Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ooooo ben yemeğe bile gittim geldim daha kimsecikler gelmemiş Venüs haricinde. Nerde siniz kızlar?

mezuniyet düşünmüyorum şimdilik kaptancım tatil olarak devam edeyim biraz toparlanınca tekrar gireyim listeye diyorum sen ne diyorsun çünkü mezun olursam 6 ay giremeyeceğim ve salıcam diye korkuyorum en azondan mezun olmazsam listeye gircem diye bi hevesim olur bugün büyük temzlik var evde giremeyebilirim pek haberin olsun canım benim

Gunaydin kizlar nnailsiniz

Herkese günaydınnnnn...

Gunaydin kizlar, nasilsiniz? Telefondam giriyorum ben hala, gecmise bakamadim. Ogleden sonra istanbula dogru yola cikiyorum kismetse

Günaydın Kızlar Bugün günaydın diyen kaçmış beklemeden

tünaydın herkeseeeeeeee

Ooooo ben yemeğe bile gittim geldim daha kimsecikler gelmemiş Venüs haricinde. Nerde siniz kızlar?

ben ara ara geliyorum ama yazamadım canım
bi çocuğa bi kayınvalideme bakıyorum
bir kaç gün yoğunum

olma canım
emin ol salarsın tam bu kadar istikrar yakalamışken ayrılma
kolay gelsin canım size

arkadaslar herkese merhaba,sabahtan berı gıremedım.ne var ne yok dıye soyle bı gecmıse baktım bugun pek muhabbet yok.
dun resımlerı cekmeye calısıtım aynadan buraya koymak ıcın.pek guzel olmadı flash parladıgı ıcın bırıne cektırmem gerek.aksam esıme cektırıcem.oncekı bı resmımı de koyucam artık bakarsınız degısımıme.bugun kendımı ıyı hıssedıyorum,hıc olmadıgım kadar umut doluyum.uzun zamandır kendımı boyle hıssetmemıstım.allah hayırlara cıkartsın.aksama ben de taze fasulye yapayım dıyorum,yanına da bı salata...suan bunları yazarken (yıne yıne yıne)nanelı yoğurtla gecıstırmekteyım
gorusuruz kızlarrr

Son düzenleme:

hadi canım çek resimleri bekliyoruz
bende akşama ne yemek yapıcam diye düşünüyorum

yap bı salata,bı de sebze yemegı,yogurdunu da sımdılerde ye tamam ıste :)
hergun ne yemek yapcam dıye oturu dusunurdu annem..onu sımdı çok ıyı anlıyorum.....
ah annem.........

eşim yemiyo canım yaa sebze yemeği
et olucak ona hep
bakalım bir çorba ve onun ağzına layık et yada börek ayarlıycaz
ama salata yerim canım herhalde
fikir için teşekürler

Tamam canım o zaman bekle biraz ama çıkma diyet modundan. Hatta bu hafta - çıkarsan gir listeye. Ara verince de iyi olmuyor çünkü.

tünaydın herkeseeeeeeee

ben ara ara geliyorum ama yazamadım canım
bi çocuğa bi kayınvalideme bakıyorum
bir kaç gün yoğunum
Tamam canım kolay gelsin sana. Kayınvalidene de geçmiş olsun canım.

Çok sevindim senin adına. Sen böyle pozitif mesaj yazınca benimde ruh halim değişti resmen

yap bı salata,bı de sebze yemegı,yogurdunu da sımdılerde ye tamam ıste :)
hergun ne yemek yapcam dıye oturu dusunurdu annem..onu sımdı çok ıyı anlıyorum.....
ah annem.........
Benim de en büyük sorunum akşama ne yapsam düşüncesi. Hele diyette daha zor oluyor.

Merhaba arkadaşlar tebrikler 1.olmuşuz
Kaptan şu ara tartım 76'yı bile gösteriyor.
Sizler çok güzel gidiyorsunuz tebrik ediyorum..
Kendimede diyecek söz bulamıyorum..

canim kahveyi sekersiz icmek zararli degilmis aslinda :)

dershaneden yeni geldim :)
bu arada bu hafta takimin yuzunu kara cikartmicam buyuk ihtimal :)

hadi canım çek resimleri bekliyoruz
bende akşama ne yemek yapıcam diye düşünüyorum

et yiyomus galiba esin. bence borek yapma illaki tadarsin sende etli yemrk seceneklerine bak canim .

bende ne yesem diye dusunuyorum.

aksama annem patates yemegi ve bulgur pilavi yapmis o yuzden bende corba salata ve yogurt yiyim diyorum :)

Sabah
domates
peynir
zeytin
çay
Öğle
tavuk çorbası
akşam
yoğurt çorbası
bugün su hiç içmedim desem yeridir
spor
35dk yürüyüş
3 km 180 kalori gitti

Menümü erken paylaştım misafir varken telefona bakamıyorum malesef giremezsem hepinize iyi geceler yarın tartı günü :)))

tamam ebrucum inş. eksi çıkarım

Merhaba arkadaşlar tebrikler 1.olmuşuz
Kaptan şu ara tartım 76'yı bile gösteriyor.
Sizler çok güzel gidiyorsunuz tebrik ediyorum..
Kendimede diyecek söz bulamıyorum..

özlem özlem özlem ahh özlem aferin bütün emeklerin boşa gitti tekrar bi yağ tulumu oluyosun hatta olmuşsun

afiyet olsun canım

arkadaslar bugunku yedıklerım su sekılde:
sabah klasık kahvaltı (domates peynız zeytın bır dılım kızarmıs cavdar)
ogle nanelı yogurt
ara 1 elma
aksam bır porsıyon zeytınyaglı taze fasulye,3-4 kasık domateslı bulgur pilavı,yarım domates,cok az kepek ekmek(3-4 kere suyuna bandım valla)
su yatana kadar 2.5-3 lt olur
spor 30 dk yuruyus

Son düzenleme:
Kızlar merhaba. Daha önce bahsetmiştim perş cuma dersim var diye. Okuduğum üni istanbulda değil ders için her hafta şehir dışına çıkmam gerek anlayacağınız. Bu hafta biraz daha geç döneceğim istanbul a sanırım. Ama yarın kilo bildirimimi yapacağım. Geçmişi ancak döndüğüm zaman okuyabileceğim.

Sabah:
1 dilim ekmek
1 kk peynir
3 zeytin
ıhlamur çayı

Öğle:
ezogelin çorbası

Akşam:
1 simit
1 kk peynir (epeydir simit çekiyordu canım öyle böyle değil)
2 çay

1.5 lt su
1 şişe maden suyu

Hepinizi öpüyorum

canım su iç ama yarın vücudun şiş çıkabilir

zor olmuyo mu her hafta şehir dışına çıkmak ?

bugün yediklerim

sabah : 1 kk peynir
1 domates
5 zeytin
1 yumurta
1 dilim kepek ekmeği
şekersiz kahve

öğle : peynirli crax ve süt ( sandviç yapıcaktım aslında ama evde kepek ekmeğim kalmamıştı ondan yarın sandviç götürcem zaten bir daha kantinden hiiiç bişey almam krakeri ve sütü 2 tl ye verdi adam ya öğrenci milletiz biz 2 tl çok pahalı evden götürücem bundan sonra )

ara : yeşilçay ve yarım armut

akşam : 1 kase arpa şehriye çorbası ( şehriyesi 1 kaşıktanda azdı suyu daha çoktu )
bol salata
yoğurt

su : 2.5 litre olur yatana kadar
spor : sabah 250 mekik + 50 şer tane simit bölgesi için egzersiz

şimdide bikaç şey daha yapıp günü kapatıcam ama yatana kadar 1 büyük kupa yeşilçay içeirm

canım zor oluyodur.ıstanbulda oturup nerde okuyorsun(sen aydınlıydın dımı)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…