Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

çünkü 1 aydır izindeyim canım tatile gittim geldim 1.5 kilo aldım sonra veremedim saldım kendimi filan bu hafta 300 gr için listeye giremedim yarından itibaren tam gaz devam edip bu hafta inş. giricem listeye

iyi canim darisi basima insallah.

bu arada emine (limonlubrokoli) neden yok :KK50:

mesaj gönderim listesi

27-28 eylül---evamaria

30 eylül-1 ekim--cerenberen16

2-3 ekim---burcugncy

4-5 ekim--akashha

7-8 ekim---elifimsuyum

9-10 ekim---fndkkrdu

11-12 ekim---burcugncy

Günaydın kızlar
Dün giremedim kocacım bana yeni telefon aldı bütün gün ayarlarıyla uğraştı anca bugün gelebildim
Dünkü Menü
Sabah
Domates
Peynir
Salatalık
1 tane haşlanmış yumurta
Çay
Öğle
1 kase domates çorbası
Aksam
1 tabak kapuska
1 tabak salata
Su pek içemedim
spor
50 dk tempolu yürüyüş koşu bandında 4.5 km+ dışarda 20 dk yürüyüş

Son düzenleme:
Günaydın kızlar
Dün giremedim kocacım bana yeni telefon aldı bütün gün ayarlarıyla uğraştı anca bugün gelebildim
Dünkü Menü
Sabah
Domates
Peynir
Salatalık
1 tane haşlanmış yumurta
Çay
Öğle
1 kase domates çorbası
Aksam
1 tabak kapuska
1 tabak salata
Su pek içemedim
spor

güzel bi menü canım bravo :KK9::KK9::nazar::nazar:

günaydın kızlar güzel bi pazar geçirmeniz dlegiyle ben artık bi program yapmam gerekiyor ders spor dershane bakalım nası yapıcam :KK14:

Hoşgeldin canım, seda ben.. Ben de eski sayılırım 1 sene kadar önce buralardaydım.. ara verince 13 kilo aldım geri döndüm ^^

Biraz yavaştan al istersen canım, yavaş yavaş başlaa

Bende LG var, düşük bir model sayılır senin vereceğin paraya ama çok memnunum.

Afiyet olsun canım, ayrıca spor için tebrikler

LGnin hangi modeli canım ? ben L9 beğendim aslında bi arkadaşımda huawei p1 diyo ama nedense o içime pek sinmedi babamı ikna edebilirsem samsung galaxy win yada galaxy grand almak istiyorum :KK31:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-8.html#post32092827

aylık kilo verme listesi yayınlanmış herkes sırasına baksınnn :KK52: bu arada ebru venüs ben ve sevgi ilk 4 yiz bu nedenle püsküüt bizi tebrik etmiş çünkü bu bi rekormuş :):):):)

ben 112.ci :KK1:

Günaydın kızlar
Dünkü Menü
Sabah
Domates
Peynir
Salatalık
1 tane haşlanmış yumurta
Çay
Öğle
1 kase domates çorbası
Aksam
1 tabak kapuska
1 tabak salata
Su pek içemedim
spor

ne almış canım eşin hangi marka :KK31:

günaydın kızlar güzel bi pazar geçirmeniz dlegiyle ben artık bi program yapmam gerekiyor ders spor dershane bakalım nası yapıcam :KK14:

ayy canım ya benimde yapmam gerekiyo beslenme şeklim özelliklede . :26:

ben kahvaltımı 8de ediyorum öğlene kadarda bişey yiyemiyorum öğlen yiyincede en erken 5te yiyorum yemeğimi :KK50:

özlem özlem özlem ahh özlem aferin bütün emeklerin boşa gitti tekrar bi yağ tulumu oluyosun hatta olmuşsun :KK47::KK47:

Evet Burcu'cum çok haklısın.Kendimi yemeye vermiş durumdayım.Hep bugün son,bugün son diyorum ama nafile..:KK43:
Ama inşallah bugün son..:KK16: Kendime çok büyük bir kötülük ediyorum..:KK20:

Evet Burcu'cum çok haklısın.Kendimi yemeye vermiş durumdayım.Hep bugün son,bugün son diyorum ama nafile..:KK43:
Ama inşallah bugün son..:KK16: Kendime çok büyük bir kötülük ediyorum..:KK20:

kendine kötülük etmeyi bırak bütün emeklerin boşa gitmiş :KK50:

X