Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hayırlı olsun canım
inşallah seveceğin bir iş olur

Insallah canim azim ve iradeyle basarabilirsin bende buraya ilk Basladigimda 89 kiloydum yani aramizda pek bir fark yoktu simdi 75,5 kiloyum istemek onemli olan benim hede f imde evlendigim kilo yani 60 daha 15 kilom var

inşallah hep beraber kilocukları atarız canım
ne kadar sürede verdin canım

ikızlar çok yorgunum ya stajdan geldim yemek yedim çeyiz düzmeye gittim yine poffff bide regl oldum belim karnım ağrıyo felaketim

canım güle güle kullan sevdiceğinle beraber
çok güzeller hepsi

afiyet olsun

afiyet olsun

afiyet olsun canım
adımı nasıl sayıyosunuz merak ettim
bir makina muhtemelen de nasıl birşey

Selam kizlar,

Bugun 10da geldim eve baya yogun calistik,

Menum

Sabah 8.00 - 1kase sute nesfitt

Oglen 12.30- ezogelin corba, 2 kofte, salatalik domates, ayran

Ara 15.30 - 1kase sute nescafe

Aksam 19.00 - tavuk izgara, ayran

1fincan yesil cay, 2lt su

canım menü güzel ayrıca işkembe çorbasını çok seviyorsun anlaşılan ben nefret ederim kokusuna tahammülüm yoktur yani

Canim corbasini severim sadece yoksa kokusundan midem bulanir temizlik koku onemli o kokuyu alirsam hayatta yemem onu. Hatta babam kendisi yapmistida bi ara o bitene kadar gunlerce sofraya oturmadim ve ust kattan asagi inmedim

afiyet olsun canim ben begendim

öylemi afiyet olsun sanada canim
amin cani gönülden, bana biraz uzak böyle seyler.
malum ailem istemiyor onu

Benimkiler de istemiyordu cnm bir ay eve kapatmış lardi eşim bana gömleğini vermişti ben onla uyuyorum kokusu sinmiş diye benimde onda Penyem vardı oda koklayarak uyrdu babam bir gün görmüş yastığımın altında gomleği anneme çok seviyo kokusuyla yatiyo yapıcaz demiş sonra yumuşadı babam 4 5 ay sonra sözüm oldu :)

Canim corbasini severim sadece yoksa kokusundan midem bulanir temizlik koku onemli o kokuyu alirsam hayatta yemem onu. Hatta babam kendisi yapmistida bi ara o bitene kadar gunlerce sofraya oturmadim ve ust kattan asagi inmedim

Bende asla yiyemem kayın pederim çok sever iki kere almıştı eve yaptılar ama ben mafoldum kustum kuscam nerdeyse mutfağa giremedim odadan çıkamadım almıyorlar artık çünkü gerçekten kötü oluyordum

Sabah (09.00)
Domates
4 zeytin
2 kk peynir
5 tane biber
Ara (11.00)
Yarım kase fındık bi bardak cay
Öğle 13.00
Bir kase yayla çorbası
Bir etimek
Akşam 18.00
Bir kase etimek li yoğurt
Az tavuk yemeği bi köftenin yarısı ısırdm yiyemedim
Su çok içemiyorum regl oldum kasıklarım baskı yapıyo çok içince

Spor yok

:)) hayırlı olsun canım, agız tadıyla kullanın:)
Menun cok guzel canımcım, bir tek krem peynire takıldım, onun yerine tam yaglı beyaz peynir daha iyi olurdu gibi..

Harika, afiyet olsun:)

Vay bee:))

Gunaydıııınnn herkeseee

Once gecmişi okudum sonra geldiimmm.. Simdi kahvaltımı yapıcam, karnım zil calıyor:) bu arada ebru dun hiç ugramadı herhalde, insallah hersey yolundadır..

Günaydın kızlar Dün gelemedim hiç çok yoğun bir gündü. Her işimi koştur koştur yaptım. Akşamda Model ve Sıla konserine gittim. Ayaklarımın altı şişti resmen ama çok güzeldi konser. Ayrıca Model'in solisti Fatma'yla tanıştık. Süper bir geceydi.

Geçmişi iş yerinde okumaya çalışacağım. Umarım çok zorlanmam Kızlar yaaa benim şu ödemle başım dertte. Eskiden böyle değildi. Şimdi resmen 1 kiloya yakın ödem var. Sabah tartıldım 65.4 çıkıyorum tam bir kilo fazlalık var ve en ufak bir kaçamağım yok. Eminim bekleyip geç vakitte tartılsam iyi çıkacak sonuç ama neden böyle oluyor anlamıyorum.

Dunku menum

Sabah 6:30
1 kase nesfit

Oğlen 12:45
1 kepce corba
3 tane mengen köfte
Akdeniz salata
(Peynirli makarna vardı yemedim)

Ara 17:00
10 fındık
1 gun kurusu

Aksam 19:15
1 kase domates corbası
1 tabak patlıcanlı kabaklı yemek
1 dilim kepek ekmegi
3-4 kasık yogurt

(Kayınpederim cikolata getirmişti , en sevdiğimden, ama yemedim)

Su 2 lt
Spor okulda metroda merdiven çıkma
15 dk tempolu yuruyus
70 mekik
Biraz da twisterda bel çalışması:)

Yesil cay içsen işe yarar mı acaba ebru ?

ayyy ne güzel eğlenmişsin
,k, çocuklu anne olarak seni te brik ederim canımmm
bu kadar yoğunluğun arasında konsere de gidip kendine vakit ayırman süper
idolümsün ebru

acaba yediğin şeylerden mi ebrucum ödem
ben diyetisyene gittiğim zaman diyetisyen demişti bazı gıdalar ödem yapar diye
bunlardan aklımda kalan kahve,pilav türleri,turşu,
ama aklımda kalmamış gerisi
hadi canım sana kolay gelsin işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…