Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Öğle için yanlış düşünmüşsün çünkü miktarları çok az. İkişer yemek kaşığı sadece. Eğer birinden birini yemeseydim aç kalırdım ve bu kez akşam yemeğini bekleyemeden bir şeyler kaçırırdım. O iki arayı da aslında tek ara olarak kabul edebiliriz. Kayısılar fazladan oldu ama yemeseydim eğer dediğim gibi kaçamak yapmak kaçınılmaz olacaktı. Çünkü insan acıkınca gözü dönüyor. Gün içindeki hareketime göre menü oldukça hafif bana göre. Bunları kendimi savunmak için yazmıyorum sakın ola yanlış anlaşılmasın. Kahve konusunda haklısın aslında içmesem olur ama günün stresini ancak öyle atabiliyorum. Özellikle bugün çok ama çok canım istedi. Çünkü iki bızdık beni çileden çıkarttı. Şuan kahve sayesinde oldukça sakinleştim.

güzel oluyor canım
birde buzluk böreğim var benim
onu da bir ara yazarım
hatta bilenler onu sipariş edip gelir
biz geliyoruz börek varsa çıkar derler
kaşarlı peynirli patatesli bir börek
Tamam canım en kısa zamanda o böreğin tarifini de istiyorum. Çalışan bir ev hanımı olunca böyle tariflere ihtiyacı oluyor insanın.

Kızlar ben yatıyorum artık. Yarın inşallah sabah yine yürümeye çalışacağım. İyi geceler herkese

tamam canım
hadi iyi geceler
bende yatıyorum

hayirli geceler herkes uyumustur simdi.
aman üzeriniz acilmasin.
bende grubu kilitleyip gdiyorum kirkislar gelip kilolarimizi calmasinlar onlar bizim ve yavas yavas vercez onlari birden olmaz

Gunaydın hanımlar, yoldayım yine okula gidiyorum..
Kaptancım ben sizi bırakıp gittim dogru ama internetim bittiği için ona mecbur kaldım, bak internetim yenilenir yenilenmez geldim aranıza.. Bu arada izne ayrılmadan önceki kilom kactı? 65,7 mi?

Günaydın kızlar,

Yağmurlu bir İstanbul sabahııı, evde olup elinde kahve battaniye altında televizyon izlemek vardı

Kasıtlı olarak yapmadım cnm arada böyle düzensizlik oluyo regl oldum bide oğlumda dün çok huysuzdu normalde menülerim iyi sende biliyorsun senin dediklerine karşı çıkmıyorum yanlış anlama sakın

Beyaz Leblebi Zayıflatır mı?

Alinti

Kizlar siz arada beyaz leblebimi yiyordunuz yada o diger kavrulmus olan mi?

Ben aslında beyazını daha çok seviyorum ama taze ve hafif yumuşağını bulmak zoor.. Dişlerim kırılacak diye korkuyorum yerken

Afiyet olsun..

Akşam meyve yemenin zararlı olduğu konusunda aslında ben pek ikna olmuş değilim ama yine de yemiyorum, ne olur ne olmaz Ben diyetisyene gittiğimde ara öğünler için günde 4 porsiyon meyve (2 kutu da süt) vermişti.. Biri akşam yemeğinden sonra olmak üzere..:44:

Ama uygulamadığım için yorum yapamayacağım..

Neden ikna olmadığım konusu ise, ben doğal olan bir şeyin vücutz için zararlı olabileceğine inanmıyorum sanırım.. Ama dediğim gibi yine de yemiyorum. Zayıfladığım zaman yerim

Afiyet olsun

Aynen ben de tat olsun diye haftasonları 1-2 dilim yiyorum bazen

Off off harika bir şeye benziyor. Canım çekmedi desem yalan olur.

Bana da bazen kafamı toplamak için sütlü nescafe iyi geliyor.. İçine gerçek sütte koyunca kendimce ara öğün yapmış oluyorum

hayirli geceler herkes uyumustur simdi.
aman üzeriniz acilmasin.
bende grubu kilitleyip gdiyorum kirkislar gelip kilolarimizi calmasinlar onlar bizim ve yavas yavas vercez onlari birden olmaz

Çalsalar keşkee ben onlara 15kilo mu veririmmm

Ee kızlar, hala gelmeyenler var, ben ilk dersten cıktım simdi ikinciye gircem, opuyorumm

Meyve yemek zararlı değil canım ama insülin direncini yükselttigi için vücut yağ depolama ya meyilli oluyor akşam saatlerinde yani.Ama öğle rahatlıkla yiyebilirsiniz sakinca yok meyvayada ihtiyacımız var :)

herkese merhaba sabahtan berı gıremedım sıteye..gelen gıden sagolsun.kayınvalıdem geldı kahve falan ıctık.
buralar yağmurlu bugun.artık sonbahar muglaya da geldı..en sevdıgım mevsım.bırazdan balkona cıkıp sade nescafe ıcmeyı planlıyorum
su an ısyerlerınde,okullarında ve benım gıbı evlerınde olan herkese ışlerınde kolaylıklar dılıyorum.
farklı pencerelerden aynı gokyuzune baktıgımızı bılıyorum;ne enteresan
farklı seyler dusunup,farklı ışlerle mesgulüz,ama her gun aynı gunesi selamlayıp,aynı semaya ellerımızı acıyoruz..

Son düzenleme:

canım bende 2 yıl önce gitmiştim diyetisyene o da bana akşam 22 de 2 porsiyon meyve veriyodu
ama arkadaşlara da katılıyorum
yani ben artık meyve saatlerimi sabah araya alıcam
çünkü ben tam bir meyve canavarıyımdır
biz 3 kişi eşim kızım ve ben haftada 8-9 kilo meyve tüketiyoruz
arkadaşım diyor bu ne yaaaa
1 ayda yeriz biz bu kadar meyveyi diyor
ama benim 6 yaşındaki kızım da çok yer
çok şükür öyle sıksık hasta olmaz

Ne guzel soylemişsin canım..

Meyve yemek zararlı değil canım ama insülin direncini yükselttigi için vücut yağ depolama ya meyilli oluyor akşam saatlerinde yani.Ama öğle rahatlıkla yiyebilirsiniz sakinca yok meyvayada ihtiyacımız var :)

Zararlı derken diyet esnasında zararlı olması anlamında kullandım.. Burada bir sürü kişi tecrübe ederek meyve yenmemesini söylüyor, ki tecrübeye teoriden daha çok inaniyorum. Ama bu diyetisyenler neden inatla meyve veriyor acaba..? Yoğurt desin mesela.. ya da salatalık..

İkisini de yiyebilirsin bence canım. Sarı olan çok daha fazla susatıyor.

aaa o zaman bende yiyeyim

ya ben afedersiniz ama büyük tuvaletimi 1 gündür yapamıyorum göbek aldı başını gidiyo tartıyada yansımış cumayada az kaldı napmalıyım bi öneri verin kızlar

Merhaba kizlar bugun hamileligimin ilk donemlerinde giydigim kiyafetlere girebildim cok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…