli bir gün diliyorum hepinize:18:

ebrucum burcucum küçük bir soru(num )var canlarım .....yardımcı olursanız çok sevinirim.....:KK54:

kelebekolcam(87.1/87.1/0/%0)izne ayrılmak istiyorum.
312. etap izinli arkadaşımız....ancak takım şu an kapalı....nasıl bir işlem yapmam gerekiyor
:44:
Tatlım paylaşım alanına da yazdım. Tam açıklamamışsın. Tekrar konuşalım bu konuyu yardımcı olayım ben.

kızlaaar az önce sevdiceğimin evine gittim yemek takımım oraya geldi baktım çok güzeel takım yaaa :KK16:

ablası ve kızkardeşide evdeydi çok güzelmiş felan dediler ayy tabiki güzel olucak ben seçtim :KK17:

ay kızlar ya bişey dicem kahvaltı takımıda almak gerekiyo mu :26:

84 parça alıcaz ayriyetten ama kahvaltı takımı ayrı mı oluyo :26:
Benimkisi ayrı. Genelde de ayrı oluyor. Ben kaya maya yı çok seviyorum bilen var mı? Hatta günlük ayrı misafirler için ayrı alanlar var. :44:

Kızlar yemekanede bugun de tuttum kendimi, bir tebriği hakettim bence:)
Anlat bakalım ne vardı yemekte de sen yemedin?

Tamam canım :))))) Allah nasip etsin gerisi teferruat :)

sağol canım inş. :KK54:

Bu hafta zaten uyarılacak kişiler belli. Bu kadar tolerans tanıdığım yeter diye düşünüyorum. İnşallah yarın bildirim yapmaya gelirler yoksa kızlar şimdiden herkes duysun bildirim yapmayan kişiyi mazeret dinlemeden direkt diskalifiye edeceğim. Kimsenin kimseye hakkının geçmesini istemiyorum.

Ayyy ne güzel yarın doğum günü çocuğu olacaksın yani. :KK16:Bizim evlilik yıldönümümüzle benim doğum günüm aynı gün. Çok daha özel oluyor o yüzden :KK9:

Tatlım paylaşım alanına da yazdım. Tam açıklamamışsın. Tekrar konuşalım bu konuyu yardımcı olayım ben.

Benimkisi ayrı. Genelde de ayrı oluyor. Ben kaya maya yı çok seviyorum bilen var mı? Hatta günlük ayrı misafirler için ayrı alanlar var. :44:

kaya maya çok hoş ama annem biraz ağır olsun dedi o nedenle kayayla mayayı evlenince alcam ben :KK52: bide yeni gelenlerden zaten kimse kalmadı yeni kişi çağırdım oda bi geldi bi daha gelmedi :44: anlamıyorum ki insanlar zayıflamak istemiyor mu?

benim seneye agstos eylülde canım kpss sınavım filan var o ara ilgilenemem diye bide ramazan giriyor araya haziran zaten mezuniyetle geçiyo temmuz sınav ve sonuçlarla en uygunu agustos eylül dedik ama kısmet tabi bakalım atama filan beklemeye karar verirsem 2015 hazirana düşünüyorum ben herşey düzenli olsun isterim sınav ve okul döneminde kafam trilyon olur e bide yeni hayat yeni insan adapte olmak için en iyiyi düşünmeye çalışıyoruz gencayda öle düşünüyor ki zaten okul bitmeden asla evlenmem diye kendi dedi o nedenle tamamıyle kısmet diyorum ama borç olmasın hemen ev alalım diye çünkü istediğimiz ev türü biraz pahalı burda yaklaşık 150 bin filan o nedenle adım adım herşey düşünülmesi gerekiyo ha diyince olmuyo öle olması için ya altınların hepsini borca vercen yada anan baban zengin olcak yani herşey bana bağlı herkes hazır ben hazır olunca hadi dğün olcak gencay olmasaydı inan 26 27 ye kadar evlenmeyi düşünmüyordum :KK1:

Anliyorum canim :))

Bi evlilik muhabbetidir tutturmus gidiyorsunuz kızlar, her telaşınızın tadını cıkarın :)

Ayy ne telas ne telas ben cok relaxim ya :KK70:
bekar çok olunca grupta öle oluyo tubi zor işler ya valla bazen evlenmesem mi diyorum yani :KK52:

Ahaha bende neler alincagini duyunca diyorum bunu :KK70:

sen kapalı mısın niyeyse seni hiç kapalı düşünmemişim ben :KK17: ben şu an araştırmalardayım canım seçenek belirliyorum seçicem ama beğendiklerim hep 2500 3000 arasında gencay çok endişeli gelinlikçinin en pahalı gelinliğini alcam dşye :KK52: saka tabiki bakıyorum işte cnm. ama tessettürlü çok zor ya normal gelinlikten :KK30:

bende kapaliyim ama gelinligimi acik istiyorum ::)
tesetturde gelinlik modellerini begenmiyorum o yuzden acik olucak :)

Ayy onlar kac parca ? Sen kaca almistin kaptancim ?

benim arkadaşımda kapalıydı sonra açık b gelinlik modelini kapalı yaptırdı ama çok güzel oldu hatta nette vardı biri daha yaptırmış aynı yerde

https://www.facebook.com/photo.php?...867020.-2207520000.1380814389.&type=3&theater

$61599_10151114747962021_1545599442_n.jpg buda orjinali ben çok beğenmiştim gelinlik almaya gidince :KK52:

Benimde evlilik yıldönüm m ve doğum günüm aynı :)))

slm kzlar ben 9. takımdan buse bu haftakı lıstemıze bı bakarmısınız yanlışlık varmı diyee

**9.Takım 329. Etap***

betul77 (65,8/65,5/0,3 /%0, 46 )
stubborn (73/ 72,7 / 0,3 /% 0,40 )
gizz (67,1/65,2 / 1,9 /% 2,90)
ddannes ( 57,6/0 /% 0)izinli
merili (62,6/ 62 / 0,6 /% 0,97)
zeynepece2009(83,2/ 82,1 / 1,1 /% 1,34 )
buse8(89,3/87,7 /1,6 /% 1,81 )
9.Takım ortalaması %1.12

benim arkadaşımda kapalıydı sonra açık b gelinlik modelini kapalı yaptırdı ama çok güzel oldu hatta nette vardı biri daha yaptırmış aynı yerde

https://www.facebook.com/photo.php?...867020.-2207520000.1380814389.&type=3&theater

Eki Görüntüle 822016 buda orjinali ben çok beğenmiştim gelinlik almaya gidince :KK52:

gelinlik güzelmiş gerçekten :KK31:

ama ben hep prenses model straplez bi gelinlik istemiştim tek hayalim o benim ona benzer alıcam. sevdiceğim sorun yapar diye düşündüm ama o da en önemli günümüz istediğin şekilde olucak gelinliğin dedi içime su serpti :KK1:

Benimde evlilik yıldönüm m ve doğum günüm aynı :)))

ayy benimkide öyle olsa keşke :KK1:

sağol canım inş. :KK54:

kaya maya çok hoş ama annem biraz ağır olsun dedi o nedenle kayayla mayayı evlenince alcam ben :KK52: bide yeni gelenlerden zaten kimse kalmadı yeni kişi çağırdım oda bi geldi bi daha gelmedi :44: anlamıyorum ki insanlar zayıflamak istemiyor mu?
Haklısın canım bizim zorlamamızla kilo verecekse eğer bizden ayrıldıktan sonra verdiklerini alır zaten. Artık tolerans yok kimseye.

Ben almadım canım benimkisi başka ama takımdan bir arkadaş almıştı sanırım. Benimde çok hoşuma gidiyor belki alırım ilerde.

Kızlaar ben geldim yine :) Guzel anne Ebrucuma sorum vaarr :) kuzum bu evlilik beni bitirdi bu sabah bir tartıldım 55.8 tam tamınaaa 1 kilo moralim cok bozuk kendimi 80 kilo gibi hissediyorum :KK43:( napıcam ben yaa baslıyım mi yine diyete :KK43:(

Son düzenleme:
Haklısın canım bizim zorlamamızla kilo verecekse eğer bizden ayrıldıktan sonra verdiklerini alır zaten. Artık tolerans yok kimseye.

Ben almadım canım benimkisi başka ama takımdan bir arkadaş almıştı sanırım. Benimde çok hoşuma gidiyor belki alırım ilerde.

aynen öyle kaptancım bu arada sabah bi ara yokum ben hastaneye gitcem kan vercem sonra dershaneye sınava gitcem yani 11 e kadar yokum haberin olsun

gelinlik güzelmiş gerçekten :KK31:

ama ben hep prenses model straplez bi gelinlik istemiştim tek hayalim o benim ona benzer alıcam. sevdiceğim sorun yapar diye düşündüm ama o da en önemli günümüz istediğin şekilde olucak gelinliğin dedi içime su serpti :KK1:

ayy benimkide öyle olsa keşke :KK1:

bende straplez model sevmiyorum daha doğrusu şöyle kolu kalın yada gögsü büyük insanlar giyiyor ya et fışkırıyor ondan nefret ettim ki bu sene kollular danteller moda bide straplezi devamlı çekiştirme işi var yani emanet üstünden düşcekmiş gibi o nedenle straplezi ben istemiyorum ki bu benm fikrim :KK30: sen ne istiyorsan o olmalı çünkü o senin en güzel en özel ve en mutlu günün :KK16:

sabah(12:15)
1 haşlanmış yumurta
domates biber
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilim salam
1 dilim tam bugday

ara(14:30)
1 mandalina

akşam(19:00)
1 kase yayla çorba
3 yk tavuk yemeği(fırında tavuk patlıcan v.s)
salata
yarım dilim tam bugday

2.5 litre su
1 sade türk kahvesi
9 bin adım=6 km=1 .5 saat

bende straplez model sevmiyorum daha doğrusu şöyle kolu kalın yada gögsü büyük insanlar giyiyor ya et fışkırıyor ondan nefret ettim ki bu sene kollular danteller moda bide straplezi devamlı çekiştirme işi var yani emanet üstünden düşcekmiş gibi o nedenle straplezi ben istemiyorum ki bu benm fikrim :KK30: sen ne istiyorsan o olmalı çünkü o senin en güzel en özel ve en mutlu günün :KK16:

aaaa benim gelinligim straplezdi hic düsmedi hic cekistirmedim yedek cıkabilen askı yaptırmıstım ama hic kullanmama gerek kalmamıstı keskee yine o gün olsaaada gelinligimi yine giysem simdi giyinme odamda mankenin ustunde :KK43: :KK25:mankenimide sisko almısım zaten gelinligimin arkası kapanmadı kücük geldi :)))

Kızlar yemekanede bugun de tuttum kendimi, bir tebriği hakettim bence:)
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: brravoooo
bunun dışındaki en büyük stres gelinlik saç makyaj kına filan filan bunlar daha dertli yani kadınların en büyük kabusu ne giyeceğim bennnn :KK52:
burcucum emın ol en rahat olacagın anlar onlar.dınlenme zamanı...dugun gunu kendını koltuga ve emın ellere bırak canım,keyfını cıkart.
bı daha oyle bı kosusturma olmayacak.

arkadaslar bugun yedıklerım su sekılde
sabah 7.30 kepek ekmegıne peynırlı yagsız tost (artık nasıl tost oluyorsa o:KK1:)
ogle 12.40 3 tane kucuk tavuk parcası(1 but dıyelım) , 1 kase nanelı yogurt (bugun aracım vardı eve geldım yemege)
ara 16.40 1 elma
aksam 19.30 1 kase mercımek corbası, bamya yemegı ,bır dılım kepek , coban salata
2 kupa kendı yaptıgım kıs cayım
2.5 lt su
sımdı de bır fıncan sade kahve ıcıcem

Son düzenleme:
Merhaba kızlar...

Eve gelip yemek yiyip erzak alışverişine çıktık. Anca gelebildm.. Geçmişe bir bakayımm

Sabah
Menemen
2 kk peynir
2 etimek
Yeşil çay
Öğle
Tavuk çorbası
Az türlü
Aksam
Patlıcan yemeği
1 etimek
5 zeytin peynir 3 çatal yedim bir bardak çay
2 bardak su
Spor yok malum regl

Sabah
Menemen
2 kk peynir
2 etimek
Yeşil çay
Öğle
Tavuk çorbası
Az türlü
Aksam
Patlıcan yemeği
1 etimek
5 zeytin peynir 3 çatal yedim bir bardak çay
2 bardak su
Spor yok malum regl

afiyet olsun cnm

aaaa benim gelinligim straplezdi hic düsmedi hic cekistirmedim yedek cıkabilen askı yaptırmıstım ama hic kullanmama gerek kalmamıstı keskee yine o gün olsaaada gelinligimi yine giysem simdi giyinme odamda mankenin ustunde :KK43: :KK25:mankenimide sisko almısım zaten gelinligimin arkası kapanmadı kücük geldi :)))
demekki korseyi iyi oturtmuşlar canım genelde korsesi iyi olmayınca hep bi çekiştirme oluyor bide benim gögüslerim büyük giyemem :KK52:demek manken şişman ha bence sen çok zayıfsınnnn :KK9:

arkadaslar bugun yedıklerım su sekılde
sabah 7.30 kepek ekmegıne peynırlı yagsız tost (artık nasıl tost oluyorsa o:KK1:)
ogle 12.40 3 tane kucuk tavuk parcası(1 but dıyelım) , 1 kase nanelı yogurt (bugun aracım vardı eve geldım yemege)
ara 16.40 1 elma
aksam 19.30 1 kase mercımek corbası, bamya yemegı ,bır dılım kepek , coban salata
2 kupa kendı yaptıgım kıs cayım
2.5 lt su
sımdı de bır fıncan sade kahve ıcıcem

çok da güzel bi tost oluyor canım o vıcık vıcık olmadan yagsız kış çayı nedir canım menünü beğendim afiyet olsun

X