Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar merhaba:KK16:
az kalorili vede keyifli bir gün diliyorum hepinize:18:

ebrucum burcucum küçük bir soru(num )var canlarım .....yardımcı olursanız çok sevinirim.....:KK54:

kelebekolcam(87.1/87.1/0/%0)izne ayrılmak istiyorum.
312. etap izinli arkadaşımız....ancak takım şu an kapalı....nasıl bir işlem yapmam gerekiyor
:44:

valla tatlıcım açıkçası bende bilmiyorum :KK50:

kızlaaar az önce sevdiceğimin evine gittim yemek takımım oraya geldi baktım çok güzeel takım yaaa :KK16:

ablası ve kızkardeşide evdeydi çok güzelmiş felan dediler ayy tabiki güzel olucak ben seçtim :KK17:

ay kızlar ya bişey dicem kahvaltı takımıda almak gerekiyo mu :26:

84 parça alıcaz ayriyetten ama kahvaltı takımı ayrı mı oluyo :26:

evet canım inşallah. ya zor olucak ama bakalım nasıl olucak :26:

salıpazarı canım

ahahaha ayy evet bayram bitince fındıkta gelicek elceğizlerimle topladım :KK1::KK1:

ben kaldıramazdım herhalde ya çünk vize zamanım bi geliyo 2 saat uykuyla okula gittiğim oluyor yemek filan yapmam evde temizlik filan annem yapıyo hele odam hep kağıt kalem silgi her yerden bişi çıkıyo o nedenle evliyken çok zor hem koca hem ev hem okul idare et çok zor

kızlaaar az önce sevdiceğimin evine gittim yemek takımım oraya geldi baktım çok güzeel takım yaaa :KK16:

ablası ve kızkardeşide evdeydi çok güzelmiş felan dediler ayy tabiki güzel olucak ben seçtim :KK17:

ay kızlar ya bişey dicem kahvaltı takımıda almak gerekiyo mu :26:

84 parça alıcaz ayriyetten ama kahvaltı takımı ayrı mı oluyo :26:

evet canım kahvaltı takımı ayrı oluyo almak senin elinde istiyorsan alırsın bak sana bi çeyiz listesi atayım biraz detay ama ben bunu takip ediyorum

Eki Görüntüle 821715

ben kaldıramazdım herhalde ya çünk vize zamanım bi geliyo 2 saat uykuyla okula gittiğim oluyor yemek filan yapmam evde temizlik filan annem yapıyo hele odam hep kağıt kalem silgi her yerden bişi çıkıyo o nedenle evliyken çok zor hem koca hem ev hem okul idare et çok zor

bakalım nasıl olucak :KK14:

evet canım kahvaltı takımı ayrı oluyo almak senin elinde istiyorsan alırsın bak sana bi çeyiz listesi atayım biraz detay ama ben bunu takip ediyorum

Eki Görüntüle 821715

ayyy ne kadar çok eksik var bu sadece kız tarafı dimi :KK14:

evet canım sadece kız tarafı bende gördüğümde öle demiştim ilk ama benm fazla bi eksiğim kalmadı :KK52:

ne zaman senin ki ? görümcem de dedi yavaştan almaya başlayın birikirse çok zorlanırsınız dedi :KK50:

ayy bunları gördükçe bi korkuyorum yaa evlilik çok masraflı :KK1:

büyükleri halledeyimde ıvır zıvırları en son hallederim :18:

ne zaman senin ki ? görümcem de dedi yavaştan almaya başlayın birikirse çok zorlanırsınız dedi :KK50:

ayy bunları gördükçe bi korkuyorum yaa evlilik çok masraflı :KK1:

büyükleri halledeyimde ıvır zıvırları en son hallederim :18:

benim seneye agstos eylülde canım kpss sınavım filan var o ara ilgilenemem diye bide ramazan giriyor araya haziran zaten mezuniyetle geçiyo temmuz sınav ve sonuçlarla en uygunu agustos eylül dedik ama kısmet tabi bakalım atama filan beklemeye karar verirsem 2015 hazirana düşünüyorum ben herşey düzenli olsun isterim sınav ve okul döneminde kafam trilyon olur e bide yeni hayat yeni insan adapte olmak için en iyiyi düşünmeye çalışıyoruz gencayda öle düşünüyor ki zaten okul bitmeden asla evlenmem diye kendi dedi o nedenle tamamıyle kısmet diyorum ama borç olmasın hemen ev alalım diye çünkü istediğimiz ev türü biraz pahalı burda yaklaşık 150 bin filan o nedenle adım adım herşey düşünülmesi gerekiyo ha diyince olmuyo öle olması için ya altınların hepsini borca vercen yada anan baban zengin olcak yani herşey bana bağlı herkes hazır ben hazır olunca hadi dğün olcak gencay olmasaydı inan 26 27 ye kadar evlenmeyi düşünmüyordum :KK1:

Bi evlilik muhabbetidir tutturmus gidiyorsunuz kızlar, her telaşınızın tadını cıkarın :)

bunun dışındaki en büyük stres gelinlik saç makyaj kına filan filan bunlar daha dertli yani kadınların en büyük kabusu ne giyeceğim bennnn :KK52:

Onları zayıflayınca düşünürüz. :KK52: Bunlar beni daha çok korkutuyor şuan. Mahçup olmak istemiyorum.
Gelinlik modelimide çoktan belirledim. Zaten inş tesettürlü bir gelin olacağım.Çok manyaj yapmam ben Göz makyajı yapınca yetiyor.
Senin gelinlik ne alemde ?

Onları zayıflayınca düşünürüz. :KK52: Bunlar beni daha çok korkutuyor şuan. Mahçup olmak istemiyorum.
Gelinlik modelimide çoktan belirledim. Zaten inş tesettürlü bir gelin olacağım.Çok manyaj yapmam ben Göz makyajı yapınca yetiyor.
Senin gelinlik ne alemde ?

sen kapalı mısın niyeyse seni hiç kapalı düşünmemişim ben :KK17: ben şu an araştırmalardayım canım seçenek belirliyorum seçicem ama beğendiklerim hep 2500 3000 arasında gencay çok endişeli gelinlikçinin en pahalı gelinliğini alcam dşye :KK52: saka tabiki bakıyorum işte cnm. ama tessettürlü çok zor ya normal gelinlikten :KK30:

sen kapalı mısın niyeyse seni hiç kapalı düşünmemişim ben :KK17: ben şu an araştırmalardayım canım seçenek belirliyorum seçicem ama beğendiklerim hep 2500 3000 arasında gencay çok endişeli gelinlikçinin en pahalı gelinliğini alcam dşye :KK52: saka tabiki bakıyorum işte cnm. ama tessettürlü çok zor ya normal gelinlikten :KK30:

Ben aysiradan aldım cnm tavsiye ederim :)

X